Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25243 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 107 z 632 (komentarze od 4241 do 4280):
@KapitanJack10:
a mowisz szluga czy szluge?
@domino178 napisał: "@kwiatinho: Prezydent może zawetować KAŻDĄ ustawę. Więc jakby np Trzaskowski wygrał, to gwarantuję Ci że ŻADNA ustawa PiSu nie wejdzie w życie."
A po co maja wchodzic w zycie same buble? Podejscie jak tych pisdzielcuf z rzadu, ktorzy twierdza, ze ustawa mozna wszystko naprawic. Nastepne w kolejce ubostwo, ktore usuniemy ta droga xD
Kazdy tylko nie duda
@mikowhy:
Zgadzam się
@pLYTEK:
Uuuuu, zaraz ci ktos wyskoczy, ze jesli ci sie nie pdooba, to idz kibicuj X i w ogole jak mozesz uwazac, ze nowoczesny stadion Tottenhamu prezentuje sie dobrze xD
Policja uzyla gazu przeciwko przedsiebiorcom
@kaman17 napisał: "A czym wyprzedza czasy stadion Tottenhamu, mając do dyspozycji dzisiejszą technologię oczekiwałbym czegoś więcej."
Czego wiecej bys oczekiwal?
@Simpllemann:
Ladnie wyglada , trybuny blisko murawy a w dodatku stadion jest niesamowicie nowoczesny i posiada wewnatrz wiele atrakcji.
Mnie sie stadion Totow bardzo podoba i nie chodzi o sama pojemnosc.
No coz, zagral dobre 4 miesiace w Arsenalu, zas juz w grudniu zaliczyl ostro zjazd. W dodatku zrzedzil, kiedy Emeryt chcial go podszkolic w grze pilka.
Panowie, stadion Arsenal tak czy siak nie moze byc gorszy od Camp Nou. Ja bedac na meczu Barcelony, balem sie, ze to sei zaraz zawali. Istna ruina
9 miejsce w lidze
Odpadniecie z Ligi Europy przeciwko Olympiakosowi
Tak, Arsenal jest sredniakiem i nie rozumiem oburzenia wsrod spolecznosci vortalu.
Thomas jest jakies 3 poziomy wyzej niz Torreira, wiec ja bym sie ucieszyl.
@Traitor:
Kiedy wygrywasz z Maniurami w lidze raz na 10 lat XD
@Kiepomen napisał: "Za Aubę 50 na spokojnie wyciągniemy, każdy by go chciał w swoim zespole. A za lacę który ma jeszcze 2 lata kontraktu to spokojnie 50-60 mln można wyciągnąć na moje, nawet na transfermarkt jest wyceniany na 60."
Ty zyles w jaskini ostatnie 2 miesiące? Kluby nie mają kapusty, aby płacić zawodnikom pensji, a będą przeprowadzać transfery po 50-60 mln I to za 30latka czy też przeciętnego napastnika. Chore czasy z napompowanymi cenami w piłce się skończyły.
Ja sobie wczoraj "cieniowalem" sam tyl i wszedzie mam teraz rozniej dlugosci wlosy XD
Szkoda byloby stracic Obame, ale jesli przyszedlby w jego miejsce Icardi, to nie mialbym nic przeciwko. Znakomity wykonczeniowec, trzeba by tylko bylo ogarnac jakiegos kreatywnego pomocnika, ktory tworzylby mu sytuacje. Oczywiscie, Lacazette' a nalezy jak najszybciej sprzedac, poniewaz nie gralby w wyjsciowej jedenastce.
W innych krajach nie luzowali obostrzen, dopoki rzeczywiscie sie z tym gownem nie uporali i nie zmniejszyli ilosci zachorowan, a tutaj 0 testow, rekordy w kopalniach i cyk :D
Ja brzydze sie Luksemburgiem i ich pedalskim premierem. Wszystkie pieniadze, ktore tam zarobilem, spalilem pozniej w kominie, poniewaz byly teczowe.
JA to bym wykluczyl z rynku za kilka stowek cale spoleczenstwo, kazdy bylby szczesliwy.
@Catalonczyk:
1 na 500 postow nie trolluje:D
Nawet jako trzylatek nie mowilem wziasc xd
Sam sobie wystawiles po raz kolejny laurke. Ja nic pisac nie musze xd
@Gofer999:
UK ma najwiecej trupow ze wszystkich panstw europejskich, ale chociaz teraz Borys daje wolne :D
Kompleksy xd to ty znowu sie osmieszyles publiczne na tym portalu, walac takiego okropnego byka
@timiiiii:
No to chyba normalne, ze ktos sie przyczepi do bledu, ktory popelniaja glownie osoby w wieku 3-5 lat xd
@RahU:
Odpowiadasz gosciowi, ktory twierdzil, ze covid-19 jest zwykla grypa xd
@Rafson95 napisał: "Ani nie mam rodziny ani nie chodze do kościoła więc do niczego mi nie potrzebna taka przymusowo wolna niedziela"
To moze czas zrobic 5 bombelkuf oraz chodzic do kosciola????
@RahU:
Pseudoprzedsiebiorcy i ich pseudoprotesty. Oni sa wrogami ludu i osobami podstawionymi przez opozycje.
Dudel mniejszym złem xD
Maliniak = karakan, wybierając tę marionetke, oddajesz głos na naczelnika
@arsenallord napisał: "@Rafson95: @Catalonczyk: mordy ludzi z PISu są przyjemniejsze niż tych z PO. A tak na poważnie to zakupy mogę sobie zrobić w sobotę. Panie kasjerki też mają orawo niedzielę spędzić w donu z rodziną. Droższy podatek czy rzeczy w sklepie? Więcej się zarabia to tak tego nie odczuwam. 500+ bardzo mi się przyda a i obniżenie wieku emerytalnego też na +."
1) Nie każdy może zrobić te zakupy w sobotę, poniewaz istnieją osoby pracujące w ten dzień do późnych godzin
2 ) panie kasjerki mają za to za******* w dzień poprzedzający ten wolny, albowiem wszyscy wtedy udają się w wir zakupów
3 ) wyższe zarobki to naturalna reakcja, zwłaszcza w czasach światowego dobrobytu
4 ) 500+ nawet nie skomentuję
5 ) obniżenie wieku emerytalnego na + ocenilaby jedynie osoba krotkwzroczna kompletnie oderwana od rzeczywistości
5G w polaczeniu z przebytym covid-19 bedzie pozwalalo jaszczuroczlekom kontrolowac nasze umysly
Ten model szwedzki to porażka, a ich kraj nigdy nie przejmował się starszymi ludźmi, czyli tymi najbardziej narazonymi, którzy tam teraz głównie umierają. Mój kuzyn jest tam świeżo po przeszczepie płuc i serca, więc każdego dnia jest niepewność, czy tego syfu nie złapie I z tego już nie wyjdzie.
Supporting Konfederacja. What a concept OMEGALUL
@ZielonyLisc:
Jest moze Age of Empires 2 w ofercie tych bukow? Bym sobie dorobil :D
Ile LEWAKUF dzis zaoranych
Duda najlepszy XDDDD
@ZielonyLisc napisał: "@TakKrzysiu: Krzysiu, jak masz kartę nvidii to szybko nvidia experience ściągaj i nagrasz"
Potwierdzma, alt + f9 i smiga :D
https://tvn24.pl/pomorze/koronawirus-w-polsce-czaplinek-zostal-zaatakowany-podczas-kwarantanny-na-terenie-ogrodow-dzialkowych-4574742?fbclid=IwAR1_Q-JXBHQtioWWQPmTzgZh8VRBM2chMQvOg93QWcTkLnCdP55YAY2b06g
Co za tluki mieszkaja w tej Polszy




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 |
2. Arsenal | 32 | 17 | 12 | 3 | 63 |
3. Nottingham Forest | 32 | 17 | 6 | 9 | 57 |
4. Newcastle | 31 | 17 | 5 | 9 | 56 |
5. Manchester City | 32 | 16 | 7 | 9 | 55 |
6. Chelsea | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
7. Aston Villa | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
8. Bournemouth | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
9. Fulham | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
10. Brighton | 32 | 12 | 12 | 8 | 48 |
11. Brentford | 32 | 12 | 7 | 13 | 43 |
12. Crystal Palace | 31 | 11 | 10 | 10 | 43 |
13. Everton | 32 | 8 | 14 | 10 | 38 |
14. Manchester United | 32 | 10 | 8 | 14 | 38 |
15. Tottenham | 32 | 11 | 4 | 17 | 37 |
16. Wolves | 32 | 10 | 5 | 17 | 35 |
17. West Ham | 32 | 9 | 8 | 15 | 35 |
18. Ipswich | 32 | 4 | 9 | 19 | 21 |
19. Leicester | 32 | 4 | 6 | 22 | 18 |
20. Southampton | 32 | 2 | 4 | 26 | 10 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
Y. Wissa | 15 | 2 |
C. Palmer | 14 | 7 |
O. Watkins | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@KapitanJack10:
Chodzi mi o biernik.
Pale szluga czy szluge ;d