Komentarze użytkownika Gunner18AFC
Znaleziono 3571 komentarzy użytkownika Gunner18AFC.
Pokazuję stronę 51 z 90 (komentarze od 2001 do 2040):
Ramsey zdecydowanie. Walcott grał dobrze jedynie przed podpisaniem nowego kontraktu i później krótki epizod do kontuzji w meczu z kurczakami. Tyle z jego dokonań, mimo to bramek trochę nastrzelał
Budzę się rano, sprawdzam wyniki na flashscore a tam Schalke dostaje 10:2 w dwumeczu. Jakoś tak się przykro robi wiedząc że Arsenal dostawał tak samo.
Laca jest kotem, Auba u nas jest kocurem tylko z Lacą w duecie.
Ktoś wie gdzie mogę założyć coś na styl bloga, gdzie są gotowe szablony strony i wygląd ustawia się tak jakby modułowo? Ważne też żebym mógł wykupić tam domenę z końcówką .
@Simpllemann: Żeby było jeszcze ciekawiej i bliżej nam, kibicom Arsenalu przedstawię statystyki Artura Sobiecha i naszego lewo-obrońco-napastnika Nacho Monreala z poprzedniego sezonu 2017/2018.
Artur Sobiech 22 występy 2 bramki, 1097 minut na boisku. Gol co 549 minut.
Nacho Monreal 28 występów 5 bramek, 2242 minuty na boisku. Gol co 448 minut.
Nacho to świetny gość. Aż mi głupio, że byłem rozczarowany tym transferem jak przychodził.
@michalal: To już zależy jak interpretujemy słowo "ostatnio". Ostatnie 3 zakończone sezony, czyli de facto ostatnie 4 lata to moim zdaniem jednak za dużo jak na "ostatnio".
Miałem na myśli maksymalnie zakres obecnego sezonu.
@Simpllemann: z ciekawości sprawdziłem jego statystyki na transfermarkt. Facet potrzebuje 3 sezonów żeby przekroczyć granicę 10 bramek łącznie przez 3 sezony.
Real to trochę zalatuje parodią klubu.
Mądrze prawi.
Ja wierzę, że ich pykniemy
Grając przeciwko Arsenalowi wcale nie trzeba bardzo kombinować w ataku. Można konsekwentnie grać cały mecz to samo, w końcu któryś obrońca i tak walnie babola i sprezentuje bramkę. Albo trzy bramki
starość nie radość, młodość nie trzeźwość
@Baniaczkin24: źle interpretujesz moje słowa. Piszę o ogólnym sztucznym nakręcaniu takich dni. Na kwiatki, czekoladki wina itp itd. Od jednego kwiatka nikt nie zbiednieje, nawet student.
@Baniaczkin24: logiczne ale każdy dba o swoje interesy. W moim interesie jest żeby nie nabierać się na wszystkie reklamy i nie zostawiać swoich pieniędzy komuś tylko dlatego, że on (sklep) mnie do tego namawia poprzez rozdmuchanie właśnie takich "świąt".
@Baniaczkin24: jeszcze nie żona :D
@JanikK: życzenia życzeniami ale te święta sa sztucznie napędzane przez sklepy, kwiaciarnie itp itd. Zatrzymajmy ten szalony konsumpcjonizm i niech się każdy zastanowi po co jest tak naprawdę dzień kobiet
@mikowhy: z tego co wiem to ma taki sam stosunek do tych świąt jak ja więc mogę spać spokojnie :D
A ja swojej nic nie kupuje. Wy*****e mam w takie święta. Tak samo walentynki
@kosbat: Czy ja gdziekolwiek coś takiego napisałem, że zrobiłbym wszystko idealnie? Zastanów się kilka razy zanim coś naklepiesz na klawiaturze.
@Baniaczkin24: Mogę sobie uważać i tak uważam. Z tym fachowcem bym się tak nie rozpędzał mocno. Czas zweryfikuję czy to taki fachowiec.
Emery out. Za grosz ambicji, denerwują mnie jego wypowiedzi. Uważam, że z nim nic nie osiągniemy.
@darek250s: Nie trzeba dostać wpierdzielu od ogórka z Francji żeby wiedzieć, że paru paralityków jest na sprzedaż.
Na odbicie się mamy najgorszego możliwego rywala. Manchester United.
@NIKEy: Ja akurat jestem przeciwnikiem Emerego cały czas. Doceniam wygrane ale jakoś nie widzę go w roli szkoleniowca wyprowadzającego Arsenal z kryzysu
@hot995: Niespodzianka bo aspirujemy do gry w lidze mistrzów a dostajemy bęcki od 10 drużyny z Ligue 1. No mimo wszystko powinniśmy chociaż wymęczyć 2:1.
Nie widziałem meczu, straciłem coś wartościowego? Patrząc na wynik to mam wrażenie że my na LM nie zasługujemy bo dalej będą w*******e po 2:10 w dwumeczach
O nowy news. Wygramy luzem
@Mikitarian: to ty jednak kibic United?
@gunners007: Zazdro, ja przy takim jedzeniu bym ważył z 60 kg.
@Mariusz28: Fajnie podsumował również Gervinho.
@gunners007: to ile ty ważysz? Albo ile zjadasz na te trzy posiłki?
@hot995: Dzięki
@djmacius: No to się nie stosuję
@djmacius: co rozumiesz przez słowo post?
Wojciech Szczęsny na kanale Foot Truck na YT powiedział, że Giroud jest przekonany, że jest najprzystojniejszy :D
@mikowhy: Nie przypominaj bo się niedobrze robi
@sWinny: Ja się ciesze, że Real odpadł. Nudne jest taka dominacja jednego klubu.
@erykgunner: Mam na myśli to, że nawet tutaj na k.com był news "Wrócę na ławkę trenerską od 1 stycznia". Nie ogłosił, nie pracuje. Nikt tu na niego presji nie miał szans wywrzeć. Odnoszę się do słów Wengera.
"Wierzę w to, że zacznę ponownie swoją pracę od 1 stycznia 2019 roku. Czuję się wypoczęty i gotowy do tego, by powrócić. Gdzie będę pracować? Tego jeszcze nie wiem."
Owszem, mógł jednak stwierdzić, że czas odpocząć. Równie dobrze nikt się do niego nie zgłosił. Były plotki o Fulham i Milanie. Jak było naprawdę nie wiemy.
Real potrzebuje niekwestionowanej gwiazdy, piłkarza o nieprzeciętnych umiejętnościach, kogoś kto jest przyszłością światowej piłki.
Mbappe.
Nie wiem czy to realny transfer (hot wypowiedz się) ale moim zdaniem potrzebują kogoś takiego.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie ma mocnych na monreala