Komentarze użytkownika FlameDood

Znaleziono 2101 komentarzy użytkownika FlameDood.
Pokazuję stronę 19 z 53 (komentarze od 721 do 760):

Komentowany temat: Nadrabiamy zaległości: Arsenal vs Chelsea 23.04.2024, 21:36

Tu trzeba drugą przed przerwą strzelić.

Komentowany temat: Nadrabiamy zaległości: Arsenal vs Chelsea 23.04.2024, 21:27

@Barney napisał: "Havertz teraz zamiast podawać to strzela"
Teraz podjął dobrą decyzję o strzale.

Komentowany temat: Nadrabiamy zaległości: Arsenal vs Chelsea 23.04.2024, 21:04

Leo kocham Cię!

Komentowany temat: Nadrabiamy zaległości: Arsenal vs Chelsea 23.04.2024, 20:58

Od początku zdominować, strzelić szybko gola i kontrolować mecz. Po 3 pkt, COYG!

Komentowany temat: Nadrabiamy zaległości: Arsenal vs Chelsea 23.04.2024, 14:48

@Gunner27: raczej on się dobrze nie kojarzy jeśli chodzi o sędziowanie w Premier League

Komentowany temat: Nadrabiamy zaległości: Arsenal vs Chelsea 23.04.2024, 11:55

Wielka szkoda, że ten mecz nie został rozegrany w pierwotnym terminie. Byliśmy w totalnym gazie przejeżdżając się po każdym na naszej drodze. Aktualnie jest trochę gorzej, widać powoli zmęczenie i tempo naszej gry spadło. Ciężki mecz dzisiaj obstawiam co nie zmienia faktu, że 3 pkt to obowiązek.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 22.04.2024, 16:24

@Piotrek95: Gdzieś widziałem, że podobno Mourinho był wczoraj na meczu Fulham-Liverpool ;)

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 22.04.2024, 16:09

@Nicsienieda napisał: "Na przykład nie widzę powodu, żeby Nketiah chciał odejść, kiedy dopiero co podpisał długoterminową umowę."
Jeżeli nic innego go nie obchodzi oprócz pieniędzy to będzie robił wszystko by zostać w klubie, tylko co za tym idzie? Już totalny brak grania. Być może jakieś ogony w pucharze ligi. Już teraz prawie nic nie gra. Ostatni raz w pierwszym składzie był 4 miesiące temu. Od tego meczu wchodzi z ławki co drugi mecz i gra po 10/15 min jak nie mniej.

Po zakupie nowego napastnika i mając do tego Jesusa, Trossarda czy Havertza nie ma opcji by grał. No chyba, że nagle Artecie się coś ubzdura w co śmiem wątpić. I dla klubu i dla samego Nketiaha transfer będzie najlepszą opcją. To samo tyczy się Nelsona.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 21.04.2024, 22:45

@Freo98 napisał: "ale no kontakt jest tej drugiej nogi więc karny absolutnie do odgwizdania."
Tylko warto sobie zadać pytanie czy to jest kontakt na rzut karny. Dla mnie to ciężko nawet nazwać kontaktem, bardziej muśnięciem nogi. W każdym meczu jest dużo takich sytuacji. Sędzia się wybroni z decyzji ale dla mnie to jest za mało na rzut karny.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 21.04.2024, 20:55

@zwierz: U mnie już totalnie tego nie czuć. Kiedyś człowiek jako postronny kibic czekał na ten mecz i go to ekscytowało. Aktualnie mecz się obejrzy ale bez większych emocji.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 21.04.2024, 19:54

@Rafson95: Z tego co widziałem to większość się nie cieszyła tylko od razu poszli zbić piony zawodnikom Coventry i podziękować bez żadnych emocji. Eriksen jedynie podbiegł do Hojlunda ale bez żadnej ekscytacji.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 21.04.2024, 19:28

@Simpllemann napisał: "Pomijając wszelkie antypatie - co zabawnego w radości z awansu do finału FA Cup?"
No akurat oprócz Hojlunda to nikt się chyba nie cieszył po strzelonym karnym.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 21.04.2024, 19:26

Te kilka centymetrów bedzie się śnić kibicom Coventry i nie tylko im. Ogromny szacun za walkę do końca.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 21.04.2024, 19:12

Niech wygra piłka nożna, dawać Coventry

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 21.04.2024, 18:26

Mam rozumieć, że Ci błękitni to City że taki comeback?

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 21.04.2024, 18:07

Oj będzie ciekawie w końcówce ;)

Komentowany temat: Wrócić na zwycięską ścieżkę: Wolves vs Arsenal 20.04.2024, 19:35

Mając jednocześnie w składzie Jesusa, Leo i Havertza można się spodziewać dużo wymian pozycji między tymi zawodnikami w trakcie meczu. Więc na spokojnie z tymi obawami o Havertza w środku pola.

Komentowany temat: Wrócić na zwycięską ścieżkę: Wolves vs Arsenal 20.04.2024, 12:16

Można powiedzieć, że zaczynamy maraton 6 meczy "o wszystko". Jeśli chcemy marzyć o mistrzu to trzeba wygrać wszystkie te mecze i liczyć na potknięcie City (wystarczy jeden remis). Wierze, że jesteśmy w stanie to zrobić tylko trzeba dzisiaj przełamać tą fatalną passę z ostatnich dni. Mimo, iż Wolves ostatnio w słabej formie i wielu zawodników u nich jest niedostępnych tak u siebie potrafią grać i wygrywać z najlepszymi w tym sezonie. Nie ma już marginesu błędu. Po zwycięstwo!

@Olka112: Dziwisz się reakcji ludzi. Wszedłeś, zrugałeś prawie cały Arsenal od trenera po większość zawodników swoją wypowiedzią na pół strony. Kolejny "kibic" wyglądający na takiego, który czekał tylko na to, aż Arsenal się potknie w tym sezonie by wylać swoje żale jacy my to nie jesteśmy fatalni i nic nie osiągniemy.

A najbardziej to mnie rozwalił argument o Artecie jaki to on nie jest, że Artetaout jednocześnie mówiąc, że United to będzie mieć jeszcze dużo dobrego jeśli ETH zostanie w United i widzisz jakiś zalążek tego, co Erik chce grać w United. Szkoda, że tego nie widzi zdecydowana większość kibiców United kibicująca im +20 lat. Miej choć trochę szacunku do Artety.

@Piotrek95 napisał: "Żaden kibic Arsenalu nie chce odejścia Artety, więc lepiej się przyznaj komu kibicujesz?"
Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że on w przypadku zwolnienia ETH w lecie widziałby go u nas kosztem zwolnienia Artety. No absurd.

Co jakiś czas przewija się na stronie temat tego, że nie mamy wystarczające szerokiej kadry jeśli chodzi o zawodników, którzy faktycznie mogą nam zapewnić komfort ewentualnej rotacji czy zmian.

Tak jak wiadomo, że po sezonie trzeba odstrzelić takich graczy jak Elneny, Cedric, Nketiah czy Nelson (pewnie by się jeszcze kilku innych znalazło) tak pisanie o tym, że trzeba się pozbyć takich graczy jak Zincz czy Jesus mija się z celem.

Trzeba powiedzieć jasno, że ta dwójka w tym sezonie gra słabo (wręcz bardzo słabo) ale to nadal są zawodnicy jakich potrzebujemy do budowania silnej i szerokiej kadry (niekoniecznie pierwszej). Wiadomo, gdyby za któregoś z tych zawodników wpadła satysfakcjonująca oferta to wręcz trzeba będzie się nad ewentualną sprzedażą zastanowić ale nie wydaję mi się by do tego w najbliższym czasie doszło.

@majormati napisał: "Delikatnie łudziłem się, ze City przemeczy sie w LM do finału i gdzieś po drodze zgubi punkty w lidze, na miejscu Artety już bym rotował składem bo jesto po sezonie."
Na szczęście ty nie jesteś Artetą.

@Garfield_pl napisał: "Powiem wam tak, wielu zakładało że z grupy nie wyjdziemy,"
?

@sebaarsenal napisał: "Jesteśmy takimi pizdami, że szkoda gadać. Zespół mentalnych dziadów. Można wyłączyć odbiorniki."
To wyjazd

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 17.04.2024, 22:01

Jeśli faktycznie Ode zgłosi problem w szatni to nie wierze, że sztab go puści na drugą połowę. Już nie raz podejmowali takie ryzyko i źle się to kończyło. Oby jednak było wszystko dobrze.

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 17.04.2024, 21:55

@Placio: Ciężko się nie zgodzić.

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 17.04.2024, 21:55

@Placio napisał: "Chyba najgorszy mecz Saki w tym sezonie. Widać go tylko jak traci piłki. Nic nie walczy i nie robi przewagi. Czas najwyzszy na zmianę bo chłopak nie dojezdza niestety"
Nie ma łatwo dzisiaj, jak ma piłkę cały czas podwajany. Może w drugiej połowię będzie trochę więcej miejsca i coś się rozkręci.

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 17.04.2024, 21:23

Żebyśmy się za bardzo nie poczuli bo obrońcy już zaczynają grać na 35 metrze

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 17.04.2024, 21:13

Odegord

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 17.04.2024, 20:58

Hymn ligi mistrzów zawsze wywołuje ciary ale TEN hymn w TYM meczu to jest coś pięknego. Jazda!

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 17.04.2024, 20:43

@silvano95 napisał: "Pełne gacie na starcie i bronienie"
Chyba tylko u Ciebie, COYG

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 17.04.2024, 19:56

Skład topka

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 16.04.2024, 22:21

Ta barca to mem

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 16.04.2024, 21:51

@NaZawszeArsenal napisał: "Niemcy ładnie nastukają punktów. Jak dzisiaj BVB przejdzie kotletico, Bayern Arsenal, a Bayer WHU zrobią spory krok do dodatkowego, 5 miejsca."
Dla mnie to nie problem. Totki niech sobie grają w LE z 5 miejsca jak się nie uda im zająć 4.

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 16.04.2024, 20:00

@silvano95 napisał: "Oby był półfinał, jeśli nie to w dwa dni przegraliśmy wszystko o co walczyliśmy"
Premier League jeszcze nie przegraliśmy. Bardzo tą porażką z Villą utrudniliśmy sobie zadanie ale nadal jest wszystko możliwe.

Komentowany temat: Nie zadomowić się w dołku: Bayern vs Arsenal 16.04.2024, 19:10

Można powiedzieć tydzień weryfikacji przed nami jeśli chodzi o LM i Premier League. Dwa ciężkie wyjazdu do Monachium i Wolves. Nie można pozwolić na to by stracić wszystko to, co wypracowaliśmy sobie przez ten cały sezon. Trzeba być dobrej myśli, awansować jutro i dostać kopa motywacyjnego do walki o mistrza.

Komentowany temat: Nie tak to miało wyglądać. Arsenal 0-2 Aston Villa 16.04.2024, 12:03

@Reamoner napisał: "Wgl wiecie że Emery 4 razy wygrał Lige Europy ... oczywiście szczęśliwie :P"
@Reamoner napisał: "jest lepszym taktykiem ... napewno"

Szkoda, że tym dobrym taktykiem i szczęściem nie wykazał się w 2019 roku w finale LE

Komentowany temat: Nie tak to miało wyglądać. Arsenal 0-2 Aston Villa 16.04.2024, 11:50

@Dziadyga: Strzelić się udało Havertzowi w pierwszym meczu ale niestety została anulowana.

Komentowany temat: Nie tak to miało wyglądać. Arsenal 0-2 Aston Villa 16.04.2024, 11:40

@Mastec30 napisał: "My w 2 połowie coś zdziałaliśmy ? Praktycznie nic nie zagroziliśmy. I tu trzeba Emeryemu oddać"
Tylko warto sobie zadać pytanie, czy ta fatalna druga połowa z naszej strony była przez geniusz taktyczny Unaia, że totalnie nas zmiażdżyli czy jednak przez naszą fatalną postawę. Dla mnie zdecydowanie to drugie.

Komentowany temat: Nie tak to miało wyglądać. Arsenal 0-2 Aston Villa 15.04.2024, 21:38

Wczoraj bęcki 0-2 od pierwszej drużyny Villi a dzisiaj 1-5 od u21.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady