Komentarze użytkownika Furgunn
Znaleziono 11490 komentarzy użytkownika Furgunn.
Pokazuję stronę 44 z 288 (komentarze od 1721 do 1760):
Arteta i prezes PSG chyba do tego samego fryzjera chodzą :]
Odpalił się ten "stary" Arsenal u nas xD
Ale głupio zaczęliśmy grać
Dajesz Kuba
Kiwior!
@Mickeylo napisał: "No szkoda mi będzie White'a, oby to Arczi jakoś pogodził fajnie."
Meczy sporo, będą urazy. Każdy się nagra. Chcesz walczyć o najwyższe cele, musisz mieć rywalizację w zespole.
@pawel_1986 napisał: "Nadal brakuje mi jakości w naszym ataku i stwarzania klarownych sytuacji :)"
XD
Koncentracja i mamy 3 punkty, nie róbmy tego co z lisami. PSG jest na poziomie średniaka premier league.
Ale ten Ode to był chłopoczek jak do nas przychodził, już zapomniałem.
@Barney napisał: "Przelogowalem sie to samo, przed chwila zona dzwonila do nich i juz mi napisala ,ze lipa potem mi wyjasni. Nie zadziala poki nie podpisze umowy recznie"
Nie tyle nie pospiszesz umowy, co kurier nie potwierdzi dostarczenia, wtedy po chwili przychodzi meil do aktywacji canal+ online. Inaczej wyglądałaby sytuacja gdybyś podpisał umowę online. Teraz też będziesz musiał być obecny przy dostawie sprzętu.
@Barney napisał: "nie mam jeszcze dekodera ,ale myslalem ze online moge normalnie ogladac logujac sie na konto."
Zawsze dało się oglądać zaraz po podpisaniu umowy. Jeśli robiłeś podpisanie online to od razu musisz mieć dostęp do kanałów z pakietu. Powienieneś mieć meila z aktywowaniem canal+online.
@Dziadyga napisał: "Najbardziej to mnie wkur i śmieszy w tym kraju,wieczne promocje dla nowych xDD To chyba tylko u nas,bo gdzie nie mam rodzi y czy znajomych to mówią,ze starych rozpieszczają a nowy musi zasluzyc co powinno być oczywiste."
No ja za każdym razem składam wypowiedzenie na koniec umowy i biorę nową, zawsze zyskuje coś fajnego i trochę kasy na tym oszczędzam, najlepsze oferty listopad-grudzień dają w nc+.
@grucha88 napisał: "Jest ktoś z was może chętny wziąć "na spółę" ten pakiet Canal + ze streamem na dwa urządzenia za 69 zł? Albo ktoś może ma sam i chce żeby się jemu dorzucić? Niby nie jakieś wielkie te koszta, ale tu netflixy i inne, tam viaplay i trochę się uzbiera co miesiąc"
Jeśli jesteś jeszcze gotowy zaczekać, to zaczekaj sobie do listopada nc+ zacznie jakieś świąteczne oferty dla nowych abonentów wypuszczać. Najlepszy okres na nowe umowy.
@sebastix11 napisał: "najgorzej, że na polsacie nie ma LM"
Dziś odpalę nc+ studio, mam nadzieję że też gotują przed meczem xD
@Dominik11 napisał: "w tym sezonie musimy coś wygrać.
Choćby te wyśmiewany puchar ligi."
Nie coś tylko ligę musimy wygrać, jakiś puchar krajowy ewentualnie dorzucić, ale samo to jednak będzie za mało ;)
Ale bym chciał zobaczyć dziś takie porządne meczycho :D
Interes życia – cena rozstania z ten Hagiem!
Zwolnienie Erika ten Haga kosztowałoby Manchester United aż 17,5 miliona funtów!
Jeśli jednak Czerwone Diabły nie przedłużyłyby jego umowy, odejście Holendra wyniosłoby „zaledwie" 10 milionów euro. Kontrakt Holendra latem został przedłużony do 30 czerwca 2026 roku.
Co ciekawe, klub zwolnił niedawno 250 pracowników, by zaoszczędzić środki, a teraz rozstanie z menedżerem mogłoby pochłonąć ponad połowę tej kwoty.
Biorąc pod uwagę, że klub skupia się na finansowych konsekwencjach swoich działań, te liczby sprawiają, że decyzja o zwolnieniu ten Haga wydaje się mało prawdopodobna.
Richard Martin [GOAL] - Daily Mail
@Kowalczyk11 napisał: "jeszcze mam 2 pytanko, jak rozwiązaliście kwestie oglądania ligi mistrzów, brał ktoś ta umowę z c+ na rok, czy streamki albo weeb tv?"
Mam umowę do końca roku, jutro dobieram LM i czekam na jakieś świąteczne fajne pakiety od nc+ by wziąć nową umowę
@metjuAFC napisał: "Witam Panowie. Czy ktoś z was ma i mógłby się odpłatnie podzielić Canal+ w kontekście LM?"
Taka praktyka jest nielegalna ;)
@Zloty napisał: "Drodzy kanonierzy czy jest ktoś chętny na lige mistrzów w canal +"
Nie kupuj dziś w razie czego
Manchester United nie planuje natychmiastowej zmiany trenera.
Zarząd klubu koncentruje się na wspieraniu menedżera, sztabu i zawodników w tym trudnym momencie.
The Telegraph
Dobrze się wszystko układa w United :]
Erik ten Hag o potencjalnym zwolnieniu z Manchesteru United:
„Zwolnienie? W ogóle o tym nie myślę. Latem wszyscy podjęliśmy decyzję, że zostajemy razem”.
„Właściciele, sztab, zawodnicy i ja – to była wspólna decyzja, oparta na dokładnej analizie tego, co musimy zrobić”.
„Wiedzieliśmy, że to będzie długi proces. Wszyscy jesteśmy na tej samej stronie”.
Bruno Fernandes o czerwonej kartce:
„To nigdy nie powinna być czerwona kartka, taka jest moja opinia”.
„Zgadzam się, że to był faul... może żółta kartka. To mogę zaakceptować, ale na pewno nie był to faul na czerwoną kartkę”.
„Nie rozumiem dlaczego VAR nie wezwał sędziego, żeby sam obejrzał sytuację na monitorze”.
PGMOL wyjaśnia brak rzutu karnego dla Manchester United:
„Decyzja sędziego o nieprzyznaniu karnego za możliwe zagranie ręką przez Romero została sprawdzona i potwierdzona przez VAR – uznano, że jego ręka była w naturalnej pozycji."
PGMOL wyjaśnia czerwoną kartkę dla Bruno Fernandesa:
„Sędzia pokazał czerwoną kartkę Fernandesowi za faul na Maddisonie. VAR sprawdził i potwierdził decyzję sędziego, uznając zagranie za poważny faul."
Sędziowska mafia w formie, tam muszą być jakieś układy. Nie wierzę, że takim debilom daje się sędziować mecze w najlepszej i najbogatszej piłkarskiej lidze świata.
Ostatni mecz tego Haga? :]
@sonic napisał: "można nie lubić ale nie nie nawiedzić wystrzegaj się nienawiści bo źle wpływa na myślenie."
Tak jest mistrzu xd
@sonic napisał: "dla obydwu ekip to jest mecz o 6 pkt jak remisują to chyba o top 4 mogą zapomnieć"
Za wcześnie na takie słowa ;)
@pawel_1986 napisał: "Jak się kupuje graczy co co chwila w poprzednich klubach mają urazy to u nas raptownie nie wyzdrowieją niestety"
Zdarzało się kupować też okazy zdrowia, które przestawały nimi być gdy do nas przychodzili :]
@sonic napisał: "Jak myślicie Tottenham powięzie tych leszczy dzisiaj?"
Nie wiem, ale bardzo żałuję że nie ma najmniejszych szans by oba te zespoły dziś przegrały xd ciężko mi wybrać kogo nienawidzę bardziej.
@clash123 napisał: "Dziwny mecz , Arsenal zagrał naprawdę dobrze , Leicester tak naprawdę mocno , mocno średnio"
Żaden dziwny mecz, to DNA Arsenalu fundować swoim kibicom moc atrakcji i przy okazji kilka mini zawałów :]
@Damper napisał: "Wiecie, że w sts-ach Arsenal jest w tym momencie głównym faworytem do mistrzostwa?"
Przecież to pewniak, stawiałeś coś przed sezonem? :]
@damianARSENAL napisał: "Nie jest powiedziane, że Palmer w City grałby to co w Chelsea."
To jest właśnie piłka, w City mógłby się do XI nie łapać nawet do tej pory
@sWinny: dwie
@Garfield_pl napisał: "Steve Cooper says it is "a little bit beyond belief" that Calafiori wasn't shown a second yellow card in the second half."
Niech nie robi z siebie debila xd
@Garfield_pl napisał: "Oj tam, trochę emocji też się przyda;)"
Arsenal lubi dostarczać ich za dużo :]
A nie mogli dowieźć tego 2:0 do końca, tylko ja muszę być blisko zawału za każdym razem?! :D
Kabaret jakiś ten mecz się zrobił xd
Stary, dobry Arsenal
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Socjopata napisał: "No i Wojtas w Barcelonie, jak zacznie bronić w pierwszym to nawet będę oglądał te ich mecze, bo pewnie drugi raz takiej sytuacji już w życiu nie doświadczymy"
Oby tylko mu się DNA Barcelony za głęboko nie osadziło w głowie :]