Komentarze użytkownika Dawid04111
Znaleziono 13827 komentarzy użytkownika Dawid04111.
Pokazuję stronę 130 z 346 (komentarze od 5161 do 5200):
Pomyśleć że Walcott i Ramsey wrocą po nowym roku.. Zostaje nam chyba walka o Top4
Rzekłbym, Walcott wracaj.
Może jeszcze Ozil i Alexis? Jak wszyscy to wszyscy.
Jak mówiłem ze 1:0 wziąłbym w ciemno a remis nie byłby zły to mnie z błotem mieszaliscie.
Hala Bellerin i te jego sprinty :)
Mit, chyba Ox
Wajdos, jest, w c+
Łatwo z pewnością nie będzie. Szkoda tych kontuzji.
IAWT, Dokładnie, Gibbs na LS to najbardziej prawdopodobna wersja.
mar12301, też sobie wyobrażałem, że ogramy Bayern na Aklianz jak 3 lata temu, ale sytuacja kadrowa nam to zadanie bardzo utrudniła, więc teraz priorytetem jest remis. 4 pkt z FCB w dwumeczu? Każdy z nas w ciemno by to wziął przed startem fazy grupowej.
songo, racja. Poza tym wypość Flaminiego z Tottenhamem a w 11 nie skończysz :D
MarcinQT, pewnie tak, bo z porażką na Alianz liczyć się powinniśmy. Ale jeśli nie potrafimy grać ze słabszymi zespołami to szansy trzeba szukać z Bayernem. Myślę, że z Aaronem i Walcottem moglibyśmy wywalczyć dobry wynik a tak szanse spadają i to bardzo. A w Grecji oni się zamurują i będzie ciężko o 2 bramkowe zwycięstwo. Obym się mylił.
rayuuu, tyle, ze on ma racje.
mar12301, a na co nam wygrać ze Swansea? I tak zdobędziemy trofeum Wengera - upragnione 4 miejsce :D
Marcin, W PL mamy sytuacje stabilną i ewentualna strata 2 punktów nie oddali nas od mistrzostwa. Przed nami jeszcze 28 kolejek. A w LM ten punkt może zaważyć o awansie.
Wilshare, przeczytaj mój komentarz jeszcze raz i dopiero wtedy skomentuj czy nie wziąłbyś w ciemno tego wyniku co ja bym wziął.
Marcin,
Otóż przydałby sie punkt z Bayernem. Jeżeli dostaniemy oklep to w Grecji musimy wygrać dwoma bramkami, a tam w ubiegłych sezonach też sie nam łatwo nie grało.
Problemu by nie było gdyby zdrowy był Wilshere, Welbeck, Rosa, Ox. Oni w pewnym stopniu Walcotta i Ramseya mogliby zastąpić. Ale nie Campbell, Iwobi i Flamini.
MAricn, każdy mecz wyjazdowy w PL wydaje się być ciężki. A czy to przypadek że nam nie idzie z nimi? Wątpie. Swansea to bardzo dobry zespół. Skład mają również dobry (bramkę Gomisa z głowy można już iść u buka postawić :D).
Fakt, każda passa się kiedyś konczy, ale to nie zmienia faktu że teraz mamy ją przełamać. Bez Ramseya i Walcotta a z Joelem na skrzydle łatwo nie będzie. 1:0 brałbym w ciemno, ale zdaje sobie sprawę, że i o remis być ciężko.
Kim my jesteśmy? Jesteśmy klubem, który kiedy sie tylko na Liberty pojawi to przegra. Ga się nam tam bardzo cięzko, a w tak ograniczonym składzie 1 punkt nie byłby czymś fatalnym.
Cięzko będzie złapać upragnione 5 punktów następnych 3 meczach. Mowa o 1 w Walii, 1 w Niemczech i 3 w derbach.
ziomek, jaki Campbell? Wole Iwobiego na tej pozycji. Ja juz daaawno skreśliłem Kostarykanina. Tuż po transferze do nas.
Pięknie... Liczyłem, że chociaz z Walcottem wszystko ok.
Diabeł, mięksniówki. Ale nie wiadom czy wypadna na magiczne 2 tygodnie czy po prostu zmiany były tylko zachowawcze.
pawlo12, chyba odwrotnie.
Iść spać i jutro czekać na raport zdrowotny.
Mógłby tak Bielik strzelić.
Bielik? O trzeba odpalic mecz.
Sowinho, ja tam nie wiem, ale jak ktoś schodzi w 30 minucie to powód moze byc tylko 1.
Niestety a może i stety, nie widziałem żadnej bramki.
O, przynajmniej Chelsea bez niespodzianek.
lays, nie wiadomo czy wypada.
Ziebka, obyś miał racje. Czy to ważne czy dzisiaj odpadniemy z Walcottem czy bez? Ważne by ze Swansea i Bayernem na wyjazdach mógł zagrać.
Doktor, Mertesackera nie wrzucałbym do jednego worka. Ten jeszcze jakiś poziom prezentuje.
Ale gdyby Wenger wypuscił same rezerwy i by dostali to byłby też lament, ze mozna było dac troche lepszy skład i wygrać. To mu wybaczam, ale żeby wysłać Theo na boisko bez rozgrzewki? ...
Głowny news po tym spotkaniu nie powinien byc relacją a najnowszym raportem zdrowotnym. Bo to ta informacja wydaje się być ważniejsza niż jakiś tam pucharek.
Gdyby nie kontzuje to graliby tu jeszcze Welbz, Wilshere.
Hahah 2:0.
Ale nie ma co liczyć na Comeback. Walcott kontuzja, powtórki z Reading nie będzie :D
Novazzy, myślę, że Walcottowi nic nie jest.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 11 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wynik 1000 razy lepszy niż gra. Ale ważne ze 3 pkt blisko.