Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25250 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 66 z 632 (komentarze od 2601 do 2640):
@AlexVanPersie:
A teraz "wielcy patrioci" i germanofoby pchaja Polske w rece Rosji...
Dawac tego Nketjaha do Wolves, bo sam jest ciekawy, jak mu tam pojdzie POGGERS
@losnumeros:
Ten Eddie paradoksalnie moze tam swietnie pasowac, bo u nich napastnik nie musi robic gry, gdyz wszystko idzie skrzydlami. xD Ty masz jedynie dobrze sie ustawic w polu karnym.
Ten Nketjah w Wolves ma sens - oni graja bardzo duzo wrzutkami, kreuja w miare sporo okazji, ale brakuje im kogos wlasnie do dolozenia nogi w polu karnym.
@Rafson95 napisał: "Zdecydowanie najlepszy PO w BPL.
Nawet chwilowa słabsza forma tego nie zmienia."
Wrzutki ma dobre, jednak jesli chodzi o aspekty defensywne, taki Joe Gomez zjada go na sniadanie.
25 pazdziernika 2019 Soton przegralo u siebie z Leicesterem 0:9, by troche ponad roku pokonac na wlasnym obiekcie mistrza Anglii.
Piekny dzien, zawsze sie robie cieplej na serduszku, kiedy ci oszusci z liverpurzu przegrywaja.
@Garfield_pl:
Wez ty wyluzuj w koncu xD Gosc ma wolna wole, to sobie pisze komentarze, a ty na wszystko reagujesz, jakbys mial obsesje na jego punkcie xD Nie podoba ci sie, co ten Rivlado tworzy, to przewin w gore/dol i po problemie xD
Typowe,
Soton nie wygral od 4 spotkan, przyjezdza lider i obejmuja przeciwko niemu prowadzenie xD
Dzis LFC wygra, nawet wystawiajac graczy na nieoptymalnych pozycjach.
@Rafson95 napisał: "Nelson rozegrał w BPL 850 minut, strzelił jedną bramkę, nie zaliczył żadnej asysty i już lepszy od Pepe. Bądźmy powazni ;p"
a jego 2 gole dla Hoffenheim, gdzie zdaniem k.com wszedl na poziom Sancho?
Ja to bym chetnie poszedl do woja, warunki lepsze niz u starej w piwnicy
https://www.youtube.com/watch?v=auYtbmGMspM&ab_channel=TVPolandAntena
z tym Drogba to tez ciekawa sprawa, bo wg Transfermarkt strzelal podczas swojej przygody w BPL odpowiednio :
10 ; 12 ; 20 ; 8 ; 5 ; 29 ; 11 ; 5 ; 4
gole na sezon.
To, co mi sie dzis rzucilo w oczy w grzej smerfuuuf, to brak klepki, wspolpracy, jakiejs zespolowosci. Atakowali glownie zrywami pojedynczych zawodnikow.
@silvano95:
Werner chociaz szybko biega, wiec cos z niego mozna jeszcze wyrzezbic :P Co do Havertza - ogladalem og tylko w barwach the Blues i do dzis zastanawiam sie, jakie on ma atuty, bo ja nie dostrzegam zadnego
@Marcinafc93:
76 minut bez gola, w tym roku to juz nie ten sam zawodnik co niegdys.
@Pablo11:
Ja na tych baranach z Sociedadu przejechalem sie juz 2 razy w tym sezonie i wiecej na nich nie stawiam :D
@Pablo11:
No i 3:2 :D
@noth:
Ja licze na LFC poza top 4 ;D
@Pablo11:
Nie chce wykrakac, ale chyba jednak Bayern moze uratowac Ci ten kupon ;p
Jeszcze dla porownania - Utd zaplacili 55 mln € za Bruno, ktory z ekipy na poziomie LE zrobil pretendenta do mistrzostwa Anglii. Tak sie wydaje duze pieniadze.
@Pietraszko:
Zaden to wyczyn, kiedy reprezentujesz druzyne przecietniakow. A majac w ataku Girouda latwo nabic sobie statystyke asyst, bo Francuz wykancza co druga wrzutke ;D
@Pietraszko napisał: "Co drugi mecz ma udział w golu."
Ale chodzi o gole rywali ?
Ja to bym chyba wolal, aby Arsenal sprowadzil do przodu pewnego Portugalczyka ze Sportingu, skoro inna angielska druzyna zaryzykowala i troche na tym zyskala ;D Nigdy go w akcji nie widzialem, ale 11 goli w 11 meczach robi wrazenie.
Chyba nigdy nie zrozumiem, jak mozna wydac 50 mln € na bocznego obronce ( Chilwell ). Jesli placisz tyle za zawodnika na tej pozycji, gosc musi wymiatac jak Dani Alves w swoim prime, a nie wygladac jak jakis przecietniak.
Lewy nadal bez gola w 2021. Skonczyl sie.
Patrze na City w ostatnich latach i dochodze do wniosku, ze jesli chcesz ulozyc sobie obrone, nie mozesz kupowac Francuzow, bo oni albo sa za slabi, albo cos im sie w glowie przestawia i zaczynaja cieniowac.
Najciekawszy kierunek to Portugalia, jesli mowimy generlanie o kazdej pozycji - znowu maja przekozacka generacje. W Sportingu teraz wyroznia sie Pedro Goncalves.
"I jeszcze Bayern jako ostatni mecz na podbicie kursu"
@Pietraszko napisał: "? On nawet nie jest na poziomie Martineza."
Porownujesz jakiegos Mendiego do najlepszego bramkarza ligi?
Jesli City wygra zalegle spotkanie, znajdzie sie w tabeli tylko punkt za liderem z Liverpoolu. Po slabym poczatku Pep zazegnal kryzys i wraca tam, gdzie jego miejsce. Oby po mistrzostwo, bo nie zniose znowu tego brzydko uzebionego Kloppa.
Arsenal spalil w piecu 80 mln na Pepego, a Chelsea na Havertza.
@Garfield_pl:
Akurat Allegri pasowalby do filozofii chelskiej, bo to kolejny murarz, a takim tam dobrze szlo
Hiddink wolny?:D
Czyzby podejscie numer 91248128 ?
"Bruno Fernandes to najlepszy pomocnik w lidze."
KDB : potrzymaj mi piwo
xD
@GunnersFan9:
Nie skreslabym rowniez Fulham :D Graja o zycie
szybsi*
Zawodnicy City sa jakies dwa tempa szybsze niz pilkarze Chelsea.
Gundogan w niesamowitej formie. Wszystko mu wychodzi
Chelsea 3 punkty wiecej niz Arsenal xddddddd
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@losnumeros:
Predzej czy pozniej by sie tez przejechal po Polsce.