Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 43682 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 23 z 1093 (komentarze od 881 do 920):
@Moegi14 napisał: "Timber Martinelli ledwo chodza a ten ich nie zmienia, przecież każdy ale to każdy to widział tylko nie Arteta. Ben był na ławce, Norgard nawet MLS. Wilki właśnie tamta strona mieli autostradę jak zmienili 2 piłkarzy bo Edward widział co tam się dzieje. Arteta slepy sabotażysta i to każdego frustruje."
Zgadzam się , że że zmianami zawalił, ale innaa sprawa, że zawodnicy ja murawie myśleli chyba że to już się dowiezie samo ;)
@Ech0z napisał: "Chłopie ile razy byłeś na meczu w tym sezonie ? Ja 4 i za każdym razem dopingowałem i wspierałem."
Jeszcze ani razu, wybieram się na mecz z Burnley świętować:) poza tym kibicuję co mecz, czy są dobre czy złe wyniki ;) gdybym miał opcje pojechałbym kilka razy w roku, ale czasu nie ma i inne wydatki, liczę że w niedalekiej przyszłości będę mógł co najmniej tyle razy co ty być w sezonie na meczu :)
@Maxilinexus napisał: "Co ty palisz tam w Holandii? xD"
Nic, żyjesz jakimiś stereotypami :) @Moegi14 napisał: "To już nudne się zrobiło jak Arsenal, kolejny sezon będzie nasz bla bla bla"
Tak samo jak to, że już po mistrzostwie ;) ja tam trzymam kciuki za jego wygranie i czekam na kury, i reakcje drużyny, bo tylko od nich to zależy:)
@miki9971 napisał: "Kur... Musisz to robić celowo, bo wiesz, ze to w****ia polowe użytkowników.
Jest 7:48 - leki wziąłeś? śniadanie zjedzone?"
A co mnie inni obchodzą, mógłbym odbić piłeczkę i o waszym płaczu to samo pisać xD o mnie się nie martw;)
Dawać już kury, trzeba zmazać plamę za wczorajszy występ, i zrobić kolejny krok w stronę mistrzostwa! Zapominamy i lecimy dalej!!
@Ech0z napisał: "No i co Marzag się tak naprodukowales o tym że stawiłem na mistrza City. I co nas z tego, bo ja na wiosnę wyciągam 37tys polskich złotych."
Wygrali już? A ile możesz przegrać? ;) mam nadzieję że jak wygramy mistrzostwo, to nie będziecie się cieszyć, tym bardziej przypisywać sobie, że wierzyliście i byliście z drużyną na dobre i na złe, bo będzie to wielka hipokryzja. Nikt nie jest szczęśliwy po ostatnich wynikach , to oczywiste, ale z drużyną jest się na dobre i na złe, tym bardziej trzeba ją wspierać,gdy jest gorszy czas. A tu jak zwykle lament i czarne scenariusze, i może wasze komentarze nie dotrą do drużyny, ale już te z Anglii tak i wstyd za takich kibiców, bo krytyka tak, ale wyzywanie i inne epitety w stronę klubu, drużyny, sztabu, to po prostu wstyd , że tacy uważają się za kibiców, no chyba że to tacy sukcesu. Sami się nakręcacie negatywnie cały czas, dzień w dzień, nakładacie sobie presję i jednocześnie piszecie o mentalności, której sami nie macie.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej, zepsuli, ale są w stanie to naprawić, wszystko od nich zależy, a kibice powinni być za nimi murem, niestety jak to wszędzie trafia się kryptofan jeden czy drugi i podburza resztę, nic merytorycznego napisać nie umie , ale wyzywać jak najbardziej. To że postawa drużyny wczoraj była żenująca to jedno, ale postawa kibiców jest jeszcze bardziej żenująca, i nam wrażenie, że tacy czekają tylko aż będą mogli cieszyć sie że mieli rację i szydzić z tych co nie mieli. Różnica jest taka, że Co którzy wierzą w wygrane trofea w tym sezonie, gdy to się stanie, nie będą tego robić w drugą stronę :)
Mikel Arteta on being ‘close’ to the players after that result: “It’s very easy now when you’re emotional to say things that can damage the team. That’s the worst decision that you can make, because everyone wants to do their best, nobody questions that.”
“Today, we weren’t at the level, we weren’t at the races & the standards required. When you do that at this level, you have to take the hit.”
“The enjoyment [of being in the position we are] comes from moments of suffering. If you believe you can come to any ground in the Premier League & you don’t have to go through tough periods, that’s NOT the reality.”
@jurasmolas44 napisał: "Powiedz mi w jaki sposob ostatnie 7 spotkan w bpl napawa ciebie takim optymizmem????"
Ja nie patrzę na ostatnich 7 spotkań, patrzę na cały sezon i wszystkie rozgrywki, i tyle:) bardziej by mnie przejmowało 7 spotkań we wszystkich rozgrywkach z takimi wynikami:)
Bukayo Saka on the mood in the dressing room: “It’s very flat, we’re very disappointed with the result & especially with how we played in the second half, it’s far from the level that we’ve set this season.” [Sky]
Bukayo Saka: “It’s not so much about a reoccurring theme [letting teams back into matches], it’s time for us to reflect on the last few performances & fix the issues immediately, get back to winning games & build momentum, because we’ve not that a bit right now.” [Sky]
Bukayo Saka on if pressure played a part: “I don’t think about all of that. I just think we need to get back to our level, do the basics right. We’ve got more than enough quality in this team to win games, so we need to fix that.”
@SkySportsPL
Arteta: “You have to stand up when they have a moment of difficulty and we feel really frustrated with ourselves. You have the perfect game against the Spurs away to go and show how much we want it and how good we are. That's it. That's what we have to do. Talk on the pitch.”
@darek250s napisał: "Ja tez kibicuje, ale realnie. Nie zakrzywiam rzeczywistości"
Ja też nie zakrzywiam, przed chwilą wyjaśniłem, mi szkoda energii na negatywne nakręcanie się, i tak trochę zużywam żeby odpisać, ale reszty nie zmarnuje, to nie moja bajka. Realnie patrząc, to straciliśmy, płuc w brodę moga sobie sami, ale sami mogą to wszystko naprawić, a kibice powinni w tym pomóc, tym bardziej w takich momentach, a tymczasem jest odwrotnie, bo wiadomo najlepiej się kibicuje jak są zwycięstwa, a tak to , to już nie chce się xD
Pozdro , zawijam spać zaraz , bo jutro długa trasa mnie czeka
@dzamil napisał: "zazdro takiej wiary, jak dociągną to ci pogratuluje"
Nie no, to najlepiej odpuścić oglądanie i wrócić tylko jak będzie trofeum;) zarzucać przy tym brak mentalu zawodnikom, i płuc jadem dzień w dzien;) dziwię się takim ludziom, którzy wyzywają, cisną tylko gdy źle, jak jest dobrze aktywności prawie żadnej i gdzie tu radość z kibicowania. Nie potrafią przy tym ogarnąć, że można napisać, że mecz był żenujący itd., i temat zakończyć, bo dla nich to nie jest wystarczająco źle, i wmawiać próbują, że wręcz się chwali drużynę xD ja osobiście nie zamierzam iść z tym tłumem, ryć sobie bani, a tym bardziej podcinać skrzydeł, bo nic straconego nie jest, a ten defetyzm każe mi się zastanowić, co z ich zdrowiem psychicznym, że tyle jadu leci, a merytoryczne komentarze to promil...
Nie, że to Ciebie dotyczy te. Komentarz, ale tak jakoś pasuje odpowiedź mi na ten Twój. Pogratulujesz drużynie, a hipokryci się sami zniszczą, gdy to zrobimy xD
@MutatedBlueberry napisał: "Sezon jeszcze do uratowania, tylko Artetę trzeba wylać. Tu trzeba odważnej decycji, jak w United. Oni się nie bali wylać Amorima."
xD
Arteta: “It's very tough to accept it, but yeah, second half we didn't perform at any level in any aspect of the standards are required to win a game in the Premier League and we pay the price.
“Too many things what went wrong was one after the other, basically. And we never got any dominance or control of the game. We scored the second goal and it's still there. So it's better not to judge it. We are all too emotional about it. And it's not the moment to do it.
“It's a moment when you don't perform and you are at this level, and expectations are where they are. Now you have to take the hit because that's what we deserve.”
@pawel_1986 napisał: "Jak wygra to wpłacisz 500 zł na administrację aby Cię zbanowali i stworzyli ci nowe forum razem z Adkiem i marzagiem. Może być?"
Mordzia banik wleci dla Ciebie, i wrócisz tam do swoich:) ale chętnie dorzucę się do tego :)
@darek250s napisał: "Mówisz to 5 rok. Szacun za wiarę."
Tak robi kibic, po to się ogląda mecze i przeżywa, wkurza na straty punktów, ale kibicuje się dalej , co mecz.
@Barney napisał: "Ty wlasnie jwstes jednym z tych wkurzajacych kibicow.
Lester zdobylo mistrza , wsadz se do gabloty te 4 drugie miejsca bo rywalizujemy"
Ale będzie 1 miejsce w tym sezonie;) wkurzam, bo kibicuję drużynie? I wierzę że wygrają puchary, tym Cię wkurzam? Wypadałoby mi w takim razie Ci wypomnieć, jak podniosą trofeum w maju :) ale nie będę taki, będziesz mógł się cieszyć razem ze mną:)
Swoją drogą mam nadzieję że uda mi się klepnąć bilet na mecz z Burnley i świętować na Emirates wygranie ligi i ostatni mecz sezonu:)
@Barney napisał: "Jakbysmy rywalizowali z Ciry czy lfc klopoa to by nikt tu nie mowil o mistrzu barziej jestesmy takim Lester."
Ale my rywalizujemy z City już 4 sezon :) nie, nie jesteśmy takim Leicester, emocje na bok :) nie wiemy jak się zakończy sezon, jeśli jesteście pewni to stawiać grubo, dorobicie się na pocieszenie;)
@youngboy napisał: "Poważny trener wydając miliard coś by jednak wygrał. Zostawienie go na kolejny sezon to będzie jakiś absurd, ale obawiam się, że może tak być…"
A jak wygra?
@pawel_1986: ty nie kibicujesz AFC ;)
@pablofan: Tyle panowie było z mistrzowskiego sezonu. Pisałem wielokrotnie, że nie dzieli się skóry na niedźwiedziu. Nie w sytuacji gdy cały sezon gramy takie gówno.
Czyli już po sezonie, ale nie dzieli się skóry na niedźwiedziu, a Ty to właśnie zrobiłeś? ;)
@Barney napisał: "Zrozum ,ze to sa mieczaki nie gotowi mentalnie na mistrza razem z arteta na czele i jego gowniana taktyka."
Na pewno tu na stronie tacy są:) ja tam kibicuje dalej, żeby drużyna tym mięczakiem tutaj zamknęła ryjki w tym sezonie:)
@Elastico07 napisał: "To co ? W kolejnym sezonie idziemy na mistrza ?"
W tym panie kolego:)
Zasłużony remis, żenująca postawa w 2 połowie, wstydzić się powinni bardzo
Teraz frajersko w huk
Ładny gol Bueno i mnóstwo miejsca dostał
Chyba nie ma jednak spalonego
Ajj szkoda
Brawo Hincapie
Tirney to dziwnie ten mecz prowadzi
Blisko
Saka!!
COYG!!
@pawel_1986 napisał: "Ja doskonale pamiętam mecz domowy z nimi. Dla nas nie ma łatwych spotkań ;)"
No obciach zremisować z nimi u siebie, jeszcze grając raz w tygodniu xD nie dziwi mnie, że każdy mecz dla was to wyzwanie xD
@pawel_1986 napisał: "Nie no Gyo, Madueke i Eze to nie przepalenie kasy. To naprawdę transfery warte zachodu :D Chyba tylko w Twojej głowie bo zaraz koniec sezonu a my czekamy aż odpalą"
Transfery można ocenić realnie najwcześniej po sezonie. Natomiast jak zawsze musisz o coś popłakać, więc jak już musisz, to płacz nad swoim utd xD tam jest o co
@pawel_1986 napisał: "Ja to nie mogę uwierzyć, że my tyle wydaliśmy na transfery a skład wygląda marnie jak wyglądał"
Cóż zrobić, muły lubią przepalać hajs, ale to wasz problem:)
Arsenal subs: Kepa, White, Calafiori, Lewis-Skelly, Mosquera, Norgaard, Eze, Trossard, Jesus. ✅
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Confirmed: Bukayo Saka has signed a new contract with Arsenal.
"For me, it was an easy commitment and I just hope to win everything here."