Komentarze użytkownika Garfield_pl

Znaleziono 37620 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 577 z 941 (komentarze od 23041 do 23080):

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 12:43

@darek250s napisał: "Do kiedy trwa okienko jeszcze ?"
Do końca sierpnia

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 12:28

Granit Xhaka on if Jesus was the ‘missing piece of the puzzle’: “It looks like it at the moment. He is so important for us. You can see how much he works, not only because he is scoring & giving assists, but he works for the team unbelievably.” [Standard] #afc

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 12:25

@darek250s: albo Neymar,bo go wywali Mbappe

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 12:25

@darek250s napisał: "We are about to make some big changes in the squad, we are going to add one of World's best, he is going to excite all the Arsenal fans"
Ronaldo xD

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 12:18

@Rynkos7: @damianARSENAL: gwiazdy jednego sezonu i dali się nabrać;)

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 12:12

@kwiatinho napisał: "Wiesz, abstrahując czy wierzę w ten transfer że będzie wzmocnieniem czy wielkim błędem to zastanawiam się skąd kibice innego zespołu mają wiedzę kogo chce kupić Ten Haag."
Ja pisałem o FDJ i on według wszelkich źródeł był nr1 okienka, i dlatego napisałem że nie zdziwi mnie kosmiczna kwota i tygodniówka,czy spłacenie zaległości w imieniu Barcy. Chyba chciałeś odpisać do Arsenalchampion ;) Casemiro nie wyklucza FDJ, ale jedno pewne, gdyby był celem ,to możliwe,że wcześniej by się o niego starali nie mając DP, trochę to przypomina panic buy w stylu Arsenalu przed laty, a wiemy, że nie tędy droga. Na tą chwilę porównując ETH i Artete , to nasz trener przekonał zarząd i właścicieli do zmian, i cierpienia z tego powodu, co było konieczne. W przypadku ETH trochę to nie wygląda,bo on powinien dostać zawodników na początku okienka, bo akurat hajs w utd jest, a obecni zawodnicy są za słabi ,wie to każdy kibic Premier League. Jednak nie wygląda na to, żeby właściciele to brali pod uwagę i z tej perspektywy nie dziwię się kibicom, że chcą ich pogonić, tylko czy to główny problem tam? Nie jestem pewien. Inna sprawa że tam zamieszanie z kupnem mułów, większe niż u nas było z danielkiem, bo wygląda na to, że byli zawodnicy mułów chcą na tym łapę przede wszystkim położyć, bo to co Neville wygaduje, i oburza się ,że inny fundusz Amerykański chciałby kupić udziały, to ewidentnie gul, że może mu uciec okazja, i to nie z miłości do klubu ,tak to widzę;)

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 11:37

Arsenal striker Gabriel Jesus now has an ownership of 80.3% on @OfficialFPL. #afc https://t.co/HyO3hcrYge

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 11:36

@kamo99111 napisał: "Co do Pepe to idealnie nadaje się na Ligę francuska. PL to jednak za wysokie progi dla niego. A szkoda bo zapowiadał się fajnie. Mam tylko nadzieję, że uda się pozbyć wraz z nim większej części jego tygodniowki. Jak jeszcze wypchną AMN i Bellerina to uznam, że sklad jest wolny od szrotu. Teraz tylko dokupić wingera i ŚP I mamy na prawdę super kadrę. No i mam nadzieję że to już koniec oddawania zawodników za darmo i teraz już będziemy brać miliony monet za naszych grajków."
Nicea powinna mieć hajs na całość tygodniówki, w końcu przyszły właściciel mułów,jest jej właścicielem;) idealnie byłoby gdyby tam odpalił, wtedy moze PSG czy ktoś z L1 coś mimo tego rocznego kontraktu zapłaci ;)

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 11:33

@Dzulian napisał: "W United nie ma czegoś takiego jak "przemyślane ruchy"

Ten Hag w 1 kolejce wystawił Eriksena na środku ataku.
A w drugiej już całkowicie oszalał, bo Duńczyk wyszedł jako szóstka obok Freda, mająca schodzić nisko do obrońców i wyprowadzać piłke.

Co mecz to inna koncepcja, co tydzień to inny rodzaj pomocnika im potrzebny De Jong, Rabiot, Casemiro. Tutaj żadnej logiki sie nie ma co doszukiwać."

Jakby tak jeszcze zlał ich Liverpool,to tam dopiero będzie kocioł;)

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 11:30

@Barney napisał: "Czy jakiś mecz w epl tej kolejki będzie miał studio przedmeczowe ?"
Na viaplay chyba od 13 jest studio

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 11:29

Arsenal & OGC Nice are ‘working on a one-season dry loan, without an option to purchase’ for Nicolas Pepe, a solution that could be suitable for all parties. The move could be finalised this weekend. [@francebleuazur] #afc https://t.co/O5v6JqmagQ

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 11:28

@Marcinafc93 napisał: "Nicolas Pepe will join Nice on a one year loan with no option to buy. Deal expected to complete this weekend.

@bruno_salomon"

Będą fajne ostatnie 2 tyg okienka, ciekaw jestem czy i DD będzie nas trzymał w napięciu do samego końca:D

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 11:27

@Michu napisał: "Wiadomo, że Ten Haag woli Casemiro niż grać tym co ma, ale ten trener 'pewnie?' chciał innych zupełnie zawodników którzy od tyłu rozgrywają piłkę jak De Jong, Thiago, nie wiem Rodri, Kimmich, a kupił 30 letniego rygla defensywnego, dobry to piłkarz, ale czy to przemyślanych ruch? Wątpie."
W sumie jest jeszcze opcja że i za FDJ zapłacą ze 100, też dadzą ponad 350tys ,lub spłacą dług Barcy wobec niego;) jest tam desperacja i panika,a to nic dobrego nie wróży,gdy trzeba będzie się takich grajków pozbyć,no ale oby tak dalej :D

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 11:23

@Dziadyga napisał: "Cały tydzień ciągle było ciąganie się albo z moją albo rodzinne,bo kilka uroczystości było i ten migdałek czwartek wieczór zaczął kłuć a teraz ledwo na oczy patrzę i trzęsie :D kołdra minimalnie pomaga,jeśli chodzi o powstrzymywanie dreszczy."
Moich rodziców podobnie poskładało w zeszłym tygodniu,ojciec 39 ponad i dreszcze , mama znów ból oczu, słaba , i tchawica siadła, okazało się że covid , w całej miejscowości epidemia. Gorsze że babcie dopadło a ona 83 lata, i dodatkowo zapalenie płuc ,no ale póki co kontrolują saturację i jest w domu. Wiadomo w tym wieku to przeziębienie bywa groźne, a co dopiero takie rzeczy. Zdrowia, zarzuc paracetamol, drzemka i na mecz się podleczyć zdążysz 'D

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 09:32

Chelsea have made a shock enquiry about Harry Maguire's availability according to reports

To by była beka

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 09:32

Gabriel Jesus has had 26 touches inside the penalty area in his first two Arsenal starts, Alexandre Lacazette had 31 in all 20 of his PL starts last season.

A look at the transformational impact Arsenal’s £45m man has had on Mikel Arteta’s attack

https://t.co/eb3VxDk5za

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 09:28

https://twitter.com/EPLBible/status/1560635599652294658?t=FeUpPL-skCF1GdrBGGtK6Q&s=19

Haha

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 09:25

@lordoftheboard napisał: "Nie rozumiem jak możecie pisać że Casemiro jest słaby.
Gość podniesie ich poziom że dwa razy swoją obecnością"

Niby tak, ale to prosta matematyka. Ich poziom to optymistycznie 0, a 0x2 = ? :D

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 09:20

@arsenallord napisał: "Pijesz dziś znowu alkoholiku? :)"
Dziś nie, karę mam od żony po ostatnim, bo za grubo poleciałem;) muszę być grzeczny bo za tydzień mam zaproszenie na urodziny do tego samego kumpla, więc ten weekend wzór męża:D

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 09:19

@janosik155 napisał: "Nie sadzilem ze doczekam tak szybko znow czasow kiedy od rana bede przebieral nozkami czekajac kiefy wybije godzina meczu mojego ukochanego klubu....wrescie mamy DRUZYNE mlodych gniewnych chlopakow odlowiednio dobranych bez kombinowania przez czlowieka (menago) ktory ma jaja i wie co robi ....projekt ktory probuja Nam zaserwowac wlodarze klubu wraz z Edu i Arteta a moze odwrotnie (co za roznica) zaczyna na prawde wyglafac obiecujaco ....wiemy oczywiscie ze beda schody (bo nic nigdy i zawsze nie wychodzi jak by sie chcialo) ale nareszcie znow cseka sie na kolejne spotkanie z wiara i duza doza nadzieji ze ten sezon bedzie bardzo dobry w wykonaniu Arsenalu ...co na kieniec sezonu bedzie oznaczalo bardzo dobrze to zobaczymy ......oby jak najwiecej pozdro for all"
Niestety obawiam się,że jak przyjdzie słabszy okres, to z nor wyjdą hejterzy ,którzy nie popatrzą na to obiektywnie, tylko będą wylewać pomyje. Na szczęście tych normalnych ludzi jest znacznie więcej. Będą zwycięstwa,remisy i porażki, oczywiście oby jak najwięcej zwycięstw, ale mam nadzieję że kibice w słabszych momentach będą murem za drużyną.

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 20.08.2022, 09:09

COYG!! Dawać już meczyk!!!

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 19.08.2022, 21:26

Casemiro w topce najlepiej zarabiających w ust a jak będzie km to podwyżka;) no przyszedł że względu na projekt xD

Komentowany temat: Umocnić się w czubie tabeli: Bournemouth vs Arsenal 19.08.2022, 20:54

Czwarty ,jak wymarzone miejsce mułów w tym sezonie

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 20:33

Understand that contract talks with Gabriel Martinelli have recently opened.

Expected to be on much improved terms.

Would be seen as a reward for fine form given he still has plenty of time to run on current deal and club already has an option to extend by a year.

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 20:04

@kwiatinho napisał: "Jutro gramy jednak w czarnych strojach na znak żałoby"
Tym bardziej wygrana będzie;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 20:02

@Marcinafc93 napisał: "Conte będzie mógł normalnie być przy linii"
Dzięki za info

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 20:02

@Marcinafc93 napisał: "Romero doznał kontuzji i czeka go przerwa od 2 do 4 tygodni"
To przynajmniej karma wróciła:D

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 19:22

@psok20 napisał: "w pomeczowej rozmowie na viaplay mówili że oboje sa zawieszeni"
To wiem,ale czy Conte też na 1 czy więcej tego narazie nie widziałem. Za czerwo powinny być 3 mecze ;) czyli jutro kuraki z wilkami bez conte

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 19:18

Tuchel na 1 mecz zawieszony. Ciekawe czy Conte też , bo Romero widzę ,że bezkarny.

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 19:15

@MarkOvermars napisał: "Do kiedy Pepe ma kontrakt?"
2024

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 18:55

EXCL: Chelsea have submitted a bid to sign Pierre-Emerick Aubameyang from Barcelona. Offer believed to be £15m + Marcos Alonso moving opposite way. #FCBarcelona yet to respond. Personal terms with 33yo Gabon striker would be no issue @TheAthleticUK #CFC https://t.co/pl4OUrcu8f

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 18:52

Our front 4 of Martinelli-Jesus-Saka and Odegaard combined cost less than Anthony…

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 18:45

@kwiatinho napisał: "Ja czytałem że mogą ruszyć po Jude'a Belinghama. Niby chcieli to zrobić w przyszłym roku ale za Keite jeszcze coś wezmą no i wyniki na starcie ligi raczej smutne"
Być może kogoś z nich chcą wyciągnąć. Keita niby miałby zostać do końca kontraktu i dopiero mają szukać,ale kto wie co będzie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 18:31

Arsenal's head groundsman, Steve Braddock, has passed away after a long illness.

Steve was ultimately responsible for the pitches at London Colney, Highbury and The Emirates since 1987 - his excellent work gave The Emirates its nickname, 'The Carpet'.

Rest in Peace, Steve. ❤️ https://t.co/w6zX5ckset

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 18:24

@kwiatinho napisał: "Chyba nie widziałeś jak gra teraz Bennacer. Szybkość agresja i do tego technika. Przecina akcje i wyprowadza piłkę. Do niego i Theo najczęściej idą pierwsze piłki od Maignana i obrońców.
Niedawno bardzo poważnie i interesowało się PSG. Kiedy Algieria wygrywała PNA to został wybrany graczem turnieju.
Gdybym miał wybierać to bez chwili zastanowienia Bennacer a nie Casemiro."

Ponoć Liverpool chce go w miejsce Keity

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 18:22

@damianARSENAL napisał: "Tak jak pisałem wcześniej, tak pisze teraz. Po co martwicie się problemami United, lepiej zająć się naszymi. Wygramy z wisienkami 3:0 czy 3:1?"
4:0 dla Afc

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 18:08

@Piotrek95 napisał: "Czyli wiele wskazuje na to że Nicea pozyska Pepe nie płacąc nawet całej tygodniówki, a po sezonie odejdzie za darmo. Tragiczny transfer ale może się nauczą w Arsenalu żeby nie płacić takich pieniędzy za kogoś kto robi liczby głównie z karnych."
Skąd info o tym , że niecała tygodniowke pokryją?

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 18:06

Arteta dziś powiedział,że najlepiej byłoby mieć 3 napastników. Myślicie że jest taki transfer możliwy i kto mógłby to być?

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 17:55

Talks progressing between Arsenal and Nice over a loan for Nicolas Pepe. Nothing finalised, but growing belief that an agreement can be reached. All parties want to get something done quickly, despite finances making negotiations complicated. Arsenal hopeful and want a deal done.

Komentowany temat: Oficjalnie: Runarsson wypożyczony do Alanyasporu 19.08.2022, 17:46

Fajnie by było, gdyby Pepe odpalił w Nicei, nie poszło u nas ,ale jakoś lubię gościa. Dobre wypożyczenie, może da nam zarobić coś za rok, może PSG sięgnie po niego wtedy, kto wie. A może utd się nabierze;D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady