Komentarze użytkownika Bukayoforever

Znaleziono 3607 komentarzy użytkownika Bukayoforever.
Pokazuję stronę 47 z 91 (komentarze od 1841 do 1880):

@drewniane_krzeslo: Czyli nie chcial bys takiego Oshimena z Napoli ktorego kupili wlasnie z Lille?

Varane ma centymetr mniej od Isaka, wazy 3 kilo wiecej i jeszcze nikt go nie lamie po pierwszym lepszym kontakcie z przeciwnikiem.

Milinkovic-Savic jest o centymert nizszy od Isaka i wazy kilogram mniej.

Raczej nikt nie powinien go lamac w pierwszym lepszym kontakcie z pilka.

@Marcinafc93: Jak na niego patrze to po przybyciu do nas pewnie by stal sie drugim Xhaka.

@Mastec30: Zaczna sie cyrki, ale i tak pewnie na nim sporo zarobimy. Skaczyly sie czasy gdzie zawodnik gra 5 czy 10 lat w tym samym klubie.

@Bukayoforever napisał: "jest"
*je

@Ups147 napisał: "Czuje większą wtopę niż z Pepe"
Arteta to mistrz w transfery, co by nie sciagnal to zapewne nie bedzie spelnialo swoich oczekiwan, bo i tak jest parokrotnie przerosnie.

@silvano95: Ten Wijnaldum jest mega prawdopodobny i gra bardzo dobrze. Jesli da rade ypozyczyc z opcja wykupu to swietny transfer.

@Ashburton: @mruw: No w sumie racja, ale pierw to bym sie skupil na podstawowym skladzie czyli pomoc i 9 niz na zmienniku Tomyiasu gdzie i tak moze zagrac White, a Holding na so gdzie nie gra najgorzej. Dla mnie takie porownanie jak zepsuty silnik do przetartych siedzen.

Czemu w nowej sadzie jest pozycja prawego obroncy????
Japoniec to jeden z lepszych po w lidze. Chyba kogos tam trzyma jeszcze z tamtego roku.

@Cartman_KG: Chcialem wypisac po jednym przezemnie uwazanym jako najbardziej nam potrzebnym zawodniku ze wszytskich druzyn Premier League.

Komentowany temat: Romano: Brak wzmocnień w styczniu 03.01.2022, 16:18

@Jack_Herrer: Przypomne ci, ze aktualnie jestesmy w TOP4 gdzie nikt z poza TOP4 nie jest od nas lepszy, a i tak w ataku biega Laca, a w pomocy Granit. Spokojnie, w to ze chodz na jedna kolejke znajdziemy sie w gronie czterech najlepszych druzyn tez raczej nikt po pierwszych trzech kolejkach nie wierzyl.

@Theo10: Bo sa trzy typy ludzi :

- jesli nam nie zaliczaja bramki z milimetrowego spalonego to najchetniej by poszedl i zabil sedziego, ale jesli przeciwnej druzynie tak sie dzieje to mowi ze dobry sedzia bo co zmieniaja te milimetry

- jesli nam nie zaliczaja bramki z milimetrowego spalonego to mowi, ze dobrze bo to ma byc pilka, a nie matematyka i lidzenie milimetrow, ale jesli przeciwnikowi nie zalicza bramki z malego spalonego to mowi, ze mamy szczescie bo bysmy dostali tak w dupe, ze bysmy sie nie pozbierali

- trzeci ma na wszytsko wyjeane

Pilkarze ktorych najchetniej bym chcial u nas ze wszystkich klubow Premier League :

- Norwich (Krul - Zmiennik Ramsdala)
- Newcastle (ASM - Do robienia wiatru na ostatnie 35 min)
- Burnely (Cornet - Wszystkie boczne pozycje w jednym)
- Watford (Dennis - Moze byc u nas naprawde dobry)
- Leeds (Raphinha - Spokojnie moze wykrecac te 15+ bramek grajac na skrzydle)
- Everton (Richarlison - Widac, ze styl gdy Everonu zbytnio do niego nie trafia, mysle ze u nas by mogl fajnie latac)
- Southampton (Ward-Prowse - Za maestro Xhake)
- Aston Villa (Watkins - Szczerze to nikt, ale jak juz to on)
- Brentford (Toney - Potrafi grac tylem do bramki jak i strzelic, idelany napastnik dla naszego stylu gry)
- Crystal Palace (Gallagher - Tak samo za Xhake)
- Leicester (Tielemans - Nic dodawac chyba nie trzeba)
- Wolves (Jimenez - To samo co z Watkinsem)
- Brighton (Bissouma - Raczej by sie u nas nie odnalazl bo Partey i on to pozycja numer 6, a my bardziej potrzebujemy 8 ale oczywiscie najlepszy z klubu mew.
- Manchester United (Ronaldo - ...)
- Tottenham (Son - zrobic z niego 9)
- West Ham (Rice - Obok Parteya lub za niego za pare lat byl by mega)
- Liverpool (Alexander-Arnold - Niby Salah to Salah, ale ja bym wolal by do nas przyszedl Arnold)
- Chelsea (Kante - Chyba innej opcji nie ma)
- Manchester City (De Bruyne - Jest Kevin obok Parteya, jest walka o mistrzostwo)

@mruw: a no faktycznie, nie zauwazylem

@mruw: wplyw na to tez mialo koniecznosc wymieniecia sedziego ktory wbiegl praktycznie przed pilke Gabiemu

@Ech0z: o Kulusevskim co chwile jest cos

Jesli ten Eto wroci do Barcy jako pilkarz to sie zeszcze ze smiechu.

Tomiyasu byl obecny na trybunach Emirates w 2018 meczu jako nasz kibic podczas meczu z Crystal Palace gdy gral jeszcze w St. Truiden.
Przeznaczenie.

@Simao12: Moze chodzilo o to, ze wlasnie Saliba sie za bardzo poczul i dlatego nie gral. Dobrze to mu zrobi dla dalszej kariery. Bedzie juz wiedzial, ze caly czas trzeba walczyc o sklad i wiedziec, ze to ze ktos cie sprowadzil za 30 baniek nie oznacza, ze bedzie juz dla ciebie szykowal miejsce w podstawowej jedenastce.

@losnumeros: My City gnietlismy, ze nie potrafili wyjsc z polowy, a jak juz tak to klepali na srodku boiska bo nie mogli blizej podejsc.

@losnumeros: Przeciez Chelsea ma 2 strzaly, jeden celny, a Losserpool 6 i 4 celne

i co dalej uwazacie, ze Chelsea i tak jest od nas lepsza, patrzcie na terazniejszosc, a nie przeszlosc bo kiedys tam Chelsea byla od nas lepsza

@Ashburton napisał: "A jak wyglądała ta nasza dominacja z cp, czy evertonem?
Weźcie się zastanówcie co gadacie.
zaraz będzie wpierdziel 4;0 z live, i się machanie szabelką skończy."

Jak by co to mam tasme, bo chyba ci sie cos teraz odkleilo.

Jak donosi Mirror, Newcastle skontaktowało się z Arsenalem w sprawie wypożyczenia Pierre-Emericka Aubameyanga z opcją wykupu za dwadzieścia milionów funtów.

@Paul77: Akurat 4 miejsce w tym sezonie to byc albo nie byc, bo od tego bedzie zalezec czy beda chcialy do nas przychodzic mlode gwiazdy.

@enrique:
Ostatnie 10 meczy Chelsey w lidze
- 5 remisow (Brighton, Wolves, Everton, Manchester United, Burnely)
- 1 przegrana (West Ham)
- 4 zwycieztwa (Aston Villa, Leeds, Watford, Leicester)

To sa wyniki co najwyzej na 6/ 7 miejsce w lidze, a nie na TOP3. Oni sa tak wysoko tylko dzieki dobremu startowi.

@enrique napisał: "Pierwsza trójka jest poza zasięgiem, a o pozycję numer 4 realnie walczą 4 zespoły - także ugranie top-4 byłoby MEGA wyczynem."
Nie no Chelsea jak mowilem juz z dwa miesiace temu odnotowuje fatalne wyniki i jak tak dalej pojdzie to oni beda walczyc o TOP4, a my bedziemy spokojnie siedziec sobie na 3 pozycji, oczywiscie jesli nie przyjda kontuzje bo jesli tak to u nas tez bedzie nieciekawie.

@Theo10 napisał: "A na mistrzostwo przy tak wąskim i jednak wciąż niepełnym składzie, to w ogóle nie ma szans"
Tez tak mysle, nasza wyjsciowa jedenastka jest w stanie rywalizowac z najlepszymi, a co dopiero gdy wymienimy Xhake i Lace. Natomiast jak przyjda puchary i czestrza gra to przyjda kontuzje, a nasza lawka to wyglada jak bysmy walczyli o wyjscie ze strefy spadkowej. Guendo musi wrocic zima i grac jak narazie zamiast Parteya jak ten wroci z afryki.

@Ashburton napisał: "Ja tak uważam.
Co niektórzy już uważają że stać nas na mistrzostwo, a to był tylko jeden mecz z city, i to mimo wszystko przegrany."

Tyle, ze nasza gra czy to z Norwich czy to z West Hamem niczym sie nie roznila od tej z City. Ciagla dominacja i pressing. Jesli podchodzimy i jestesmy w stanie robic to samo z mistrzem co z beniaminkami i klubami ze srodka tabeli to znaczy, ze jest cudownie.

@Theo10: Ja bym chcial napastnika takiego jak Laca tyle, ze mlodszego i potrafiacego cos w polu karnym.

Kiedy bedzie podsumowanie tamtego roku na k.com

Komentowany temat: Rodri: Sędzia podjął słuszną decyzję 02.01.2022, 12:54

Od wczoraj nienawidze Rodriego, pulta sie do kibicow ktorzy nawet jednej obrazliwej przyspiewki na City czy na niego nie zaspiewali.

Ktos jeszcze uwaza, ze w tym momencie nie jestesmy w stanie pilkarsko rywalizowac z najlepszymi klubami na swiecie?

@DawidAFC: Bylem ciekawy ich rekacji na ten mecz, zagladnelem tam po raz drugi w zyciu i mam nadzieje, ze nic mnie nie skusi do nastepnego.

@Reamoner napisał: "godfrey depcze samuraja po twarzy ... spoko normalka."
To PiŁkA, a NiE sZaChY hehe

@ZielonyLisc: tez tak mysle

Zobaczylem co sie dzieje na debipage....
Oni sa tak bardzo zakompleksieni na punkcie Arsenalu, ze mowia ze City pokazalo nam gdzie nasze miejsce i sie poprostu po nas przejechalo. Nie wiem czy jest bardziej uposledzone miejsce na tej ziemi niz ta strona.

Sedzia zepsul i obrzydzil mi dzis caly dzien i pewnie nastepne pare dni. Moze byc z siebie juz zadowolony.

@Marzag: Kiedys by wysmiali sedziego i spalili mu samochod nawet kibice ktorzy teoretycznie mieli by z tego korzysc gdyby byl karny za ciagniecie za koszulke.

Mozna by tak zrobic by odgwizdywali za to karne czy faule, ale to niech robia tak z obu stron, a nie tylko jesli korzysc ma City. Wtedy by nikt problemu nie mial.

Naprawde plakac sie chce jak sie widzi Arsenal ktory wgniata w ziemie City, a i tak zostaje wydymany przez sedziego.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady