Komentarze użytkownika Dominik11
Znaleziono 21092 komentarzy użytkownika Dominik11.
Pokazuję stronę 201 z 528 (komentarze od 8001 do 8040):
@Kanonier204: Ok pomyliło mi się, i co zawalił się świat?
@Michal123: Zależy co rozumiesz przez słowo Top .
Bo Top 5 czy 10 to jest moim zdaniem .
Messi, Ronaldo, Kane , Lewy lub Auba a dlaczego? bo Auba tak samo dużo strzelał goli w Niemczech jak Lewy a i w gorszym klubie. Aguero , De Gea , Suarez, Naymar, Hazard, Modrić .
Ale sa inni świetni graczej jak Kross czy Kevin De Bruge i inni. I tam znajdują się Ozil, Lacazette, czy Salah.
@Michal123: Bo tak grał , ale jak by miał obok siebie lepszego gracza niż Xhaka to by to dobrze wyglądało.
@OldFashion: A w Live kto jest wart 100 mln, Salah po jednym sezonie?
@OldFashion: Live też nie. Salah dobre sobie niby gdzie to zainteresowanie? bo ja go nie widzę.
@Womanizer: Czasem trzeba poświęcić chorym ludziom trochę czasu , a może są to normalne osoby po prostu chore. I trzeba do nich dotrzeć w jakiś sposób.
@OldFashion: Coś ci napiszę pamiętasz sagę s Suarezem ,Wenger ostatnio powiedział na ten temat parę słów.
Suarez dzwonił do Wengera i i bardzo chciał przejść do Arsenalu , ale Liverpool zablokował transfer i nawet jak byśmy dali 50 mln to tak Live by go zablokowało . Ale sam Suarez bardzo chciał grać dla Arsenalu.
@OldFashion: Nikt nie napisał że teraz ale parę lat temu.
@OldFashion: Alexis , Ozil , Alexis odrzucił ofertę Liverpoolu.
@lays: I jeszcze OldFashion mówi ze my nie mamy graczy Top dobre sobie.
@OldFashion: Fabregas, Henry , chcieli Ramseya mam jeszcze wymieniać.
To że w ostatnim czasie Barca nikogo nie kupiła od nas bo my nikogo nie chcieliśmy sprzedać , Ramsey chcieli i to bardzo ale Arsenal powiedział nie i się skończyło. Rambo też się nie palił tak bardzo do transferu, powiedział ze chciałby zagrać w La Liga ale nie powiedział że chce odejść.
@FabsFAN: Henderson to jest słaby średni co najwyżej , ja nie wiem jakim cudem, ludzie się nim jarają a jadą na Jack Wilshere a Jacek jest od niego 2 -3 razy lepszy.
@OldFashion: Aha bo nie złożyli za nich oferty to znaczy że nie są tylko bardzo dobrzy .
A co do Lacazette miał średni pierwszy sezon, no może Top to przesadziłem.
Jeszcze Miki do tego dochodzi.
@OldFashion: Ozl , Ramsey , Auba, Lacazette jeśli dla ciebie nie są to Top gracze to nie mamy o czym gadać . Zaraz mi napiszesz że Ramsey to słaby ale co sezon potrafi strzelić powyżej 10 goli i asyst a gra jako środkowy pomocnik.
Napisałem do jednego trenera zagranicznego, który mnie trochę inspirował, by ocenił polską reprezentację i napisał, co wie. To nie było to, czego człowiek oczekuje, tylko jakieś informacje z Wikipedii"~ Zbigniew Boniek
Emery: Podziwiam to co Arsene Wenger osiągnął z Arsenalem, ale chcę aby mój Arsenal i jego piłkarze nauczyli się czegoś nowego i byli lepsi
@ZTp: Ozil 50-60 przy dzisiejszych cenach to raczej mało, ale z drugiej strony wiek . Zaraz mi napiszecie Ronaldo 33 i jaka cena , ale to jednak Ronaldo a Mesut to Mesut. Jak by przyszła oferta po za Anglii 60 to ok , i o ile by potem przyszedł zastępca z topu.
@ZTp:
1 Thiago Alcantara
2 Aaron Ramsey
3 Jak się ogarnie to tak, ale jeśli będzie grał jak w ostatnim sezonie to ławka max.
Felipe Anderson pamiętam jak Manu walczyło o niego , a teraz WHU ale jak wypali u nich to mogą to być drzwi do bardzo dobrej kariery i do dużo lepszego klubu niż WHU.
Thibaut Courtois w rozmowie z mediami odniósł się do plotek transferowych na swój temat.
Courtois jest łączony przez media z transferem do Realu Madryt. - Porozmawiam z agentem, aby zobaczyć, jakie są możliwości. Wszystko jest możliwe. Pozostanie w Chelsea również. Ludzie zawsze narzekają, że piłkarze nie wypełniają swoich kontraktów. Może ja to zrobię - powiedział golkiper.
- Nawet gdybym nie przedłużył umowy, to myślę, że nie posadziliby mnie z tego powodu na ławce - dodał.
Belg jest otwarty na nowe możliwości, jednak kategorycznie stwierdza, że nadal chce grać w jednej drużynie z Edenem Hazardem. - Eden i ja musimy być razem. Zawsze. Tam gdzie bym poszedł, zabrałbym ze sobą Hazarda. On tak samo postąpiłby ze mną - zakończył.
Carlo Alvino, włoski dziennikarz zajmujący się drużyną Napoli, twierdzi, że Juventus Turyn nie był pierwszym wyborem transferowym dla Cristiano Ronaldo.
Transfer Cristiano Ronaldo wstrząsnął piłkarskim światem. Portugalczyk od nowego sezonu będzie grał w barwach Juventusu. Jak się okazuje, zawodnik pierwotnie rozważał występy dla innego klubu z Serie A.
- Ronaldo grałby w koszulce Napoli, gdyby klub był w stanie wydać 350 mln euro - stwierdził Alvino cytowany przez serwis "Football-italia.net".
- Juventus był tylko planem B dla portugalskiej gwiazdy. Jorge Mendes ma bardzo dobre relacje z prezydentem Napoli i to jemu najpierw zaproponował Ronaldo. Gdy okazało się, że w Neapolu nie ma wystarczających pieniędzy, wtedy zwrócił się w stronę Turynu - dodał.
[AKTUALIZACJA - 11:25]
Aurelio De Laurentiis, właściciel Napoli, w rozmowie z mediami potwierdził, że otrzymał propozycję transferu Ronaldo.
- Rozmawiałem telefonicznie z jego agentem, Jorge Mendesem i Ronaldo został zaproponowany Napoli - przyznał.
Działacz wytłumaczył, dlaczego nie zdecydował się na transfer. - 350 milionów euro, zainwestowane w ten transfer przez Juventus, to kwota zupełnie poza naszym zasięgiem. Gdybyśmy tyle wydali, ryzykowalibyśmy bankructwem klubu - dodał.
https://www.meczyki.pl/newsy/de-biasi-zdradza-kulisy-w-czwartek-praktycznie-bylem-selekcjonerem-reprezentacji-polski/86600-n
https://twitter.com/i/status/1018174416948224003
Nic dziwnego że Everton wygrał tak wysoko, jak bramkarz rywali boi się piłki.
Pierre-Emerick Aubameyang nie tracił czasu na podkreślanie swojej jakości w oczach nowego trenera, Unai’a Emery’ego.
Reprezentant Gabonu strzelił hat-tricka w ciągu 17 minut przeciwko Boreham Wood, a w czasie przerwy rozmawiał z Arsenal Media, aby omówić jego występ.
Oto co powiedział:
O strzeleniu hat-tricka…
– Jestem naprawdę szczęśliwy i myślę, że dzisiaj ważna była współpraca zespołu. Byliśmy w świetnej dyspozycji w pierwszej połowie, więc jestem naprawdę szczęśliwy. Wszyscy grali bardzo dobrze, co mnie cieszy.
O utrzymywaniu równowagi w zespole i pozostawieniu napastnikom tworzenie sytuacji
Tak, taki jest plan i oczywiście staramy się robić dobry pressing, ale wszyscy wiedzą, co mają robić i to jest ważne. Trener sprawuje się dobrze w tych [pierwszych] dwóch tygodniach. Ciężko pracujemy i staramy się stawać jeszcze lepsi każdego dnia.
Widać że z Auby fajny gość dodaje wszystko na instagrama swoje gola czy treningi i filmiki. Lub o tak sobie chodzi w koszulce Arsenalu, a niektórzy pisali że będzie uciekał zaraz bo kasy będzie chciał więcej.
Arsenal w dobrym stylu pokonał Boreham Wood 8-0(3xAubameyang, Nelson, Lacazette, Nketiah, Rene-Adelaide, Mkhitaryan) w swoim pierwszym meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym do sezonu. Ciekawymi informacjami na temat dalszych poczynań Kanonierów podzielił się Mattias Karen, dziennikarz ESPN. Kanonierzy po meczu nie udali się do swoich domów, lecz z powrotem do London Colney, gdzie odbędą kolejną sesję treningową.
https://www.meczyki.pl/newsy/byl-skazany-za-udzial-w-aferze-korupcyjnej-bedzie-pracowal-z-kadra-kontrowersyjny-pomysl-brzeczka/86580-n
No to co panowie po takim meczu jak dziś idziemy na mistrza, nie ma co Auba król strzelców Ozil asyst.
Troszkę napisze o naszej młodzieży
Nelson ciekawe co z nim? facet ma talent ok nie jest gwiazdą w wieku 18 lat jak Mbappe . Ten sezon nam pokaże co potrafi przynajmniej mam nadzieje nie zdziwił bym się jak by wywalił ze składy Welbecka i Iwobiego przydało by mu się wypożyczenie, lub więcej min niż w ostatnim sezonie.
Jeff Reine-Adélaïde ma 20 lat a jak na razie nie wiele pokazuje, fajnie jak by Emery zaczął mu dawać szanse albo odpali i coś udowodni albo niech idzie na wypożyczenie .
Ainsley Maitland-Niles w ostatnim sezonie pokazywał że może grać w pierwszym składzie nie z Live , Manu czy Chelsea ale z np Crystal Palace czy Fulham spokojnie może grać, fajnie zagrał z Manu na środku i moim zdaniem tam jest jego pozycja.
Chuba Akpom 22 lata raczej już nie opali choć Vardy dużo później się rozpędził , Akpom najlepiej jak już odejdzie na wypozyczniach też sobie nie radził zbytnio.
Eddie Nketiah w u 23 strzelał aż miło , fajnie jak by dostawał szanse w pucharach i z ławki w meczach ze słabszymi rywalami albo na wypożyczenie.
Ja dziś oglądam Mundial, ok gramy dziś ale powiedzmy sobie szczerze dziś nic się nie dowiemy . Bo dziś gramy z drużyną która jest prawie amatorska, i nic z tego meczu nie będzie można wywnioskować.
Dokładnie pięć lat temu Francja została mistrzem świata do lat 20.
Królem strzelców turnieju został...Yaya Sanogo.
Calciomercato: Arsenal oraz Chelsea pozostają faworytami do pozyskania Aleksandra Golovina. Z wyścigu o pomocnika CSKA Moskwa nie wypada jednak Juventus, który rzekomo jest preferowanym kierunkiem przez 22-latka.
Gol Mercato: Po sfinalizowaniu transferu Mikela Moreno, Real Sociedad skupia się w pełni na zakupieniu Nacho Monreala z Arsenalu.
TuttoMercatoWeb: Mimo informacji, że Arsenal oraz Barcelona są zainteresowane Rodrigo Bentancurem, Juventus nie zamierza sprzedawać młodego pomocnika.
1 Man City
2 Liverpool
3 Manu
4 Arsenal
5 Tottenham
6 Chelsea
Man City ma najlepszą kadrę plus ją wzmacnia więc będą jeszcze mocniejsi ,jeśli ich kontuzje nie przeszkodzą to faworyci nr 1 do mistrza.
Liverpool tak samo już w ostatnim sezonie byli w finale LM i zobaczymy co w tym sezonie ugrają w LM, ale w lidze są wstanie wygrać mistrza.
Manu oni mają skład na mistrza przynajmniej na papierze , ale Mou lubi grać def i trochę to ich zatrzymuje są mecze kiedy wygrywają wysoko , ale ich gra jest nudna co nie pozwala zawodnikom pokazać w pełni możliwości.
No i Arsenal powiedzmy sobie prawdę na 3-4 pozycja to będzie sukces bo na więcej raczej nas nie stać , oczywiście jeśli będziemy w formie i nie będzie kontuzji to możemy powalczyć o mistrza.
Tottenham mają nowy stadion co może im trochę przeszkodzić przynajmniej na początku sezonu, Kane strzeli pewnie powyżej 20 bramek o ile zostanie w Tottenhamie, zaraz mi napiszecie że są lepsi od nas . Ja tak nie uważam to my daliśmy plamy w ostatnich dwóch sezonach a nie oni byli lepsi .
Chelsea patrząc że może od nich odejść Hazard, Kante i Courtois no to jest nie wesoło, i mogą mieć problemy pewnie ktoś za nich by przeszedł ale czy by tych trzech piłkarzy zastąpili raczej nie.
@RIVALDO700: Chyba nie to pajac co widać , raczej nie będzie mu się chciało uczyć Angielskiego.
Ogólnie moim zdaniem sobie nie poradzi w Anglii z tego co tutaj czytałem to on lubi grać to samą 11, on ich zajedzie w połowie sezonu.
No ale nie zamierzam skreślać Chelsea w walce o pierwszą 4 ,jeśli zostaną Kante i Hazard ciekawe co z bramkarzem to mogą być mocni.
Ale jak odejdą Hazard i Kante to bieda, bo Kante dał im mistrza a Hazard to Hazard najlepszych ich piłkarz.
Ja nie wiem jakim cudem Wenger się nabrał na talent Welbecka , lub zarząd bo to zarząd zadecydował o jego transferze a nie Wenger.
Welbeck jest za słaby na taki Everton lub Southampton a co dopiero na Arsenal, ale mam nadzieje że odejdzie.
Shaqir u nas nie byłby takim złym pomysłem, bo u nas wielka bieda na skrzydłach. No chyba że Emery ogarnie i coś wyciśnie z Iwobiego , bo chłopak ma talent ale nie potrafi go wykorzystać.
According to reports, Barcelona are willing to let midfielder
28-latek negocjuje z Czerwonymi Diabłami.
Zgodnie z informacjami przekazanymi przez "Manchester Evening News", Gareth Bale podczas aktualnego letniego okienka transferowego może przenieść się z Realu Madryt do Manchesteru United. Co więcej, prawoskrzydłowy prowadzi zaawansowane rozmowy z włodarzami Red Devils.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 11 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@RIVALDO700: Tak z ciekawości ciekawe kto za Ramseya w razie gdyby odszedł?