Komentarze użytkownika Control
Znaleziono 1520 komentarzy użytkownika Control.
Pokazuję stronę 30 z 38 (komentarze od 1161 do 1200):
To może być bardzo radosna niedziela... tylko dla kogo? ;)
slawek1n1
No nie masz racji zupełnie, przynajmniej takie jest moje zdanie co do gry MU i co do rewolucji Kanonierów, no chyba, że rewolucją jest dla Ciebie kupienie dwóch drogich piłkarzy, hmm. To w przypadku polityki Wenger'a można tak nazwać. ;)
Dwóch piłkarzy by się nam jeszcze przydało i mimo kontuzji byli byśmy jednym z najlepszych w lidze. Strzelam tu - Samba i Hazard - no jeszcze te kontuzje na lewej - Taiwo (drogi nie jest, a motorek ma). Dobra, kładę się spać, będę śnił o tym jak Manchester United ulega nam po wyrównanej, dobrej, twardej walce bez kontuzji oczywiście. ;)
Pff, przed każdym wielkim pojedynkiem tak gada, a jak na razie, jego słowa potwierdziły się tylko w meczu z Chelsea i Manchesterem City, gdzie co prawda przegraliśmy, aczkolwiek zagraliśmy naprawdę dobre zawody.
Pewnie, oby pomógł drużynie w awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. ;)
Taiwo zapewne to go ma na myśli Wenger bądź Danna z Blackburn.
Niech się rozwija, ma chłopak predyspozycje, ale - Vela też miał ;p
Ehe-ehe. Bez transferów zapewne będzie więcej tych rozczarowań, ale jak widać - Wenger się już powoli do tego przyzwyczaja. A może nie?
Eeee, rybka co do tego. :)
Niech pomyśli jeszcze nad offem.
On w wieku 30 lat nie umie utrzymać poziomu, a co będzie jak jeszcze "zdziadzieje piłkarsko" grr. ;/
A chelsea podobno negocjuje z Edenem Hazardem, nie wierzę tym plotkom, aczkolwiek niektóre potwierdzenia się mogą sprawdzić, oby te nie.
Arshavin potrafi grać w piłkę, ale coś w nim przygasło, co zresztą sam przyznał. Odbudowywanie formy już mu trochę zajmuje, ciekawe ile jeszcze i czy wogóle da rade?
Dobra tam, olać pięciolatka, kupić kogoś na cito. ;p
No i sobie dorobili, phe.
Lipa, ustawione, poszło, załatwione, zagra, strzeli, wygra.
Kibice Arsenalu już nie raz negatywnie potrafili zaskoczyć.
Podziwia Barce, nie ma co się dziwić. Na szczęście nie powiedział: "Jeśli miałbym odejść, to do Barcy" ^^ w ogóle nic nie mówił o odejściu, na + :)
siersciu - no pojechałeś :D Nikt z tutaj obecnych nie myśli o mistrzostwie, a o lidze mistrzów w następnym sezonie, bo od tego na razie jesteśmy daleko. :P
A Chelsea już kupiła obrońcę, mimo że to my bardziej potrzebujemy transferu/ów, ledwo powstrzymuję się od przeklinania, ^^.
Zagrał kilka nie najlepszych spotkań i od razu skarabeusz uważa, że Boruc jest lepszy, ehe-ehe.
Akurat sędzia podczas tego "faulu" stał w nieodpowiednim miejscu, gdzie z jego perspektywy wydawało się, że Walijczyk powalił przeciwnika, ale złe decyzje sędziego są wliczone w piłkę nożną, trzeba się z tym szybko godzić i mimo wszystko iść po zwycięstwo za wszelką cenę. Beniaminek to nie jest może znana firma, aczkolwiek w piłkę grać potrafią, pokazali to w meczu tylko dlatego, bo Arsenal im na to pozwolił, nie powinno tak być, ponieważ - "Co klasa to klasa".
Z taką postawą zespołu to v. Persie odejdzie, zanim się rozejrzymy. ;/
Coś zaskakującego, ale zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
Aj Wojtek dziś popełnił parę błędów, niech wyciągnie wnioski. Brak doświadczenia nie pozwala mu dobrze zachować się w każdej sytuacji jaka wydarzy się na boisku. Ale nie przegrał Wojtek, lecz cały zespół. Obawiam się coraz bardziej pozycji, na której to zakończy się ten przeklęty sezon.
Było by to na korzyść Arsenalu, ale tylko jego, heh.
Nie założy konta, niektórzy się cieszą, niektórzy płaczą. Mi to rybka. Zgodzę się z badyl254, że Kościelny to super transfer, Wenger pokazał po raz kolejny swój kunszt. Po Laurencie na pewno nikt nie spodziewał się aż tak świetnej gry, a jest on po prostu ostoją naszej defensywy i oby nic na gorsze się nie zmieniło w jego grze, on dalej się rozwija i może osiągnąć niesamowity poziom.
Co cieszy niezwykle. ;)
No i wyjaśnione. ;)
Jedna dobra wiadomość, to naprawdę super utalentowany zawodnik. :)
Oby Wenger wiedział co robi i nie wprowadził Arsenalu w kolejny kryzysek. /
;/ Bez komentarza, zobaczymy oby to plota, a nawet jeśli nie - niech zarząd i Boss zachowają czysty umysł oraz zimną krew.
Obyśmy zdobyli te ważne trzy punkty, na tym etapie nie możemy tracić głupich bramek, punktów, ponieważ walczymy o być albo nie być w "Wielkiej Czwórce". Liga Mistrzów w następnym sezonie przede wszystkim! ;) Jak słucham tych komentatorów - "specjalistów" z N sportu, to przykro mi się robi, ale niestety świat odbiera teraz Arsenal jako drużynę niepoukładaną, gdzie uważają, że AC Milan jest poza zasięgiem Kanonierów, a to nie prawda. Trzeba zamknąć usta krytykom, wywalczyć przynajmniej 4 lokatę na koniec sezonu, a także pożegnać Włochów już w 1/8 Ligi Mistrzów! :]
No mam nadzieje, że pójdzie nam lepiej niż Kogutom. ;)
Wolałbym kogoś lepszego, ale jak to mówią - lepszy ryc niż nic. ;)
Hu, życie zaskakuje. ;D
MLS - stawiają tam na fizyczny futbol, bo piłkarze nie mają innych atutów, np. techniki. Hehe ;P
Colombo - ale to sobie wymyśliłeś. Ta tabela pozostanie tylko w Twojej głowie, no - przynajmniej w tym sezonie.
Chamberlain wydaje się być naprawdę super piłkarzem, ma nietuzinkowe umiejętności. Oby tego nie zaprzepaścił. ;)
Musi zostać, nie ma innej opcji! (To nie Fabregas)




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 30 | 22 | 7 | 1 | 73 |
2. Arsenal | 31 | 17 | 11 | 3 | 62 |
3. Nottingham Forest | 31 | 17 | 6 | 8 | 57 |
4. Chelsea | 30 | 15 | 7 | 8 | 52 |
5. Manchester City | 30 | 15 | 6 | 9 | 51 |
6. Aston Villa | 31 | 14 | 9 | 8 | 51 |
7. Newcastle | 29 | 15 | 5 | 9 | 50 |
8. Brighton | 31 | 12 | 11 | 8 | 47 |
9. Bournemouth | 31 | 12 | 9 | 10 | 45 |
10. Fulham | 30 | 12 | 9 | 9 | 45 |
11. Crystal Palace | 30 | 11 | 10 | 9 | 43 |
12. Brentford | 30 | 12 | 5 | 13 | 41 |
13. Manchester United | 30 | 10 | 7 | 13 | 37 |
14. Everton | 31 | 7 | 14 | 10 | 35 |
15. West Ham | 31 | 9 | 8 | 14 | 35 |
16. Tottenham | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 |
17. Wolves | 31 | 9 | 5 | 17 | 32 |
18. Ipswich | 31 | 4 | 8 | 19 | 20 |
19. Leicester | 30 | 4 | 5 | 21 | 17 |
20. Southampton | 30 | 2 | 4 | 24 | 10 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
C. Palmer | 14 | 7 |
Y. Wissa | 14 | 2 |
O. Watkins | 13 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
J. Kluivert | 12 | 6 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A może Wenger negocjuje z jakimś dobrym piłkarzem tak po cichu? ;)