Komentarze użytkownika Furgunn
Znaleziono 12256 komentarzy użytkownika Furgunn.
Pokazuję stronę 74 z 307 (komentarze od 2921 do 2960):
@mlody323323: ja tam jestem fanem talentu Ten Haga i jego United, życzę im dalszej wieloletniej współpracy.
Thomas Tuchel nie zamierza obejmować stanowiska nowego trenera Manchesteru United. Szkoleniowiec planuje przerwę i nie będzie prowadzić żadnego klubu tego lata!
Manchester United wkrótce podejmie decyzję dotyczącą przyszłości Erika ten Haga.
Fabrizio Romano
Fabian Hürzeler, obecny trener St. Pauli, dogadał się z Brighton i obejmie stanowisko nowego szkoleniowca Mew.
31-latek stanie się najmłodszym menedżerem w historii Premier League!
Jeśli umowa dojdzie do skutku, aż sześciu zawodników Brighton będzie starszych od nowego trenera Fabiana Hürzelera!
David Ornstein
@jedi133 napisał: "Ja stoję na stanowisku, że to niezbędny piłkarz w kadrze."
Dla użytkowników tej strony, którzy będą potrzebować kozła ofiarnego po jakimś słabszym meczu. Tu się zgodzę
Czyli City mistrzem ?
@Damper napisał: "Tylko nie płaczcie potem, że nie ma tytułu jak chcecie takich zawodników."
Rashford się u nas odbuduje i pomoże wygrać mistrzostwo ;)
FA będzie chciało dożywotnio zdyskwalifikować Lucasa Paquetę po ujawnieniu szczegółów skandalu związanego z zakładami bukmacherskimi.
Ustalono, że około 60 osób obstawiało, że Paquetá otrzyma kartkę w jednym lub wszystkich meczach, co łącznie przyniosło wygrane w wysokości 100 000 funtów.
Podejrzane zakłady zostały zlokalizowane w pobliżu miejsca, gdzie wychował się pomocnik West Hamu.
Dla kontekstu, były obrońca Reading, Kynan Isaac, w 2022 roku otrzymał 10-letni zakaz gry w piłkę nożną po tym, jak uznano go winnym celowego otrzymania kartki, na co jego znajomi obstawili zakłady.
Daily Mail
@Ech0z napisał: "Dopóki jest Guardiola to nie ma co nastawiać się na ligę."
XD
Legenda :]
No i fajno, szacun za mental i jego wkład w tą drużynę, no ale musimy bez sentymentów robić krok na przód jeśli zachodzi taka potrzeba, jeśli Arteta nie widzi dla niego miejsca w kadrze no to czas na rozstanie.
@Lamoreaux napisał: "Sprzedalibyście Aleksandrijusze Zinczenke do tego Bayernu za te 35 melonsów?"
No pewnie, tylko bez gratisów bo szkoda długopisów ;)
Enzo Maresca oficjalnie został nowym szkoleniowcem Chelsea!
„Dołączenie do Chelsea, jednego z największych klubów na świecie, to marzenie każdego trenera."
Włoch podpisał pięcioletni kontrakt z The Blues. Sześciu pracowników dołączy do niego z Leicester City, a Chelsea zapłaci odszkodowanie przekraczające 10 milionów euro.
Trzeba się powoli godzić z faktem, że z Emila u nas już nic raczej nie będzie, nawet solidnego zmiennika.
Aston Villa osiągnęła werbalne porozumienie z Luton Town w sprawie transferu Rossa Barkleya.
Opłata za transfer wyniesie około 5 milionów funtów.
Fabrizio Romano
@artur759 napisał: "Ile jest klubów na świecie mających lepszego rezerwowego napastnika? Bayern ma Tela, Inter Arnautovicia i Sancheza, Real Madryt Joselu, Barcelona - jakiegoś młodego Brazylijczyka, Chelsea, United, Totenham to już w ogóle bez komentarza. Czy któryś z nich jest lepszy od Jesusa? Według mnie raczej nie za bardzo."
No ale co z tego? Lepiej zdrowy średniak niż Jesus na L4 a wcale nie musimy zastępować Jesusa kimś słabszym no nie? Dla mnie Jesus do sprzedania za odpowiednią kasę, nigdy nie byłem zwolennikiem tego transferu i ucieszę się jeśli uda się go zastąpić kimś sensownym.
Arka Gdynia kur*a świnia :]
@Dziadyga: będzie jeszcze Rashford jako alternatywa być może. Odejdzie Edek, Nelson i może uda się pozbyć Jesusa. Zmiany na +
@Paul77 napisał: "tu się zgadzam, tylko Havertz nie ma takiego instynktu napastnika, a Słoweniec będzie potrzebował czasu na aklimatyzację."
Także moglibyśmy mówić o dwóch zawodnikach na nasze pozycje w trio ofensywnym, ale chciałbym odejścia Jesusa i ściągnięcie kogoś konkurencyjnego dla Saki, bezpośredniego zmiennika, który będzie w stanie posadzić Anglika w kilku spotkaniach na ławce. Jeszcze pytanie jaką rolę w ataku będzie odgrywał Martinelli.
@Paul77 napisał: "Chyba lepsza opcją jest Sesko i żeby Jesus został jako backup dla Saki i Słoweńca."
Sesko i tak zacznie pewnie jako numer dwa, pozycja Havertza w klubie wydaje się być dość mocna.
@arsenallord napisał: "To z Vieirami i Nelsonami trzeba się pożegnać."
A to w pierwszej kolejności
@arsenallord napisał: "Czemu wyjazd,? Jesus na ławkę w przyszłym sezonie będzie dobry. Ciężko o lepszych rezerwowych. To z Vieirami i Nelsonami trzeba się pożegnać."
Na ławkę chyba w poczekalni po L4, nawet te 80% to szkoda mu płacić, lepiej zainwestować w kogoś młodego, Jesus już swoje w tym klubie zrobił.
@artur759 napisał: "Jesus, Havertz, Sesko - szansa, że wszyscy trzej będą jednocześnie bez formy jest raczej niska, a na pewno Havertz i Jesus w formie dają radę"
No ale Jesus musi zrobić wyjazd z tego klubu
@kaziu874 napisał: "Swoje 25 urodziny obchodzi dzisiaj Eddie Nketiah, nasza strzelba z numerem 14. Wszystkiego najlepszego i letniego transferu życzę."
Chłop co myślał, że jak weźmie numer 14 to wystarczy żeby być napastnikiem u nas.
Leicester City może rozpocząć nowy sezon Premier League z karą od 6 do 15 punktów ujemnych za złamanie zasad dotyczących zysków i zrównoważonego rozwoju. Klub, który niedawno awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, wygrywając Championship pod wodzą Enzo Mareski, odnotował straty w wysokości niemal 90 milionów funtów, przekraczając dozwolone limity finansowe.
Telegraph
@Chlopek: a jak graliśmy z Galatasaray kilka lat temu to też mieli za sponsora fly emirates bo już nie pamiętam. Wtedy jeszcze było chyba Porto i Napoli.
Gratki i mam nadzieję, że top20 w typerze nie marnuje swojego talentu i nosa do wyników $$$ :]
@Dzulian napisał: "Może śmiesznie to brzmi, ale Timber w nowym sezonie sie liczy jako transfer."
Wengerowska filozofia jeszcze z Ciebie nie wyszła przyjacielu :D
@piter1908 napisał: "Myślę że jedynie kontuzja może sprawić że Cash nie pojedzie z nami na Euro,"
Może probierz słabo się z nim dogaduje i chce pokazać jaki to nie jest strateg. Jednak mam nadzieję, że Cash będzie grał, nie zrozumiem jak można nie chcieć takiego zawodnika w kadrze. No chyba, że faktycznie uraz
@Gorrann napisał: "Osobiście uważam, że jest przy obecnej formie nie jest wart pieniędzy."
To może go za dwie krowy wyciągniemy?
@M4rcin napisał: "Nie wiem czy reklamowanie własnego kanału YT powinno byc newsem głownym na stronie..."
Przynajmniej jakiś się pojawił :D
Na sprzedaż i to już
@tomke napisał: "także tyle jest warte to trofeum czyli dla słabszych drużyn"
Nie ma to jak lekceważyć znaczenie FA Cup. Głupie, bardzo głupie gadanie.
@KapitanJack10 napisał: "Chciałby ktoś z was wrócić do 2020? 8 miejsce w tabeli, 56pkt, 2pkt przewagi nad 10 Burnley."
A to nie można wygrywać takiego FA Cup jednocześnie walcząc do samego końca o mistrzostwo z takim City?
Tak, zazdroszczę United wygranego trofeum. Sezonu nie.
Dla posiadaczy nc+ bez viaplay, transmisja ligi Europy na kanale 284 Rai1.
Erik ten Hag odejdzie z Manchesteru United po tym sezonie.
Główni kandydaci do jego zastąpienia:
Mauricio Pochettino
Roberto De Zerbi
Kieran McKenna
Gianluca Di Marzio
Ktoś ogląda czasem mecze na Rai1, kodują na czas trwania transmisji, czy nadal FTA w Polsce? Chodzi o dzisiejszy finał, znajomy nie ma Viaplay
@ozzy95 napisał: "A to nie ma Polaka w składzie? Skąd ta pewność, że nie bierze Kiwiora na stronę i nie każe mu tłumaczyć wpisów na kanonierach."
A widzisz zapomniałem o nim, faktycznie taka opcja może być
Ale Arteta miałby ubaw czytając tu komentarze o transferach, formacjach na przyszły sezon itp. Straszna szkoda, że nie umie polskiego :]
Jamie Carragher:
„W hierarchii trenerów Premier League stawiam Kloppa wyżej niż Arsène'a Wengera”.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 5 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
To tak teraz dostaną 3 bramki na euro w pierwszym meczu i balon uleci fruuu