Komentarze użytkownika Dziadyga

Znaleziono 10349 komentarzy użytkownika Dziadyga.
Pokazuję stronę 30 z 259 (komentarze od 1161 do 1200):

Komentowany temat: 18. kolejka Premier League: Arsenal vs Ipswich Town 27.12.2024, 19:40

Cunha na 5 meczów zawieszony xD

Komentowany temat: 18. kolejka Premier League: Arsenal vs Ipswich Town 27.12.2024, 17:20

@Lamoreaux napisał: "to drugie"


Też bardziej o tej wersji bardziej myślę.

Komentowany temat: 18. kolejka Premier League: Arsenal vs Ipswich Town 27.12.2024, 16:42

Szybciej strzelimy 3 gole minimum z kursem 1,70 czy z takim samym wygramy i zrobimy minimum 6 różnych.

Słucham głosów ludu!

Znowu na Radio Wrocław nasz hymn był :D

Chciałbym Sake widzieć częściej w takim wydaniu jak akcja bramkową z Poolem z tego sezonu czy z Bayernem w ćwierćfinale w domowym meczu.Strzal konkretny,akcja na szybkości i heja.

Taki Saka i Odegard to powinni mieć pełną swobodę w ofensywie.Bez żadnych zaleceń o zwalnianiu gry i zbędnego klepania piłki.Salah od lat wali na bramę "z jajem" tak samo z podaniami.

@pablofan napisał: "@Kiepomen: nie porównuj starego wygi do młodego Wilka.
W porównaniu do Sake do Salaha, to Anglik w jego wieku stanowi o sile zespołu, a on był odpalany z PL. Nasz star boy ma 4 dobre sezony za sobą w PL gdzie taki salah tułał się po klubach w podobnym okresie."



Ale z drugiej strony Ja jakoś nie widzę Saki by był w przyszłości na poziomie prime CR7,Messiego czy Salaha właśnie.Nie ma się co oszukiwać.Bukayo jest świetny ale jest będzie piłkę niżej od tych wymienionych,Saka zaczyna mieć coraz więcej problemów zdrowotnych + jak pisałem,nie ma wolności w grze.Ale kiedyś zobaczymy.

Nie wiem też czy Saka po prostu nie jest blokowany.Salah gra swoje i wcześniej Klop a teraz Slot dają mu swobodę.Czy jakby tak Mikel puścił że smyczy Sake to czy by nie był jeszcze lepszy.

@Kiepomen napisał: "Można mówić o sace wiele ale szczerze narazie salah to jest klasa wyżej, absolutnie najlepszy skrzydłowy PL"


Nieraz chciałem to napisać,ale byłbym zjedzony xD Uwielbiam Sake i rozwija się coraz lepiej,ale Salah to cyborg.Nawet jak miał "słabsze" sezony to liczby lepsze niż 95% skrzydłowych w Europie xD

No i po meczu.

@Paul77 napisał: "Gakpo.... A tyle było kpin gdy chciałem go w Arsenalu..."


On jest dalej przeciętny przecież.

Śmieszny ten mecz,nic nie widzą xD jak wygramy mistrza to wspomnicie moje słowa,że o tej mgle będą gadać xDD

@bobslej22 napisał: "Serio wierzycie w to że dziś Lisy zdobędą jakiś punkt? Kurde fajnie by było ale szczerze to nie widzę tego"


Realnie to będzie że 4-0 z taką śmieszna defensywa,trzeba liczyć na kolejne mecze..

Co Fabianowi?

Karny był z dupy to nie strzelił.

Będzie brakowało tego Viaplay.Zawsze z humorem i fachowo,szkoda ich.

Jaka ta ławka City marna xD

@metjuAFC napisał: "i komentarze taty jak to bardzo nie cierpi Haalanda ;-)"


Mój też nie cierpi "świniaka" jak to mówi :D

@Patriko napisał: "W końcu świat nie kręci się wokół mnie i nie dla każdego okres świąteczno-noworoczny to smutny czas, tak że niech się wiedze."


Co jest?! Gadaj i to już! Pomożemy ;)

Mamuśka jak zrobi uszka i pierogi to paluchy lizać < 3

@Furgunn napisał: "Może jakaś sonda na stronie na szybko? Da się zrobić?

Sernik z rodzynkami?
Sernik bez rodzynek?"



Bez.

Wesołych świąt dla wszystkich! Zdrowia dla was przede wszystkim i,żeby Arsena cieszył oko kibiców swoją grą.

W Arsenalu to zawsze fajne "prezenty" na święta dla kibiców.Malo kiedy pozytywne info w tym okresie.

Po Sace coś była gadka?

@zonadlapersiego napisał: "I pięknie. Ten mecz dał mi już 3 tysiaki :) Plus 8,5 bramki jest miodzio :)"


U mnie całe szczęście over w mułach i wilkach i też ponad 1 k do przodu.Dobrze się kogoś posłuchałem,co radził by Fulham nie dawać xD

Liczyc na kuraki xD

Ten Ward najgorszy GK jakiego w życiu widziałem,zawsze jak oglądam to szmaty puszcza xD

Betoniarek kapitanem xD

@pablofan napisał: "wyje,..li Martina więc już nie będą grali jak dotychczas. Próbowali kreować grę już od swojej bramki, unikali długich podań, ale nic z tego nie wyszło. Nie mówię, że byli w tym bardzo źli, ale na PL taki styl, w sytuacji gdy źle znosi się rozgrywanie pod presją, jest po prostu samobójstwem.
Myślę, że się okopią i postarają się nie przegrać dużą ilością goli. Także ja bym dał mniej niż 3.5 bramki ;p xD
Ale dobrym hazardzistą nie jestem ;D"



No ten Juric to ma mental defensywny,nie zdziwię się,że będą kopać po kostkach i dzidy grać w stylu Evertonu.Odpuszcze.

Czy Juric dziś będzie już na ławce u świętych? Bo mnie korci dać over bramek dla Fulham..

@Furgunn napisał: "Chyba nikomu nie będzie przeszkadzało dziś jak Spurs zdobędzie 3 punkty? :]"


Ja za Liverpoolem!! (wkłada kij w mrowisko)

A w tym tygodniu tak gadałem w domu,że ile ten chłop może grać i,że może być w końcu jakaś długa kontuzja...tu też ktoś ostatnio pisał,żeby nie było,że Saka może prędzej czy później na wiele miesięcy wylecieć i cóż..tak się na to świeciło od jakiegoś czasu.

@Garfield_pl napisał: "Oby te kule po prostu zapobiegawczo, żeby nie obciążać dodatkowo....no ale nieciekawe"


:(

Komentowany temat: Rewanż na Selhurst Park: Crystal Palace vs Arsenal 21.12.2024, 20:55

Mecz nie był najlepszy,było trochę problemów,ale w końcu coś postrzelali i to z akcji,oby tak dalej! Szkoda tylko Saki :(

Komentowany temat: Rewanż na Selhurst Park: Crystal Palace vs Arsenal 21.12.2024, 19:32

Saka sporo urazów już w tym sezonie a dopiero półmetek..Zobaczymy dalej.

Komentowany temat: Rewanż na Selhurst Park: Crystal Palace vs Arsenal 21.12.2024, 19:05

Mimo prowadzenia to znowu słaby mecz rozgrywany,a Orły robią co chcą.Cofnelismy się znowu na siłę i takie efekty.

Komentowany temat: Rewanż na Selhurst Park: Crystal Palace vs Arsenal 21.12.2024, 18:51

I znowu Saliba.

Komentowany temat: Rewanż na Selhurst Park: Crystal Palace vs Arsenal 21.12.2024, 18:48

@minio7 napisał: "tak samo pisałeś jak ładował bramkę United i Fulham?"


Ale Ja oceniam jego zadania,czyli defensywę a ostatnio coś się się cofnął.

Komentowany temat: Rewanż na Selhurst Park: Crystal Palace vs Arsenal 21.12.2024, 18:45

XDDDD

Komentowany temat: Rewanż na Selhurst Park: Crystal Palace vs Arsenal 21.12.2024, 18:43

Saliba słaby w tym sezonie :/

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady