Komentarze użytkownika Ceran
Znaleziono 2154 komentarzy użytkownika Ceran.
Pokazuję stronę 40 z 54 (komentarze od 1561 do 1600):
A ja mam takie pytanie, jest jakiś czarnoskóry trener, nie licząc tych trenujących afrykańskie kluby i drużyny narodowe ?
Po raz pierwszy trzeba sie zgodzic z ocenami Goal.com, właściwie to tym ze sky sports odwaliło.
Diaby kontuzja ? Ja pierdziele..
Ale on ma w nodze pierd.lnięcie
AOC nie wchodzi bo nie był grzeczny i nie chciał zjeść obiadu
RvPersie
no wiem o tym, ale właśnie nie wygląda na takiego
Shinev
przed chwilą podał Rosickiemu
Ale ten Diaby wielki.Jak to możliwe, że taki dryblas jest pomocnikiem, a nie środkowym obrońcą albo napastnikiem ?
Yeah Ramsey !!
Yeaah, Diaby !
Ale bomby :O
Ramsey gra bo jest najgrzeczniejszy i zjadł cały obiad
O co chodzi z tym wycieraniem piłki, bo akurat nie patrzyłem ?
ale jak chcesz to możesz sobie marzyć o Hazardzie,Vertongenie,Goetze...
RvPersie
nie, po prostu z człowiekiem, który patrzy na sprawę realistycznie
Ars3n
nie
Ale bramkami napieprzają :o
Czemu Gervinho nie był w tym momencie Robinem ?
Rosicky zasługuje na 86 overall w Fifie !!
WRESZCIE ROBIN ALE ROSICKY TO ZROBIŁ BOŻE MAMO
Widzę, że Ramsey gra.CZEMU? Powinien zadać ktoś pytanie, dlaczego pieprzony Wenger wystawia tego pokrake(przypuszczam, że dobrze nie gra) ?
Ja pierd*le, zapomniałem o meczu, wbijam i akurat powtórka z gola.
Ja mam nadzieję, że Henry będzie coś robił w Arsenalu jeszcze.
Przecież Małysz jak się o tym dowiedział to się pewnie śmiał...
youtube.com/watch?v=VKE2pFalTgI tu jest cała walka
O co chodzi z tym Małyszem?
Pinguite
poczekaj na walkę z Januszem Korwinem Mikke może będzie remis
A jeśli chodzi o to, po co Najman to robi.Za taką kasę to ja bym mógł walczyć z Tysonem.Choć nie wiem czy dałbym zrobić z siebie takie pośmiewisko, jedna walka by mi styknęła.Tak to do końca życia będą się z niego śmiali :E
RvPersie
gościu taki jakby Burneika, też mówi śmiesznie po polsku. youtube.com/watch?v=udRwiIonVg4
youtube.com/watch?v=W05r8ORG8Ug&feature=related
przy okazji gra naprawdę nieźle w naszej ekstraklasie
Szkoda, jeśli Najman skończy karierę.Może doszło by do walki Szczęsny vs Najman, Janusz Palikot vs Najman, Prejuce Nakoulma vs Najman... oczywiście wiadomo kto by wygrał :D
A jak ktoś uważa, że Burneika jest głupi, to polecam spróbować nauczyć się tyle języków ile on zna ;)
niski93;
Kurde, jak taki jesteś poważny, to nie oglądaj.Mi się podobają walki z Najmanem, można się pośmiać.Mogłem zobaczyć gwiazdę internetu w ringu.Nikt nie spodziewał się poziomu UFC, chyba źle odebrałeś sens tej walki.
w internecie -> meczyki.pl wybierzcie sobie
Skąd mamy wiedzieć kiedy zacznie się walka? Przecież poprzednie mogą trwać 10 sekund, a mogą trwać 15 minut.Teraz jest 2 runda ostatniej walki przed Koksem ;)
Dziwi mnie to, jak wiele osób(choć i tak garstka) nie lubi Burneiki, tym bardziej, że jego rywalem jest Najman...
Prejuce Nakoulma
Liczę na dobrą walkę i dobrą bekę wokół niej :) Oczywiście liczę na Koksa.Mam nadzieję, że po porażce Najman się nie podda i dalej będzie robił cyrk, bo będzie nudno.Może będzie chciał walczyć z którymś ze Skrzeczów :o ? Salete wyciągnął z emerytury :D
Ale macie ból dupy o tego newsa.Arsenal gra regularnie w LM, barca też - macie uzasadnienie.Jak wam przeszkadza, to nie wiem, zaklejcie sobie plastrem monitor tam gdzie widać newsa, problem z głowy.
Kaka gwiazdorek? Tzn. w jakim sensie ? Chyba media go robią na gwiazdorka jeśli już (czego z resztą nie zauważyłem)...a Di Maria przed kontuzją niszczył.Mimo, że nie grał chyba 4 czy 5 miesięcy to ciągle jest w Realu drugim asystentem.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Park to był do dupy transfer nie tylko pod względem takim, że Park nie ma szans na szansę na grę (:E) ale też zrypaliśmy sobie stosunki z Lille.