Komentarze użytkownika Dominik11
Znaleziono 21092 komentarzy użytkownika Dominik11.
Pokazuję stronę 263 z 528 (komentarze od 10481 do 10520):
@pLYTEK: Oglądałeś całe jest przybliżenie na herb.
Alexis coś odwala bo chce odejść olewa mecze, na instagramie jak macie to są relacje i tamjest video i zdjęcia i co robi Alexis pokazuje na herb Arsenalu siedzi sobie w spodniach z herbem Arsenalu.
Jak by była inna sytuacja to można pomyśleć że chce zostać .
Sky Italia: Juventus odrzucił ofertę Arsenalu w wysokości 40 mln € za Medhi Benatia.
@patryksz: Ale tu nie chodzi o 100 mln za jednego piłkarza , patrz Draxler 40 mln , Moura oko 30 masz 70 i mamy dwóch fajnych piłkarzy, zostaje jeszcze 30 mln przy 100 mln na transfery. Plus ze sprzedaży Allexisa 25-30 mln więc zostaje oko 50 - 60 mln na transfery.
A jeszcze chcą Lemara ale raczej Live nie ma szans o niego bo chce go też Chelsea , a raczej wątpliwe że będą mieli tyle kasy na Lemara w styczniu, chodzi mi o Liverpool.
@hot995: Bramall to jest komedia to za pajac tego piłkarza kupił , to nie wiem bo chyba nie liczył że będzie jak Vardy tyle że na innej pozycji.
Wenger dalej będzie mówił że w styczniu nie można kupić super zawodników .
Draxler , Moura , Lemar, Fekir , ale i tak nie będzie ich na Emirates, bo Arsenal nie da tyle kasy za nich .
Draxler 40 mln
Moura 30
Lemar 50
Fekir 60
Arsenal nie da tyle kasy za żadnego z tych piłkarzy , a na pewno nie w styczniu dla Arsenalu jest to za drogo .
No chyba że sprzeda Aguero bo on będzie chciał grać, już teraz co raz mniej gra a co będzie jak Alexis jeszcze do nich trafi.
@Mihex: Cavani jest bardziej do wygryzienia niz Jesus , ponieważ Jesus ma 20 lat a Cavani już po 30 , i Pep będzie chciał żeby Jesus był jego gwiazdą przez 5-6 lat o ile będzie nadal Pep trenował Man City.
A Alexis ok będzie jeszcze grał super przez 2-3 lata ale nie więcej , plus ma młodych super zdolnych Sene , Sterling .
Może i był w Paryżu ale nie chce mi się wierzyć w transfer do PSG, chociaż kto go tam wie jak mu dadzą większą tyg , a mogą mu dać .
A tak samo City i tak samo PSG mają mistrza w kieszeni , a PSG moim zdaniem z Alexisem ma większą szansę na wygranie LM niż City.
Sam nie wiem dlaczego sądzę że PSG ma większe szanse , plusem ich jest przerwa zimowa a wiadomo że ma znaczenie.
Daily Mail: Arsenal w styczniu rozważy tylko oferty powyżej 35 mln funtów za Alexisa Sancheza.
Mirror: PSG jest gotowy sprzedać Draxlera do Arsenalu za kwotę 40 mln euro.
Benzema to tragedia piłkarza, Wenger by się skompromitował tym transferem totalnie.
@michalal: Oczywiście że Jack jeśli chodzi o grę był słabszy ale po pierwsze to inna pozycja , po drugie Jacka zmarnowały kontuzje , a co do awantury to brawo do Jacka .
Nie jak Per czy Kosa cisza , Jack to prawdziwy kapitan kanonier z krwi i kości , i to widać .
Każdy mówi że kapitan ten co ma opaskę , guzik prawda z Kosy to taki kapitan jak ze mnie baletnica , dla mnie ten jest kapitanem kto nie boi się stanąć za drużyną , ten co potrafi krzyknąć na kolegę skoro ten pajacuje zamiast grać .
A co Alexisa jeszcze , Wenger go traktuje jak traktuje ale Jack pokazał mu miejsce w szeregu dostał burę w meczu z Southampton i w szatni podobno też Wilshere go opierdzielił za to, że niegodnie reprezentuje Arsenal.
Prawda jest taka że to Wenger rozwala klub od środka , a Alexis oczywiście ma kontrakt i powinien grać na 100% ale jemu już nie zależy i tak sobie wyrobił markę .
Te pół sezonu nie robi różnicy , bo i tak Pep wie co on potrafi . A Wenger go nie posadzi bo Alexis bez formy więcej daje niż Theo, Danny czy Iwobi.
Chodzi mi że Wenger podpisze nowy kontrakt.
Powiem wam jak będzie Alexis i Ozil zostaną do końca sezonu , i odejdą po sezonie za darmo a Wenger kupi jakiś szrot by kupić .
I tyle będzie i podpisze za półtora roku nowy kontrakt , on nie odejdzie bo nigdzie nie będzie mu lepiej niż w Arsenalu.
Live brakuje środkowego pomocnika, jednego lub dwóch obrońców , i bramkarza .
@lordoftheboard: No tak ale to było przez Klopem ten raczej zna się lepiej niż wcześniejsi trenerzy.
@Kredens: Zobacz jak oni grają a jak my , i sam sobie odpowiedz.
Gol po co go sprzedawaliśmy , to była nasza największa gwiazda Alexis mu nie dorasta do pięt brawo OX.
Macie przykład co dobry trener może zrobić mając możliwości , Wenger ma możliwości ale co tego jak nie potrafi nic z tego zrobić .
Nie lubię Tottenhamu , ale Kane jest niesamowity co za zawodnik.
A my się męczyliśmy i ledwo co zremisowaliśmy 1-1
Jak Wenger dziś zabaluje u Aaron to będzie kac do końca stycznia.
A mnie to dziwi bo wszyscy w klubie gadają że mamy 200 mln , możemy kupić każdego oprucz Messiego CR7 i Neymara , a jak przychodzi co do czego to nie możemy kupić nikogo .
Lacazette przecież on by dziś grał w Atletico sam tam chciał kluby uzgodniły kwotę sam zawodnik tyg , tylko przez ban Atletico musiał by grać pół sezonu w OL Lyon. I dlatego u nas gra .
Takie święta to ja rozumiem 3 mecze w TV
Tottenham - Sou
Manu - Burnley
Live - Swansea
Aaron Ramsey ma dziś urodziny.
@Sobieski14: Ale ty też siedzisz tutaj a co do Jardim, Tuchel to tego akurat ja nie pisałem tak samo Onyekuru . A jeśli chodzi o kulturę to nie dorastasz mi do pięt.
A i jeszcze jedno sprzedaż Wojtka a kupienie średniaka jakim jest Cech bo taka prawda, jak do nas przychodził to był na poziomie Wojtka teraz jest dużo gorszy od niego.
Wenger
Co okienko ta sama gadka nie było jakości i tak dalej raz na parę okienek kupi super gracza .
Zapatrzony w swoich pupilków i ich nie sprzeda Theo Danny nie ma takiej opcji.
Podpisuje nowy kontrakt choć co sezon jest gorzej .
Ustawienie na każdego przeciwnika takie samo nie reagowanie w meczach zmiany pod koniec meczów .
W szatni nie wiem ale też raczej nic dobrego bo widać to po zawodnikach.
@FabsFAN: Teraz to inna sytuacja el chce odejść i ma dość i to widać . Fakt że mógłby grać przynajmniej te pół sezonu na sowim poziomie , ale nie musi i nic nie musi udowadniać .
@Sobieski14: Człowieku ty cały czas bronisz Wengera ,i jesteś ślepy na to co się dzieje ja cię już dawno nie biorę pod uwagę .
Jak wypadli byśmy z 10 to i tak byś bronił Wengera, że to nie jego wina itp .
A prawda jest taka że to wszystko wina Wengera bo stary dziad nie wiedział kiedy odejść tylko na siłę chce udowodnić ze może wygrać Mistrza choć każdy wie że nie wygra.
@Ranczomen: Jest nie było odpowiedniej jakości na rynku.
@Tevez: Człowieku przecież on na 200% będzie grał w City Pep go chce Man City go chce Alexis tam też chce grać .
@FabsFAN: No tak tylko jak by nie on to w tamtym sezonie nie było by nas w Top7 taka prawda.
Jeżeli chodzi o Alexisa od bohatera do zera to tak samo Wenger od bohatera do zera i taka prawda . Wenger się z toczył i jest winny sytuacji w klubie i do kiedy on będzie będzie co raz gorzej.
A teraz pytanie co z Ozilem ok gra teraz dużo lepiej ale , i jak on powie że chce odejść .
A będzie jeszcze gorzej jeżeli go nie sprzedamy w styczniu dogada się z Man City co rozwali atmosferę w klubie co i tak jest tragiczna będzie jeszcze gorsza, sam już całkowicie będzie miał wywalone na klub .
Kogo to wina Wengera tak w 100% wina Wengera zamiast coś zmieniać w drużynie to dalej ją ciągnął w dół , ja się nie dziwie Alexisowi .
i podpisał nową umowę po co jak i tak jest już do niczego , tym dał znak że Arsenal już nie jest klubem walczącym o nic więcej jak o Top4 .
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 3 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
https://twitter.com/Arsenal/status/945763190180384768