Komentarze użytkownika Garfield_pl

Znaleziono 35190 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 235 z 880 (komentarze od 9361 do 9400):

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 20:55

@Dziadyga napisał: "Niech wygra nasz chociaż jednego majstra to pogadamy.Paul ma rację.Nasz wydal też niebotyczne pieniądze a ułożyć tych klocków oprócz 1 sezonu jakoś nie potrafi, szanujmy się."
Jak nie zakumałeś komentarza, to nie mój problem xD niebotyczne pieniądze? Są to grosze w porównaniu z tym co wydaje City, smerfy , muły:) nie potrafi ułożyć? Hmm ciekawe, że bijemy się o majstra 2 sezon z rzędu mając amatora za sterami ;) ja wiem że 2 porażki mogą boleć i bolą, ale ta odklejka po nich, to jest jakiś kosmos xD i zawsze wychodzą wtedy " eksperty" z nor i zaczynają jakieś rozliczenia, krytykę 10x większą niż się należy, i swoje wywody, o mentalności, jajach itd. xD szczekać zza klawiatury to jest takie pokazanie jak i charakteru, że Ho Ho, chciałbym kiedyś doczekać momentu,gdzie po wygranych tak ochoczo chwalicie, analizujecie zawodników, ich podania itd., jak w momentach potknięć ( i nie argument że zarabiają tyle,że można po nich jechać,to nie argument) :) gdyby tacy ludzie o tak skrajnych emocjach jak znawcy tutaj rządzili klubem, to byśmy się już kopali w lidze amatorskiej. Niektórzy tutaj to zachowują się tak typowo jak Janusze, którzy wszystko wiedzą najlepiej, zrobili by to najlepiej, wydali mądrzej, sprzedali za miliony, i na tym się kończy, a potem siadają na fotelu i z tą swoją wielką wiedzą i umiejętnościami, kolejny wieczór skaczą po kanałach oglądając durne seriale, lub przeglądając neta i co gorsza wtedy, dzieląc się tą ich wszech wiedzą z innymi:D jeśli nie widzisz ile się zmieniło od przyjścia Artety w klubie, i jaki jest progres to kto by tu nie przyszedł, z każdym będziesz tak samo mądrości wypisywał, przy każdym potknięciu xD i Arteta jest na początku swojej kariery, i może nie jeden puchar wygrać dość szybko. Przypomnę tylko, że jako " barista" potrafił zbudować drużynę , która rzuciła wyzwanie takim kozakom jak Guardiola czy Klopp w najtrudniejszej lidze świata,a Ci goście jednak mają trochę doświadczenia. No ale jak to zwykle bywa, cudze chwalicie,swego nie znacie, a po przegranej wychodzą frustraci i męczą bułę w kółko. Wrócą zwycięstwa i zaś te ekspertyzy znikną xD

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 19:29

''A player to keep an eye on with Arsenal is Amadou Onana at Everton, who we know Chelsea were looking at previously. And with Everton’s financial predicament, there is a possibility that he could be sold this month.'' [@alex_crook via @talkSPORT]

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 18:50

@TomHen1990 napisał: "kiedy w ogóle zawodnicy wyjeżdżają na puchary w Afryce i Azji? W niedzielę będziemy oglądać salah vs kiwior czy salah vs tomiyasu? Czy nie będzie ani Japończyka ani Egipcjanina?"
Elneny już pojechał, Tomiyasu jedzie w piątek

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 18:48

@Dominik11 napisał: "No chyba trochę przeginasz? Gdzie Mikel do Pepa no szanujmy się."
Guardiola też wymienia piłkarzy za słabych dla jego drużyny:)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 18:47

John Brooks will officiate the Emirates FA Cup tie between Arsenal and Liverpool on Sunday.

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 18:37

Arsenal will wear their ‘No more red’ all white kit against Liverpool at the Emirates on Sunday.

The initiative first launched in January 2022 to support the long-standing work being done by Arsenal in the Community to help keep young people safe from knife crime and youth violence.

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 18:29

@Paul77 napisał: "Kiedyś tu napisałem że dobry trener jest to taka osoba, która potrafi wycisnąć max z tego składu co ma. Gość z niższej półki będzie poprostu wymieniał zawodników.
Gdzie jest Arteta?"

Tam gdzie Guardiola;)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 15:35

Arsenal have already made contact with Liverpool midfielder Curtis Jones ahead of a potential summer transfer. Mikel Arteta really wants to sign the player. [@AFCAMDEN] #afc

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 15:31

@Topek napisał: "Zinchenko kontuzja,"
Nie wiemy jak długo, mamy mecz w PL dopiero 20 stycznia;) może zaczekajmy na więcej info o kontuzji, nim panika będzie siana ;)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 15:04

Mohamed Elneny is on the verge of a potential Arsenal exit, with the player subject of offers from Turkish sides Trabzonspor & Besiktas. [Simon Jones, Mail] #afc

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 14:43

@Galithar napisał: "kto za dużo popił w sylwestra? :D"
Mi nie było dane , tylko 2x0.7 Jacka na dwóch;)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 14:42

No player in Europe's top five leagues has made more progressive passes this season than Declan Rice (184). [@footballontnt]

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 13:40

Fulham are confident of keeping João Palhinha beyond January. @standardsport #FFC

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 13:36

Panowie, a jak się czujecie z tym, że Mbappe latem przychodzi do AFC? ;) Jesus do Realu wtedy ponoć:)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 02.01.2024, 13:34

Mohamed Elneny has left Arsenal to join up with Egypt squad for AFCON.

Current expectation is Tomiyasu leaves for the Asian Cup on Friday, meaning he would miss Liverpool game this weekend, but not confirmed yet.

More here:

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 23:20

@Dziadyga napisał: "No to napisałem,że w tej sytuacji z Brazylami był karny,no ale nie dali standardowo.A 90% sytuacji innych z Jesusem to płacz i wymuszanie.Jest na cenzurowanym jak kiedyś Sterling."
Ale to nie tylko sytuacje z Jesusem, i nie tylko w AFC, po prostu pierwszy z brzegu bardziej ewidentny karny niż to co dziś, bo to była czysta symulka. Ba chyba w meczu z Fulham był większy kontakt któregoś z naszych i sędzia nie dał nam karnego i wszystko wygląda tak, że zależy co sobie w danym meczu wymyśli sędzia, tylko że różne interpretacje podobnych fauli źle świadczą o nich, i mają spory wpływ na wydarzenia. Sytuacja z Joelintonem też niepojęta, że nie dostał żółtej za faul taktyczny, gdzie nam Tomiyasu wywalili z boiska za minimalny kontakt.. to są detale, ale mają duży wpływ na wyniki i zwyczajnie irytuje to kibiców wszystkich klubów, bo nie da się nadążyć za tym kiedy jest lub nie faul itd.

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 23:06

@Dziadyga napisał: "Dobra,nie przezywaj o te karne,wiadomo,że Arsenal zawsze był kopany przez tych z gwizdkiem,ale jakbyśmy grali z jajami to nie trzeba wtedy wiecznie czekać też na 90% sytuacji z Jesusem który symuluje i płacze.A wtedy oczywiście kafnh powinien być,ale zobacz na inne sytuację z naszą 9 nawet.Ciagly płacz i się dziwić,że czarni z gwizdkiem tym bardziej leją xD"
Ty tak serio? To obejrzyj jeszcze raz faul Luiza ma Jesusie i ten dziś upadek Koty, skoro dziś to karny, to jak nazwać ten nasz przypadek? W meczu z AV na wyjeździe, gdzie takie decyzje są kluczowe w meczu na styku, dziś w zasadzie nie miał znaczenia ten karny już;) Ty to taki waleczny, taki pewny siebie za każdym razem, że czasem mam wrażenie, że taki bardzo prosty chłopak z Ciebie i rozdarty, który takim stylem bycia jakieś słabości swoje kamufluje xD

Wracając do tematu, chodzi o konsekwencje w podejmowaniu decyzji przez sędziów , bo oczywiście jakbyśmy byli bardziej skuteczni może nie miałby znaczenia ten niepodyktowany karny, ale jednak może zmienić taka decyzja przebieg meczu;) może kiedyś to zrozumiesz :)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 23:00

@Glajskor napisał: "Zabawne jest to, że Joelinton w 66 minucie nie zjechał do boksu, no ale to klasyczek."
No tam oczywiście że już powinna być druga żółta

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 22:52

@Pires9999 napisał: "live straci dwie a wali 4 .no o to chodzi chyba nie
.szkoda że klop został tam ;D"

To tak nie działa;) musisz mieć dobrą obronę jak chcesz wygrywać trofea , bo nie zawsze będziesz ładował tyle goli, a w kluczowych meczach tej obrony może zabraknąć, patrz kontuzja Saliby i Tomiyasu w zeszłym sezonie.

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 22:50

Zabawne że za taki kontakt karny, a jak Luiz kopał Jesusa ewidentnie, uznali że to nie karny xD

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 22:46

@Pires9999 napisał: "Live słaba obrona ale atak kosmos
I to może w tym sezonie wystarczyć."

Nope :)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 22:27

A gdzie dla Kloppa żółta, za tyle dyskusji z sędziami? XD

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 22:15

Isaka to żałuję że nie kupiliśmy,gdy celowaliśmy we Vlaho

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 22:04

@Gunner915 napisał: "Saka rowniez gra z lekka kontuzja :) taki urok Arsenalu, hajs wydany a lawki nie ma :)"
Saka również, to prawda.

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 21:52

Arsenal want to add a striker, two midfielders & a defender to their ranks before the start of next season. There is a feeling amongst many at the club that the arrival of a versatile defender should be prioritised in January. [@SamiMokbel81_DM] #afc

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 21:51

Jurrien Timber is making pleasing progress from an ACL injury, but is pencilled in to return in March. [@SamiMokbel81_DM] #afc

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 21:46

@Koroniarz napisał: "K.com smialo się z TAA a on zjada naszego Bena na śniadanie"
Wiesz że White gra z urazem od dłuższego czasu? Lipa taka, że nie ma kiedy wyleczyć, bo nie ma go kto zastąpić i dlatego nie mamy takiego Bena jak w zeszłym sezonie

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 21:44

Ze Joelinton żółtej nie dostał, to jakiś żart xD

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 21:09

@Chroma napisał: "Tomyiasu"
Zważywszy że finalizuje nowy kontrakt i nie zamierzają go sprzedać xD

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 20:19

EXCL: Arsenal are advancing to final stages of negotiations for Takehiro Tomiyasu’s new long term contract with salary rise. It’s getting closer.

Understand Tomiyasu will not leave Arsenal in January.

He’s 100% part of #AFC plans despite links with Italian clubs move.

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 20:09

@dan napisał: "Salah będzie dostępny siódmego na mecz z Arsenałem ?"
Teoretycznie może go opuścić, zależy jak daleko zajdzie Egipt.

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 19:52

@mdr_AFC napisał: "Ktoś coś więcej na ten temat? Gęsta atmosfera między zawodnikami czy nie ma się czym przejmować?"
Dramy brukowców,nic więcej ;) ale fajnie się będzie klikać, dwie porażki, nie podawanie ręki its xD

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 19:49

Thomas Partey had been hoping to make his return to club football during the festive period but his omission from the Ghana squad for the upcoming Africa Cup of Nations is an indication of the severity of his injury. [@SamJDean] #afc

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 18:39

Arsenal have been in touch with the family of Sporting CP defender Ousmane Diomande, sources have told Football Insider. Arsenal are keen to bring the player to the Premier League, with a move most likely to materialise in the summer transfer window. [@SportsPeteO] #afc

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 15:41

Ben White has been playing with a niggle in recent weeks, while Bukayo Saka has also been nursing a recurrent Achilles issue. Japan have asked for Takehiro Tomiyasu to join up for the Asia Cup this week. [@johncrossmirror] #afc

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 15:36

Arsenal are planning to go to Dubai for a mini sunshine break after next Sunday’s FA Cup third round tie with Liverpool, but the dates are likely to have to be a little bit flexible in case Arsenal end up getting a replay & have to go to Anfield. [@johncrossmirror] #afc

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 15:21

Chris Hughton explains why Thomas Partey has been left out of Ghana’s squad for AFCON:

“They (Arsenal) will treat this injury with caution, and so will the player. This is a big injury for him and the biggest injury that he’s had.”

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 13:08

@sWinny napisał: "Thomas Partey, not included in Ghana squad for the AFCON.

He’s staying in London to recover from injury."

Arsenal mu pomógł w czasie spraw wiadomo jakich, teraz będzie spłacał dług i poświęci AFCON;)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 01.01.2024, 11:37

@enrique napisał: "Oferta za Mbappe już poszła?"
Zaraz wsiada do samolotu;)

Komentowany temat: Udanie zakończyć rok: Fulham vs Arsenal 31.12.2023, 20:24

@ksowa90 napisał: "z racji dzieci póki co wolę mieć akwarium wysoko. Jeden odchowany, ale drugie za rok będzie rękami nawalać :)"
Panie, nie ma co się martwić, to też nie tak łatwo rozbić;)

Następny mecz
Ostatni mecz
Leicester - Arsenal 15.02.2025 - godzina 13:30
? : ?
Arsenal - Manchester City 2.02.2025 - godzina 17:30
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22165153
2. Arsenal23138247
3. Nottingham Forest23135544
4. Manchester City23125641
5. Newcastle23125641
6. Chelsea23117540
7. Bournemouth23117540
8. Aston Villa23107637
9. Brighton23810534
10. Fulham2389633
11. Brentford23941031
12. Manchester United23851029
13. Crystal Palace2369827
14. West Ham23761027
15. Tottenham23731324
16. Everton2258923
17. Leicester23451417
18. Wolves23441516
19. Ipswich23371316
20. Southampton2313196
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah1813
E. Haaland171
A. Isak155
C. Palmer146
C. Wood142
B. Mbeumo133
Y. Wissa112
Matheus Cunha104
O. Watkins104
J. Kluivert103
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady