Komentarze użytkownika Dawid04111
Znaleziono 13838 komentarzy użytkownika Dawid04111.
Pokazuję stronę 195 z 346 (komentarze od 7761 do 7800):
Tytuł niczym z wp :D
Co do samego newsa, to ja wolałbym nie oglądać takich wypowiedzi Cesca. Poszedł do CFC ok,. ale niech juz sie chociaż nie odzywa.
Cazrola jest w formie. Rosicky jak widać też. Cięzko Ozilowi będzie zacząć regularnie grać.
JA jakoś bez nerwówki. Dowieźli i jedziemy dalej.
Powinien być karniak dla nich.
Poprzeka z wolnego, nieźle.
Czuję że solidarnie nie wygramy tego meczu.
No to sie zaczęło.
Akpoma fajnie widzieć, ale po co ten Alexis ?
Pozamiatane: D
Ale mu Rosa dał :D
Dopiero transmisje włączyłem. JAk strzelił ?
A potem i nawet w lidze sie bedą oszczędzać i rezerwami wychodzić bo Mistrzostwa Świata najważniejsze.
Szogun, dokładnie. Jeżeli awansujemy do 1/4 i utrzymamy skład to możemy nieźle namieszać. Nie pogardziłbym w ćwierćfinale Porto, ale myślę ze przy odrobinie szczęścia, mozemy pokonać każdego.
lordoftheboard, myślę, ze nie zdąży na derby. Dostanie pewnie 3 mecze kary jak zwykle w takich sytuacjach.
W maju na Wembley to najprędzej bedzie West Brom/Crystal - Arsenal :D
pauleta19, fakt, ale w polfinałach nei było juz zespołu który mogłby nam zagrozić. Fakt wyniki tego nie odzwierciedliły, ale Wigan czy Hull to jednak nie byli faworytami do zwycięstwa pucharu.
K204, to nie dodawaj meczu Arsenalu tylko mecz Brighton, wtedy bedzie Brighton wtopa :D
Wszystko poodpadało, Utd remis, jeszcze tylko Live niech odpadnie i o FA Cup będzie tak łatwo jak rok temu :D Ale oby to nie było jedyne trofeum o które powalczymy. Nie mozemy się teraz połamać a gracze jak Walcott czy Ozil musza wrócić do optymalnej formy i może zajdziemy wysoko w LM. Nie mowie o zwycięstwie ale chociaż do półfinału dojść byłoby miło :D
City 0:2 haahah
CFC 2:4 hehehe
Hahahahaha Lester 2:1 :D
Co za fart... Cordoba dzisiaj zdominowała Real, a ci dostają karnego i wygrywają. pff...
Nie zasłużyli..
Brawo ! Niech schodzi z boiska leszcz. Tak nienawidzę tego Realu, ze chyba wole MU i Barcę od nich.
Marcinafc93, Niby tak, ale jeżeli City dalej będzie cieniować to możemy ich wyrzucić nawet z TOP4. :D
Bradford !! :D
kamilo_oo, Bony Bonym, ale Yaya to najważniejsze ich ogniwo, i bez niego mozemy spokojnie wyprzedzić City. Za tydzień grają na SB i raczej punktów nie zobaczą :D
Ale Real gra kaszanę.. A znając życie jeszcze to wygrają.
Przeglądam wyniki a tu Sanogo i Chamakh strzelają.. Co to sie dzieje. W dodatku City i Soton przegrywają. Jutro musimy spokojnie awansować.
Alekwlodarz, jak na razie to ja na Oxa nie moge patrzec. Wole ogladac Ramseya na skrzydle. Przeciez on nic nie daje zespolowi. Gola strzela co 20 spotkan, asyst tez nie zalicza. Chce minac 10 graczy rywali wcale nie podajac, traci niemalze kazdą pilke.
R4d3k99 idealny sklad. Ewentualnie Gibbs za Nacho, bo Hiszpan ostatnio czesciej gral.
Ja tam wole ogladac mecz Cfc czy City z jakimis outsiderem niz te cale Gran Derbi. Ostatni mecz Real - Barca jaki widzialem to chyba z 5 lat temu byl
Teraz musimy wygrac kilka spotkac by wlaczyc sie do walki o cos wiecej. Co do Coquelina to jestem pod wrazeniem. Walcott i Ozik natomiast potrzebuja troche czasu. Jutro muszą zagrac najlepiej cay mecz.
Fakty są takie, ze mieli latwą grupe a i w ldze francuskiej nie ma takiego poziomu jak w Anglii. Niemniej jednak 12 meczy bez straty gola wyglada imponujaco.
Zly wybor. Wybral klub w ktorym raczej nigdy sie nie przebije skonczy gdzies w Norwegii.
Oo, jest info o Diabym. Byc moze w nowym klubie sie wyleczy i zagra kilka spotkan.
Leehu, Per Mertesacker ? :D
Nie warto. Za tą cenę znajdzie się lepszy ŚO.
Nie mogę się doczekać tego meczu. Zawsze przed Ligą Mistrzów emocje sięgają zenitu i przechodzą ciary w dzien meczu. :D
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 11 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Miejmy nadzieje. Przed przyjściem Koscielnego też nikt nie sądził, że będzie to nasz najlepszy ŚO. :D