Komentarze użytkownika Dominik11
Znaleziono 21076 komentarzy użytkownika Dominik11.
Pokazuję stronę 203 z 527 (komentarze od 8081 do 8120):
No super na reszcie koniec płaczu o główny news na stronie.
Arsenal Direct (oficjalny sklep Arsenalu) także potwierdza transfer. Lucas Torreira otrzyma numer " 11
OFICJALNIE: Sampdoria potwierdziła, że Lucas Torreira przechodzi do Arsenalu.
@Marcinafc93: Widziałem na fb , nie było źródła.Ale tak z ciekawości mnie zastanawia o kogo może chodzić.
Podobno chcemy jakieś ofensywnego gracza z wysokiej półki, ciekawe o kogo chodzi? Ja obstawiam Jamesa, i podobno pracujemy nad takim transferem.
@Wojakus: Podobno coś wie, ale wiadomo że idealne źródło to to nie jest.
Arsènic™
@MrArsenicTM
28 min.28 minut temu
Więcej Arsènic™ podał/a dalej gabriel sosa
From: Torreira will be announced as an Arsenal player today [Tuesday]
Agent Davida Ospiny na łamach Crack Deportivo oznajmił, że wraz ze swoim klientem będzie poszukiwał pracodawcy w Europie, ale jeśli go nie znajdą, to Boca Juniors będzie dobrą opcją, gdyż to jeden z największych klubów na świecie.
Bernd Leno na łamach Arsenal.com
wypowiedział się o swojej współpracy z Jensem Lehmanem w przeszłości - "Kiedy byłem dzieckiem, moim idolem zawsze był Iker Casillas, ale gdy grałem w VfB Stuttgart, występowało tam dużo zawodników, takich jak Timo Hildebrand i Jens Lehmann.
Oglądałem wiele sesji treningowych Jensa, by się od niego uczyć. Odbyłem z nim także kilka treningów, mając 16 lub 17 lat.
Jens miał wtedy około 40 lat i było to dla mnie bardzo ekscytujące. Był bardzo skupiony, profesjonalny i taka jest mentalność, której potrzeba, by być profesjonalnym bramkarzem.".
Dla nas to lepiej będzie bardziej wypoczęty w sezonie, facet zagrał słaby mundial. Ale pytanie kto w reprezentacji Niemiec zagrał dobry?
Mając do wyboru Pavona i Lozano kogo byście woleli w Arsenalu?
Ja Lozano pokazał na mundialu że ma talent , co do Pavona trochę jestem sceptycznie nastawiony ma 22 lata a nikt się nim poważnie nie interesuje.
Delighted to have officially signed for West Ham United!
After speaking with the manager and those at the club I knew my future was at the London Stadium and I can’t wait to get going now.
It’s well known that I come from a family of Hammers and it’s a special moment to sign for the club I used to go and watch as a boy.
The West Ham fans are some of the very best and I am looking forward to giving everything I have to helping the team to bring success to you all.
I’m excited for the future at this great club.
Off to training camp and the hard work starts now.
Come on you Irons!
Jack Wilshere
4 lata Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium:
195 meczów
151 goli
35 asyst
Sam Greenwood, 16-letni dotychczasowy napastnik Sunderlandu, dodał na swojego Instastory zdjęcie, na którym widnieje London Colney!
Kanonierzy wygrali walkę o zdolnego nastolatka z Manchesterem United, Liverpoolem oraz VfB Stuttgart.
Wilshere: "People will have seen the picture of me in a West Ham shirt & I’ve got good memories of my childhood supporting West Ham, watching them at Upton Park. It feels good & of course my family & a few of my friends are West Ham fans so everyone’s buzzing"
Nie wiem czy transfer Alexisa wzbudzał tu takie emocje , jak Jack jako główny news.
Ale macie problem z tym.
@patryksz: Ale mnie np obchodzi .
@filo94: A tu nagle oficjalka.
Jack z 19 będzie grał w WHU , i z tym numerem najlepiej u nas mu się grało.
Ale was boli ten news na głównej , będzie ofcjalka Lucasa to się zmieni i tyle będzie tego płaczu.
Ludzie po nim jadą jak po zdrajcy a on odszedł bo Emery mu powiedział że nie widzi go w składzie, a czy jest za słaby na Arsenal może tak a może nie .
Na tą chwilę Xhaka czy Elneny nie są lepszą opcją , a Torreira zobaczymy nie chcę tu go wynosić już na ołtarze.
Elneny zgodził się na ławkę rezerwowych to ok fajnie a Jack chciał grac co tydzień.
Mam dla was prawdziwą bombę.
Wojciech Szczesny od przyszłego sezonu będzie występował w Juventusie z numerem „1” na koszulce
Jack to nie jest zwykły piłkarz np Nasri który przyszedł pograł 3-4 lata i uciekł , Jack wychowanek kocha Arsenal i to nie raz mówił.
Ludzie patrzą na zawodnika, jest piłkarzem i to nas tylko obchodzi by grał dobrze w piłkę. A zawodnik patrzy inaczej na swoje życie, Jack ma dzieci żonę oni może nie chcieli się ruszać w Londynu .
Tottenham , Chelsea przecież Jack ich nienawidzi i nie ma opcji by do nich poszedł , więc zostaje tylko WHU.
@mistiqueAFC: A to że Jack jest wychowankiem Arsenalu ,był tu przez 17 lat. I jeszcze 9 temu był piłkarzem Arsenalu.
Mam nadzieje ze ogłoszą dziś Torreirę i zmieni się główny news, bo przykro mi jest jak patrzę na Jacka w innej koszulce niż Arsenalu.
Prawda jest taka że, trzeba było już przestać bawić się w sentymenty. Mój ulubiony piłkarz już nie zagra w moim ukochanym klubie , to przykre ale wiem że to było najlepsze wyjście.
Jack potrzebuje regularnej gry na co u nas nie miał co liczyć , może jak by bardzo dobrze grał to Emery by na niego postawił co mecz w pierwszej 11.
A druga sprawa kontuzje u Jacka jest dużo ryzyko że wyleci na pół sezonu, a to jest spora strata .
Ciężko się patrzy na Jacka w innej drużynie , ale tak musiało być kontuzje zatrzymały jego karierę .
Matteo Guendouzi
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36795538_1797892856941167_6208800891986771968_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a9158c1be592e4ab2f8023164371e2a6&oe=5BD18161
Jack Wilshere już na London Stadium. Obiektyw zbłąkanej kamery złapał Anglika pod stadionem, oficjalny komunikat to pewnie kwestia godzin.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36837433_1706780069440564_3618305450602135552_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d41c8761e3c481eb3500187044a6be24&oe=5BA1687A
@SoulStorm: Chyba nie on nie zasłużył jeszcze by nosić numer takiego piłkarza, może nie dać rady psychicznie .
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36826323_209214159799523_4930577783853154304_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0d0bcac5084e91eb92b62125218d5990&oe=5BDAB40B
Lista wszystkich numerów na koszulkach zawodników, włączając piłkarzy grających w zespole U-23.
@SoulStorm: Ospina podobno blisko Boca Juniors, i odejdzie tam na wypożyczenie.
Jak Cech dostał 1 to trochę dziwnie było ją zabrać od tak sobie , ale prawda jest taka że to nie ma znaczenia .
Courtois 13 numer a jest numerem jeden w Chelsea.
@Marcinafc93: No wiadomo przecież nie możemy mieć 40 piłkarzy w pierwszej drużynie.
Welbeck odchodzi, Iwobi dałbym mu szansę u Emergo .
Musi przyjść fajny młody skrzydłowy , bo opierać skrzydła na Iwobim , Perezie , Dannym to nie jest dobra opcja.
No chyba że Nelson nagle wystrzeli z formą i będzie strzelał i asystował , ale na to się nie zanosi.
Mirror: Real Sociedad rozpoczął negocjacje z Arsenalem odnośnie transferu Nacho Monreala.
No nasi szaleją na rynku transferowym, jeszcze młody skrzydłowy jakiś fajny.Sprzedać Welbecka.
Kane jest lepszy przynajmniej do tej pory od Auby,bo Auba przyszedł pół roku temu do PL.
Zobaczymy co pokaże w tym sezonie , jednak Kane od 2-3 lat strzela powyżej 20 bramek w lidze co sezon.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
nareszcie.