Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 38545 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 322 z 964 (komentarze od 12841 do 12880):
@technik93 napisał: "Lecimy po majstra z napastnikiem, który na 19 kolejek ma 3 bramki oraz z lewym obrońcą, który nie jest obrońcą :D no tak się mistrza ugrać nie da..."
A z takimi zawodnikami mamy wicelidera na półmetku;) to zaprzecza tej teorii, że się nie da ;)
@Rynkos7 napisał: "Nie odnoszę wrażenia aby były dramy. Dzisiaj gra Arsenalu była słaba, więc próżno szukać komentarzy, które by wychwalały naszą grę. Z kolei są rzeczy, które od kilku kolejek stały się regułą, więc tym bardziej są ludzie zirytowani a mam na myśli kolejny wylew Zinchenki w obronie i kolejny słaby występ naszego ofensywnego tercetu."
Spójrz na ludzi którzy się uaktywnili;) ja sam napisałem, że prawdopodobnie najgorszy mecz w tym sezonie w PL. Zina ma swoje minusy, ale ma też plusy, które w zeszłym sezonie pozwoliły nam walczyć o mistrzostwo. Oczywiście że nie jest top i Arteta o tym wie, ściągnął Timbera, który mógł posadzić Zimę, ale niestety kontuzja. Moim zdaniem wkrótce i Zina i Jesus albo usiądą, albo odejdą ( kwestia kasy i FFP). Swoje zrobili, ale sentymentów nie będzie u Mikela;)
@tom8203 napisał: "Myślisz że Arteta mimo tak młodego wieku jako trener wie jak przygotować na kwiecień ,maj tak jak robi to Guardiola czy Ancelotti,mając jeszcze LM i puchar krajowy ??? W tamtym roku to chyba od kwietnia zaczął się brak formy"
Ktoś tu żyje stereotypami;) nadal nie potrafię zrozumieć, że ludzie myślą, że ktoś nie może się rozwijać, uczyć itd.
Ja takich ludzi widzę w zakładzie pracy, gdzie 30 lat robią to samo i boją się zmian, a jednocześnie uważają że nie da się nic lepiej xD
Jeśli ktoś nie widzi progresu drużyny w ostatnich latach, to nic nie poradzę,no ale bez jaj panowie ;)
Nie chcę brzmieć jak jakiś coach, bo gardzę tymi ludźmi i współczuję tym, co im płacą, ale ludzie!! Po pierwsze to sport , nasze hobby, ale nie może nam życia układać!! A po drugie serio zmiany co chwilę niczego was nie nauczyły? Ta drużyna się rozwija, wiadomo że perypetie będą, bo kontuzje itd, ale kurcze wszystko idzie do przodu, w porównaniu do kilku ostatnich lat, a nadal wychodzą z nor jakieś zrzędy
@Rynkos7 napisał: "To jest jak w ekonomii"
Wiesz , w 2008 prognozowali że kryzys ekonomiczny cofnie nas bodajże do lat 30-tych ;) a okazało się, że sporo ludzie zarobili wtedy i w późniejszych latach;) mnie zawsze bawi to, że jak są wygrane, to tu ruch praktycznie zerowy, ale nie daj Boże porażka, to nagle najczarniejsze scenariusze czytam xD oczywiście, że nie jestem zadowolony z porażki, ale żeby wypisywać że to już po mistrzu, że dramat, no to beka, bo z takim podejściem, to City już mistrza przegrali, live też że 3 razy , niedawno kury były mistrzem,ba nawet muły idą na mistrza co 3 kolejkę :) takie mecze jak dziś się zdarzają, ale jednak w tym sezonie mecze które w zeszłym byśmy przegrali, wygrywamy :) nawet najlepsze drużyny tracą punkty, ale nie łamie ich to i idą po swoje, a ja widzę wśród naszych kibiców od razu dramy... Serio nie kumam tego...
@tom8203 napisał: "wszyscy pod formą ,nikt nie nie błyszczy . Otwórz oczy proszę !"
XD i to właśnie jest pozytyw , bo jesteśmy pod formą na 2 miejscu;) ale ok, można dramatyzować, to jest dobre podejście xD
@Adamarsenal1 napisał: "Arsenal 1:3 Man Utd (grudzień 2017)"
Tego meczu się nie da zapomnieć
Arteta here for presser: "They were better than us in both boxes."
@Koroniarz napisał: "gdyby nie ten dziwny zabieg ze schodzeniem ziny do środka to taki white moze gralby tak jak w zeszłym sezonie a nie tylko stoi i sie patrzy"
A ja nadal będę się upierał, że on nadal tej kontuzji nie doleczyl i szarżować nie może, bo niestety nie mamy alternatywy, bo Tomiyasu i Partey wciąż niedostępni. Od czasu do czasu White próbuje, ale widać że nie jest to tak często jak w zeszłym sezonie czy na początku przed kontuzją
@tom8203 napisał: "Powiem tak ! Wyglądamy jak końcówka Wengerowa!
A jeśli nie zdobędziemy mistrza to możemy się pożegnać z Arteta o czym on sam wspominał po końcu ostatniego sezonu!"
Piłeś, nie pisz:)
Ludzie!! Ręce opadają xD dramy jakbyśmy przegrali 5 meczów z rzędu xD spójrzcie w tabelę ;) a ja dziś czytam że to live walka z City o mistrza, no spoko ale 2 kolejki temu City się nie liczyło, ba live wcześniej też xD tu są takie skrajne skoki nastrojów, że ciężko to ogarnąć;)
Przypomnę tylko że: mamy połowę sezonu dopiero i mamy 2 miejsce;)
Zaczyna się okienko i można się wzmocnić;)
Wciąż gramy bez Parteya, Timbera i Tomiyasu i mamy 2 miejsce na tym etapie;) no faktycznie dramat xD
@Gofer999 napisał: "Czyli nic cię tyle lat oglądanie nie nauczyło. :D:D:D:D"
To Twoja subiektywna opinia;) jeśli myślisz że będzie się wygrywać każdy mecz , no to zdradzę Ci sekret ,to tak nie działa;) jeśli uważasz że dziś wypadliśmy z walki o mistrzostwo, no to patrz wyżej;)
@wajktor1998 napisał: "nie no ten mecz to byl taki ze sie zdarza jeden na sto, dwa strzaly west hamu dwie bramki, a my milion okazji i nic nie chcialo wpasc, do tego slabszy Rice i mamy co mamy. Co pocieszajace, to wierze ze po kazdej takiej porazce Mikel wyciaga wnioski i stajemy sie lepsi, oby szybko odpowiedziec z Fulham i fajnie skonczyc ten rok."
Ktoś trzeźwo patrzy przynajmniej
@Dziadyga napisał: "Mam nadzieję,ze karakana Jesusa po sezonie oddadzą gdzieś,bo się nie da patrzeć."
Ciekawe czy kiedyś kogoś skrytykujesz bez wyzwisk xD
@Gofer999 napisał: "Poprzedni sezon widzę nic cię nie nauczył. :D:D:D:D"
Zabawne jest to, jakie dramy robią ludzie i nawet eksperci w studio;) wice lider , pół sezonu do końca, a co miał nauczyć mnie poprzedni sezon? Już długie lata oglądam tą ligę i wiem że różnie może się zakończyć, ale jeśli ktoś myśli , że będziemy wygrywać wszystko, to ponownie powtórzę że to PL ;) wciąż bijemy się o mistrzostwo, ten wynik nie ma na tą chwilę większego znaczenia, bo za dużo do końca i każdy może potracić punkty:) i spoko rozumiem zal, ze przegrana, ale bez przesady, my to nie muły, gdzie to norma ;)
@zdyp napisał: "nie mow hop, dzisiaj mavro w niedziele......... I W O B I !!!!! (?) ;pp"
No nie wiem;)
@Dziadyga napisał: "Wez raz napisz,że katastrofalnie grali,że nic się nie kleiło i chociaż raz coś napisz,że drużyna np nie dojechała,a nie jak ta ciapa zawsze to samo.Choc fakt,to tylko piłka."
Tak czytasz ;) a co pisze to mój wybór ziomuś, i nie oznacza to że jestem ciapa;)
@arsenallord napisał: "Z Toneyem/Osimhenem byłoby dziś 4-2 dla nas."
Może Havertz by wystarczył, dobrze że White uniknął żółtej, bo mimo że słabsza ma formę, to byłaby lipa
Najgorszy mecz w sezonie, w lidze , moim zdaniem. Szkoda straty punktów, ale to nie dramat. W sumie whu nic nie grali,ale wykorzystali swoje szanse, my nieskutecznie, ale zapominamy i jedziemy dalej :) po meczu z Fulham znów będzie lider ;)
Uuu i Rayi nie można pojechać
Oj widzę będzie kilka dni płaczu xD
Szkoda 3pkt, ale cóż , takie mecze się czasem zdarzają:) jedziemy dalej , whu nic nie grało ale może mieć 3 gole ;) zycie
Skuteczność szwankuje
Smerfy dostały karnego
Nie da karnego
Wygramy :D
White dostanie żółta
Niedobrze, ale cóż walczymy
Uderzać z daleka
Tak był faul ewidentnie
@bobslej22 napisał: "Tak sobie myślę że ostatnio coś się złego wydarzyło z Białym. Jakbym widział wyższego modela z Hiszpanii. Kompletnie nic w ofensywie nie daje."
Być może nadal gra z kontuzją, bo to nie tajemnica że ja miał, i może ta przerwa na kadrę nie pozwoliła się wyleczyć.
Faken
Panowie jeszcze 60 min gry, spokojnie
Szkoda
Do przerwy trzeba strzelić,bo inaczej murarka z każdą minutą większą będzie
Trzeba z daleka uderzyc a nie na siłę wejść do bramki
Zależy która klatkę użyją xD
Piłka wyszła za linię chyba
Ale pech
Aj szkoda że spalony
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Sevilla & Wolves would like to take Reiss Nelson on loan in January, but the player is minded to stay & fight for his place this season, according to CBS Sports sources. [@jamesbenge] #afc