Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 13987 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 200 z 350 (komentarze od 7961 do 8000):
Pepe najlepszy na boisku,jedyna osoba która coś daje w ofensywie.Wilock pierwszy do zmiany,a Emery do wyrzucenia.Wykłada się na podstawach czyli doborze składu do meczu.
Emery out.Nie gramy pressingiem i nie trafił znowu ze składem,żałosny trener.
Pepe do tej pory najlepszy na boisku i nie strzela czegoś takiego,niesamowicie czekam na jego przełamanie.
Obleśnie ten mecz wygląda,z dwóch stron.Arsenal nie potrafi wymienić kilku podań po ziemi.
@mitmichael napisał: "Tez tak macie, ze jak widzicie sklad wystawiony przez Emeryego na lige to od razu nerwy wam przechodzą? bo ja tak mam :D"
Ja tak miałem już u Wengera,przyzwyczajony jestem.
@PrzeArs napisał: "Dwa tygodnie i 1 dzień czekania i nareszcie jeszcze tylko 1,5 godziny i w końcu normalny , ważny , emocjonujący meczyk kochanego Arsenalu !!"
Z kochanym Emerym który zawsze umie dobrze dobrać skład do meczu.
@Toreira11 napisał: "1.Messi
2.Van Dijk
3.Mane"
Ty byku,ale już tu nie widzę Messiego
@Marcinafc93 napisał: "Po co sprowadzać półśrodki ala Kalstroom, więc lepiej nie kupować."
A to jest jakieś odgórne ustalenie że w zime można kupować tylko półśrodki ? Nikt nam nie broni rozbić banku ale najzwyczajniej w świecie nie ma sensu bo kadra jest kompletne a ciekawsze nazwiska można ściągnąć gdy już awansujemy do LM bo innego wyjścia nie widzę.
I bardzo dobrze.Przynajmniej wyjaśni się sytuacja czy zagramy w LM w następnym sezonie i to będzie głowna karta przetargowa do jakiego kolwiek większego nazwiska.Szkoda marnować budżet na półśrodki zimą.
@D14 napisał: "Obawiam się, że niestety Emery zostanie, bo LM w tym roku będzie.. wymęczona, bez stylu, ale będzie. I później taki Arsenal bez stylu będzie grał w LM z hiszpańskim brzęczkiem na czele, który sam nie wie jakim systemem grać, czy długa piła na Aube, czy atakiem pozycyjnym. Mam ogromną nadzieje, ze po awansie do LM, stery obejmie ktoś inny."
Rzadko się z Tobą zgadzam ale tym razem w 100% co do LM i Unaia.
@Marioht napisał: "Szybko rozpoczęły się spekulacje na temat Unaia."
Szybko? To już 1.5 roku i ostatni rok jego kontraktu.Ktos z drużyny mówił że nie rozumie Unaia A rad słucha od ljungberga więc faktycznie może być bardzo poważny.
Cieszy bramka Pepe,oby to mu pomogło przełamać się w EPL.
W końcu struktury Arsenalu funkcjonują tak jak powinny.Przy takich wydatkach na transfery top4 dla Unaia w tym sezonie to obowiązek.Przy każdym innym wyniku Raul wyjaśnił wyżej i bardzo mnie cieszy takie zdrowe podejście.
@GunnerKaspi napisał: "+jest napisane, że pełny skład. Co z kolanem Nelsona?"
3 tygodnie przerwy.
Nareszcie.Nie mogę się doczekać jego powrotu.Ciekawe czy wskoczy za Pepe czy za Sake.
Ależ bym widział kogoś z takim spojrzeniem na klub i obecną sytuację na trenera głównej drużyny.
@Kiepomen napisał: "Najbardziej niewybitny zawodnik w historii z tych którzy mają wybitne liczby."
Lepiej się tego nie dało ująć.
Nigdy nie zrozumiem fenomenu tego zawodnika i tego jak ktoś tak słaby zrobił taką karierę i wykręcił takie statystyki.
@lordoftheboard napisał: "On, Chambers, Saka, Martinelli, Tierney - jak zarząd nie zawali kwestii kontraktów to szykuje się za 2-3 lata ekipa na mistrza"
I Xhaka.Będzie miał jeszcze więcej doświadczenia za sobą.
Diament i przyszły lider oraz kapitan zespołu szlifuje się na naszych oczach,z takim zaangażowaniem wiele osiągnie.Jego wartość już sięga 50mln to wyobraźcie sobie co będzie jeśli będzie się rozwijał w takim tempie za rok-dwa.
@Dawid04111 napisał: "Ale z drugiej strony będzie więcej czasu na przemyslenie transferów w fantasy :)"
I wyleczenie się Lacazetta.
@orme napisał: "porównywanie jakiejkolwiek ligi do naszej "Ekstraklasy" to chyba już prowokowanie ludzi, wulgaryzm, naruszenie zasad dobrego wychowania i na koniec jeszcze obraźliwe w stosunku do innych lig... chyba o warna to zakrawa XD"
To jak nazwiesz wczorajszą wypowiedź prezesa ekstraklasy ''Europa nas się boi".Chyba,że chodziło mu o kibiców to pardom.
@KapitanJack10 napisał: "Całe życie siedział w Brazylii, nie rozumiem dlaczego miałby nagle iść grać w reprze Włoch.."
Dlatego że na powołanie do reprezentacji Brazylii może się szybko nie doczekać,a tu już jest rozważany.
@dolny napisał: "Faktycznie ten wślizg pod koniec meczu zrobił robotę."
Tym bardziej że po tym wślizgu wybił piłkę w aut,a miał czas żeby spokojnie rozegrać.Mimo wszystko dobre zawody wczoraj zagrał,chyba najlepszy jego mecz w tym sezonie mimo ze nie obeszło się bez paru mniejszych błędów.
@Marioht napisał: "Nie oglądałem. Naprawdę Arsenal grał wyrachowany futbol?
Jak grał Pepe i Saka? :)"
Nie.W pierwszej połowie zagrali wysokim pressingiem,zdominowali i przyjemnie się patrzył na taki Arsenal mimo że konstruowanie akcji nie było koronkowe to jednak fizycznie wyglądaliśmy bardzo dobrze.Druga standardowa po korektach geniusza E. siadła i cofnieliśmy się do defensywy,a podania i ataki były bardzo chaotyczne i niedokładne,nic wspólnego z wyrachowanym futbolem to nie miało.Pepe w 1 połowie jak cała druzyna zagrał dobrze zaliczając asystę,a Saka prawie cały mecz był pod grą ale bez fajerwerków.Emery jak zwykle zrobił nie zrozumiałem i nie trafne zmiany,bardzo przypomina Wengera w tym aspekcie i to nie ten sam człowiek co na początku przygody z Arsenalem.
Niby tylko 1 porażka w tym sezonie,nie byle z kim bo z Live na Anfield,ale taki ten Arsenal no nie za dobry.Pierwsza połowa dopóki graliśmy pressingiem była dobra ale w przerwie maestro taktyki Emerytowany musiał zepsuć widowisko cofając drużyne i zostawiając zmeczonych zawodników na boisku.Dobry występ Luiz i jeszcze lepszy Chambersa.
@Er4s napisał: "Ale nonszalancja... masakra. Zycze Bournemouth bramki"
Wyjdź z tad i nie wracaj
Irytujący Arsenal w 2 połowie.Po pierwszej myślałem że wkoncu zaczniemy grać.Siadl presing,siadla gra.Emery maczał paluszki w przerwie
Zmęczony Xhaka i Guendo zostają A ceba schodzi,Emery mnie rozbraja
Skisla pomoc w 2 połowie
Cofniety Arsenal wychodzi na 2 połowę u siebi,po co i czemu!!
Jakiś inny Arsenal wyszedł na 2 połowę.Emery namieszał
Po co ten ceballos się pcha na krótko przy rogach.Strzelilismy bramkę przy wrzutce Pepe i powinniśmy dalej to samo próbować
Ale xhaka to jest reżyser.Komedie by dobrą stworzył
Oby to był punkt zwrotny dla Luiza w Arsenalu,brawo !!!
@enrique napisał: "Pepe dziś strzeli na przełamanie."
Bardzo bym sobie tego życzył,czekam na jego odpał dlatego cieszę się że Emery go dalej wystawia.
@Facet3miasto napisał: "Witam. Czy jest gdzieś transmisja w necie?"
No w necie to zazwyczaj jest mnóstwo transmisji.
@radzio_TRN napisał: "Jeśli dziś będzie strata punktów, to mam nadzieję, że poleci ze stołka."
Lepiej nie robić sobię złudnych nadziei.Nie poleci nawet jesli stracimy pkt.
Kto by przypuszczał przed sezonem że chłopak z 4 ligi brazylijskiej w 2 kolejce ligi Europy zostanie wybrany zawodnikiem tygodnia.Niesamowita historia,godna scenariuszu filmowego.
Nie tu wariaty ten post niżej
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Kowal96 napisał: "W drugiej połowie widzę to tak:
Laca -> Pepe
Martinelli -> Saka
Cebulos -> Czaka"
Pepe najlepszy na boisku,zejdź na ziemie.