Komentarze użytkownika Czeczenia
Znaleziono 12986 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 148 z 325 (komentarze od 5881 do 5920):
Tomassini
Tak, zaimponował mi w 38. kolejce. Za to pokłony do końca kariery. Zresztą zacząć w Realu, skończyć spadkiem z Newcastle? Oklaski.
Qarol
Lepszy optymizm niż wieczna pozycja na kolanach z pełnymi ustami.
Jedyny klub jaki będzie przed Arsenalem, to AFC Bournemouth i to tylko do czasu zakończenia pierwszej kolejki.
Robi to komuś różnicę, kto gra z 8 a kto z 16?
Morata jak Salomon Kalou. Co roku piszą i nic z tego nie wynika.
lays
To raczej mit. Jego charakter jest znany, nie jest dziwne, że z czasem atmosfera wokół niego gęstnieje, tak będzie i tym razem. Ale trzeci sezon w CFC? 2 miejsce i 1/2 LM. Real? To samo. Do tego trzy trofea, ciężko nazwać takie wyniki kiepskimi czy patologicznymi.
Transfery trenerów są dobrą wiadomością dla AFC. Oni będą teraz budować autorskie zespoły, nie od razu wszystko zagra. Wenger musi tylko dokończyć układankę, a Arsenal dobrze grać. Cała trójka bogaczy wymienia trenerów, dla Kloppa też to będzie pierwszy pełny sezon w LFC, Tottenham to wiadomo. Po raz 117 trzeba zapytać - kiedy jak nie teraz?
Jedno jest pewne, prędzej czy później zostanie zwolniony. No i Wenger będzie miał okazję poprawić swoje statystyki.
Jeżeli chodzi o City, to jestem ciekaw z jakim skutkiem Guardiola wdroży swoją filozofię. Ciekaw jestem jego pomysłu na Mangalę.
A ja myślę, że po prostu United daje więcej. Dużo więcej.
Simao12
Jesteś pewien? Widocznie nie mają skoro woli United.
Serio Tottenham próbował kupić Zlatana? To tak jakby Legia chciała kupić Girouda. Nie ma co się wygłupiać.
Demonizowana jest rola kapitana i tyle. Kto by nie dostał opaski, punktów od tego nie przybędzie. Czytając komentarze rola jego ma polegać głównie na krzyczeniu na kolegów. Może po prostu wybrać tego który robi to najgłośniej?
Jeżeli powiedzmy Koscielny przywdzieje ten artefakt, to nagle jego poziom charyzmy (ha, ha) wzrośnie? W ogóle dość dziwne jest kojarzenie charyzmy (ha, ha) z wrzeszczeniem na boisku. Nie uważam również, by organizacja gry uległa zmianie w zależności od tego kto nosi ten kawałek materiału na ramieniu.
No i jeszcze jedna rzecz. Skąd przekonanie, że Mertesacker nie zatrzyma opaski? Wciąż nie przyszedł nowy obrońca, a Gabriel Paulista może mu najwyżej podawać bidony.
Stary to on nie jest. Młodszy niż Lewy, pięcioletni kontrakt spokojnie wypełniłby.
Ale rzeczywiście, w Arsenalu nie brakuje zawodników którzy potrafią grać w piłkę, tylko wiecznie trzeba czekać aż będą po pierwsze zdrowi, po drugie w formie. Nie tędy droga.
pauleta19
Tak się kończą dyskusje o potencjałach.
Novazzy
A co ty chcesz losować?
Jak dla mnie to Giroud ma większą szansę na koronę niż Lewy. Ciekawe jaka para stoperów wyjdzie na Rumunię.
illpadrino
To, że tobie coś tam się wydawało, to nie oznacza wcale, że tak jest. Gdybym się odniósł do twojego posta, to wyróżniłbym cię nickiem, ale ja się tylko wtrąciłem do dyskusji z całkiem innym spostrzeżeniem. Nie obchodzi mnie kto był lepszy, a to że gra żadnego z nich niczego mi nie urywa. To tak a propos czytania ze zrozumieniem.
illpadrino
Dzięki za troskę, potrafię.
Z Elnenym czy z Ramseyem, Arsenal też zbierał po dupie. Naprawdę, po tym sezonie nie ma się kim podniecać.
Przy kontuzjach Arsenalu, a takie będą na pewno, Coquelin też pogra. W formie to król przechwytów. Król destrukcji.
Cazorla jest najlepszym pomocnikiem w Arsenalu, więc jeżeli będzie tylko w formie, a przypominam, że jest po długoterminowej kontuzji, to absolutnie będzie graczem pierwszej XI.
Transfer Granita to kolejna przeszkoda w karierze Krystiana Bielika. Chyba, że rzeczywiście zostanie tym stoperem. Ciekawe co z Toralem. Niby pomocnik, ale nie jest mu obca gra na skrzydle, jak Jackowi i Aaronowi.
mitmichael
Gdyby ktoś z czołówki był uwikłany, np. Juve, to w ciemno można byłoby stawiać kto zostanie mistrzem Europy.
AaronLieber27
Nie warto.
Teraz tylko żeby Xhaka się nie połamał na Euro.
Arsenal zmieniając herb też podpadł wielu kibicom. Ale te wszystkie nowe herby wyglądają jakby zostały automatycznie wygenerowane w jakiejś fifie czy innym pesie.
Simao12
Dużo? Hmm..
OFFO
Wenger wystawia Walcotta, bo widzi go na co dzień. Czyli Walcott jest lepszy niż... ktokolwiek?
Trenerzy mają różne pomysły, różne koncepcje. Suma umiejętności nie jest równa sile drużyny, to wiedzą nawet w przedszkolu. Może być tak, że obiektywnie (da się określić?) słabszy gracz gra kosztem tego lepszego, bo akurat trener oczekuje innych zadań dla danej pozycji.
Ja Moraty nie bronię, opinia ogólna.
FabsFAN
Uświadomiłem sobie, że Ramsey ma już za sobą osiem (!!!) sezonów w AFC.
Wilshere debiutował w tym samym sezonie co Aaron, ale to tylko jeden mecz, a rok później był w Boltonie. Niech będzie więc 6 sezonów w AFC. Trzy (!!!) stracone przez kontuzje.
Dramat.
Wilshere na lewym, Ramsey na prawym skrzydle. Ławki rezerwowych. To powinno być ich obecne miejsce. Oby nie było z nimi jak z Walcottem. Będziemy czekać 10 lat na "objawienie potencjału", po czym zagrają najgorszy sezon w historii piłki nożnej.
Na widok Martiala w United, niektórym z userów robiło się mokro w spodniach. Dorobek strzelecki przed transferem? Żałosny. Żadna aluzja, ja nawet nie wiem jak ten Morata wygląda.
Żeby tylko Benatia nie był dla Arsenalu kimś, kim jest Vermaelen dla Barcelony.
Szwajcaria osiąga słabe wyniki jak na zawodników których posiadają. Chociaż dużo nie brakło by wyeliminować Argentynę na MŚ 2014.
Podobno Lyon zamieszany w transfer Rybusa.
Morata? Nie znam.
Kiedy Pellegrini zdobywał mistrzostwo, był to jego pierwszy sezon w City. Tak jak Moyesa w United i Mourinho w CFC. Minęły trzy lata i znów z tej czwórki tylko Wenger nie jest nową miotłą. Czas to wykorzystać.
RIVALDO700
Zagiąłeś czasoprzestrzeń, szybko ta 14.
Żadne odkrycie, bo żadną tajemnicą nie jest, że chodzi o pieniądze. Ale kibic nie powinien myśleć o pieniądzach, bo przecież nie on zarabia. W idealnym scenariuszu zarabiasz wygrywając. Nie jest mi bliska filozofia odpuszczania meczów, kosztem "ważniejszych" spotkań.
Van Gaal w sumie też nie kalkulował, bo nawet nie miał czego. Oceniać go przez pryzmat porażki z WHU? Gdyby wygrał to by został? Złe podejście, bo United cały sezon cierpiało.
michalal
Nie no, zmienił numer i zmieni klub.
mallen
Jak dla mnie to tragiczne te wszystkie stroje.
Spodek
I Ljungberg.
A stroje? Byle po mistrzostwo, nawet w sukience. Czerwony kolor na przodzie koszulki przypomina coś na kształt zbroi. Ale generalnie jak dla mnie to dziadostwo.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
RIVALDO700
Kluby rozumiem, bo przypisując niższe numery gwiazdom zespołu, liczą na lepszą sprzedaż koszulek. Natomiast dyskusja fanów o wyższości "24" nad "31" to dyskusja o niczym. Równie dobrze można przeanalizować prognozę pogody na pierwszą kolejkę EPL. Nuuuda.