Komentarze użytkownika Czeczenia
Znaleziono 12742 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 143 z 319 (komentarze od 5681 do 5720):
TerrorMachine
Czarny koń. Jeżeli uda się wyjść z grupy, losowanie będzie sprzyjać to mogą dobujać naprawdę daleko. Ale nie uważam, że wyjście z grupy to obowiązek. Niemcy? Nie ma tematu. Ukraina? Pamiętamy czasy Fornalika. Irlandia Północna? Cóż, ja widziałem w grupie ze Szkocją i Irlandią ciężkie chwile, męczenie buły. I taki może być ten pierwszy mecz. Oby zwycięski.
Hubertus888
Nie tylko z PSG. Zresztą on skończyli rundę na pierwszym miejscu, a do maja tylko cztery mecze wygrali (sama strefa okołospadkowa), ogarnęli się dopiero na końcówkę, ale już było pozamiatane. To nie jest przerżnięcie? To jest dziadostwo. A od tego czasu w OM wiele się zmieniło, patologii nie brakuje, nie dziwne że płaczą.
Burak czy nie, za piłkarzami stał murem. Póki szło. Bielsa w kryzysie też ma do wszystkich pretensje. Cecha wspólna.
Z jednym się zgodzę. Masz prawo marzyć.
Sparku
Nie ma. Tzn. nie jest wykluczone, że ktoś w ciągu kilku lat zdobędzie mistrzostwo (to jest sport), ale to będzie wyskok. Nie będzie czegoś takiego jak na przełomie wieków, że raz United na szczycie, raz Arsenal.
Hubertus888
I Arsenalu też nie poprowadzi 20 lat. Ba, pewnie nawet 20 dni. Nie jest przecież żadną tajemnicą, jaki Bielsa ma charakter. Na przykładzie Mourinho masz przykład. Kończą się wyniki, kończy się trener. Kończy się autorytet w szatni.
Z Marsylią przerżnął sezon koncertowo. Co z tego, że za przeproszeniem "nie sra pieniędzmi"? Nie dość, że przegrał z PSG, to przegrał LM. Sam wiesz jaką miał pozycję przed rundą wiosenną. Przerżnął. Pieniądze nie grają, co pokazał Ranieri. Ranieri, którego sam przywołałeś w dyskusji.
TW_Szczepan
Anglia nie taka duża, pociągi śmigają ładnie. Nie musi być przygotowany fizycznie jak za czasów gry. No a wyjazdy w europie to tylko cztery mecze (ostatnie lata), idzie przeboleć.
Sam jestem ciekaw jak to tam w Ajaxie wygląda. Jeździ na mecze? Nie oglądam holenderskiej.
Duże uproszczenie, bo wiadomo jak grają drużyny Bielsy. Odniesienie do osiągnięć, w których nasz Papcio go miażdży. MIAŻDŻY. Ale ostatnie lata nie były kolorowe dla AFC, Bielsa nie pokazał jak wygrywać trofea.
Bielsa, kontynuator filozofii AW. Stabilnie, gra ładna, ale o mistrzostwie nie ma mowy. Jeżeli Wenger jest stary, to tym bardziej nie widzę sensu zatrudniania 60-latka.
Niemcy to ciekawy kierunek. Tuchel? A potem Bergkamp na 25 lat.
Brawo, fajna ciekawostka. Zbudowali stadion za mniej niż miesięczna pensja Wengera, czyli można powiedzieć, że Wengera stać na lepszy.
pluto3
To Coq na skrzydło.
Spokojnie, faza grupowa oddzieli słabeuszy od faworytów. 1/8 będzie tym samym co awans na poprzednie mistrzostwa, ale 16 gra od razu w systemie pucharowym. Dramaturgii nie braknie. Może Polska pierwszy raz w historii będzie się strzelać w karnych?
Czarny koń? Polska? Jak najbardziej.
pauleta19
Fantazję, lub po prostu brak wyobraźni. Nie wierzę, że skończą ten turniej inaczej niż zawsze, tj. oklep i do chałupy.
bobocian
To nie jest kwestia pomyłki, a tego że nie wymieni dwóch obrońców w jednym okienku. Andre Santos, czy Mathieu Debuchy też szybko zakończyli swoje kariery w AFC. Nie przyznał się do błędu?
Oby Chambers zdegradował Gabriela do pozycji czwartego obrońcy.
Nie no, pasek spoko. Symbolizuje prostą drogę po tytuł. Wyjazdówki pewnie będą w stylu a'la piżama, co ma sugerować zawsze dobrą formę piłkarzy, nawet w środku nocy. Trzeci z kleksem na spodenkach, co będzie miało zaprzeczyć tezie, że nasi wychodzą "obsrani" na ważne mecze.
Stevie Wonder by lepsze zaprojektował. Poważnie.
Zlatan pewnie zawsze był niepokorny, ale po publikacji książki która stała się hitem, przypięto mu łatkę kontrowersyjnego i aroganckiego. Mało tego, uważam że Szwed (Jugosłowianin) pielęgnuje ten wizerunek, bo to marketingowy strzał w dziesiątkę. Dwa słowa - wizerunek i marketing.
A co piłkarze mówią to zawsze traktuję z przymrużeniem oka.
To będą jakieś transfery prócz Granita? Cech dał przykład. Równie ciekawe są transfery z klubu.
Arsenal ciągle, co roku ma problem, że wypadają zawodnicy i nie ma komu grać. Naprawdę nie ma się co przejmować Elnenym. Trochę posiedzi na trybunach, trochę pogra, spokojnie.
Ostatniego krzaka jakiego widziałem, to Marian Krzaklewski, ale nie był on zbyt dobry, więc Krycha.
Kolejny no-name Wengera. Nie słychać w ogóle plotek o nim, a tu niby już testy medyczne? Arsenal go zobaczy jak świnia niebo.
Mike Dean cieszyłby się razem z kibicami po golu.
Adu
Tak jest, analiza zdjęć i liczby followersów na twitterze. Tylko Salomona Kalou brakuje.
Nikomu Xhaki nie wciskam. Zresztą porównanie do napastnika... daj pan spokój.
youtube.com/watch?v=wxk-O_A6Jfs
Tak, tak, Slimani! Młody, zdolny grajek ze Sportingu. Albo Andre Silva, 1 gol w życiu w pierwszej druzynie. Nie no, Guardiola już robi pod siebie.
Moim zdaniem Cech wprost przeciwnie, pokazał nową jakość w bramce. Szydziłem z 15 punktów Terry'ego, uważałem (i uważam), że transfer bramkarza nie był priorytetem, ale prócz kilku słabszych meczów, pokazał się z bardzo dobrej strony.
A że miał lepsze sezony? Cóż, w swoim najlepszym czasie obrona Chelsea, a obrona Arsenalu 15/16 nie ma żadnego porównania.
Żeby kupić skrzydłowego, trzeba skrzydłowego sprzedać. Tym bardziej, że jeżeli przyjdzie środkowy pomocnik to trzeba znaleźć miejsce dla "gwiazd" zespołu, Wilshere'a i Ramseya.
Już jest Alexis, Walcott, Chamberlain, Iwobi i Campbell. Na rewanż 1/8 LM wróci Welbeck, a w dalszej perspektywie fajnie byłoby reaktywować Gnabry'ego.
Oczywiście nie twierdzę, że wyżej wymienieni gwarantują wysoki poziom sportowy. Raczej wysoki poziom frustracji, przynajmniej w kilku przypadkach.
RIVALDO700
Jest taki klub który ponad 20 lat cierpi.
Rafson95
No i jeszcze Levante nie grało z WBA, więc nie ma co pochopnie oceniać.
Eee tam, z Campbellem czy z Walcottem, z Giroudem czy z Welbeckiem, z Ramseyem czy z Elnenym, Arsenal też przegrywał mecze.
Paradoksalnie, Campbell nigdy nie dostał tylu szans od Wengera co w tym sezonie. Wszystko da się usprawiedliwić, ale nie dziwię się, że w oczach kibiców, Walcott przelał czarę goryczy.
Myślę, że nie i myślę, że nie przedstawi.
Giroud może "zawlec" swoją drużynę na dalsze etapy, nie widzę problemu. Niemcy też daleko zajdą, a Ozil grać będzie.
Jeżeli chodzi o Polskę, to nie uważam, że to jest jakaś super drużyna. Na pewno atutem jest to, że właściwie wszyscy są dostępni (póki co).
Bez Hlouska i Vacka. Patrzysz na napastników i się śmiejesz. No i Roman Hubnik jedzie, brat byłego napastnika Legii, Michała.
Ale Czesi zawsze sobie dobrze radzili na EURO.
Ciekawostka, tak to trzeba traktować. Przecież w piłce nie chodzi o to by trafić w bramkę, tylko do bramki.
Tego typu zestawienia, np. "niewydrukowana tabela weszło" są z założenia fałszywe, bo opierają się wyłącznie na matematyce, a przecież w trakcie meczu taktyka może ulegać zmianie w zależności od wyniku.
I tak Arsenal strzelając na początku meczu bramkę zamiast w słupek, grałby inaczej przy stanie 1:0, podobnie jak rywal który grałby inaczej przy 0:0, niż przy 0:1, więc sekwencja dalszych zdarzeń mogłaby być zupełnie inna niż faktycznie miała miejsce.
Ale to oczywiste, więc w sumie nie wiem po co to napisałem.
No i zawsze nad Tottenhamem. COYG!
No był za słaby, no był.
Po euro ktoś powie dzielnie, że "daliśmy dupy" i też zostanie bohaterem. Ja bym wolał jednak nie nastawiać tyłka, a słabych graczy zastępować lepszymi.
Ale mimo wszystko szacunek to podstawa.
Rafson95
Zaraz tam zmasakrował. Zrobiłeś trochę Pawełka Zarzecznego. Anegdotka fajna, ciekawa, a że się czasem pomylą okoliczności, daty i fakty? Najważniejsze, że sens zachowany.
No offence, czy jak to się tam mówi.
Ale już na yt są tacy co o piłce gadają. Nic specjalnego.
Ale jak to "dowiedzieli się"? Przecież oni cały sezon tam byli.
RIVALDO700
Dla mnie Fabian zawsze był najlepszy, nawet jak nie grał w Arsenalu. Oczywiście, puszczał szmaty, ale Szczęsny nawet kiedyś powiedział, że jeżeli chodzi o przygotowanie gimnastyczne, gibkość, zwinność to jest top3 w europie. Nie wiem czy top3, ale Fabiański prócz tego gra dobrze nogami i jednak nie stoi już przestraszony w klatce.
Największy problem to gra na przedpolu. Ogólnie Polscy bramkarze mają z tym problem (bo w Polsce nikt nie potrafi dośrodkować!), ale Szczęsny wydaje się najbardziej konkretny w walce w powietrzu.
Ale kto stanie, to nie ma problemu. Cała trójka gwarantuje jakość.
RIVALDO700
Kuszczak mało co pograł w tym United, ale miał okazję się pokazać w tym West Bromie. Dla mnie żaden as, a był czas, że niektórzy widzieli go w reprezentacji. Ja go nie widziałem.
RIVALDO700
Dla mnie bez żadnych wątpliwości. Dla mnie zrobił większą karierę niż miał umiejętności. To też sztuka.
Rafson95
Fajna historia, fajna. Latała tu ostatnio ze trzy razy. Tylko nie Paul Merson, a Ray Parlour.
Nie pucharowy mecz z United, tylko ligowy. I nie po meczu LM, tylko po finale pucharu Anglii z Chelsea.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Właściwie nie losowanie tylko drabinka, ale dziś nie wiadomo kogo los skieruje na Polskę w razie awansu.