Komentarze użytkownika Dziadyga

Znaleziono 10077 komentarzy użytkownika Dziadyga.
Pokazuję stronę 196 z 252 (komentarze od 7801 do 7840):

Komentowany temat: Arsenal pewnie ogrywa na wyjeździe Sheffield 3-0 13.04.2021, 20:32

@simson16 napisał: "@dan: od 2 lat, nie przegrali u Siebie meczu..."


Garfield znajdzie już rozwiązanie problemu w swoim stylu - Będzie 2-2 i awansują ;d

Komentowany temat: Wyprawa na Bramall Lane: Sheffield Utd vs Arsenal 11.04.2021, 21:45

Laca amator w wykanczaniu akcji i gramy z amatorami,ale strzelił dwie bramki,wiec pochwalic trzeba goscia mimo wszystko.BRAWO!!

Tomek ładna prostopadła..takie piłki ta druzyna powinna co mecz próbować.Co oczywiste.

Komentowany temat: Wyprawa na Bramall Lane: Sheffield Utd vs Arsenal 11.04.2021, 21:30

"do konca meczu zostało 20 goli" :D :D

Brawo Gabi za brameczke!!

Komentowany temat: Wyprawa na Bramall Lane: Sheffield Utd vs Arsenal 11.04.2021, 21:27

@call_me napisał: "Ty w ogóle widziałeś tabelę obecnego sezonu? Wiesz, że Arteta nie jest tutaj tydzień, czy miesiąc ale ponad rok? Zdajesz sobie sprawę, że w to najgorszy Arsenal od 30 lat? Że ten Arsenal pobija wszystkie niechlubne rekordy? Wiesz, że niechciany tutaj Wenger i wywożony na taczkach Emery osiągnęli lepsze wyniki niż Arteta?"


Na temat Arsenalu to nie ma co z nim rozmawiać.Wydaje sie fajny chłop,ale fanatyk level hard.

Komentowany temat: Wyprawa na Bramall Lane: Sheffield Utd vs Arsenal 11.04.2021, 20:48

@Sandbead napisał: "no faktycznie mamy płakać bo Arsenal strzela gola po ładnej akcji. Dalibyście z tym męczeniem buły spokój chociaż podczas meczu. Do następnego spotkania będzie jeszcze sporo czasu żeby narzekac"


Ale takie pianie grając z najwiekszymi dziadami w tej lidze od lat to też moim zdaniem nie ma sensu.Lepiej oglądać na spokojnie i obserwowac czy jest pomysł na gre np.Przyjdzie powazny mecz w czwartek to sie wszystko okaze.

Komentowany temat: Wyprawa na Bramall Lane: Sheffield Utd vs Arsenal 11.04.2021, 20:41

Kurde jaka podnieta,że kopaczom w koncu udało sie po roku sklecic jakąś ciekawą akcje z amatorami z Sheffield :D oczywiscie mozna sie cieszyc,ale widac tez ambicje "kibiców",zawsze mozna spasc do championship i łoić takich amatorów w takim stylu,Arteta by sobie dał rade.

Komentowany temat: Wyprawa na Bramall Lane: Sheffield Utd vs Arsenal 10.04.2021, 17:59

@cwalin napisał: "Nie wiem czy pamiętacie ale Wenger nie chciał Obamy w Arsenalu.Zrobiono to za niego kiedy wiedzieli że go zwolnią.Poprostu wiedział że koleś mentalnie jest dzieciakiem.Dobieranie zawodników pod względem charakteru to jest ważne.Profesjonalizm,dyscyplina,wola walki.W klubie jest teraz grupka śmieszkow wzajemnej adoracji o ciemnym kolorze skóry."


Z tego co pamiętam to On nie chciał drewniaka Lakazeta przez dobre 3 sezony i miał racje.

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 09.04.2021, 22:35

@Jacek1s napisał: "Mówię o Polsce, a nie o świecie."


Ale co to za różnica? w PL rekordowe wyszczepienia beda w innych krajach i czesciach świata równiez i dojdzie do tego co wczesniej pisałem.Uczestniczymy przecież w tym jako Polska również.

Tak by moze to potrwało jeszcze max pół roku bez tych masowych szczepien a tak to nie zdziwie się,że z 5 lat(tak mówia dosyc normalni,racjonalni specjalisci a nie medialne gwiazdki "lekarskie" za pieniądze)

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 09.04.2021, 20:48

@Jacek1s napisał: "Oby do wakacji zaszczepili wszystkich i odeszło to w cholerę."

Nie pójdzie w cholere przy takim masowym tempie szczepien na pół świata minimum.Poczytaj,dowiedz się troche wiecej a nie typowo medialne gadki.Zresztą zaszczepiony bedzie mógł dalej tak samo zarażać,wystarczy,że się osłabi a przecież o to trudno nie będzie.

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 09.04.2021, 20:43

@Garfield_pl napisał: "jak to z wirusami zazwyczaj bywa, natomiast da się je kontrolować, i oby jak najszybciej to się udało."

Oby tak było,ale nie wiem czy wiesz,że takie masowe szczepienie w czasie wystepowania zagrożenia nie ma sensu,bo własnie jak wspomnielismy,namnoży się setki nowych wariantów,coraz to mocniejszych i żadna szczepionka nie pomoze a i zdrowy chłop młody moze w piachu wylądować.

Niestety takie akcje powinno się robic juz podczas wygaszania epidemii lub jej zakonczenia,wiadomo z czym by sie to wiązało,ale przynajmniej w przyszłosci nie było by to grube zagrożenie.

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 09.04.2021, 20:35

@Garfield_pl napisał: "miejmy nadzieję, że za parę miesięcy, po wyszczepieniu większości uda się to opanować :/"


Uda się na pewno.Ale wyhodować nowe mutacje wirusa w nieskonczoność.

Komentowany temat: Utracona tożsamość 09.04.2021, 16:46

Będąc szczerym to w tym klubie w którym się zakochałem to została tylko nazwa.A tak wszystko utracone.Od pieknego stylu gry,po wartosci klubowe(wykopywac pracowników na ulice itd)

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 09.04.2021, 16:45

@gabrys80COYG napisał: "BREAKING NEWS ‼️

THE BOARDS WILL BACK ARTETA

The feeling is absolutely the same talking to people around the club. They're really happy with Arteta, I know it's not easy to say after the EL/PL situation but they're so happy with the manager. They're planning for transfers with Arteta. they are thinking of a new season with Arteta as manager. They are looking at players that Arteta likes. This is typical when you want to continue with a manager for the next season. They are backing him 100%.[Fabrizio Romano]"



Jedno słowo.


PATOLOGIA.

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 09.04.2021, 10:38

Mnie tylko cieszy,że ludzie niektórzy w koncu otworzyli oczy,że Arteta jest marnym managerem tak jak Lakazet marnym snajperem(tez powoli,ale bardzo powoli otwierają oczy) tylko co z tego,ze na tej stronce otwieraja oczy jak własciciel i reszta ekipy dyrektorsko-członkowskiej tego nie widzi lub widzi,ale udają

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 08.04.2021, 22:50

No i brawo dla chłopaków za walke do konca! nawet ta bramka mnie nie ruszyła szczerze mówiąc.

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 08.04.2021, 22:34

GABRIEL ARTETA!!

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 08.04.2021, 22:19

Jak biegł to byłem w 99,9% pewny,że spie**li :D w koncu "supersnajper" tak wychwalany..widocznie Ja taki slepy i nie widze jego snajperskich atutów :/

Komentowany temat: Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 08.04.2021, 22:17

Niech juz WYPIER**LA ten słabiak!!

Zesrani dziś jakby grali z jakims Realem czy inna Barceloną z ich najlepszych lat.To jest wiec masakra.

Teraz to bardziej słucham tego głupkowatego komentatora niz zwracam uwage na mecz ;d

@Slaviola napisał: "Z całym szacunkiem dla rywala, ale nigdy nie widziałem tak słabej gry nogami jak u bramkarza drużyny z Pragi.

Koszmar."



Mozna go wytłumaczyć,że ledwo pewnie widzi,moze to przez to.

Lakazet supersnajper,jak ten gnojek mnie irytuje od 2 lat.Czy ten koles kiedys uderzy normalnie w swiatło bramki? Nikt go nie pilnował,2-3 sekundy spokojnie na przyjecie i strzał..i standardowo w trybuny.Brak wyczucia w tej girze od wielu,wielu miesiecy.

A teraz fanboje Laki,hejtowac!!

Nie no.Garfield to jest typowy ślepy fan a wręcz fanatyk jak fanatycy Pisu-niczym sie nie różni praktycznie ;)

Po prostu Gabi nie jest ulubiencem Artety nie wiadomo z jakiego powodu,juz przed tą kontuzja wcale praktycznie nie schodził z ławki.

Czuję ostre hejty od początku meczu,może sie myle,ale taka intuicja..

Komentowany temat: Petit: Niektórzy piłkarze są tu na wakacjach 07.04.2021, 15:22

Patologia w klubie ogromna od lat..tak jak w Polsce a od 5 lat całkowicie(i w klubie i w Polsce)

Komentowany temat: Porażka w szlagierze: Arsenal 0-3 Liverpool 06.04.2021, 12:53

@bizooon napisał: "Uważasz, że tylko idioci widzą różnicę między narracją np. Fabiana po odejściu z klubu, a Martineza który płacze jaki był nieszczęśliwy i się cieszy że odszedł?"


Ale niech sobie płacze,liczy się to co robił na boisku.Nic innego mnie u piłkarzy nie interesuje,niż dobrze wykonana robota.

Komentowany temat: Porażka w szlagierze: Arsenal 0-3 Liverpool 06.04.2021, 12:38

@bizooon napisał: "Dobrze że Emi M. został wrogiem kibiców ostatnio, bo by nie miał Niemiec z nami łatwo"


Wrogim jakiś idiotów najwidoczniej.Mądrzy kibice doceniają wkład w wygranie Pucharu Anglii a wiec zakwalfikowania sie do LE a dzieki temu być może być LM mimo nieudacznictwa zespołu w całym tym sezonie.

Komentowany temat: Arteta: To nie do zaakceptowania 04.04.2021, 12:19

Do nie zaakceptowania to jesteś Ty koles w tym klubie.Wstydu oszczedź i odejdz,uratowały Cie dzieciaki w grudniu i to tylko dlatego,że nie miałes innego wyjscia i na nich MUSIAŁEŚ postawić.A tak to wolałeś Williana i innych dziadów.

@Cartman_KG napisał: "Gabryś tragedia dziś.... Oj tragedia."


Gabryś to cały sezon tragedia,oprócz 2 miesiecy pierwszych(idealnie tez nie było,ale krył braki gorszymi nieudacznikami obok jego wóczas)

Hahahahaha to ja już wolałem pooglądać Polskę jednak,az tacy frajerzy to jednak nie byli!!

@illpadrino napisał: "Auba = Ozil po kontrakcie."


Na początku sezonu pisałem,że śmierdzi kompletnie Ozilem(pierwsze 5meczów Gabona po podpisie to tez juz nie mało meczów do oceny) to byłem od narzekaczy wyzywany,że to przypadek i zaraz "wróci" a tu była normalna ocena człowieka który ma oczy otwarte i niestety sprawdziło się.Atak Gabon-Laca niestety do wymiany,tylko na kogo to nie mam pomysłu.

Powtórze komentarz chwile z przed 2 bramką

Arteta tym meczem pokazuje jakim jest słabym managerem.Żadnego pomysłu na gre jak nie ma dzieciaków które mu dupe uratowały,bo juz by go dawno tu nie było.

Ci wielcy suporterzy Artiego niech otworza oczy,tak samo jak Ci co jeszcze nie otworzyli oczów nt pandemii np,tacy sami ślepi.

A teraz to juz tylko mozna dopisac,jak sie wie,że juz 0-2,że dno i 100 metrów mułu.

Arteta tym meczem pokazuje jakim jest słabym managerem.Żadnego pomysłu na gre jak nie ma dzieciaków które mu dupe uratowały,bo juz by go dawno tu nie było.

Ci wielcy suporterzy Artiego niech otworza oczy,tak samo jak Ci co jeszcze nie otworzyli oczów nt pandemii np,tacy sami ślepi.

Jota taki mikrus a strzela bramke główeczką,gdzie dwóch kolesi obok,beka.

57 min i Elneny na boisku grajac mecz u siebie..Cebula wiadomo,że przeciętny,ale tu juz murujemy 0-0 lol.

@kamo99111 napisał: "Dziwie sie Artecie, ze nie da szansy Gabiemu. Przy tak tragicznym Aubie to nawet Gervinho bylby lepszy."


Zara wejdzie inny Brazyl.Bardziej żwawy,po prostu kozak.

Ta dzisiejsza gra to kompletne dno.Grac u siebie z goscmi którzy maja najwiekszy kryzys od dawna a dac soba pomiatac..Murowac i kontre potrafi każdy,ale rozumiem gdyby to było Sheffield czy WBA,ale tu jest Arsenal..

Komentowany temat: Arsenal vs Slavia Praga w ćwierćfinale Ligi Europy! 19.03.2021, 14:26

Losowanie niby łatwe,ale przypadkowo nie zmietli Lisów czy Rangersów w mega formie a grali z nimi swietnie.Jak nasze "gwiazdy" ich zlekceważą i zagrają jak np wczoraj(a czesto tak lubia frajerzyc) to odpadniemy.

Komentowany temat: Rewanż za zeszłoroczny blamaż - Olympiakos v Arsenal 18.03.2021, 20:38

@majormati napisał: "Lacazette jednak powinien byc pierwszym wyborem."


Rozumiem,że Gabon bez formy i tez go "jade".Ale przynajmniej potrafi TRAFIC W PIŁKĘ a nie jak ten amator z brodą.

Komentowany temat: Rewanż za zeszłoroczny blamaż - Olympiakos v Arsenal 18.03.2021, 20:34

Jak psychika potrafi jednak decydowac o wszystkim.Przeciez ten strzał Gabona to podsumowanie wyluzowania tych ciulów w tym meczu,bo juz stwierdzili w przerwie,że mecz się wygrał :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady