Komentarze użytkownika Ech0z
Znaleziono 10647 komentarzy użytkownika Ech0z.
Pokazuję stronę 70 z 267 (komentarze od 2761 do 2800):
Wyobraźcie sobie taką sytuację. Ponury październikowy wieczór, niestety Martinelli i Saka odnieśli kontuzje mięśniowe i muszą pauzować dłuższą przerwę. Partey odsunięty od klubu bo zarzuty się potwierdzily. Chaka w.prokiraturze za ustawianie meczów z gangiem Albanii. I na dodatek FFP ukarali nas zakazem transferowym.
@Slaviola napisał: "Przecież ten Isak to cienki jak sik pająka.
Dobrze że go nie kupiliśmy.
Jeden dobry sezon zagrał i tyle.
Moim zdaniem to będzie niewypał Newcastle."
No jak sobie pomyślę że za cenę Isaka mamy Zinchenko i Jesusa to aż mi się cieplej robi
Serio jeszcze jesteście spragnieni transferów ? Ja to już nasycony i mega zadowolony okienko wyszło 11/10 a Jesus i Zinchenko przebili wielkie transfery Hochlanda i Darwina. Jeszcze tylko pozbyć się tego cepa Pepe i będzie to historyczne okienko
Niby sroki to ptaki, a włodarze Newcastle właśnie kupili Issaka
Zaha to to samo co Kane. Mają nieudacznika agenta który nie potrafił im załatwić transferu do lepszego klubu i przez to genialny zawodnik zmarnował karierę
Po ponad roku ściągnęłem obudowę i szkiełko ochronne smartfonu . Kurde czuje się jakbym miał nowy telefon fajnie tak
@Piotrek95 napisał: "Nadal nie wiem czemu Gabriel Jesus nie kosztował min 70mln"
Arteta ma fotki Guardioli
Najbardziej czekam na pozbycie się Pepe do końca okienka, są jakieś info ???
@kwiatinho: kurde jaki Ty obeznany jesteś w tych sprawach, z początku myślałem że czytam jakiś artykuł ekspertów a Ty to sam pisałeś , nieźle
@DzejCoop napisał: "gdybyś nie napisał to bym nawet nie zwrócił uwagi :D polskie morze w tle?"
Ta, jestem na plaży w Stegnie xD
@DzejCoop napisał: "Bez podjazdu do króla z mojego avatara :v"
A ja jestem chyba jedyny tutaj który dał swoje zdjęcie na Avatar
@Marzag: nie no te jaweline jest głupie ale nie żenujące. Zobacz sobie shopee Ronaldo to się zalamiesz
Ktoś kto robi reklamy shope musi być frajerem bitym w dzieciństwie i dotykanym przez księdza
Myślałem że Sławomir w shoppe to szczyt żenady ale zobaczyłem reklamę shopee z Ronaldo. Straciłem wiarę w ludzkość
@morfeus: dziękuję Morfeuszu za ta wiedzę. 28 komentarzy przez 4 lata rozumiem że odpowiadasz tylko wybrańcom
Ogólnie Leno to bardzo dobry bramkarz tylko mentalna pipa
@morfeus napisał: "Wszędzie obserwują, facebook, instagramy itd mają algorytm do śledzenia ile zatrzymasz się na zdjęciu i potem wyświetla Ci podobne treści."
Czyli jak mój cały FB to reklamy różnych rodzajów wódki to znaczy że mogę mieć problem ?
@Zejdus napisał: "ja tak raz na dziesięć lat dodam komentarz. Pozdrawiam"
Kometa Zejdus widziana raz na dziesięć lat czyli częściej niż totenham zdobywa trofeum
Wygranie LE też jest ważne żeby chociażby United nie grali w LM
Ja na miejscu Artety odpuściłbym kakao cup albo cały ten turniej grał rezerwami. Bez sensu lepiej skupić się na top4 wygraniu LE i puchar Anglii.
Oxlade Chamberlain przez kilka.lat siedział na ławce Liverpoolu bo był za słaby , w końcu kiedy jest potrzebny to ma kontuzje xD
A ja od nowa oglądam grę o tron po 5 latach przerwy. I jest git właśnie kończę 3 sezon i to był dobry serial
@bobslej22 napisał: "panowie emocje was trzymają dłużej przez pojawienie się płci pięknej dłużej niż po ostatnim meczu. Bez kitu od wczoraj cały czas płyta zacięta. No dajcie już luz"
Ale to ty piszesz , nikt już o tym nie piszę tylko ciągle widze takie głupie komentarze
@nt2b napisał: "Ale powiało testosteronem, aż dym leci. xD Weszła biedna Ania na k.com, a gang stulejarzy poczuł zapach kobiety i się popisuuuują."
No bez kitu aż redaktor z 22 komentarzami którego widzimy pierwszy raz na oczy wyskoczył z tapczana xD
Nie ukrywam, że średnio mi pasuje dziewczyna na forum bo będę musiał ograniczyć ilość swoich żartów o połowę. No ale spoko sukces przyciąga świ.. znaczy Jak teraz tak Arsenal dobrze gra to będzie dużo nowych userow :)
@Aniiaa: to jak chcesz zostać to mam kilka porad, nie bierz do siebie każdego użytkownika każdego komentarza bo nie wyjdzie Ci to na dobre. Jak wzięli Cię za trolla to jedyne co możesz zrobić to odciąć się od tego i robić swoje z czasem się przekonają tutaj duża część ludzi to chorągiew , wyzywali Artete od najgorszych a teraz go kochają. Bądź jak Arteta i nie przejmuj się internetowym hejtem ;)
@Alffik: #bonusLPG
Jacek ma rację Anka. Każdy miał ciężki początek tylko mocni psychicznie tutaj zostają na dłużej i ich wypowiedzi mają szacunek w postaci plusów . Nie myśl sobie, że będąc laską masz taryfę ulgową. To nie galeria handlowa
Myślałem że o Arsenalu się nie gada bo słabo grają ale odkąd grają wybitnie to gada się jeszcze mniej xD jedyna szansa żeby zaczęli o nas gadać to musimy pokonać duży klub . O takich Bournemouth nie ma co gadać bo każdy myśli że i tak się wywalimy na big6
@Aniiaa: może na Devilpage ten troll by przeszedł i byś miał pełna skrzynkę wiadomości z prośbą o zdjęcie stupek, ale tu jest forum kanonierów i mamy wyższy poziom IQ. Przynajmniej większość.
@Aniiaa napisał: "Jakbym napisała po meczu z Tottenhamem to bym była z "Kurnika", jak po meczu z Chelsea to bym była "Smerfetka".
Długo czekałam żeby się odezwać bo nie było momentu. Najwidoczniej zrobiłam to w złym momencie i macie problem. Miłego dnia, życzę wam jedynie by ktoś Was tak potraktował kogoś z góry jak Wy innych."
Winny się tłumaczy.
Czy tylko ja uważam, że obecne wyniki najlepszych klubow to dlatego, że jeszcze ostro trenują i przygotowują formę na długi sezon bo później nie będzie na to czasu. Sezon zaczął się dużo wcześniej a jest długi.
Wiesz że Arsenal gra najpiękniejsza piłkę jeśli na k.com wbijają nawet kobiety.
Serio nie wiecie że Adam Targowski to kibic Arsenalu ?
@rreddevilss: gratuluję wygranej, w sumie fajnie zobaczyć skwaszona mordę klopa
@Arsenal96l napisał: "Na debilpage już się odkleili xd"
Bo cieszą się z wygranej z Live ?
W takich meczach forma nie ma znaczenia. To samo derby Londynu z.Emerym Kolasiniacem Mustafim i Toreira wygrywaliśmy wysoko u siebie. My też z United przegramy na wyjeździe
Dawno nie widziałem tak słabego Liverpoolu. Ten sezon może być inny niż ostatnie 5 dominacji City i Live
3 mecz w sezonie a połowa United na skurczach. Za tydzień łomot od Southampton xD




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 |
2. Arsenal | 32 | 17 | 12 | 3 | 63 |
3. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
4. Manchester City | 33 | 17 | 7 | 9 | 58 |
5. Nottingham Forest | 32 | 17 | 6 | 9 | 57 |
6. Aston Villa | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Chelsea | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 32 | 10 | 8 | 14 | 38 |
15. Tottenham | 32 | 11 | 4 | 17 | 37 |
16. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
17. Wolves | 32 | 10 | 5 | 17 | 35 |
18. Ipswich | 32 | 4 | 9 | 19 | 21 |
19. Leicester | 32 | 4 | 6 | 22 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
Y. Wissa | 15 | 2 |
C. Palmer | 14 | 7 |
O. Watkins | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Dzulian napisał: "Xhaka zostanie czysty jak dziewica.
Nie ma takiego sądu który udowodni piłkarzowi dostanie celowej żółtej kartki. Bo to jest element gry w piłkę. Na tej samej zasadzie można oskarżyć piłkarza że celowo nie trafił/celowo nie obronił rzutu karnego itd."
Problem w tym że Chaka dostał kartkę za celowe spowalnianie gry