Komentarze użytkownika Dziadyga
Znaleziono 10013 komentarzy użytkownika Dziadyga.
Pokazuję stronę 101 z 251 (komentarze od 4001 do 4040):
Mam beke z Mu zawsze,ale jednak powygrywali i nie wazne,ze z troche slabszymi rywalami,jakis progres realnie jest,bo potrafili na takich ogorkach jak oni mnostwo punktow tracic w poprzednich latach a teraz jednak wygrane sa..
@lordoftheboard napisał: "@GenzoArs: nie żartuj, Cazorla był świetny jak do nas przychodził"
Wszyscy wtedy czekali na ten transfer,bo gość już miał wielkie umiejętności a jeszcze był tani na tamte czasy,bodaj 15mln ojro..ale nikt nie spodziewał się,że będzie az tak ważny w układance.
@MejliAL napisał: "Po tej wypowiedzi już rozumiem.... XD"
Każdy ma swoje zdanie.Pozdrowienia :)
@MejliAL napisał: "Jak ty nazywasz Fabio, Darwina czy Antonego niewypałami po pół roku to niezłe jaja"
U Pepe po 3 meczach stwierdziłem,że niewypal,to po prostu widać,więc tak,szczególnie w kwestii Antonyego mówię,że koleś jest i będzie niewypałem totalnym.Strasznie sztywny i wolny na tą ligę.Wystarczylo zobaczyć kilka meczów.
Zobaczymy co ten Mudryk u nas pokaze,jesli do tego transferu dojdzie.Troche sie boje tej kwoty ktora moze wiazac sie z wielkimi oczekiwaniami na mlodym i tak szczerze prawie kazdy kto przychodzil do Anglii/lub wewnatrz ligi za 80+ w ostatnim czasie to niewypaly.Nunez,Antony,Grealish pierwsze nazwiska ktore do glowy wpadly..O Pepe nie wspominajac(ale to transfer troche dawniejszy)
My tez tu Bogow robimy z Edu i Artety w kwestii transferow i bezgraniczne zaufanie z tekstami(co zrobia tak bedzie),ale obiektywnie to troche sie przesadnie sramy za przeproszeniem.
Taki Lokonga to kompletny niewypal.Jeszcze,ze slaby pilkarsko to jeszcze totalnie smierdzacy len z psychika 10 latka.Ten gosc nawet nie udaje,ze chce mu sie biegac a mu sie marzy kadra Belgii :D to Ceballos byl nawet lepszy od Loki.Vieira na ten moment tez jest niewypal jak dla mnie,oczywiscie nie taki jak murzynek z Belgii,ale oczekiwalem od chlopaka wiecej,bo widac,ze ma technike,ale jakis taki cichy,wycofany sie wydaje rowniez na boisku a to nie wrozy dobrze tak szczerze na przyszlosc,ale dam mu jeszcze jeden sezon.Jeszcze zapomnialem o Tavaresie,on u nas tez kompletny niewypal,fakt,ze sobie jakos radzi w tej Marsylii obecnie,ale interesuje mnie co u nas pokazywal i bedzie ewentualnie nadal w nast sezonie a nie u farmerow.
Wiec zobaczymy jak to bedzie z Ukraincem,nie mam pewnosci,ze wypali.50/50 daje.
@MadMax14 napisał: "Ale ciekawi mnie niesamowicie czemu nie poszliśmy nigdy po Gakpo skoro odszedł za takie grosze do Live"
Bo to drewno.
@danielosik napisał: "Oby to nie był drugi Pepe, błagam"
Pepe to niedorajda z przecpanymi oczkami.Ten się wydaje bardziej ogarnięty.
Fajna akcja,fajna brameczka :D
Vieira druga asysta,brawo!
@mruw napisał: "Sambi Bambi zawodzi. Długo go broniłem, ale teraz to wygląda tak, że z każdym meczem gra gorzej, zaczynam tracić nadzieję że coś z niego będzie."
W Arsenalu nie będzie z niego nic.Moze w jakimś Augsburgu się odnajdzie.
I szopa gol :D
@angel1953 napisał: "Martineli to ostatnio tylko szybko biega, zero wygranych 1 vs 1"
Uwielbiam Gabiego,ale może te 200k na stole zaczyna wadzić.
@Slaviola napisał: "Jeszcze Ktoś wierzy że Nas w ogóle nie dymają?
Pfffyy"
Dymają nas prawie co mecz,ale żeby dziś zebrzec o karnego z chłopami z 3 ligi 16 miejsce to myślę,że też się ośmieszamy w takim momencie.
Dziś to sobie jaja kompletnie robią,tragiczny zespół w ten wieczór.Graja jak *ottenham,ten styl te białe stroje..aż wstyd.
Lokonga te sztywne ruchy,no gość mnie irytuje od początku,to drugi Pepe będzie.Jeszcze,że słabo to i bez ambicji.No i Vieira niby potencjał,na początku liczyłem na niego a obecnie widzę,że słabo :(
Patrząc na kulturę gry Oxford przez te kilka minut to widzę,że grają lepiej od kuraków xD
Martinelli i Saka? Nie daj Boże drewna któregoś wykosza i będzie..Ten Markinios taki słaby czy jak? Wkurzył Arti mocno tym bardziej,że tak szczerze nie walczyłbym na całego dzis by zagrać na wyjeździe z City i tam znów zajeżdżać 1 skład.
@Marcinafc93 napisał: "Craig Pawson to referee NLD. Paul Tierny on VAR"
No cóż .karny murowany..dla kurnika rzecz jasna.Tierney się bawi w Deana,nawet już fryz podobny.
@AleksandraAngielska napisał: "Mój pies dziś zdechł po 15 latach."
:(
@darek250s napisał: "Dobra robię sondę, jakbyście mieli wybrać jednego ulubionego piłkarza z obecnej drużyny Kanonierow, kto by to był i dlaczego?"
Martinelli.Chlopak skromny,sympatyczny a na boisku prawdziwy diabeł w dobrym tego słowa znaczeniu.Uwielbiam jego zadziorność i pasję do tego sportu od 1-2 meczu jaki widziałem z jego udziałem u nas no i fajna ta historia ogólnie,że wyciągamy go znikąd za grosze i staje się gwiazdą.
@Perconte napisał: "United wygrało kilka meczów dołem tabeli i już śpiewają, że z City I Nami lecą i potem po mistrza
Hahaha xD marzyciele xD"
Marzyć dobra rzecz,kto komu zabroni? :D
@Furgunn napisał: "no wydanie sporej kasy na Felixa wydaje się rozsądniejsze niż na Ukraińca. Skoro i tak mamy przepłacać."
Nie nasza kasa,ale co klub zdecyduje tak będzie.Obojetnie kto przyjdzie,byle tylko pomógł zespołowi powalczyć o coś wielkiego.
Już nie Mudryk a nagle Felix marzeniem na stronie? :D jak to się szybko zmienia tu jak w kalejdoskopie.
@Er4s napisał: "@aguero10:
To troszkę martwi ze mówi się tylko o Felixie i Mudryku a tematu jakiegoś ŚP zero."
Bo Arteta WIERZY w Faraona! :D i akurat tu Artiego wysmieje.
Widzę,że arbiter znowu "ślepy".I taki dziad dalej sędziuje.
@arsenallord napisał: "Ja tak sobie to oglądam bo w sumie co, ale się mu nie dziwię. Ja zawsze powtarzam, że jak ktoś nie uprawia danej dyscypliny to może nie dlatego, że jest mała kasa, a może że jest trudna? Fajdek powinien być wyżej niż choćby Lewy bo dla samego kraju zrobił więcej. Gołe Lewego dla Barcelony czy Bayernu nie mają nic wspólnego z chwałą na sukcesy Polski"
Tu się akurat zgodzę.Bo mnie też nie interesują bramki lewego dla Bayernu czy innej Barcelony i tu miał rację,ale z Meronkiem nie miał według mojego zdania.
Niż młot Fajdka*
@arsenallord napisał: "@danielosik: Coś w stylu, że to jakiś żart że jest tak nisko a przy całym szacunku, ale golfista przed nim czy Lewy"
Golf jest zdecydowanie bardziej prestiżowym sportem niż młot Tajska,więc ma ból tyłka ponownie i głupoty gada.A tym bardziej,że golf w tym kraju jest niszowy a wyrósł facet co coś potrafi.Ja kilka razy do roku sobie pykne ze znajomymi w golfa,mamy niedaleko mojego miasta pole i przednia rozrywka i wbrew pozorom ciężki sport.
Alison xD
Gakpo to drewno,więc Ja tam wolę poczekać z transferami jak ma być ktoś konkretny.
Gala sportu niby "na żywo" a pokazali siedzącego Szczęsnego z żonka a bronił niecała godzinkę temu w klubie xD ja tam od lat podejrzewałem,że świta spotyka się na Sylwka i dają sobie w szyję i przy okazji jest ta śmieszna gala,ale dowodów nie było aż do dziś..i ch**e jeszcze nabijają hajs na nic nieznaczących w takim razie smsach haha.Faktycznie tych Polaków każdy j***e na każdym kroku aż żenada i żal,że tak jest .
@arsenallord napisał: "Co mnie najbardziej denerwuje to przepisy z pieszymi na pasach. Święte krowy nie patrzą bo przecież kierowca ma 1000iq i wie, że on wejdzie na pasy."
O to to i przez to kolejne "genialne prawo" pisowcow,więcej ofiar niż przed przepisem wprowadzonym,bo każdy myślący wiedział,że przy takim cwanym,chamskim społeczeństwie będzie tak jak jest.
Ja natomiast jak mam jeszcze te 5-10 m do przejścia a kierowca już jest też te 10-15 przed przejściem to i intuicyjnie zwalniam na maxa żeby sobie przejechał spokojnie,bo mnie 2 sekundy w ta czy tamta nie zbawia.I tak robiłem też przed tymi nowymi przepisami.A jak widzę glupkow co są metr od przejscia i auto te 3-4 m i włażą na dosyć szybkiej drodze na te pasy to mnie krew zalewa nawet jako pieszego.Bo oni myślą,że jak przepis wszedł to mogą wszystko,nikt nawet nie rozgląda się tylko włażą jakby mieli betonowe mury między soba.I okej 9 na 10 kierowców może się zatrzyma a ten 1 ma w dupie przepisy,że musi się zatrzymać i swobodnie przejeżdża rąk ego delikwenta,ot statystycznie więcej trupów na pasach niż było.
Oczywiście szanuje kierowców co potrafili się zatrzymać z kulturą bez żadnych wprowadzanych przepisów.Zawsze podziękowałem.I tak samo nie pchałem się na pasy tylko przeczekalem,żeby ktoś swobodnie przejechał,chyba,że długi ciąg aut to już liczyłem,że ktoś się wtedy zatrzyma.Ale jak był jeden to i kiedyś i teraz przeczekam.
W samej Nigerii obecnie rodzi się 6x więcej dzieci niż w całej Europie i to już jest kryzys w wielu tematach a jak jeszcze zestarzeje się społeczeństwo europejskie całkowicie(u nas już masakra) to będzie totalna klapa na tym kontynencie.A o tym,że same durnie u nas rządzą i prowadzą na rzez pod dyktando światowych korporacji i chu**ów mających władze na świat to nie ma nawet co wspominać
Zwykły szarak europejski,czyli my zwykli mają fatalna przyszłość.
@arsenallord napisał: "United po tym występie jest dla mnie zdecydowanie faworytem Premier league, Fa Cup i LE. Będzie potrójna korona"
To co grają to jest prawdziwy majstersztyk.Popieram!!
Szkoda Iwobiego.Jaky by nie był,to jednak wychowanek.
@GunnerGlobtroter napisał: "co ty chłopie tutaj politykę używasz.
Będzie chciał, klub również to przyjedzie. A jak nie to będzie trzeba sobie radzić bez niego. Ty jakieś smuty wpajasz..."
Klub po prostu powinien iść trochę na rękę zawodnikowi w tej sytuacji jakiej są.Ich klub jest bardzo roszczeniowy i czy nie mam racji? Mam.
@arsenallord napisał: "@Garfield_pl: Nie wiem czy ci zaufać:) czy nie chcesz mnie zabić"
Na pewno chce żebyśmy wszyscy doczekali i na własne oczy mistrza po 19 latach zobaczyli,więc Ja też polecam ten sos,bo jadłem i żyje :D
Ale sępy w tym Szachtarze,roszczeniowi na maxa.Taki Arsenal oddaje rocznie wiele miliardów do budżetu panstwa Angielskiego a kraj przecież wspiera mocno ich kraj dając sprzęt warty miliardy i gdyby nie pomoc i USA i UK(czyli pośrednio Arsenalu w podatkach) czy też biednej Polski i innych krajow to jeszcze istnieją i powinni się cieszyć,że jeszcze w tym Lwowie mają możliwość gry.Nie mówię,że za 10 mln mają sprzedać,ale mieli by honor i za te 50 mln chłopaka puścili by karierę robił a klub też by miał absurdalne pieniądze jak na ich walutę.Dlatwgo wk****aja na maxa.
No i krótkowzroczni jak to na wschodzie.Moze wysepia te 30 mln więcej,ale jakiś zdolny gracz z tego kraju będzie wolał dołączyć np do akademii Dynama Kijów a nie Szachtara jak zobaczą traktowanie talentów.I się porządnie zastanowi taki jeden z drugim w przyszłości.
@danielosik napisał: "Saka dodał zdjęcie w białych koszulkach z podpisem "Nigdy więcej czerwonego", o co kaman?"
Akcja jak rok temu,żeby nie było więcej morderstw w Londynie czy coś w podobnym stylu.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Er4s napisał: "@Alffik:
Aha to tak jak by prawa do transmisji miał Polsat a na żadnej stacji oprócz Polsat Sport by nie leciało? :D o co Ci chodzi… TVP sport jest na każdej naziemnej tak jak TVP."
Nie broń już tych pisowcow jak niepodległości xD