Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 41367 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 923 z 1035 (komentarze od 36881 do 36920):
@grzegorz1211 napisał: "Nawet nie wiemy w jakiej Leno jest formie po kontuzji"
Chyba całkiem niezłej, bo ratował Niemców w ostatnim meczu ze Szwajcaria.
No i coś się rusza, najlepszego dla Martineza i podziękowania za pomoc, byle z nami nie bronił za dobrze w meczach a resztę niech zatrzymuje ;) czekać na ploteczki od Romano o pomocnikach :D
@Marcinafc93: ten cały AFCBELL to co tydzień takim tonem pisze;)
@cycatewiewiorki: może edytuje komentarze, żeby wyszło na to że on już wszystko wiedział pół roku temu :D
A ja bym chciał zobaczyć źródełko inne niż wyliczenia kanonierzy.com, w którym jest mowa o konkretnej sumie jaką będzie Auba zarabiał ( podstawa), ma ktoś? Bo jak zwykle wyroki wydane, zero dowodów, ale rozkmina o przyszłości klubu, i podważanie decyzji, bez wiedzy o stanie finansowym. Jedni mówią że to dramat bo nie będzie kasy, a może jest odwrotnie i to świadczy o tym że biedy nie ma, no chyba że będzie argument, że to po zwolnieniu 55 pracowników :D Auba strzeli parę goli i już zapomnicie o jego tygodniówce ;) dostał tyle na ile wg klubu zasłużył i koniec tematu, obie strony negocjowały, doszły do porozumienia, nie nasz problem. Jesteśmy kibicami, i na tym się skupmy, finanse i zarządzanie zostawmy tym, którzy na tym się znają...
@kaziu874 napisał: "Tak czytam te komentarze i pierwsze co się rzuca w oczy, to który to już raz gdy pada niewygodne pytanie do Rivaldo w jakimś temacie, które udowadnia że ekspert z niego jak z koziej dupy trąba i ten nagle znika ze strony?"
Dokładnie, zawsze jak go pytam i nie ma odpowiedzi konkretnej, to przestaje odpisywać i udaje że nie widział :D taka pipka trochę ;)
@rreddevilss napisał: "Jeśli 375 jest prawda to możecie mieć za rok taki sam problem jak United miało z Sanchezem (jeśli Auba znacząco zaliczy regres)"
Chciałbyś :D
@Forever4: jest jeszcze opcja ze za rok sprzedamy go, bo dlaczego nie, da nam LM i odejdzie ;)
@RIVALDO700: ty to jesteś maruda, Ljunberg już ma coraz mniej pola do popisu z durnymi komentarzami, teraz mam nadzieję że Laca Ci gębe zamknie w tym sezonie ;) a czy ty nie wieszczyłeś odejścia Auby jeszcze niedawno? Bo nie chce mi się setek bez sensu komentarzy przeglądać, tylko szczerze odpowiedź. Choć w sumie pewnie pisałeś to tak,żeby w razie czego się wykręcić i powiedzieć że wiedziałeś że zostanie :D
Eh kanonierzy.com w pigułce, najpierw płacz że Auba odejdzie i powinien dostać ile chce.... Auba podpisał, płacz że zarabia najwięcej ( ZERO POTWIERDZENIA CO DO KWOTY JAKĄ DOSTAJE, ALE KANONIERZY.COM WIEDZĄ, BO JUŻ PRZELICZYLI ILE MA OEZIL) i że to skandal ze strony zarządu... Żenujące to jest, ja się cieszę, mówiłem, że zostanie, dostał podwyżkę, nie mamy pojęcia jaką, ale jacyś niezrównoważeni kibice teraz płaczą o wysokość tygodniówki, nie wiedząc ile zarabia, ogarnijcie się ludzie!!
@kwiatinho: a nie macie screenów Rivaldo? Czy on czasem przez pewien okres nie mówił, że Auba odejdzie i był przekonany? :D
@aguero10 napisał: "Nie przyjdzie Partey ani żaden Aouror .
Nie ma już kasy na transfery . Okienko można uznać za zamknięte ."
Ty to tak trochę jak śp. Lepper o Balcerowiczu, nieważne na jaki temat," Balcerowicz musi odejść" ;), tylko ty o hajsie
@Gorrann: aktualnie jestem w pl, ale jak się wybiorę odezwę się, napisz do mnie ba priv, żebym miał namiar, to będziemy w kontakcie, nie problem wysłać tylko czasem cena wysyłki bez sensu z Nl, pomyślimy
@Womanizer napisał: "Ostatnie doniesienia sugerują raczej odwrotnie. Aouar jest na tapecie. O Parteyu coś ucichło i to raczej francuz jest nr 1.
Zaproponowali Lyonowi 35 mln + Guendo. To serio myślisz że nie mają tych 15 mln więcej na Tomasa? :"
Z plotek wynika, że Partey chce do nas i nigdzie indziej a jeśli tak jest, to na spokojnie możemy najpierw ściągać Aouara, a potem nawet w DD klepać Parteya. A dodatkowo Atletico pod presja, bo wciąż będzie możliwe wpłacenie klauzuli i zebranie im go, bez zastępcy. Trzeba patrzeć na ruchy Atletico w kierunku tej pozycji, wiadomo że sporo czasu do końca okienka więc nikt nie odpuszcza. Czas pokaże, ale jest szansa sprowadzić obu pomocników
@Dziadyga napisał: "No i szejki z PSG biorą na wyporzyczenie Florenziego,tak wiec nici z Bellerina out i nici i coraz mniejsze szanse na Aouar/Partey."
Zobaczymy 6 października , kupa czasu jeszcze, będą wzmocnienia, Auba by nie podpisał inaczej ;)
Season 20/21 lets gooo - Laca zostaje ;)
No to Bellerin zostaje, problem się rozwiązał ;) Guendo za 35 do psg i też będzie ok :D
Arsenal are set to bid again for Lyon’s Houssem Aouar following their rejection of a £32m + Guendouzi offer. The french outfit are holding on for £54.5m [@ESPNFC via @FabrizioRomano].
@ziom: wiadomo, że najlepiej jakby został, ale największą bolączką jest środek pomocy. Wszystko zależy od ilości kasy jaką mamy( a nikt nie ma pojęcia), jeśli za mało i trzeba będzie sprzedać to trudno. Kola też szykowany do odejścia, Saka nie jest lewym obrońcą. Żeby wzmacniać się, musimy posprzątać najpierw, i może to być konieczne do zakupu pomocników. Też nie jestem za sprzedażą zawodników 1 składu, bardziej bolała by mnie sprzedaż Lacazette, ale jeśli by to zrobili, przeżyję, jeśli to ma pomóc w odbudowie klubu i powrocie do czołówki, to akceptuje każdą decyzję. Liczę natomiast, że Arteta przekona zarząd i Kroenke, że właśnie potrzebujemy extra środki, żeby zatrzymać najlepszych, i pod koniec okienka odejdzie szrot i wzmocni nas Partey i Aouar. Może zarząd czeka, aż sprzedamy, żeby dołożyć jak najmniej, z uwagi na FFP w przyszłości ;)
@Gunner915: mówi się że jest to około 300 + liczne bonusy, więc zakładając że wszystkie by dostał może zarobić najwięcej w drużynie, zobaczymy po oficjalce, coś będzie więcej wiadomo. Auba zasłużył, a to ile wynegocjował to już biznes między nim a Arsenalem, skoro się dogadali, to tylko się cieszyć, bo to znak że jest projekt i zapewnienia na wzmocnienie drużyny i marsz w dobrym kierunku.
https://twitter.com/adidasUK/status/1303966828310528005?s=19
@ziom: jest dobry, ale często kontuzjowany i i tak na jego pozycji gra ktoś inny, jeśli kosztem Bellerina, wzmocnimy środek, to dla mnie nie ma problemu. Przypomnę że nim Cedric przyszedł, też nie mieliśmy zastępstwa za Bellerina i jak grał to grał, a tak grali inni z przymusu. Cedric jest prawym obrońcą, może nie ten sam poziom, ale nie jest słaby, da radę, a Niles sam powiedział że zagra, gdzie będzie potrzebny i to było w ostatnich wywiadach, po zmianie jego nastawienia, zobaczymy co będzie, lubię Bellerinai szkoda by było, ale jeśli da to pomocników przeżyję.
Dobre to promo 3-go kompletu, doczekać się nie można soboty!
@imprecis napisał: "Ornstein jasno podkreślił znaczenie Artety przy tym podpisie. Gdyby został Emery to pewno Gabończyk by odszedł."
Dlatego czekam na komentarz tej marudy Ljunberga bo 2 argumenty jego właśnie zostały zmiazdzone
@imprecis napisał: "Auba jeszcze nie podpisał, więc póki co nie otwierałbym szampana. Natomiast wg tego ostatniego tweeta to na 95% podpisze. Nie zdziwię się jak dzisiaj będzie oficjalka, bo Ornstein lubi takie tweety pisać parę godzin przed oficjalnym ogłoszeniem."
Raczej podpisał już, a bardziej przygotowanie oficjalki itd zajęło czas, wywiady itd., to dobry znak, że będą następne zakupy :D
.@David_Ornstein : Aubameyang's contract extension means Arsenal will likely consider attractive offers for Alexandre Lacazette, with 2 years remaining on his current contract, this represents an opportune moment to cash in on the Frenchman. Oby jednak nie sprzedali go, a chłop niech odzyska formę i lecimy z tematem ;)
Dawać mi tu tego płaczka Ljunberg77 czy jakoś tak, który mówił że na 100% odejdzie, choć było takich więcej, to co teraz powiecie? Arteta nie ma jaj itd?
@imprecis: może Oezila sprzedali :D
Pierre-Emerick Aubameyang to end speculation over Arsenal future by signing new 3yr contract, which will enable him to become best-paid #AFC player. Arteta intervention key & relations with 31yo + father fundamental to getting deal over line
@TheAthleticUK
@thegunner4life: Bellerin też nie jest od dawna wymiataczem, i wielkiego osłabienia nie będzie, weź pod uwagę możliwe kontuzje. Oczywiście że z każdym 3 pkt są istotne, ale to nadal Fulham, i jesteśmy w stanie pyknąć ich tym co mamy, a dodatkowo mamy Artetę, który przygotuje nas do meczu. Bellerin jest dobry, ale do zastąpienia chwilowo, a potem można będzie zakupić prawego obrońcę, ba ile to razy był wyganiany z tego klubu na tej stronie, więc nie będzie rozpaczy.
@thegunner4life: spokojnie, do końca okienka wzmocnimy środek pola, w sobotę nie jest wymagający rywal, więc powinniśmy sobie poradzić. Zeszły sezon do zapomnienia, skupiamy się na nowym. Arteta przygotuję drużynę do meczu, bo zapomniałeś o tym jaki syf w niej był w zeszłym sezonie, a jak jest teraz. Sprzedamy niechcianych, ale też takich o których mówił Arteta, że mogą być trudne decyzje, ale konieczne. Co do Bellerina, hmm, Cedric i Niles sobie poradzą jak będzie trzeba, natomiast jest jeszcze jedna opcja, kontuzja długa Bellerina, bo coraz częściej je ma, i wtedy wymienieni wyżej nadal będą wyborem na prawą stronę ;) brać kasę, posprzątać, a wzmacniać będziemy się w następnych okienkach. Póki nie pozbędziemy się Mustafich itp., nie będzie miejsca na nowych zawodników, logiczne.
@Kaczaza: Laca zostanie, resztę można z wymienionych sprzedać i wystarczy. Pomijając sprzedaż w celu zwolnienia tygodniówek i wywalenia szrotu oraz zrobienia miejsca dla nowych piłkarzy, nie zdziwi mnie też sytuacja w której jesteśmy już dogadani z zawodnikami, odmówią innym klubom, a my teraz czekamy aż kluby wymiekną, a jeśli nie, wpłacamy na koniec hajsy :) przy okazji do końca okienka kogoś sprzedamy i będzie trochę kadra przewietrzona :)
@filo94 napisał: "Przedłużacie z nim wygasający kontrakt na obecnych warunkach? :D"
Tak, ale płacone za rozegrane mecze i asysty ;)
@GunnersFan9: ja krócej bo 2008, ale na zawsze już, na dobre i złe, szkoda że ta pier...a pandemia przyszła, bo wybierałem się w nadchodzącym sezonie na kolejne mecze, a póki stadiony nie będą full, będzie ciężko a raczej zbyt kosztownie dostać się tam...
@GunnersFan9: jednym słowem Arsenal w serduszku na zawsze ;)
@GunnersFan9: niestety, rzadko opuszczam mecze, bo dostosowuje sobie wszystko by obejrzeć, ale na takie uroczystości to nie mam wpływu :)
@GunnersFan9: mi ten z West hamem popsuł plan, myślałem że sobie na kacyku obejrzę w niedzielę po weselu brata, a tu news że będzie w sobotę, i trzeba będzie sprawdzać wynik :/
@grzegorz1211: mówię o współpracy na boisku, jeśli nie zakumałeś, możesz sobie sprawdzić w filmikach itp. skoro lubisz, więc porównania Oezila i Koli bez sensu. W meczach widać że się rozumieją, współpracują i Auba ma dużo luzu, jeśli nie widzisz tego, to już twój problem, a jeśli dla Ciebie wpisy diama anty każdy gracz z Francji to nie pajacowanie tylko wg Ciebie obiektywna ocena to zbijcie piąteczki sobie, ten sam poziom :D
PSG are back in for Arsenal midfielder Matteo Guendouzi. PSG hope to include Julian Draxler in any deal. [L’Equipe via @RBairner]
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Mikel Arteta's job title has changed to 'first-team manager' from head coach.