Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 25371 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 289 z 635 (komentarze od 11521 do 11560):
Siema grał ktos The last of us 2 ? Kurde jaki bezsens chcialem sobie zlapac brakujace znajdzki i myslalem,ze mozna zlapac wyjsc i jak sie wejdzie w rozdzialy nadal masz wszystkie odkryte ,a tu kicha nie ma
W poniedziałek się kończy okienko i której godzinie północ?
@damianARSENAL:
Jego gadanie jest bez znaczenia ja wam mówię, że będzie nasz. Oni już kupili paquete chcą tylko wyzebrac jak najwięcej kasy
Ja wam mówię , że kupimy gracza lyonu na bank. Oni już mają paqueta i aulas swiruje z tym piątkiem sprzeda go nawet w dd
Czyli tak było typ nie dziwię się odejściu Martineza co innego jakby Arteta powiedział będzie grał ten z lepsza dyspozycja, tak postawił na Leno.
Willock czuł się pewnie ,A ledwo to strzelil
@mizio:
Już losowanie było?
Wiecie czy jest jakas strona gdzie idzie pobrac gole z Canal + lub chociaż eng komenatarz bo allgoalls padło
Amn najpierw ręką teraz daje różnego lfc
Pepe i laka na konkurs 11
Arteta gdzie zmiany zabiegają nas
Arteta mógłby jakieś zmiany zrobić przynajmniej 2 świeżych wprowadzić
Leno bohaterem masakra, w 1 połowie jeszcze coś grali, A w 2 nie istniejemy
Xhaka dyskretny faul
Van Dijk ,Salah ,3 garnitur :P
Ten Kolasinac to taki pożegnalny mecz xD
Uuuu ,ale się Romano wyglupil z tym kolasinacem hahah
Lol jeszcze nie graja w tym waszym linku 5 min opoznienia xD, nie moge patrzec na livesports bo spoilery xD
To tylko 1 mecz czy rewanze w LE ?
Siemka jakies linki ?
@Smr88Ars:
Jesteś kolejnym nieogarnietym userem , który płacze jaki to Arsenal beee i nikogo nie kupimy jak byś miał jaja przyjął byś zakład dawaj o dobra flaszkę. Jak mi jej nie wyślesz znaczy ,że to Ty nie masz honoru i w dodatku jesteś nieuczciwym człowiekiem.
Boisz się strach oblecial???
@Smr88Ars:
Nie gadamy o Guendo, A o lucasie skoro Atletico nie idzie nam na rękę to żadnych wypożyczeń ,albo kupują albo niech spadają
Wypożyczenie z opcją wykupu ,A nie obowiazkiem to frajerstwo zwłaszcza , że te gnidy nie chcą zjechać z ceny parteya nawet 2mln
@Smr88Ars:
Przestań płakać bekso, o co się założymy,- że nowy pomocnik zawita na Emirates?
Ja też nie chciał bym mniej zarabiać Ni z obecnie jak każdy.
HEJ W 4 rundzie eliminacji do le są rewanze?
Romano wczoraj pisal to chociaz ofickalka kolada mogla by byc.
Ja też mam obawy ,że ten cały aouoar czy jak mu tam to one season wonder ,ale być może jest nadzieja w końcu sam Arteta to wybrał.jest już menedzerem i bierze piłkarzy do swojej układanki. Pepe to było dzieło Unaia.
Dzieki Lucas bardzo dobry 1 sezon i solidny drugi, ale nie ma co to na siłę trzymać.
Powodzenia , świetna wiadomość od Romano więc pewniak ciekawe tylko ile nam zapłacą.
@arsenal159:
Powtarzaniee ,że jak ktoś jest młody to kupować bo odzyskamy kasę stało się modne. Pepe też ma 24 lata młody sprzedaj go też już się pokazał w ligue 1 zobaczymy ile zapłacą
@Marcinafc93:
I cyk viola bierze torreire:)
Atlas Barcy obniża na 26mln euro depaya niby gość wyceniony na dwa razy tyle że chyba plota
@imprecis:
Nie dał by ozil jest już skończony dostawał już za dużo szans i nadal chodził po boisku.
Ja też nie do końca rozumiem transfer franzuca kolejny one season i ryzyko powinniśmy kupić kogoś sprawdzonego najlepiej w lidze angielskiej.
@Srubaa:
Nawet bukmacherzy typują nas na 5 miejsce więc wyżej od spurs i lisów. Ja nie uważam, żeby cfc była taka mocna i jestem zdania , że liga zweryfikuje Wernera szybko mówiłem już przed 1 kolejka ,że nie strzeli 20 goli w życiu. Ja nie mówię, że będzie łatwo moim zdaniem 4-5 miejsce dla nas na koniec sezonu oby tą 1 opcja.
@Srubaa:
Bez przesady do top4 jesteśmy się w stanie dostać. Liverpool i City są poza zasięgiem, ale reszta? Te dwa transfery mogły by sprawić, że była by kreacja w środku pola i takie Newcastle i resztę byśmy dominowali.
Ja wierzę w 4 miejsce będzie dobrze nasi rywale już się spotykali , A my nie.
Aulas potwierdza ,że złożyliśmy 2 ofertę lepsza od 1 więc myślę , że Francuza uda się sprowadzić do końca okna i pewnie na tym koniec. Szkoda ,ze debiut najpewniej z City.
Głowa do góry jesteśmy w dobrej pozycji rywalizujemy z cfc, mu, totami i lisami
Wygrać z Sheffield i mamy po 5 kolejce dwa najgorsze mecze z głowy. Nie popełniliśmy jeszcze błędu w walce o top 4.
Proponuję już przestać płakać po wczorajszym meczu i patrzeć do przodu.
Mnie ciekawi co z Mustafim i nasza oferta dla Lyonu.
Dobra przegraliśmy , mamy z głowy Anfield ważne , żeby punktowac z takim Sheffield.
Jesteśmy w dobrej sytuacji inne kluby z big six traciły z ogórkami.
Ja chce usłyszeć konkrety o transferze w tym tyg
Var srar
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Hans_Zimmer:
Dajmy na to ,ze w rozdziale 3 pominalem znajdzke wczytalem go znalazlem. Teraz brakuje jeszce 2 warsztatow już w dalszych rozdzialach. I teraz te dalej są nieodkryte bo usunelo mi je. Teraz wczytuje tam zapis z ostatniego rozdzialu i znow mam wszystkie, ale w rozdziale 3 znow mam nieodkryty ten warsztat no chyba, ze do trofeum to jest zaliczone.
W 1 czesci czy w innych grach po porstu miales napisane nie zapisuje gry tylko same znajdzki nie wiem czemu tu tego nie mozna zrobic,.