Komentarze użytkownika Fanatic
Znaleziono 6058 komentarzy użytkownika Fanatic.
Pokazuję stronę 36 z 152 (komentarze od 1401 do 1440):
Arsenal w takiej formie to idealny rywal z topu dla takich graczy jak Rooney, którzy mają problem z formą i strzelaniem. Nie zdziwię się jak Rooney coś strzeli( o ile zagra) w meczu z Arsenalem.
Alonso
Lepiej kupic jakiś mlodych 18-23 lata zawodnikow o wysokim potencjale niż inwestować w srednich graczy jeszcze bardziej pogrążając w szrocie kadrę.
Może jednak Wenger odejdzie po sezonie? Może zwleka z odpowiedzią, bo chce ogłosić swoje odejście ale nie chce zdestabilizować wczesnym ogłoszeniem tej decyzji(jego zdaniem) drużyny. Skoro zamierza zostać to po co zwleka z ogłoszeniem tej decyzji? i tak niejednokrotnie w wywiadach podkreślał, że nie przejmuje się krytyką kibiców w takim stopniu aby ona wpływała na jego decyzję.
To czekanie i przeciąganie ogłoszenia nt. swojej przyszłości coraz bardziej pachnie mi jego odejściem - może ewentualne zwycięstwo w Fa Cup utwierdzi go w przekonaniu, że nadszedł już czas na zmiany? Liczę na wygraną Juve w LM, bo może wtedy Allegri będzie chciał poszukać nowych wyzwań.
W Finale Barca - Arsenal to kibicowałem wtedy Barcelonie hehe ale za sprawą Ronaldinho, wtedy preferowalem futbol od strony praktycznej aniżeli teoretycznej i wolałem grać w piłkę nożną niż ja oglądać w tv.
Nie oglądam za często spotkan Monaco ale bagayoko mnie nie przekonuje, może i z ogórkami prezentuje wysoki poziom ale w tym meczu słaby, po prostu słaby.
Cięzko bedzie znaleźć następce Cazorli
Nie martw się Arsen, impercis i tak cię kocha.
To już lepiej kogoś z Arki Gdynia
Juve ma dobrą obronę - w Realu to słaby punkt - Arka ograła lecha. W finale wszystko może się zdarzyć i choćby to Monaco może nawet zgarnąć LM ogrywając Real. Ja stawiam na wygraną Juve w finale z Realem.
Atletico za słabe na finał - szkoda. Gratulacje dla Realu, obrona Lm na wyciągnięcie ręki, chodź jest jeszcze Juve a może zaskoczy Monaco.
Chodź moim zdaniem bramka prawidłowa to nie miałbym nic przeciwko gdyby jest nie uznali z powodu spalonego przy pierwszej wrzutce - byłaby jakaś sprawiedliwość za bayern mam nadzieję, że jak nie Atletico to Juve powstrzyma real
Gratulacje dla Arki ale kariery w LE to ja im nie wróżę. niech to będzie dobry przykład dla Arsenalu w finale Fa Cup, że cuda się zdarzają.
300k dla Alexisa jest ok ale nie dla Ozila - gra za słabo jak sądzi, że może tyle dostać w innym dużym europejskim klubie to powodzenia albo niech idzie do chin
Dobry strzelec jest potrzebny, który dołoży 20 goli w lidze jestem ciekaw tego okienka jak wenger zostanie - wg wengerstejow jest on inteligenty - jak zostanie to bedzie mial okazje tego lata to udowodnic
sparku
fani tottenhamu(i nie tylko fani tego klubu) chca pozostania Wengera wiadomo dlaczego także user marhiot jest bardziej fanem Arsenalu od niektórych wengerstejów
Ox 8?, Cech 9? XD chyba w skali od 1 do 20 to się zgodzę a wtedy dalbym Alliemu 18 i Kane 18 i eriksenowi 17
Właśnie zauważyłem, że coś łączy zarząd Arsenalu i kibiców Tottenhamu - obie stronny chcą pozostania Wengera na stanowsiku. Nie przypuszczałem, że fanom naszego derbowego rywala tak zależy na przyszlości i "stabilności" tego klubu... a my ich wyzywamy od kfc czy hamów czy gówien no bitch pls
Na na na na na Bull Shit!
Ozil niewidoczny, giroud to nie wiem czy jest na boisku, Alexis powoli wchodził w mecz ale zaczął coś grać z czasem, ox duzo biega i dobrze gra w defensywie po za jedną poważną wpadką, w ofenswie już gibbs wiecej zaoferowal od niego, Xhaka i Ramsey grają dobrze ze wskazaniem na szwajacara, przyczepiłbym się do cecha i gabriela o niepewne interwencje. Ogólnie to może wcisiemy jakiegos farfocla i ustawimy autobus
Ox okiwany jak dziecko i kolejna etka spurs dżizaz
Chciałbym walkę Wilder - Joshua, kto wie może kiedyś tak się stanie.
Odkąd drużyna wygrywająca LE ma zagwarantowany udział w fazie grupowej LM no to już taka kara to nie jest bo jest o co grać - nie tylko o kawałek metalu i "prestiż"
Alexis złodziej czasu XD Zasłużyliśmy na wygraną, huth o tym wiedział i wymierzył sprawiedliwość. Są 3 pkt i czas na derby - będzie ciężko bo tottenham w formie ale nie jesteśmy już bez szans jak to było jeszcze 2/3 tyg temu.
wilshare
Sugeruje się tym co jest na planszy na flashscore.
Oby to byla formacja 3-4-2-1 bo inaczej nie wyobrażam sobie na jednych skrzydlach gipsa i nacho a na drugim w slabej formie bellerina i znikającego theo, ktory zniknie - pytanie czy jednak zdobedzie gola?
Walkotta mozna przetrawic ale gibbs na skrzydle? do tego niesprawdzony i zawodny środek pola xhaka-coqaina? wtf?
Jestem wengeroutem ale na chłodno stwierdzając to z messim i najlepszymi pilkarzami świata w kadrze Wenger ugrałby mistrzostwo i LM (choć nie wiem ile by mu to zajęło) ale, że jestem zdania iż mialo by to miejsce wyłacznie w takim wypadku to potrzebny jest nowy manager z nowymi pomysłami, który zwiekszy szanse Arsenalu na wygrywanie trofeow jak BPL czy LM bez udzialu Messiego i najwiekszych gwiazd futbolu a używając sprytu taktycznego, inteligencji w ocenie zawodników i umiejetności fachowego ich motywowania. Bez Alexisa marnie by Arsenal wyglądał(choć i już teraz jest źle).
Aden
o teorii z kwietnia 2014 mógłbym powiedzieć to, iż z dużej chmury mały deszcz ale po 3 latach nowych i podchwytliwych pytań mogło przybyć co nie miara ;p
DeWu
na pierwszy test z teorii się spóźniłem, za drugim zdałem mając maksa także ćwicz rozwiazywanie testów (nie wiem kiedy masz test) ja rozwiązywałem testy 5/6 razy dziennie od momentu otrzymania materiałów aż do dnia testu i wystarczyło.
Newcastle kojarzy mi sie z wyniku 4:4
Wlasnie, szkoda, że latwy rywal dla Arsenalu spadnie z ligi.
Co do Girouda to porządnie siedzial na ławce w tym sezonie i nie zdziwię się jak sam Giroud zechce odejść, zwłaszcza, że następny sezon poprzedzi mundial
Giroud jest wart minimum 20 mln funtów i 1 cent, ponizej tej kwoty nie ma co zaczynać negocjacji.
real bez Ronaldo dal by sobie radę ale barcabez messiego obecnie jest słabiutka od lat
Messi chyba wywiezie tarczę a na niej kolegów z drużyny i 3 pkt
Messi się obudził. Klasa sama w sobie
To, że aktualne top4 bedą gubic punkty to bylo wiadome ale trzeba spojrzec na siebie i zadac pytanie czy nasi nie będą tracić punktów?
Zeby tylko nic nie odbilo wengerowi i nie zmienial formacji - jeszcze kilka trudnych spotkan na drodze do top4
Hehehe CP gol ;)
Wygrana FA Cup z hull czy Aston Villa nie smakowała tak jak bedzie smakowac ogranie chelsea w finale - szansa na nagrodę dla fanow Arsenalu za te wszystkie upokorzenia, bardzo poważnie podchodzę do tego finalu i dlatego jak nie wygramy go to będę mega mega wkurzony jak wygramy to mega mega szczęścliwy - juz nie moge sie doczekac
radośc to dobiero bede odczuwał jak pokonamy właśnie chelsea w finale FA Cup - dla mnie bylboy to jak wygrana LM przez Arsenal.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Modeste 29 lat i 25 goli dla FC Koln w tym sezonie - To jest jakaś opcja, wątpię w Big Name z wengerem i bez LM.