Komentarze użytkownika Furgunn
Znaleziono 11421 komentarzy użytkownika Furgunn.
Pokazuję stronę 6 z 286 (komentarze od 201 do 240):
Slot najpierw niech pozna co to proces, a później niech myśli o tytułach z Liverpoolem :]
@darek250s napisał: "Mam takie prawo nie wierzyć, zwłaszcza, że nasza kadra wygląda tragicznie."
Jasne, ale po co szukać zaczepki z tymi, którzy będą wierzyć do końca? Skończyłeś sezon w lutym, okey. Twoja sprawa, nie musisz o tym przypominać po każdym meczu Liverpoolu.
Jeszcze zawieszenia dla Liverpoolu i jedziemy xd to będzie punkt zwrotny :]
Za miesiąc będziemy prowadzić w lidze, spokojnie
@thegunner4life napisał: "My nie jesteśmy Realem Madryt że sama nazwa robi wrażenie i już piłkarze mają mokro w spodniach."
Nie będziemy pewnie nigdy, w większości przypadków i tak ściągamy odrzuty z innych klubów, przynajmniej za Artety, czy się to będzie miało zmienić to się okaże, może obecna nasza sytuacja trochę podziała motywująco na nasz klub przed letnim oknem transferowym. Gdzieś trzeba znaleźć pozytyw, może jakiś młody napadzior nam się objawi na ataku, skoro okazało się, że talenty jakieś tam na zapleczu jednak posiadamy.
To jakiego tam mamy kozaka młodego na napad?
Nie chcieliśmy transferów półśrodków, to teraz będą rozwiązania "ćwierćśrodkowe" i blada dupa.
Czyli jak przesramy w tym sezonie tytuł to nie z Liverpoolem, tylko z naszą polityką transferową?
To nasze mistrzostwo to przyjdzie w strasznych cierpieniach, ale za to jak będzie smakować :]
@toure2 napisał: "Sterling Trossard Nwaneri
Zobaczycie że bez Niemca będzie lepiej to wyglądało szkoda tylko że nie będzie zmiennika..."
Chyba jesteś naćpany
Spora część użytkowników tej strony pewnie będzie zadowolona..
Bidnie ta kadra wygląda.
@darek250s napisał: "Ja jakbym był Saliba to dałbym sobie jeszcze rok maksymalnie na pozostanie w Arsenalu. Panowie albo wygrywamy coś poważnego albo odchodzę. I to by była zrozumiała sytuacja."
Jak będzie chciał odejść to co za różnica czy wygra coś poważnego czy nie? Równie dobrze może odejść po sezonie mistrzowskim bo stwierdzi, że pora szukać nowych "wyzwań" wszystko zależy od £ na tydzień ;)
Co tam kontuzje i brak transferów, przecież ten może zagrać tu, a tamten tam. Jakoś to będzie. Z ławki i tak szkoda kogokolwiek wpuszczać. Sterling będzie teraz naszym podstawowym graczem.
Chciał biedny na czas zagrać i się nie udało
Raya wrócił, ten prawdziwy xD
Do 60 minuty strzelimy dwie bramki i można myśleć o dogrywce , a może i o wygraniu dwumeczu
@Arsenal2004 napisał: "Skelly jest tak ze 2, 3 razy lepszy od każdego innego naszego piłkarza w tym meczu."
Ale to nie tak, że tylko dziś. I co? Cieszyć się z tego powodu? Bo chyba jednak nie do końca z całym szacunkiem dla młodego, reszta znowu nie dojeżdża na mecz
Timber gra na czas
Nie dokończymy tego meczu w komplecie
Eee tam zaczekamy do lata
Ale serio odniechciewa się od tego wszystkiego oglądania tego sportu, za dużo polityki.
Aaa jeb*ć to całe City, nie mogę się doczekać aż się zabaweczka znudzi i kozomiłośnicy zostawią ten biedny umysłowo klubik na lodzie i skończy się kozaczenie, znowu będzie maks 12-17 miejsce i wszystko wróci do normy.
@kamo99111: przecież to było pewne, że Arteta chciał wzmocnień. Nie wierzę, że odpowiada mu sytuacja w ofensywie. Ale tu znowu jest bujanie się o 20 baniek
@SoulStorm: szkoda chłopa, ale jak się ma takich przyjaciół to wrogów już nie potrzeba :)
Wiadomo kto pierwszy. Arsenal!
@Marzag napisał: "Bo od bycia bezużytecznym już mamy Sterlinga, może Arteta go wystawi kiedyś na szpicę i będziesz zadowolony."
Będę zadowolony jak znikniesz z tej strony :)
@ozzy95 napisał: "Trossard może grać na 9 i w przeszłości nieźle mu to wychodziło."
Jasne, ale byłbym spokojniejszy wiedząc, że przynajmniej na ławce siedzi jakiś napastnik. Byle nasz pech z urazami się zakończył.
Przecież w razie czego na 9 zagra Partey. Jak mogliśmy nie ściągnąć nawet jakieś zapchajdziury do napadu do końca sezonu, żeby nawet w kilku meczach z konieczności mieć z kogo skorzystać.. przecież to jest dramat.
Ten proces to ściema, znowu ustawiamy się na zimowe okno na musiku i nie robimy nic konkretnego licząc na cuda. Pozostaje wierzyć do samego końca w sukces i trzymać kciuki by nikt już nam nie wypadł. No niestety, ale jak się lato przesypia to później zostaje panic buy i ostre przepłacanie, albo oczekiwanie na Jesusa. Ile razy można nabrać się na to samo? I nie wierzę, że Arteta nie chciał napastnika za wszelką cenę. Gramy w końcu w LM i w lidze mimo wszystko z dużymi szansami na końcowe zwycięstwo.
To może jakiś transfer na 9 z akademii chociaż? Bo okazuje się, że mamy tam talenty. No chyba że Arsenal i Arteta stwierdzili, że nie chcą mieć w składzie żadnego napastnika. Nie bo nie i CH*J.
Jak nie wzmocnimy napadu to znaczy, że oddajemy ten sezon.
Czemu on jeszcze bana nie ma?
Dwa diamenty Arsenalu!
Myles Lewis-Skelly (18 lat, 129 dni) został drugim najmłodszym zawodnikiem, który strzelił gola przeciwko panującemu mistrzowi Premier League – po Wayne’u Rooneyu (17 lat, 150 dni) przeciwko Arsenalowi w 2003 roku.
Jego rekord przetrwał... zaledwie 31 minut! Chwilę później pobił go Ethan Nwaneri, trafiając do siatki w wieku 17 lat i 318 dni.
@TomekO napisał: "Ponoć już jest w Anglii :)"
Git, połowa sukcesu. A co z pozwoleniem na pracę w UK? :]
Jest już ten Watkins?
Dawać napadziora
@sidtsw napisał: "kto siedzi w robocie i odsiweza telefon co 5 minut :-)"
Jak zawsze :D
@swistak86 napisał: "Najlepsze jest to, że Kai kończy mecz z asystą i bramką"
Powinien mieć bramkę więcej, ale taki już jest Havertz i jego marnowanie setek. Jednak kolejny mecz bardzo dobry w jego wykonaniu, nie wyobrażam sobie naszej drużyny bez niego na dzień dzisiejszy.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
OGROMNE NAPIĘCIE PODCZAS DERBÓW MERSEYSIDE – po meczu Michael Oliver pokazał aż trzy czerwone kartki, ukarani zostali Arne Slot, Curtis Jones i Abdoulaye Doucouré!
Curtis Jones skonfrontował się z Doucouré, gdy ten wydawał się gestykulować w stronę kibiców Liverpoolu po końcowym gwizdku. Chwilę później zarówno Jones, jak i Doucouré zobaczyli czerwone kartki, a niedługo potem sędzia ukarał nią także Arne Slota po jego ironicznym uścisku dłoni Michaela Olivera.