Komentarze użytkownika Dziadyga
Znaleziono 11214 komentarzy użytkownika Dziadyga.
Pokazuję stronę 160 z 281 (komentarze od 6361 do 6400):
@SZYMON_TYROL napisał: "@grzegorz1211: Pałac ma 1600 mkw"
Podaj nazwe,chetnie obejrze jak niedawno nas zapraszales.Ale palacyk to juz brzmi ciekawie.
@gbn napisał: "@SZYMON_TYROL: Ja nigdy nie mogę pojąć tego, że jak ktoś robi wesele, to później są te wymogi kopertowe...to robisz wesele bo chcesz przeżyć wyjątkową noc z wybranka/wybrankiem życia i rodzina czy robisz po to by w kopercie się zgadzało ?"
Dlatego Ja ze swoja nie planujemy slubu nigdy,nie jest potrzebne do szczescia czy pokazowki przed znajomymi czy niewidziana rodzinka przez wiele lat(wiekszosci sie nie zna) ale to trzeba byc dojrzaly emocjonalnie by tak postapic bez zadnych kompleksow itd,a jak juz bysmy sie zdecydowali to cywilny ewentualnie dla celow praktycznych dla kilku najblizszych osob w jakims urokliwym miejscu typu wyspy Greckie itp.
@darek250s napisał: "Tak z ciekawości wolelibyście zestaw Tielemans/Gakpo czy Onana/Gnabry?"
Pogodze Cie..Tielemans/Gnabry.
@wajktor1998 napisał: "Ciekawe jakie ma plany B Mikel i Edu. Raphinha i Martinez podobno są priorytetami na ich liscie, ale wydaje sie, ze trzeba będzie zerknąc nizej na tą liste zakupów"
Przyjdą lokongi itp.Czyli przeciętni gracze na odczep się dla kiboli :D
Znów się zaczynają Gądki,że mamy czas itd,tak samo mało to ważne jak to,że zamiast LM to jest LE przez głupotę.No do rzęs mamy czas,kupimy 31 sierpnia i okej,żeby potem znowu nie było płaczu,że zabrakło 2 pkt,bo znowu wyjdą niedysponowany lub niezgrani w 1-2 kolejce..
Tu chodzi właśnie o zgranie! Już się wydawało,że coś w tym kierunku idzie,że w końcu będą konkretni,ale na ten moment jednak średnio im wychodzi to kupowanie by zazębiać zespół..
@erykgunner napisał: "Guendouzi oficjalnie odszedł, więc trzeba otworzyć kącik statystyczny:
Zdobyte trofea:
Matteo - 2
Harry Kane - 0"
Co chcesz,Kejn zdobył prestiżowe Audi Cup a nie liczysz :(
@Marcinafc93 napisał: "Tak, ale zamieścił wiadomość
"Uspokójcie się chłopaki, nic mi nie jest, to tylko środki ostrożności i wkrótce dołączę do drużyny i przygotowań przedsezonowych""
To dobrze,bo już myślałem,że fatum i jakaś kontuzja kilkumiesięczną.
Ten Vieira jakiej kontuzji doznał?
@kamil47 napisał: "ale jakie swoje standardy. Burzycie się o byle jaką plotkę jaka tylko pojawi na temat Arsenalu. Przytaczanie sportowych pudelkow powinno być regulaminowo zabronione."
Ja mało zwracam uwagi na plotki,tylko na konkrety,ale rzuciła mi się ta plota i wkurzyłem się z kim zaczynają łączyć,bo te "standardy" to mi chodziło o to,że często zapowiedzi szumne a pozniej często nie udawało się kontraktować tych co chcielibyśmy i schodzimy niżej..
Co to za Onana? Ja tylko GK kojarzę a nie jakiś leszczy z ligue co nawet tam mają 1 punkt w punktacji kanadyjskiej z tego co czytam? Haha.Zaczynamy schodzić na swoje "standardy"..
Co Ja czytam,fakt,że trochę na promilu,ale i tak mądrze..Wy jedziecie po richarlisonie,że burak itd i Ja też,ale widzę podnietę tym langiem.Przeviez on z samego ryja na debila wygląda i ponoć jakieś afery z nim by jak kiedyś czytałem.To już wolę Brazyla,przynajmniej doświadczenie w Anglii.
@Arsenal96l napisał: ": A wyobraź sobie że ja we Wrocławiu aktualnie mieszkam xd Przekichane haha"
Najlepsze miasto,jeśli nie licząc wypadających tramwajów i tego,że miejsc parkingowych ni c***a nie znajdziesz xD
Przyjechałem dziś do Wrocławia na dzień i skwar niesamowity.U mnie 150 km dalej o wiele chłodniej xD oby chociaż Jesusa ogłosili xd
Brakuje jeszcze Goliata vel Granita..ale jego rolę moze grać Xhaka! :D
@Jacek1s napisał: "Do pełni szczęścia potrzebujemy jeszcze Jérémie Boga z Atalanty."
I akurat na skrzydełko jak ulał.. haha.
@Vermaelen5 napisał: "Mam nadzieję, że United sprzątnie Arsenalowi Martineza
Za dużo za niego wołają"
Nie wszyscy to Arsenal,że grajki odchodzą za darmo albo za siatkę pilek jak w A-klasie :D
@kamilo951456 napisał: "szczerze jestem zdziwiony ze nie ma nim wiekszego zainteresowania , klasowy bramkarz do wyciagniecia za grosze"
Zależy jaką tygodniówka.
Salomon Kalou coraz bliżej Arsenalu! Według Fabrizio Romano.Będzie grajek kolejny! :)))
@malyglod napisał: "to dobry przykład.
Oczywiście jest to uzupełnienie, 3 napastnik ale chciałbym żeby po wzmocnieniach składu i taką opcję ktoś w klubie rozważył."
Kilka bramek też by dorzucił a na granie w LE w pucharze Anglii ze słabymi i w pucharze ligi czy w premier league na mecz z drewnami jak ulał.Gora 10-15 mln by kosztował po spadku,więc mogli by rozważyć.
@malyglod napisał: "Chciałbym jeszcze jednego napastnika, na rezerwę. Ale raczej innego typu - wysokiego, mocnego, dobrze rozbijającego obronę rywala.
Kogoś kto pozornie w ogóle nie pasuje do koncepcji Artety, ale daje dodatkowe opcje.
Oczywiście jakby było to połączone z techniką i dobrą grą kombinacyjną to byłby kosmos."
Weghorst.
Czasami,ze ktos tu ponarzeka to jest praktycznie wyzywany,ze w klub nie wierzy i inne *******y.Ale przynajmniej nigdy Ci narzekacze nie sa hipokrytami,bo jak nazwac tych "prawdziwych" kibicow,ze do wczoraj 90% strony sie jaralo Raphinia a teraz jak juz jedna noga u niebieskich frajerow,to nagle Raphinia sredni,Raphinia be czy,ze drogi jest nagle..A czy to wasze pieniadze? A czy 50 mln za Jesusa z jednorocznym kontraktem to malo? Ogrom kasy co wedlug mnie nie warto,ale klub zrobil transfer - akceptuje.
@cobi90 napisał: "W końcu zakończyła sie saga związana z Raphinia. W sumie dobrze, bo mamy Pepe"
XD
Z tym Sarrem może coś nie tak,raz już spadł i sobie tam pykal,teraz też się nic o nim nie mówi a nazwisko się przypomniało,dzięki koledze pierre_afc.
A facet jest dobrym grajkiem,ma umiejętności,nie byłby też mega drogi.Co z nim nie halo?! :D
@Garfield_pl napisał: "Jeszcze Zaha był widziany w Londynie"
Na ulicy Selhurst Park :D
Żadnych Sterlingow.Tego ciula?
@MarcoMalcontent napisał: "Tilemansa ani Martineza.
Rafineria ucieka. Za bardzo wszyscy się jaramy Jezuskiem bo kilku takich jak Vieira juz było..."
I z Gabrysiem też się pieprzyli przez miesiąc ponad do takich pierwszych mega konkretów.
Szkoda,że Chelsea nie chce tej lajzy Neymara.Mieliby gwiazdkę której się już nie chce grać,robiłby dramy i kwas w zespole..było by pięknie :D
Gnabryego chcą na trybuny rzucić zle dojcze bawarskie..Myślę,że woleliby takie 30 mln jak juz maja Mane niż faktycznie chłopa do klubu kokosa wysłać.To jest tylko takie straszenie gracza,a Bayern nie jest aż taka potęga finansowa jak kluby zabawki i myślę,że Arsenal mógłby porozmawiać z nimi..
Ja tylko mam nadzieję,że żadnych przereklamowanych asensio się teraz Arsenalowi nie zamarzy.Czlapaki po zerwanych więzadłach..no przestańcie.Trzeba walczyc o Brazyla dalej albo Gnabry jak już mam wydawać hajsy.
Arsenal może rzucić podobna kwotę i będzie wola zawodnika gdzie pójdzie,więc czemu już niby pozamiatane?
Ja powiem tak,ze glowni winowajcy przez ktorych jest brak LM akurat dziwnym trafem jak trafili do klubu to Mustafi,Xhaka i Lakazet.Pozostalo jedno zgnile jablko na X.I jesli chcemy powrotu LM to facet albo out albo lawka i nic nie zmieni te kilka lepszych meczow na koniec sezonu.
@pierre_afc napisał: "ASM to Gervinho z lepszym dryblingiem i smykałką do tricków."
To i tak lepsi od Pepe,co niektórzy naiwnie dawali się jeszcze na niego nabierać do maja 2022 :D
@darek250s napisał: "Ciekawe czemu klub nie bierze pod uwagę Saint Maxima zamiast Raphini."
Uwielbiam go,bo śmieszny jest,no ale facet to jeździec niestety że słabymi statystykami i słabym strzałem :( fakt,że lubię jak to i ten swój wiatr robi i widowiskowo jego gra wygląda,ale raphinia a on to różnica klas.
@sWinny napisał: "Można gdzieś hurkacza obejrzeć? Albo w ogóle Wimbledon? Ktoś to transmituje?"
Jak nie masz polsatow sport a masz te premium na LM to tam dają na 6 kanałach.
@pierre_afc napisał: "Poza tym, Tottenham ma obecnie jeden z najlepszych okresów w historii klubu, Arsenal przez ostatnie lata był w dołku, a i tak w tym czasie Kanonierzy zdobyli więcej trofeów. I największym osiągnięciem potężnego Tottenhamu z tego czasu będzie wygranie Audi Cup."
Tottenham pany! Śmiejecie się z Kejna,ale ma chłopak drogocenne Audi cup,czy to jest jakieś zle trofeum? Jak to kibice kurczaków mówią : TROFEUM to TROFEUM xD
Będzie świetną rywalizacja Jesusa z Nketiah.Pierwszy będzie chciał mieć w końcu 1 skład na dłużej a drugi będzie podgryzać Brazyla i nie ma powodu szczerze mówiąc by go od razu posadzić na lawie.Towarzyskue mecze mogą zdecydować kto będzie tym strajkerem pierwsze 3-5 meczów.
Podoba mi się konkretność działania w tych transferach w końcu.Wiadomo jak było co roku a teraz być może do tourne będą już wszyscy nowi gracze w klubie,ewentualnie jeszcze ktoś dojdzie do zespołu.I mogą się zgrywać i poznawać a to przecież jest bardzo ważny aspekt społeczny,by się polubili i zrozumieli.Ale środek pola musi być wzmocniony według mnie priorytetowo.
Nadchodzi Jezus do Arsenalu Będą się działy cuda i będzie niespodziewany majster :D
@danielosik napisał: "Wie ktoś czy viaplay podrożeje czy utrzyma się na razie na tym samym poziomie?"
Z biznesowego punktu widzenia to na pewno podwyższa.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@gbn napisał: "@SZYMON_TYROL: Też mieszkałem w UK i np. kupując coś w sklepie rozmawiałem po angielsku, a żona w pracy musi się użerać bo w większości mówią w swoim języku, nie próbując nawet starać się mówić w naszym języku i często jeszcze się obrażają, a ja wychodzę z takiego założenie, że jak jedziesz do jakiegoś kraju to masz mówić w języku urzędującym, albo chociaż używać języka angielskiego."
Bo w normalnym panstwie jest nie do pomyslenia,zeby tubylec uczyl sie jezyka przyjezdnych xD a,ze w PL czesto jest odwrotnie to juz slychac placze..
Chcesz zyc w PL masz sie uczyc jezyka tubylcow ewentualnie angielskim sie posilkowac jak slow brakuje.Jedziesz do Niemiec i nie z mysla na 3 miesiace a np 5 lat,to masz znac niemiecki,proste.