Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 40297 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 895 z 1008 (komentarze od 35761 do 35800):
@TrueGunner89: i przyjdzie taki marudzić ile chłop sobie wynegocjował, to nie nasz problem, przypomnę że niedawno pisane było że każde pieniądze mu się należą :D
@Pablo11: tylko cross wczoraj twierdził, że Havertz zagrał dobry mecz :D
@dolny: Arteta on Aubameyang's contract extension: "He’s an important leader for the team and a big part of what we’re building. He wants to be up there with the best players in the world and leave his mark. He can achieve that here.”
@dolny: wypowiedź Artety?
A wypowiedź Artety sugeruje kolejne wzmocnienia i nie byle jakie, tylko czekać :D
Czekam na Ljunberg77 i innych, którzy to pisali że na bank Auba odejdzie, że Arteta nie ma jaj itd, zapraszam do komentowania teraz, jak się wykręcić spróbujcie? Rivaldo chyba też to wieszczyłeś?
Intro z Auba klasa!
Intro z Auba klasa!
Arteta on Aubameyang's contract extension: "He’s an important leader for the team and a big part of what we’re building. He wants to be up there with the best players in the world and leave his mark. He can achieve that here.” czyli będzie Partey i Aouar ;)
No i kozak prezentacja, a tak narzekali niektórzy ;)
@Simpllemann: ale co Ci przeszkadza, robią klimacik, decyzję znamy od dawna a Tu takie przeżywanie :D ogłoszą, podjara się ru społeczność i znów cisza, a za parę godzin płacz że Kroenke nie dokłada :D
@trempa: to najbliższy ciężki mecz z City ;)
Aubameyang rejecting Barcelona to stay at Arsenal. Love to see it. Mikel Arteta's persuasion power.
@ljungberg77: dodatkowo zapytam co powiesz na to że Auba odrzucił inne oferty? I co z tym Artetą bez jaj? To jak" kibicu" AFC co teraz powiesz?
#AubaSigns and he has turned down two bids to stay.
@ljungberg77: bo Laca i Bellerin zostają, bo chcę ich Arteta, oj biedaku na co będziesz narzekał niedługo? Dziś ogłoszą Aube, którego odejścia byłeś pewny, co Ty na to?
@thegunner4life napisał: "Jak uzyskamy 700 mln to wtedy Stan kupi nowe ranczo."
To kupi, jego klub, jego decyzje ;) nie rozumiem tego płaczu, Arsenal sobie poradzi, cierpliwości, musimy zrobić miejsce w składzie dla nowych, jeśli Aouar i Partey to minimum 2 musi odejść :)
Dziś oficjalka Auby:)
@ELAdzik: przecież podpisał, mówi o tym Arteta, Romano, Ornstein. Żaden, a już na pewno Arteta, nie ośmieszyłby się mówiąc że jest pewny bardziej niż niedawno tego, gdyby nie wiedział na czym stoi. Bardziej zastanawia mnie kiedy chcą ogłosić, może zbliża się jakieś ciekawe wydarzenie w klubie lub czekają na kolejne transfery i zmontują fajną prezentację, co już kilka razy pokazali we współpracy z adidasem, zobaczymy :)
@Catalonczyk: kluczowe słowo NEGOCJACJE, ale ludzie chyba nie bardzo biorą je pod uwagę. Serio nikt z was nie targuje się kupując coś za sporą sumę mając na to pieniądze? Kupujecie auto, dom, tv tak po prostu zgadzając się na cenę podaną w ogłoszeniu itp? Mało to piłkarzy przychodzi w DD bo ceny spadają, trafiają się okazję itd? To dlaczego live nie bierze Thiago, utd Sancho itd? Przecież oni mają hajs a nie kupują tylko NEGOCJUJA z klubami, bo indywidualne warunki z zawodnikami są już załatwione dawno, ale wy będziecie narzekać że nie wydajemy ;) to odbije piłeczkę - co się będzie działo jak kupimy Parteya i Aouara za mniej niż chcą ich kluby?
@MasterMO: ale też Atletico może szukać zastępstwa i dlatego gra na czas, bo negocjuje z kimś i też chce urwać. Generalnie transfery to często domino, i czasem trzeba czekać i do końca okienka, bo ktoś musi zacząć ruch, cierpliwości, Partey wydaje się że dość szybko może zaskoczyć w lidze ze względu na pozycję na jakiej gra, ale wszystko wyjdzie w praniu.
@thide: z City też nie chcą negocjować a tam rat raczej nie ma w temacie ;)
@kwiatinho napisał: "Na uwagę zasługuje prawo obrońca Brighton. Skradł show we wczorajszym meczu. Przebojowy solidny w obronie i ataku"
To prawda, warto się mu przyglądać, bo wiatr robił a i dobrze bronił.
@pLYTEK: Partey ma klauzule którą możemy wpłacić w ostatnim momencie jeśli Atletico nie zmięknie, a z Lyonem negocjujemy, żeby zbić cenę, to co urwiemy, może przydać się do jakiejś okazji w DD. No i po prostu miejsca w kadrze trzeba zwolnić, bo póki co nikt jeszcze nie został sprzedany, więc co najmniej 2 zawodników musi odejść żeby zrobić miejsce.
@kwiatinho: najpierw porządki w klubie, Aouar i Partey wciąż mogą dołączyć, ale chyba nie muszą za kwoty, które krzyczą sobie ich kluby? Po to są negocjacje, wiadomo że przez brak LM mamy mniej na pewno, ale dokładnego budżetu nie znamy. Mnie tylko śmieszy co okienko płacz o to samo,gdy wiemy że to się nie zmieni, natomiast lepiej cierpliwie zaczekać nim się oceni budżet i okienko, bo do końca daleko. Sprzedać musimy, bo mamy za dużo zawodników w kadrze i zwyczajnie bez sensu płacić piłkarzom którzy będą siedzieć na trybunach, niestety nie z każdym to się uda jeszcze, ale cierpliwości :)
@thegunner4life: ale ludzie nie chcą żeby pieniądze były mądrze wydane, lub po prostu kwoty negocjowane, chcieliby żeby każdy transfer był rekordowy, bo jak ktoś przychodzi za free, lub kilka baniek, to już jest be, amator itd. Musi być na grajka 100 baniek wydane wtedy klasa. Po paru kolejkach, a nawet po 1 kręcą bekę jak to taki Havertz zniknął, czy Pepe przepłacony itd. Nie potrafię zrozumieć tego podejścia, bo co jak taki Arteta wyda o połowę mniej i takie Chelsea, utd będą za nami, wtedy będzie pianie z zachwytu, że biliony wydali a lipa czyż nie?
Kolejny dzień i kolejne płacze o budżet na kanonierzy.com :D podsumujecie na koniec okienka, wielkość kwot nie jest wyznacznikiem sukcesów, do tego trzeba przede wszystkim trenera z pomysłem. Czy to Leicester czy inne drużyny wydają mniej a potrafią bogatym konkurentom namieszać w tabeli, i już mówi się o top6 a zaraz top 10 będzie, bo nikt pewny pucharów może nie być z największych za jakiś czas. Arsenal ma model jaki ma i musicie się z tym pogodzić a nie narzekać ma właściciela, bo to on jest miliarderem i wie jak sobie zarządzać swoimi firmami. Najpierw musimy zrobić porządek jeszcze po Gazidisie, sprzedać, rozwiązać kontrakty itd., w tym okienku wzmocnić pomoc, a gdy to zrobimy i wrócimy do LM co będzie bardziej realne po zakupie pomocników ( osobiście i tak z tym składem wierzę w top4), to klub zacznie zarabiać, i zwiększy się budżet ( o którym nie mamy pojęcia jaki jest ale w kółko i tak płacz)
@Catalonczyk: ale z taką grą to i punktów nie będzie ;)
Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, smerfy bez szału i oby tak dalej :D
Będzie remis ;)
Dobra dwa ręczniki w bramkach :D
Kępa trzyma poziom :D
Hahaha piękny gol :D
Ten Lamptey dobrze śmiga, trzeba obserwować postępy chłopaka ;)
Brighton coś wciśnie, chelsea się gubi póki co, no ale karny pomógł im :)
@Paul77: jeśli będzie szło wszystko tak jak idzie, to czeka nas sporo radości w niedalekiej przyszłości :)
@PtoOk: no niestety jakoś ta nasza nacja ma tendencję do marudzenia, narzekania, wymyślania sobie problemów z nudów czy coś, ja tam drobiazgami się nie przejmuję, a póki co nic poważnego w życiu mnie nie spotkało i oby nigdy, więc nie mam powodów do pesymizmu, cieszę się tym co mam :D
@Paul77 napisał: "Oby Parteya i Aouara udało się jak najszybciej ściągnąć do Arsenalu.
Chelsea już ma w miarę wykrystalizowany skład. Arsenal ma braki w pierwszej jedenastce. Czym szybciej Arteta będzie miał tych co chce, tym lepiej."
Ale obrona w Chelsea to nadal szału nie robi, mimo zakupu chilwella i Silvy, to obecni na boisku nie są gwarantem solidnej obrony.
@PtoOk: taki już jestem, tego nie zmienię a mam z tego więcej pożytku niż rozczarowań, więc nie narzekam :D jest szansa na obydwu i myślę, że rozgrywamy to po cichu i sprytnie żeby to osiągnąć, a jak jeszcze urwiemy, to może jakiś młody talent wpadnie albo jakieś zaskoczenie ;)
@coooyg11 napisał: "Torreira już na pewno out, Martinez na pewno out, ciekawe kto przyjdzie, Partey czy Aouar"
Partey i Aouar :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@SZYMON_TYROL: niestety to normalne, pytasz rivaldo czy Ljunberga i jak nie podejdzie pytanie ignorują, udają że nie widzieli ;)