Komentarze użytkownika Garfield_pl

Znaleziono 40115 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 85 z 1003 (komentarze od 3361 do 3400):

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 21.05.2025, 15:23

@kamo99111 napisał: "A na poważnie, dla mnie jako kibica Arsenalu wygrana w LE jednej z tych dwóch druzyn to potwarz od Kroenke, Artety i zawodnikow!!!"
Zawsze możesz kibicować tym słabym drużynom,które nie dostały się do LM i miałbyś dziś emocje związane z finałem xD potwarz to właśnie dla nich, że w lidze ledwo się utrzymali i są w finale w sumie dlatego, że zmienił się format LM xD

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 21.05.2025, 12:45

NEW: Karl Hein’s agent is currently in talks with clubs.

Understand that some within the club have doubts over his ability on the ball.

Hein may go on another loan to a Conference League or Europa League side to increase value before selling.

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 21.05.2025, 12:44

NEW: Mikel Arteta had Zoom calls with Joan Garcia last summer, I understand. The plan was for Garcia to be Arsenal’s No. 2, playing League Cup and FA Cup games.

Arsenal’s data team sees goalkeepers as an underdeveloped market and good opportunity for value and profit.

They learned from Okonkwo’s situation, a keeper who may return to the Premier League and should have been sold for more.

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 19.05.2025, 18:29

Arsenal and Chelsea are two of the clubs understood to be interested in signing Anthony Gordon. It is thought there is a price tag of around £80m on him. In recruitment circles, whispers around his future continue to circulate. [@MsiDouglas]

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 19.05.2025, 15:14

Max Dowman (15) has been told he will be part of the Arsenal first-team squad next season & will also join the club’s pre-season tour in Asia this summer. ✅ [@johncrossmirror]

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 19.05.2025, 12:40

Exclusive: Jurrien Timber is set to undergo an ankle procedure. The #AFC full-back has been managing fitness issues in recent weeks and the club's medical staff have decided he needs a procedure to address the problem. It remains unclear how long he will be ruled out.

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:26

Panowie i panie pozdro, idę spać,bo rano najlepierw podlać pomidory, a potem do pracy;) pozdro

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:23

@gbn napisał: "No zobacz, o tym mówi Braun"
Z tym z nim się zgadzam, ale reszta niestety... jedyne co mnie zastanawia, to czy szantaż czy hajs chłopa zmienił;)

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:21

@gbn napisał: "Mamy i nie tylko magazyny, ale to jak coś już na priv. ;)"
Nie trzeba,;)

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:21

@losnumeros napisał: "Mamy puste magazyny, ale zachód mówi że jest git."
Pomidory podlane?

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:20

@gbn napisał: "Lepszy rydz niż nic, ale Nasi też tam nogę już postawili, ale o tym oficjalnie cisza."
Wiadomo, ale to akurat na plus,:)

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:17

@ZielonyLisc napisał: "zawsze lepiej mieć na magazynie 300 T72 niż nic. Trzeba mieć rezerwy nawet i takiego sprzętu."
Naiwnym trzeba być, żeby myśleć że mamy puste magazyny;) a nie tylko t72 w nich były:) nadal jednak uważam, że lepiej oglądać AFC kosztem starych czołgów, niż naszych żołnierzy broniących granicy PL, którzy mogliby tu choćby zwalniać Artete :)

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:15

@gbn napisał: "No ja jestem już na bieżąco 18 lat i licznik dalej bije i takiego syfu i dna to nie było od dawna w armii ;)"
Wiem, zdaje sobie z tego sprawę, ale przyznasz chyba, że wreszcie ( szkoda że dopiero gdy wróg u bram) zaczęli coś robić. I że jednak mimo że to brutalne, to nadal lepiej że to nie nasi tracą życie w obronie granicy, a jedynie, nasz , bezużyteczny sprzęt, który dla nich bezcenny

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:13

@ZielonyLisc napisał: "ja bym wolał t72 zmagazynować i trzymać na mobilizację."
Ja nie, bo nic Ci z nich. Ja jestem za modernizacja, i też za szkoleniami cywilów, jednocześnie budując silną zawodową armię. Nie chciałbym być wsadzony do t72 z wiedzą jaką mam teraz na temat tych czołgów;) a zapominasz o tym, że póki co mamy jednak też leopardy w rezerwie( też bez szału już) , no ale niech te gamonie w polityce jednak jednogłośnie zbudują taka siłę, żeby ruski, czy Niemiec nie pomyśleli, że można spróbować;)

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:09

@gbn napisał: "Łatwo się mówi i te wyliczenia, tylko te nowe nie przychodzą, a dużo tych nowych też jest na papierze tylko, nie mówiąc już o amunicji, a wierz mi widzę co się dzieje, problem jest z mundurami, a co dopiero mówić o sprzęcie."
Wiem, wiem, jestem na bieżąco akurat w temacie, i długa droga przed nami, ale czas który zyskujemy, nadal jest cenny i mam nadzieję, że mimo podziałów, jednak będzie to wspólny cel

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:07

@gbn napisał: "USA w to nie pójdą, oni muszą patrzeć na Chiny, tam ich oczy są skoncentrowane."
I tak i nie, bez sojuszników i USA jest do zbicia, a powstaje oś oporu, przeciw nim . My to malutcy, możemy sobie oczywiście gdybać, ale są rzeczy, które są od siebie zależne. Temat rzeka, to co my musimy, to konsekwentnie się zbroić, budować patriotyzm i armię, która sama da radę się bronić, bo sojusz to jedno, ale historia też swoje zna

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:04

@gbn napisał: "Ale to jest akurat prawda."
Jeśli oddajesz t72 , które zaraz nadają się na złom, a części są dostępne w ruskich, to koniec końców są bezużyteczne:) oczywiście nie da się w ciągu roku wymienić wszystkiego, ale technologicznie 1 Abrams to jednak 3 t72 luźno ( zakładam wyszkolona załogę) , a same oddane czołgi, zrzucają z nas koszt utylizacji, i dają nam czas na modernizację:)

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 23:02

@coooyg11 napisał: "w jaki sposób Donald ma wybić Ruskim zęby? Może nasi żołnierze jeszcze powinni iść walczyć na Ukraińskiej ziemi?

Wojna trwa już tyle czasu, a my jako Państwo sąsiednie mamy amunicji na kilka dni i mówi o tym Szef BBN gen. Dariusz Łukowski i obecny rząd nie poczynił nic w tym kierunku"

To jeśli chodzi o Trumpa, to akurat USA ma tyle narzędzi, że nim zacznie militarnie, może uwalić ruskich luźno:) Trump jest jaki jest, lekko odklejony, ale jaja to on ma. To że ma doradców" yes manów " to błąd, ale i z tego się budzi. Na początek wystarczy zarzucić konkret sankcje na flotę cieni, i pośredników w obchodzeniu sankcji, a jak dalej ruskie będą kozaczyć, to trzeba kijem przez pole przegonić, a cackać się nie będzie wtedy, sęk w tym, że musi się ogarnąć:)

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 22:58

@Dziadyga napisał: "Jemu chyba o Trumpa chodziło."
A to przepraszam, w sumie pomyślałem o naszym xD

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 22:56

@ZielonyLisc napisał: "w jaki sposób Mentzen jest prorosyjski? Nie ma w Polsce bardziej prorosyjskiej opcji niż tusk i spółka"
To że po razem z Niemcami robili deale to jedno. Konta i mentzen przekładają ruska narracja na naszą infosfere niestety , a jak mówiłem mam prawicowej poglądy i z wieloma z konfy się zgadzam, natomiast gadka o Ukrainie itd, niestety nie działa na ich korzyść, bo dla nas ważne jest by ruskich wykrwawić, a bzdurzenie o tym że się rozbrajamy, jest dla ludzi o bardzo niskim intelekcie. Żałuję, że nie ma niestety partii pro-polskiej , która wie, że nigdy nie będziemy niezależni ( przynajmniej nie za naszego życia) ale będą mogli się postawić i przekonać partnerów do swoich racji. Inna sprawa, że skoro najwięcej pomogliśmy, to powinniśmy mieć pierwszeństwo przy odbudowie, pozyskaniu technologi itd., a niestety nasi politycy tego nie chcą...

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 22:29

@ZielonyLisc napisał: "Nie mogę przeboleć, że Braun zabrał Mentzenowi 6%... zamiast schować dumę do kieszeni i razem iść po zwycięstwo aby przełamać duopol po-pisu to lepiej podzielić swój elektorat na 2 obozy - debilizm.

No cóż... II tura oby nie pies trzaskowski."

Ale tak szczerze, wierzysz jednemu i drugiemu? Bo ja jestem generalnie bardzo prawicowy, ale głosować nie poszedłem, bo serio to nie są kandydaci dla mnie. O ile chciałbym, żeby Polska była brana na poważnie jako partner, tak niestety jeden i drugi są pro ruscy bardziej lub mniej, i nie daj się zmylić patriotyzmem. Daremny jest PO i PiS, ale kurde jednak chyba ogarniasz temat. Co do wojny na Ukrainie, to o ile uważam że wystarczy że dajemy zaplecze, to fajnie by było, jakby Donald się ogarnął i wybił ruskim zęby, a jeśli nie, to jestem za koalicją europejską byle te zwierzęta trzymać od nas jak najdalej. Inna sprawa, że czas na wojnie, tym bardziej u granicy, zacząć zarabiać;)

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 21:26

@losnumeros napisał: "Dlaczego my całego sezonu nie gramy jak drugą połowę z Newcastle? Czego nam brakowało do tej gry? Bardzo duże brawa dla zespołu"
Masz plusika, tak trzymaj, gadajmy o piłce:) czego nam brakowało? Zawodników:) znów graliśmy mocno osłabieni, Saliba wyleciał, geniusz Rice'a i naprawione błędy Rayi przez super interwencje , pomogły:) będę Ci to uparcie jednak tłumaczył, że kontuzje i kartki czerwone to nie są wymówki, to są powody, ale też nie wszystkie tego, że sezon kończymy jak kończymy:) ale zawodnicy wrócą, dodamy transfery, i znów bijemy się o mistrza

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 21:19

Panowie i panie możemy się różnić co do AFC, ale serio nie róbmy tu syfu politycznego;) teraz będą wam obiecywać wszystko, to przynajmniej Arteta ma więcej argumentów na realizację swoich obietnic;) pozdro

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 20:33

@pablofan napisał: "Ja mam ogromną nadzieję, że do klubu zostanie sprowadzony Morgan gibbs-white."
Bardzo ciekawy grajek, chętnie też bym go zobaczył w AFC , ale chyba bardziej wolałbym Eze

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 20:32

@Dziadyga napisał: "Wszystko było możliwe i każdy brał różne scenariusze.Gdyby dziś była porażka a dzięki Rayi tego nie ma to w ost meczu byłaby sraka."
Tak, tak wszystko było , ale jak o mistrzostwo ktoś liczył ten najmniej możliwy scenariusz, to wtedy nie było możliwe xD

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 20:31

Arteta on summer business: "We need to be sharp and very disciplined in what we want to do, and make sure we are stronger next season. The plan is done. The timing will be dictated by many parties and many circumstances." #AFC

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 20:30

@GreKa napisał: "Muły lub kury final LE. Ktoś z nich też wejdzie do LM. City kilka oczek za Arsenalem"
No faktycznie jest czym w ich przypadku się cieszyć xD

Komentowany temat: Declan Rice zapewnia Arsenalowi zwycięstwo nad Newcastle 18.05.2025, 20:27

Mikel Arteta’s end of season speech in full.

“There’s much more to come. This group of players, they have the hunger, the quality, the talent — we’re going to make it happen.”

https://x.com/afcstuff/status/1924169546866237600?t=PlN1SeSJK__e60NeR6zeGg&s=19

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 20:26

Arteta says William Saliba felt something in his hamstring, which is why he came off at half time.

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 20:26

@arsenallord napisał: "Nie ma co. Jest co świętować drugie miejsce"
Ale kto mówi że świętować? Natomiast nie ma co płakać, że jest 2 miejsce, i jednak trzeba docenić:)

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:37

@pablofan napisał: "podziwiam optymizm :)
Mistrzostwo też w tym sezonie miało być :]
Póki co nie mamy zawodników by w ogóle myśleć o mistrzostwie, a co dopiero o rywalizacji na kilku frontach."

Oczywiście że mamy zawodników by myśleć o mistrzostwie, ale niestety wielu z nich wypadło na długi czas i cały sezon drużyna była lepiona. Jest to konsekwencja braku zakupow na niektóre pozycje, pecha również, a także zajechania zawodników przez Artete czasem :) Ci sami zawodnicy biją się co sezon od 3 lat o mistrzostwo, nie udało się, ale w następnym sezonie ponownie będziemy się bić, liczę że wzmocnieni na 9, LS , w pomocy i bramce :) nadal mimo tylu przeciwności i skazywania drużyny tu na wypadnięcie z LM mamy 2 miejsce. Gdzie muły, kury, City z kontuzjami?

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:33

Idę przesadzać pomidory ;)

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:31

@pablofan napisał: "z taką grą to nie wiem czy my ogarniemy top 5"
Takiej gry nie będzie , bo będzie wzmocniona i zdrowa drużyna:)

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:30

3 pkt są, 2 miejsce jest, smutny losnumeros jest xD Raya naprawił błędy z 1 połowy, Ode dużo lepiej w 2 połowie, ogólnie cała drużyna lepiej zagrała, Kai w niezłej dyspozycji, mógł od razu strzelić, lecimy dalej ;)

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:25

Co za pipki z tych srok, oby wypadli z top5, aczkolwiek sam sędzia dopuścił do tego zamieszania na koniec

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:24

Sędzia to teraz kompletnie nie wiedział co się dzieje w obie strony xd

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:22

Kai jak taran kasuje Burns, chyba faktycznie przypakowal;)

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:16

@executer1 napisał: "Gra nogami Rayi to poziom identycznie słaby jak Ramsdale. Taka różnica, że jeden zdawał sobie z tego sprawy i nie pajacował z piłką"
Ale bzduryxD

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 19:15

Fajnie że Kieran wchodzi, należy mu się pożegnanie z Emirates i brawa.

Komentowany temat: Arsenal kontra Newcastle: Walka o drugie miejsce w lidze 18.05.2025, 18:56

White blisko

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady