Komentarze użytkownika Dziadyga
Znaleziono 10262 komentarzy użytkownika Dziadyga.
Pokazuję stronę 146 z 257 (komentarze od 5801 do 5840):
Skończy się tym,że podpiszą nowe kontrakty z Nketiah i lakazetem i to będą te wzmocnienia ataku xD
@Garfield_pl napisał: "Takiego jak Ragnick np? ;)"
Rangnick to nie trener tylko dyrektorek,nie mój problem,że mu nie potrafi odróżnić xD
Był Klop ale cóż,woleli męczyć się że sentymentami które nawet stadionu nie odwiedziły od chwili odejścia.
@Garfield_pl napisał: "Ale wy placzecie, masa z was skreśliła sezon po 3 kolejkach, a teraz bzdurzycie o tym jak wam zależy na klubie i powinna być LM. I teraz będzie płacz, że nie będzie transferów, że klub zaorać, Arteta out itd. Cel minimum w sezonie już mamy, może jeszcze w ostatniej kolejce wydarzy się obrót spraw, ale tak czy siak sezon był niezły. Teraz czas na okienko, i czekamy na nowy sezon. Fajnie byłoby być w LM, ale poza grupa tam nie poszalejemy, a i tak głównym celem będzie w nowym sezonie PL i wbicie do top4. Teraz jadu to tu będzie grubo :D"
Faktycznie jakby podobna sytuacja byłaby np u lisow w 2016 roku to też by tak pie4olili? Utrzymali się cudem,rok później sensacyjna seria,są nadzieję kibiców na mistrza 1 w historii a przed sezonem różowe okulary i wiarę na mistrza miało by 2 kibiców+Garfield.I nagle 2 kolejki przed końcem maja przewagę pkt nagle rozłożyli by nogi to myślisz,że wtedy władze i kibice byli by zadowoleni,że mają wicemajstra? No tak by nie było.
Coś jest w tych hiszpańskich kasztanach,że rozkładają nogi na sam koniec i kończy się ch***jstwem.
Tak to o was Emery i Arteta.
Dawać tu jakiegoś Niemca co chociaż mordę wydrze nawet jak będą zachowywać się jak ulomy.
Nasi zagrali że 42 mecze max w sezonie a wypompowanie jakby byli poolem z ponad 60 meczami :D
Co by nie mówić mojej matce zrobili "super" prezent..Kobita wierna klubowi ponad 10 lat.
Garfield jak znowu napisze,że zapominamy i jedziemy dalej...to powinien bana dostać xD
***** jakie to są pizdy.A ten ramsdejl przepuerdala jak w wiśniach i szablach..
Ramsdejl by się ośmieszył jak Seaman w ćwierćfinale MS 2002 xD
Ewentualny dzisiejszy remis przy tej grze i wyniku nie będzie aż taki zły,wtedy norwich może zremisować i mamy km przy wygranej a tak przy porażce dziś to chyba nikt nie wierzy,że marnoty z norwich wygrają.
4 zmiana!? Jak to możliwe :D
A jak pisałem,że przedłużenie z Arteta 4 mecze przed końcem to błąd to niektórzy prawie zjedli tych realnych sceptyków xD totalna amatorka dawać w takim momencie kontrakt..
@arsenallord napisał: "Można już stwierdzić że White i Tomiyasu to niewypały czy jeszcze nie?"
White jest cienki jak sił pająka,jedynie,że umie piłkę wyprowadzić a tak prawie mustafi bis.
Cytując klasyka :
Zapominamy i jedziemy dalej!
Njukastl w meczu o pietruszkę nas leje to z czym do LM,no kury też marnota i wstyd przyniosą w tej km,ale przynajmniej zagrają(oby jakiś cud jeszcze był..)
Na ratunek LAKAZET xD
No i ****
4444 koment miałbyc na top 4 no ale niestety nie będzie top 4 i nie wytrzymałem!
Cóż...4443 komentarzy w tym momencie.Czekam na to top 4 i 4444 koment,więc tydzień bez żadnego wpisu będzie i czekamy na rozstrzygnięcia,ale korcic mnie będzie dziś niesamowicie by napisać cokolwiek podczas meczu..
No nic,trzeba zacisnąć zeby i do napisania w niedzielę ok 19 by świętować top 4.
@enrique napisał: "@Lamoreaux: Ja też nie chcę dorzucać do pieca bo w Polsce nie mieszkam od wielu lat, ale teść mi ostatnio mówił że od jakiegoś czasu wieczorami po moim mieście włóczą się jakieś młodzieżowe bandy, skandują głośno "bandera", robią syf i demolują śmietniki. Jedno że policja nic z tym nie robi, a drugie że ludzie nic z tym nie robią - za moich czasów nie do pomyślenia, w godzinę byśmy zebrali wystarczającą ilość chłopaków by tą bandę roznieść w pył."
A te gamonie ktore jak mowisz nic nie robia z tym(ci mieszkancy osiedla) to myslisz,ze oni wgl wiedza kto to bandera? :D moge sie zalozyc ze zdecydowana wiekszosc nie ma pojecia o historii z nim zwiazanej.
Ale ustawka w stylu Le cabaretu złotej piłki :D
A nasze gamonie oczywiście maxa..co za zaślepiony naród xD choć może i Ukraińców sporo zagłosowało.
Najlepsza podnieta komentatorów czy 12 pkt od Ukrainy..no i oczywixcie 0.Nawet w takiej głupiej zabawie widać,że nas mają w 4 literach xd
Przy tej Mołdawii to aż z łóżka wstałem po wodę tak ruszyło kopyto a wstawać się nie chciało :D Szwecja też fajny kawałek oni zresztą zawsze mają dobre piosenki.
Jak przyjdzie nam grać jakieś karne w przyszłości to z Ramsdelem nie mamy szans kompletnie xD facet ani razu nie rzucił się w dobra stronę,to beka jest.
@Mickeylo napisał: "Ma ktoś jakiś dobry patent na bezsenność w nocy? Oprócz tabletek?"
Wieczorny szybki marsz.Zrobisz 3-5 km i padniesz jak dziecko z 50% głębokiego snu.
Zaraz kolejny mecz a tu dalej dyskusje czy się red card należał holdingowi czy nie :D
Piątek 13 jak mija?!
@Lamoreaux napisał: "Tyłu tutaj pięknych młodych kawalerów na tej stronce a Ty pozwalasz córce z kibicem Tottenhamu"
To pewnie jeden z tych trzech kibiców Tott,ewentualnie ten zbanowany wczoraj haha :D
Wygramy te 2 ostatnie mecze z ogorami.Bez obaw! po co to sie przejmowac,niech kury maja chwile radosci z pyrrusowego zwyciestwa ktore 22 maja ostatecznie nic im to nie da.
kielbasy do gory i na njukastl i everton!
@Garfield_pl napisał: "Wiadomo, że derby to derby, ale już ten sezon pokazał, że po porażkach potrafimy się podnieść"
Wiesz co.Co innego jak 10 meczow do konca a co innego po takim wpie**olu,bo jak inaczej to nazwac i gdy zostaly 2 spotkania o wszystko.Tu nie ma czasu,ze mozna miec np jakas wpadke jeszcze,tylko o razu zebrac sie do kupy i 2 mecze pewnie wygrac.I dlatego kazdy praktycznie sie tu tych 2 meczow obawia,bo to mlode chlopy sa w zespole w wiekszosci.
Zobaczymy co wycuduja nasi w poniedzialek.
Juz nie ma co tych banalow opowiadac,ze "jest juz po meczu" albo " zapominamy,lecimy dalej" :D czy jakies lamenty ogolnie..
Czekamy do poniedzialku i nie obchodzi mnie czy kury wygraja czy zremisuja np,tylko mamy wygrac dwa najblizsze mecze z ogorkami bez wzgledu na wyniki Tott,jesli chcemy byc powazni w tej LM a nie chlopcy do bicia.
@miki9971 napisał: "A ja Ci gwarantuje, że Saliba przynajmniej myśli."
Szczegolnie widac to po jego wypowiedziach medialnych xD
@XandeR napisał: "Saliba White i Gabriel sa lepsi."
Saliba,gosc ktory nigdy nie zagral jeszcze w najlepszej lidze swiata nawet sekundy,gra cale zycie u tych francuskich ogorkow jest lepszy niz Holding? Ja rozumiem,ze Holding nie ma umiejetnosci cudownych,ale samo to,ze jest ograny w tej lidze przez lata sprawia,ze jest lepszy od Saliby na ten moment.
Rob niezly obronca akurat jako ten 3/4 wybor w druzynie grajacej i walczacej o LM.
Zamiast wydawac hajs na Jesusy,Tielemansy i inne cuda to mysle,ze nasi W KONCU powinni opracowac budzet sedziowski na oplacanie tych gagatkow na boisku i we wladzy sedziowskiej.Mysle,ze takie 15-20 mln funtow by starczylo tym dziadom rocznie? :) wtedy nie potrzeba nowych zawodnikow,bo +10 pkt minimum wiecej bysmy mieli dzieki "prawidlowym" decyzjom.
Mimo wszystko wygrać 4 bardzo ciężkie mecze z rzędu w tym 2-4 z Chelsea by potem mieć taki wpieprz od Kurów to tylko Arsenal potrafi xd
Miało być święto na stronie a jest...
Ogólnie szlag trafia,bo już dziś ten hymn lm słyszałem.
@ArsenalChampion napisał: "@losnumeros: Wina Artety ze Cedric lekko dotknał Sona w polu karnym, a ten upadł jak rażony piorunem.
Wina Artety ze Holding zachował się jak totalny debil.
Wina Artety ze sędziowie większość spornych fauli dyktowali na korzyść Tottenhamu
Wina Artety to ze Tottenham ma bardziej gotowy zespól posiadających topowych zawodników jak Son czy Kane, podczas gdy Arsenal to młodziaki plus zlepek pilkarzy, którzy nie nadają sie na ten poziom do podstawy jak Holding, Elneny, Nketiah"
Pamiętajcie jeszcze,że inflacja to wina Tuska,więc Arteta nie jest winny wszystkim nieszczęściom :D
;)
Po prostu Arteta dziś taktycznie wyszedł tak naiwnie jak Wenger po jego primie a potem dziwic się,że było po 6-0 z jakimiś Chelsea czy innymi go***mi.
@Ups147 napisał: "drukarz dyktuje karnego i nasz plan na mecz poszedł się je.."
.a jaki był plan?
Jak dla mnie potwierdziło się to,że Arteta to żółtodziób nadal Bo jednak spodziewano się dać piłkę kurskim które nie potrafią grać pozycyjne,pilnować remisu i może któraś z kontr by się udała.A nasi rzucili się jak dzik w żołędzie (może to był ten plan zaskoczyć ich do 10 minut) i tak bez tego ogaru to wszystko się działo,na chaos..więc taktycznie słabo a potem to już wiadomo jak było.
@BizoNxd6 napisał: "Gabriel kontuzja... Gorzej być nie mogło na Newcastle"
Mi się wydaje,że coś lekko poczuł i zszedł dla bezpieczeństwa+ odechcialo się grać w takim nędznym wydarzeniu xd
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Czeczenia napisał: "Arteta 20/21:
8. miejsce w lidze - 13 porażek w sezonie, bramki 55:39 (+16), 61 punktów.
Arteta 21/22:
Brak pucharów, można skupić się na lidze. Wydał na transfery ok. 160 mln euro (Transfermarkt).
5.miejsce w lidze - 13 porażek w sezonie, bramki 56:47 (+9), 66 punktów."
A największy mit sezonu,że tak cudownie defensywa poprawiona itd :D przecież gdyby nie ramsdejl z początku sezonu to ponad 10 więcej jeszcze byśmy stracili.I ta podjarka whitem,bo piłkę wyprowadzić umie xD