Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 37420 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 26 z 936 (komentarze od 1001 do 1040):
Arteta: “It’s half-time and we have a big chance to be in the final.”
@marimoshi napisał: "Najlepsze, że piłkarzom wypomina się mental i zesranie się przed metą, a kibice po pierwszym meczu już wywiesili białą flagę!
Poza pierwszymi 20 minutami nie graliśmy źle.
Nikt nie wspomina również o tym parodyście z gwizdkiem, który wszystko gwizdał PSG.
Coś cicho o tym, że Hakimi powinien dostać drugą żółtą karteczkę i nie grać w rewanżu z nami.
Cud, że nie odgwizdał padalino gruzina w polu karnym"
Ale to wypominają Ci, którzy siedzą w norach i. Czekają w ostatnich latach, aż nam się noga podwinie xD banda frustratow, leczących swoje problemy na forum i tylexD
@losnumeros napisał: "Kto nam tyłek ratował? Ode? Prawda jest taka że juniorzy dostają szansę przez kontuzje i jak pokazują się z dobrej gry to i tak są w tyle. Lepiej stawiać cały czas tego samego zawodnika bo obudzi się."
Taka sama prawda, jak ta z oprawą na Emirates?xD idź lulu przegrywie. Tobie potrzebny terapeuta na już, bo z kibicowaniem nie masz nic wspólnego. I zacznij się wypowiadać jak obejrzysz chociaż 30,% spotkań
@alexis1908 napisał: "W rewanżu awansujemy ;) nie zapraszam do dyskusji widzę że już płacz i lament dominują ;)"
Popieram, fart PSG i tyle dziś
@losnumeros: ty marny psuedo kibicu AFC, wychodzisz tu płakać tylko jak iskierka nadziei dla Ciebie. Jesteś takim przegrywem, że ręce opadają, a najlepsze gdy mówisz o mentalu, a sam nie masz jaj wyjść i przyznać się do błędów xD szczerze mówiąc, te twoje zioła i warzywa mają więcej intelektu niż, Ty i przynajmniej nie ośmieszają się komentarzami. Moim zdaniem w Tobie własnie jest kwintesencja przegrywa, typ, który nic nie osiągnął, próbuje to inaczej przedstawić, a na koniec wszyscy wiedzą że jest nic nie znaczącym numerkiem :) serio skończ swoje wywody, miej honor. Bo wiesz, nie masz ani jaj, ani wiedzy, ani pojęcia o piłce, a na terapię to się idzie do specjalisty;)
@Bartek_ napisał: "Zobaczymy jak potoczy się mecz rewanżowy, choć patrząc realnie na sytuację PSG ma o wiele więcej argumentów odnośnie zwycięstwa. Dobrze, że wróci Partey co wyzwoli Ryża i przerzuci Merino do ataku.
Ten wynik nas jeszcze nie wyklucza, choć jest pesymistyczny.
Ja rozumiem emocje i to, że podczas ich trwania jest albo świetnie, albo tragicznie. Ale to nie był tragiczny mecz w naszym wykonaniu."
Nie mam nic przeciwko powtórzeniu sukcesu naszych dziewczyn;)
@arsenallord napisał: "PSG ma czterech skrzydłowych - Kvicha, Dembele, Barcola, Doue i każdy z nich grałby u nas na LS. Gen mecz też pokazał, że jak chcesz wygrać LM to musisz mieć dwa konretne skrzydła, a nie to drewienko nasze z Brazylii."
A jeśli mimo wszystko to my wygramy LM?
David Raya: "They [PSG] started very quickly with the goal.
"They dominated the first 20 minutes, but after that, I think we dominated the game.
"Donnarumma made some brilliant saves. It's only half-time and we take positives from this."
Szkoda porażki, ale szczerze? Jesteśmy e stanie zbić PSG na wyjeździe i mimo że w 1 połowie byli lepsi, to reszta była pod naszą kontrolą. Ależ będą emocje:D
Uff
@Marcel90 napisał: "On ma 19 lat i jest francuzem. Zrozumiałe, że wolał zostać w kraju, podejrzewam, że angielskiego też za dobrze nie zna"
Być może to też powód, ale w AFC język nie problem, trener nawija w 9 językach, jest choćby Saliba ;) Trossard może też śmigać po francusku itd
Uuu sędzia parowa
Czysto teoretycznie, jak Saka dostanie w 2 meczu żółta,to ma finał out?
@ZielonyLisc napisał: "Dobry ten Dułe"
Szkoda, że wybrał PSG a nie nas, ale pewnie lepszy hajs wjechał
Dawać na 1:1 jesteśmy lepsi
Faken, ale Rice top
@losnumeros: idź do nory kolego, nie konpromituj się kolejny raz
Szkoda, ale to powinien być impuls
Chyba spalony...
Merino!! Rice!!
@thegunner4life napisał: "A powiesz Gabiemu zeby zaczal trafiac :( napiszesz mu smsa?"
Zrobione;)
Szkoda straconej bramki, bo trochę nas zgasiła, wszystko do ugrania, ale trzeba coś zmienić. Trossard niewidoczny w sumie, i może warto, jak zielony pisał dać Zine, może zaryzykować i Nwaneri na lewą 8 . Fakt faktem nie ma też co ryzykować, żeby nam nie wbili więcej przez próbę odrobienia, bo wciąż 135min gry zostało.
Gabi....
@losnumeros napisał: "Tutaj trzeba zmiany zawodników i mentalności w podejściu do meczu. Przyszedł półfinał i sraka z strony trenera. Gdzie jest Nwaneri który dupę mu ratował?"
Panie ekspert idź do nory, nie wypowiadaj się i nie ośmieszaj
Teraz to jakiś żart z tym faulem
Było blisko
Nie było karnego
@ZielonyLisc napisał: "Trossard na lawe, Merino na N i nie wiem Zinchenko do środka"
Jest to niezły pomysł
Parteya za tą żółta, to powinien za free kontrakt przedłużyć xD
Saliba znów babol
Czy ja wiem, czy żółta za to
Ajj gol z niczego
@Overmars84 napisał: "Ale jak masz internet, a wnioskuję, że masz to TVP Sport ma swoją stronę w necie i tam też puszczają za darmo"
Nie działa zagranicą, chyba że przez VPN
COYG!!!
Arsenal: Raya Timber, Saliba, Kiwior, Lewis-Skelly, Rice, Merino, Odegaard, Saka, Martinelli, Trossard.
Subs: Neto, Setford, White, Tierney, Zinchenko, Henry-Francis, Nwaneri, Butler-Oyedeji, Kabia, Sterling.
PSG XI: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Pacho, Mendes; Neves, Vitinha, Ruiz; Doué, Dembélé, Kvaratskhelia.
Kvaratskhelia, Dembélé, Doué START for PSG!
@Moczyknur napisał: "Mały ruch na stronie spowodowany jest pewnie tym, że każdy ciśnie w pracy, na uczelni czy na działce, żeby wyrobić się przed pierwszym gwizdkiem."
No a mi jak na złość dwa auta opóźnione i teraz nadrabiam xD ale wyrobię się na luzie
https://x.com/SamJDean/status/1917236915180290281?t=NWnooS2PmwZFoBYFJHKtPQ&s=19
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@marimoshi napisał: "Ja rozumiem kilka komentarzy negatywnych, ale nie całe wątki. Jesteśmy w półfinale LM, nie zagraliśmy źle patrząc na okoliczności i sędziego, a czytając forum ma się wrażenie, że dostaliśmy trójkę i oddaliśmy mecz bez walki"
Dlatego mnie nie cierpią xD ja i tak kulturalny na forum, bo z życia codziennego już bym miał bana za podsumowanie tych," kibiców,"xD no ale serio, mam wrażenie, że sporo ludzi uważa się za hmmm tych top ekspertów,a cel mają zupełnie inny. Czy wynik jest ok? No zdecydowanie nie! Czy już po nas? No zdecydowanie nie, tylko trzeba mieć jaja, i na szczęście wbrew" kibicom ", piłkarze je mają i pokażą.