Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25244 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 603 z 632 (komentarze od 24081 do 24120):
Marzag
Włochy nijakie!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?
Teraz na serio pytam. Oni grają właśnie ciekawie. To jest chyba najbardziej "turniejowa" drużyną, jaką znam.
A we wtorek gra Brazylia x) Będzie Neymar show.
Kto to strzelił>!!?!?!!?? TRzeba go kupić11!!!1!!!
AlexVanPersie
Etoo gra za Mou w Interze na prawej obronie. Dałby radę.
Grizmen strzelił gola. On jest wart 40 mln €. Trzeba go kupić. ironia
mic_now
Samirek tworzy złą atmosferę, więc jest niepotrzebny.
Klemą Grenie gra dziś dobrze.
Marzag
ABS - czyli mieśnie brzucha jak ma Papcio na zdjęciu
i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/05/18/article-0-1DF369D500000578-763_634x443.jpg
macc
To jest smutne. Ja takich absów nigdy w życiu nie będę miał XD
Sagna żółtA!!! dobrze mu tak!
Ale Matuidi jest drewniany.
thide
Zrób sobie ten haircut
uefa.com/imgml/TP/players/3/2012/324x324/93148.jpg
Z tymi włosami to po prostu nie można mieć sztywnych, czyli prostych. Musisz mieć co najmniej falowane.
DzejCoop
Twój tekst o grodzkiej błyskotliwy, że hoho.
thide
Fryzjer.
O matko
Sakho + Evra
Gorszej lewej strony chyba Francja już nie może mieć.
Benzema i Ribery się swietnie bawia. Pewnie gadaja o tej nieletniej.
Hej mam pytanie. Jak skaczecie do główki to zamykacie oczy czy nie?:D
Żwirek, co on gra:D
Gdzie wy znaleźliście jego zdjęcie z włosami?
Chyba was postrzeliło, że Lars jest od niego lepszy;D
Gdy wszyscy w BvB są zdrowi to Sven i Gundogan to najlepsza dwojka defensywnych w ich drużynie. Sven to żelaze płuca, potrafi biegać najwięcej ze swojego zespołu. Nie bez przyczyny grał w półfinale LM, eliminując Real i wygrywając 4-1, podczas gdy jego brat dostawał baty z Leverkusen ( pamiętam 1-10 w dwumeczu z Barcą). Sven nie boi się piłki, jest naprawdę dobry i wspaniale gra pressingiem. Dla mnie to jest dobra opcja. Tyle ode mnie:P
Pewnie wolicie Larsa, bo więcej się o nim pisze. Tak już jest.
Ano i moral mojego wywodu jest taki że lepiej zainwestować w porządnego CDMA i dobrego RB niż napastnika.
Pewnie zostanę pojechany ale co tam xD ja uważam, że najważniejsze to wzmocnić tyły, bo bramki się i tak strzeli. Lepiej wygrać 2 razy 1:0 niż raz 6:0 a później zremisować.
Master10
Jak to powiedział Wolter : Nie zgadzam się z Tobą, ale zawsze bede bronił twojego prawa do posiadania własnego zdania.
Wow młodszy ode mnie i już po takich przejściach. Niech zdrowieje.
Dawidal
A co mu się stało?
Thide
Chciałem napisać to samo. Papcio za bardzo szanuje pieniądz. Ja się bd cieszył jeśli Vela przyjdzie.
A może Messi? Cruyff mówił że trzeba go sprzedać.
arsenallord
Co to wgl za wyznacznik , czy pytaja o niego wielkie kluby?? Mandzukicia znales zanim poszedl do Bayernu?
sloikskce
Ej Remy a nie Benzema/Balo/Martinez???
Przecież o Remym wgl nie jest glosno i nie chce go Real ani ni jest wiecznym talentem. No wez. I ma tylko 82 overalla.
Adu
Strasznie słabe porównanie. Aguero prawie nie gra, bo to szklanka. Torres i Etoo to tylko nazwiska. Z nich już nic nei ma.
Jeśli wy chcecie mieć kogoś do prostopadłych piłek to nie napastnik '9' tylko szybki skrzydłowy, któremu się chce biegać. Nawet Vela by się nadał. Loic tym bardziej.
A co do pytań, czemu on gra w QPR a nie Realu :
- po prostu na Real był za słaby, a QPR dawało duże zarobki, a dla człowieka to ważne.
kamo99111
Żwirek strzela tyle, ile napisałeś.
Benzema w tym sezonie w ogórkowej La Liga :
Minuta na bramkę - 162
Żwirek w najlepszej lidze świata :
Minuta na bramkę - 192.
matt21
Medialność. Dużo się mowi o tym nigga. Goli to on dużo nie strzela , ale jest "wiecznym talentem". Takie tam brednie.
Chociaż i tak chciałbym Remy'ego , bo Benzema nie strzeli więcej goli niż Giroud ( oglądam Real i widzę ile Karimek partaczy )
Porównajcie sb, ile goli strzelali Ba i Cisse, gdy nie było Remy'ego. Tam gra jest po prostu ułozona pod napadziora.
Remy = 8
Vela = 4
Aurier = nie wiem ile, ale nieduzo
Fabs ~ 30?
I można grac:D
Sztab medyczny? Winę za kontuzje ponosi ten, który prowadzi i przygotowuje treningi. Czasem też sam zawodnik ( podobno picie Coli i niewysypianie) się zwiększa podatność na urazy.)
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 6 komentarzy
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Marzag
W takim razie oglądasz chyba ich tylko mecze towarzyskie:P Prandelli uwielbia eksperymentować i robi jakieś dziwaczne roszady. Ale kiedy przychodzi co do czego, to Włosi grają naprawdę interesująco.