Komentarze użytkownika Garfield_pl

Znaleziono 40297 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 881 z 1008 (komentarze od 35201 do 35240):

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 1-0 na Old Trafford po rzucie karnym! 01.11.2020, 19:26

@RahU napisał: "No co tam @ljungberg77 @Czeczenia, co tak głęboko pochowani w swoich malkontenckich norach?"
Dobrze że jesteś bardziej pamiętliwy, niż ja ;) dawać ich tu

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 1-0 na Old Trafford po rzucie karnym! 01.11.2020, 19:25

@Slaviola napisał: "Haha!

Mamy to!

Brawo Arsenal!

PS: idę na debilpage.pl by jeszcze bardziej sobie poprawić humor :D"

Też idę poczytać :D rzadko to robię, ale dziś a:D

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 1-0 na Old Trafford po rzucie karnym! 01.11.2020, 19:25

Arsenal!! Arsenal!! Arsenal!!

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 1-0 na Old Trafford po rzucie karnym! 01.11.2020, 19:20

@MadMax14 napisał: "Myślę, że powinniśmy grać formacją 1-10-0-0.
A ja głupi liczyłem u Artety na ofensywną grę :/"

Ważniejsze 3pkt, ale trzeba się o coś przyp.... co nie?

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 1-0 na Old Trafford po rzucie karnym! 01.11.2020, 18:57

Auba!!

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 1-0 na Old Trafford po rzucie karnym! 01.11.2020, 18:55

@PrzeArs napisał: "Partey to jest tak o klasę lepszy zawodnik niż pogba. Dzisiejszy mecz to potwierdza tylko ."
Nie pogardziłbym ta 2 duecie naszej pomocy ;)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 18:47

Dawać Pepe!!

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 18:29

Gramy nieźle, szkoda skuteczności, ale z tej mąki chleb będzie :) oby udało się wybrać, do boju Gunners!!

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 17:02

@aaron_maj napisał: "Ty tak uważasz. Moim zdaniem Auba powinien wrócić na szpice. To jest pozycja na której grał cała karierę. Został przesunięty na pare miesięcy, bo na skrzydłach była mizeria (Gabi kontuzja, Saka grał na wahadle, Pepe bez formy). Obecnie skrzydłowi mimo wszystko wyglądają lepiej niż Laca i Nketiah, wiec logicznym byłoby wystawienie Auby na dziewiątce."
A czy w bvb póki Lewy nie odszedł Auba nie śmigał na skrzydle?

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 17:01

@noth napisał: "Co laca daje|? , gosc jest cienki fizycznie , technicznie tez nie powala, no arteta wg mnie to swietny trener ale ile kurde jeszcze bedzie stawiac na tego mirnego Francuza.
Rozgrywac to Firmino potrafi bo jest swietny technicznie co innego mierny Francuz."

No może Laca ostatnio nie strzela, ale technikę ma całkiem niezłą i myślę że lepszą niż taki Ings. Oby dziś pomoc dogrywała piły dobre i da szansę i Lace i Aubie się wykazać :)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:53

Tak czy siak dawać 3pkt!!

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:52

@AR14 napisał: "Jednak 3-4-3. Myśłałem, że 4-2-3-1 chociaż, ale grafika składu na instagramie jeszcze się nie myliła, a tam jasno jest - Leno, Holding, Gabriel, Tierney i dopiero cała reszta : D"
No chyba że tak, zobaczymy, może podpucha na dziś, skład mimo wszystko spoko, jedynie dałbym Ceballosa za Elneny'ego,Pepe z ławki ale mam nadzieję następne mecze jiz w podstawie

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:49

@Tevez: przecież Saka jest pomocnikiem, grał na wahadle i obronie z przymusu, ale nadal jak wychodzi jest płacz że pewnie wahadło. A może dziś zagra w 3 pomocników, albo zwyczajnie prawe skrzydło a Willian Thomas i Elneny środek, a może 4231 wszystko możliwe, no chyba że już gdzieś potwierdzenie jest..

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:43

Ale kto wam powiedział że zagramy 343? Bo Saka w składzie? Może być 433 chcieliście tutaj żeby dostał szansę a teraz ustawiacie go na wahadle, gdzie info że 343?

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:41

Strasznie ten nasz polski naród marudny... Wiecznie narzekanie, marudzenie, jak by Arsenal nie wyszedł to źle :D to nie przypadek że mamy w świecie opinie narzekaczy :D

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:39

A może to 442?

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:34

@kylo100: Manchester United XI: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Shaw; Fred, McTominay, Pogba; Bruno Fernandes; Greenwood, Rashford.

Arsenal XI: Leno; Bellerín, Holding, Gabriel, Tierney; Elneny, Thomas, Saka; Willian, Aubameyang, Lacazette.

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:33

Mi to wygląda na 433, ale zobaczymy

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:31

Tego składu się nie spodziewałem, dobrze że Xhaka ławka :D

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:29

Tierney z Gabrielem w środku i Kola? Saka wahadło?

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:29

Saka, Willian and Lacazette starting. Mustafi not. [@ChrisWheatley_].

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 16:26

@caliero913 napisał: "moim zdaniem on nie ma zamiaru nigdzie się ruszać. AV buduje fajny projekt, widać, że chcą walczyć o coś więcej, a Jack jest kapitanem tego statku i widać jego przywiązanie. Nie bez powodu podpisał tak długi kontrakt, podczas gdy mówiło się o zainteresowaniu choćby dwóch klubów z Manchesteru"
Lub dzięki swojej lojalności dogadał się że odchodzi za rok, oni nie robią problemu, jeśli wybierze klub,a za to AV dostaje spory hajs, dzięki temu, że przedłużył.

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 15:58

Jeszcze trochę i składy :D

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 15:35

@caliero913 napisał: "@paw3u: do dzisiaj lubi sobie zaszaleć (akcja z jazdą po pijaku i rozbiciem aut w te wakacje), ale umiejętności mu nie można odmówić. Jak dla mnie lepszy od Maddisona i zapewne bez 80milionów nie ma co podchodzić do negocjacji"
Może w zamian światowej klasy bramkarz, którego oddaliśmy bez problemów i w promocyjnej cenie, dostaniemy taniej Jacka ;)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 15:30

@FabsFAN: i w tym nadal obstawiam top4 :)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 15:20

@FabsFAN: zobaczymy na koniec sezonu ile ich zdobędziemy :)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 15:07

@NineBiteWolf: mimo wszystko jest w tym sporo racji, co pokazał choćby Liverpool, City, Chelsea bez bramkarza i z nim itp. Atak ważny, ale generalnie balans musi być, bo co z tego, że przód strzeli jak tył odda rywalom z nawiązką. Wydaje mi się że łatwiej strzelić niż nie stracić. Druga sprawa jak wreszcie lepiej bronimy, to podważa się to, bo nie strzelamy, ale każdy chciał wzmocnienia obrony :D jak wcześniej Arsenal strzelał i grał super dla oka, to był płacz o obronę. Dlatego musimy znaleźć balans w drużynie i powoli zmierzamy w tą stronę, ale jeszcze potrzeba kreatywności i musimy z tym zaczekać do następnych okienek niestety, żeby wymienić kolejne słabe elementy w drużynie.

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 14:50

@darek250s: liczę na wygraną jak zawsze, jak będzie zobaczymy :D

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 14:48

@NineBiteWolf napisał: "I posiadanie najlepszej defensywy w lidze daje nam całe 12 miejsce. Jak to leciało? "Atakiem wygrywa się mecze, obroną tytuły"? Taaak"
A czy wiesz ze jeszcze ponad 30 kolejek i na płacze za wcześnie, poza tym o tytuł w tym sezonie nie walczymy a do LM w tym momencie mamy 4 pkt straty, nie wiedząc jak zakończy się dziś mecz. Po co te lamenty i narzekanie.

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 14:23

@Smolek napisał: "Bojówki Leno i Martineza znów dziś smutne. Drudzy będa siedzieć cicho bo Emi przytuli dziś 5,a pierwsi nie będą mieli argumentów bo póki co przy żadnej z 4 nie miał szans."
No nie wiem, ponoć światowej klasy bramkarz daje taki spokój defensywie, że ta nie dopuszcza do wielu sytuacji, a on broni resztę :D

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 13:47

Nie żebym się czepiał, ale czy Martinez był przy golach bez szans?

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 13:32

@wva napisał: "Niestety pewnie znowu porażka!Za wysokie progi!"
Czyim kibicem jesteś, bo na pewno nie AFC, komentujesz tylko po porażkach, a dziś mecz z UTD i pewnie z góry zakładasz, że twoje muły wygrają, to przyszedłeś... Staszny kompleks Arsenalu macie ;)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 13:24

Ajj, ale Bednarek upadł... Oby wszystko ok

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 13:06

@MasterMO napisał: "Za chwilę najlepszy bramkarz świata będzie próbował powstrzymać potężnego Ingsa."
:D no to nie poszło, ale Var może go uratować

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 12:11

@Tevez napisał: "Tak więc nie oczekujmy że Arsenal Artety pojedzie sobie na Old Trafford gdzie przez ostatnie lata głównie zbierał baty lub remisował i nagle wygra w przekonującym stylu."
Wystarczy, że wygra. Każda seria kiedyś się kończy i oby właśnie dziś :)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 11:52

@Armata500: ale wiesz, że tu chodzi tylko o komentarze ludzi, którzy obrazili się na poprzedni wynik, mogą oglądać, nic im nie przeszkadza w tym, a rezygnują bo mamy słabą formę... Wiadomo, że dorosłe życie, tak jak piszesz ma swoje priorytety, i to każdy rozumie, bo to naturalne. To była reakcja na te komentarze, które są typu " kibicuje tylko, gdy nam idzie i gramy ładnie ", stąd taka reakcja innych, również moja. Jeśli ktoś by rezygnował ze wszystkiego, dla Arsenalu, to przesada, bo tak jak napisałeś, to nadal tylko rozrywka, każdy z wiekiem dorasta do ważnych dla niego priorytetów, ale gadanie w tamtym stylu, w moich oczach jest słabe. Pozdro

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 11:39

@Traitor napisał: "Nie no jak moge ogladam wszystko od 7-8 lat, ale szczerze od 2 lat już faze grupowa LE/COC czesto odpuszczam z premedytacja"
Ja to nawet wszystkie mecze w sezonie przygotowawczym staram się obejrzeć, jeśli tylko transmisja. Póki co udaje mi się wszystko łączyć, choćby w weekendy tak ogarniam wszystko z rana itd., żeby nasz mecz na pewno obejrzeć, i każdy kto mnie zna, wie że te 90 min jestem niedostępny :D generalnie oglądam cała ligę co weekend, nie zawsze,ale przeważnie się udaje ;)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 11:22

@Traitor napisał: "Ja osobiscie niektore odpuszczam, mam teraz wiecej obowiazkow, troche czlowiek wydoroślał i nie na wszystko starcza czasu. Wiadomo, kibicem sie jest na całe życie, ale czasem ta iskierka spada z priorytetu na bok. Ja osobiscie juz nie zyje tak klubem/wydarzeniami/otoczka tak jak mialem 18 lat."
Ja odpuściłem ostatnio, 2 mecze przez wesele brata i szkołę, a tak od chyba 5 lat żadnego. Tylko te wielkie wydarzenia mnie mogą zmusić do opuszczenia meczu. I nadal mimo masy obowiązków, małego dziecka udaje mi się nadal oglądać. Wiadomo,że nie każdy może tak sobie pozwolić, ale mimo wszystko oglądasz co się da i nie mówisz z premedytacją że odpuszczasz, bo nie ma formy. No chyba że tak pisałeś wcześniej, to cofam pochwałę ;)

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 11:18

@Browny321 napisał: "Ja tez po meczu z leicester powiedziałem sobie, że odpuszczam. Nie chce tracić czasu na oglądanie miernego grania. Jak sobie patrze na lawke united i na naszą to jest to przepaść.
Sprawdzę sobie wynik na spokojnie i może będę mile zaskoczony."

Dla mnie to niepojęte i nie widzę żadnego usprawiedliwienia gdy czytam takie komentarze... Czyli co, tylko piękna gra jest godna twojej uwagi? Skoro przy brzydkich meczach, czy słabej formie nie zamierzasz oglądać, to nie powinieneś gdy będą te piękne... A jeśli byśmy w brzydkim stylu zdobyli mistrza, to co byś pisał? Chcesz non stop piękna piłkę, to są Bayerny itp do oglądania. Kibicem się jest zawsze a nie tylko gdy pięknie się gra.

Komentowany temat: Po 3 punkty w klasyku: Manchester United vs Arsenal 01.11.2020, 10:55

@Pablo11: nie zauważyłem, że już dodałeś, ale znów potwierdza się, że media lubią kolorować a potem tutaj dramy. 4 banieczki za gościa do poszerzenia składu to nie jest duża kwota.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady