Komentarze użytkownika Dziadyga

Znaleziono 9976 komentarzy użytkownika Dziadyga.
Pokazuję stronę 25 z 250 (komentarze od 961 do 1000):

Komentowany temat: 7 goli w jednej połowie! Arsenal pokonuje West Ham 5-2 01.12.2024, 11:33

W radiu Wrocław puscili tą piosenke z naszego hymnu :D

Komentowany temat: 7 goli w jednej połowie! Arsenal pokonuje West Ham 5-2 30.11.2024, 20:18

@Furgunn napisał: "Ja tam wiedziałem już przed jego transferem :p"

Cb pamiętam i zawsze miałeś ode mnie + :D :D

Komentowany temat: 7 goli w jednej połowie! Arsenal pokonuje West Ham 5-2 30.11.2024, 20:15

W końcu się skapneliscie co do Jesusa,o 2 lata za późno jak z Lakazeta xD

Komentowany temat: 7 goli w jednej połowie! Arsenal pokonuje West Ham 5-2 30.11.2024, 20:09

A Jorginho ma,myślałem,że schował :(

Komentowany temat: 7 goli w jednej połowie! Arsenal pokonuje West Ham 5-2 30.11.2024, 20:09

Jesus schował tęczę? XD bo nie widzę nikogo z opaską.

Komentowany temat: 7 goli w jednej połowie! Arsenal pokonuje West Ham 5-2 30.11.2024, 20:00

Merino ciągle połamany i wolny jak żółw,Kalafior ciągle urazy.Jednak dobrze pisałem,że kolesi sprowadzać tylko z ligi tak jak było robione + kozak z zagranicy co widać,że wszędzie da radę.A tu kolejny obrona z serie a z ciągłymi urazami.

Komentowany temat: Potwierdzić dobrą formę: West Ham vs Arsenal 30.11.2024, 19:10

Będą jaja xD

Komentowany temat: Potwierdzić dobrą formę: West Ham vs Arsenal 30.11.2024, 19:08

Mecz jak w poprzednim sezonie xD

@matikanonier napisał: "Pewnie tak. W końcu weekend się zbliża"


:D

W ciupie* xDD

Tu sobie LM gra,środek tygodnia a pod płaszczykiem przyjmują sobie ustawę o "mówię nienawiści" xD niedługo pół strony będzie w cipie.Ciekawe kto będzie decydować,znajdź człowieka a paragraf się znajdzie xD

Ciekawe kiedy ten Liverpool klapnie jak niektórzy mówią xD Lisy też miały paść..Więc pożyjemy,zobaczymy.

Nie lubię tego przereklamowanca.Wiec dobrze,że spudłował! :)

Po prostu świat zachodni zeswirowal xD za dużo dobrobytu i w dupach się poprzewracało.Spoleczenstwo też coraz bardziej debilnieje.Trzeba do Azji jednak chyba wyjeżdżać w przyszłości.

Teraz Fabian 3-4 razy będzie piłkę wyciągać z bramki.

Oj tam nie zachwycajcie się Gyoko,wy wolicie Jesusa z krzywą stopa xD

City xDDD

@coooyg11 napisał: "@executer1: akurat źle trafiłeś bo ja od długiego czasu jestem za tym transferem :)

Jest silny, szybki i ma młotek w nodze, jednak dzisiaj to za mało bo Saliba jest genialny"



Nie chwaląc się to na stronie byłem pierwszy w tej kwestii xD od początku ub sezonu,ale no kapeć z Portugalii.Dobrze,że ludzie zaczynają się przekonywać,tylko pewnie do nas nie trafi..

Po co tego Sake trzyma cały mecz.Po co Sterling hajs hapie.No i szkoda,że młody nie dostał przynajmniej 30 minut.

Beka,że już gramy tak żenująco w tej 2 połowie.I ta kartka za opóźnianie w 52 min xD

Żeby zaraz 3-3 nie było xD

Jest Odegard,nie ma Merino i jest koncert.

@swistak86 napisał: "Timber w grze z przodu zjada Białego"


W każdym aspekcie a nie tylko z przodu.I ten jego profesorski spokój.

O i gol :D

Podoba mi się początek,nie jesteśmy schowani jak zawsze na wyjeździe w LM.

@pablofan napisał: "Po wczorajszym obejrzanym meczu NU vs. WHU doszedłem do wniosku, że Isak ma tak samo sękatą głowę jak nasz Kai ;D raz się uda, a raz nie ;)
Nic specjalnego wczoraj nie pokazał. Od Kaia wyróżnia go jedynie to, że faktycznie jest zwinniejszy i zdecydowanie szybszy a reszta to porównywalna jest."



Dlatego tylko V.Gyokeres!

@coooyg11 napisał: "no musiałem polecieć w celach służbowych, mając silną wolę musiałbym porzucić prace, kapitalny argument! :)"

Moja ciotka położna,pogrozili jej,że bedzie robic codziennie test za stówkę dopóki nie wezmie preparatu i się nie dała,jeszcze wygrała sprawe na 50 k od szpitala po roku xD ale to trzeba miec jaja.Ciebie nie oceniam,ale zawsze warto sie postawic czy zmienić prace jak trzeba,ale wiadomo kredyty itd..tak nas urobili.

@Garfield_pl napisał: "W jakim kraju? Bo np. w Holandii czegoś takiego nie było. Więc pewnie nie w każdym kraju, a obostrzenia tu były mocniejsze niż w PL"


Na pewno we Włoszech tak było,że nie mogli wejsc do transportu publicznego i do pracy i sklepu bez zaswiadczenia.Na pewno w Niemczech też co do pracy..

@coooyg11 napisał: "A i najważniejszego nie napisałem, gdyby nie to moje latanie to bym się nie szczepił, jednak życie jest jakie jest i czasem nie ma wyboru"


Czy jestes stewardem czy pilotem? Pewnie nie..

Wiec jaki jest to to jest,ale losnumeros tu miał często racje.Bo nie mógłbyś poleciec to wziąłeś preparat zamiast miec silną wole i tych gnoi olać.
Tak samo było zagranicą - Nie wziąłeś,nie możesz pójsc do pracy a nawet wejsc do sklepu! i czy to nie pokazuje,że robili z tymi ludzmi wszystko co chcieli? Zamiast się postawić i środkowy palec pokazac.

Szczerze to niczym się nie różni od tych zakazów/nakazów podczas okupacji dla Żydów czy Polaków.Żyd nie mógł gdzies pójsc,wejsc do sklepu czy na ławkę usiąść,bo tak sobie "Pan" zażyczył.Przecież jak to za 2-3 pokolenia poczytają dzieci w książkach o historii co się działo w tych czasach to będą współczuc i mówić jak to możliwe,że ludzie sobie tak pozwolili a tu Ci obecnie żyjący wysmiewają tych co widzą co się działo..to jest niesamowite i przerażające jak ludzi można ogłupić.

Można mieć frustrację,że pool nic nie grał i wygrał i my też tak często mieliśmy,ale pieprzyć głupoty,że to nie karny to beka,tak jak pisałem,sam sobie zagarnął i trzeba być obiektywnym.
I przecież taka gadka to nie różnimy się od tych z debilpage.

@coooyg11 napisał: "@Elastico07: dokładnie, nawet ostatnio sędzia mi to tłumaczył, że jeśli piłka najpierw odbije się od ciała i potem uderzy w rękę to nie ma mowy o rzucie karnym, jednak jak widać są przepisy i są przepisy XD"


Dobra,przepisy przepisami,ale ten kretyn sam sobie tą dłonią z premedytacją odegrał.Co innego tak jak było,że bark i przypadkowa dłoń a co innego,że sam zagarnął.

Tak tych świętych nie cierpię,tylko norwich na podobnym poziomie gunwa u mnie.

Ale co się dziwić,jak tam betoniarek najlepszy obrońca xD

XDDD

@KapitanJack10 napisał: "Musisz po prostu przestać nazywać naszych piłkarzy pizdami."


Cóż,tylko na tyle zasługuje ten grajek z Brazylii.

2 ostrzeżenia mam przez Jesusa..Przez niego i Xhake najwiecej zarobiłem w całej "karierze".. xd

Największy+ dzisiejszego meczu,że młody strzelił :) ma wizję i kopyto w nodze,że Jesusowi nie wstyd,że taki żółtodziób bije go na głowę.

Losnumeros też miał sporo racji często,ale wychodzi na hipokrytę,że jest schowany po wygranej.Np Ja przynajmniej zawsze się trzymam swojej opinii do końca,ale jak widzę poprawę to chwale jak ciulowa forma itd to krytykuje i tak kilka osób na stronie co ma inną opinia na dany temat od większości,ale nikt się nie chowa.

Największy kryzys niebieskich od lat a i tak będą 1 pkt przed nami xD jak można było tak koncertowo spieprzyć kilka meczów..i znów żeby w maju nie było żalu xD

Komentowany temat: Czas na przełamanie: Arsenal vs Nottingham 23.11.2024, 16:56

Trzeba Pana Piłkarza V.Gyokeresa wyciągnąć za 100 mln nawet,musi być snajper co potrafi normalnie nogę ustawić.Czy po 2 latach doczekam się Szweda? No może być też Isak w razie co.

Komentowany temat: Czas na przełamanie: Arsenal vs Nottingham 23.11.2024, 16:46

Ale przynajmniej dziś jest pozytywna gra jak do tej pory Tylko,żeby się w 2 pół nie cofnęli! Dobić na 2-0 i można spokojnie rozgrywać.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady