Komentarze użytkownika Gunnerrsaurus

Znaleziono 12590 komentarzy użytkownika Gunnerrsaurus.
Pokazuję stronę 28 z 315 (komentarze od 1081 do 1120):

Komentowany temat: Elneny o swojej przyszłości 28.04.2022, 21:47

Nie ma co się oszukiwać, nie jesteśmy potężni jak City czy Liverpool. My potrzebujemy takich zawodników i mam nadzieję, że kontrakt zostanie przedłużony

Komentowany temat: Kolejne ważne zwycięstwo, Arsenal 3-1 Manchester United! 23.04.2022, 17:13

Haha to se kupiliśmy Jesusa

Komentowany temat: Bajeczne derby dla Arsenalu, zwycięstwo 4-2 z Chelsea! 20.04.2022, 22:39

No i może nie było karnego, mam to gdzieś, zasłużone zwycięstwo, sędzia podjął też parę kontrowersyjnych decyzji przeciwko nam, a prawda jest taka, że ten karny nie miał większego znaczenia, wygrana i tak by była.

PS. "Holding, Tavarez, Elneny, Nketiah to są nazwiska na championship, ktorymi walczymy o top4" to najmocniej plusowany komentarz przed meczem.

Komentowany temat: Derby Londynu na Stamford: Chelsea vs Arsenal 20.04.2022, 21:13

Ale jesteśmy zajebiśściiii

Komentowany temat: Koniec marzeń o Lidze Mistrzów? Soton 1-0 Arsenal 16.04.2022, 19:46

A więc brak matematyki, po prostu pomeczowa rozpacz.

Komentowany temat: Koniec marzeń o Lidze Mistrzów? Soton 1-0 Arsenal 16.04.2022, 19:38

Ja rozumiem emocje po przegranym meczu, ale jaką matematykę stosują osoby twierdzące, że Arsenal stracił już szanse na top 4?

Komentowany temat: Koniec marzeń o Lidze Mistrzów? Soton 1-0 Arsenal 16.04.2022, 17:46

Wpuść Girouda

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 13.04.2022, 22:53

Komentatorzy nie nadążają za ślimaczym tempem tego spotkania

@Sobieski14 napisał: "Apropo stawiania to standardowo po porażce w tragicznym stylu będą męczarnie.. tylko czy będzie to remis czy może wygramy jednak wciskając farfocla na 1:0?"

Ciekawe, ja to pamiętam jakbyśmy zazwyczaj potrafili dobrze odpowiedzieć na porażkę.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 00:26

@Bukayoforever napisał: "Lewy - jest lepszym od Benzemy napastnikem

Benz - jest lepszym od Lewego piłkarzem

Tego nikt nie podważy"


Nie no jak Ty tak napisałeś to jest to nie do podważenia xd

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 20.03.2022, 21:14

Wrócił stary dobry Auba xddddd

Dawno nie czułem tego czegoś oglądając Arsenal. I nie mam na myśli, że dawno nie przegraliśmy, tylko po prostu dawno mi tak nie zależało i dawno nie widziałem Arsenalu, który grałby tak przyjemnie i dobrze przeciwko topowemu rywalowi, a mimo to przegrywał. Dawno mnie tak bramki rywali nie bolały.

No no podoba mnie się nasza gra, zwłaszcza w obronie, ale mogę się mylić, bo nie mam internetu i mi się mocno zacina

Dobrze że dzisiaj w Lidze Mistrzów mało ciekawe mecze to człowiek nie będzie miał dylematu i bez zastanowienia obejrzy mecz Arsenalu nawet pomimo zacinających kiepskiej jakości streamow

@Jakubhaba11 napisał: "Panowie, takie pytanie w nocy mnie naszło... jak przestać się bać opinii innych? mam wrażenie że strach przed opinią innych wyklucza mnie z wielu rzeczy, które chciałbym de facto robić nawet siłownia czy klub. Wstydzę się że będę gorszy od innych"

Ja chodzę na siłkę od jakichś 2 tygodni i spotkałem może z 3 dobrze wyglądających gości, reszta albo szczury chcące przypakować albo ludzie z nadwagą co chcą schudnąć. Pewnie zależy na jaką siłkę trafisz, ale to na pewno nie są czasy w których ktokolwiek będzie się z kogoś śmiał, albo krzywo patrzył na siłowni, że ćwiczysz nie będąc kulturystą

Komentowany temat: Gnabry powróci do Arsenalu? 09.03.2022, 17:32

@Sobieski14 napisał: "Oby nie, zrobił nas na szaro, nasrał na klub dla Bayernu to niech tam teraz siedzi.. chyba że przyjdzie za darmo"

Rak

Komentowany temat: Dokonać formalności: Watford vs Arsenal! 06.03.2022, 15:36

Bardzo przyjemny mecz do oglądania.

Komentowany temat: Dokonać formalności: Watford vs Arsenal! 06.03.2022, 15:12

Ale się złożył. Piękna bramka

Komentowany temat: Dokonać formalności: Watford vs Arsenal! 06.03.2022, 15:08

Ulala bardzo ładna bramka. Cieszy mnie, że rozpracowali ją Saka z Odegardem

DLACZEGO sprzedaliśmy Guendouziego za grosze? Dopiero teraz to zauważyłem, teraz nie zasnę

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 16.02.2022, 22:47

Jak Szpaku mógł zachować powagę mówiąc, że Lewy odwalił dużo roboty przy tej bramce Bayernu?

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 07.02.2022, 16:34

@erykgunner napisał: "Ja tylko w ramach ciekawostki przytoczyłem pewne fakty. Jedni porównują zdobyte bramki, a ja zestawiam dorobek poszczególnych piłkarzy z Harrym Kanem, takie mam hobby ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯"

https://trofeasklep.pl/pl/p/Puchar-Metalowy-Pilka-Nozna-4219-Nagroda-Sportowa-Pilkarska-Dla-Druzyny/986?gclid=CjwKCAiAo4OQBhBBEiwA5KWu_3NXsB8oJDSIJzorNHpyep6HLxcJwApbVY_bGihtI1oCBiVHCHBIxxoCMMEQAvD_BwE

Proszę, kup sobie, również będziesz miał więcej trofeów od Harrego Kanea, może też ktoś napisze o Tobie komentarz na k.com.

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 06.02.2022, 10:33

"Żiru byu suaby!!!!!! 11!1!11!!"

https://youtu.be/wP_Dxy4Gb24

Proszę was, to był gość, który sprawiał, że czułem dumę jak widziałem go wychodzącego na boisko w koszulce Arsenalu. Może nie miał szybkości, ale za to idealnie odnajdywał się w grze kombinacyjnej. Do tego bardzo silny, niesamowicie waleczny i nieprawdopodobnie twardy.
Skrecenie kostki? Za 2 tygodnie wracam. Złamana noga? Dajcie mi 2 miesiące, ale jak będzie potrzeba to mogę zagrać już po miesiącu.
Zawsze jak wychodził na boisko nie miałem wątpliwości, że się nie zawiodę, bo Giroud da z siebie wszystko i pokaże pełnię swoich umiejętności.
Teraz takich piłkarzy w Arsenalu wielu nie ma, dlatego dopiero po czasie zacząłem to doceniać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 05.02.2022, 03:58

.

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 01.02.2022, 13:55

Muszę przyznać, że spodziewałem się, że wypożyczymy go do Barcy na jakichś śmiesznych warunkach i będziemy przez te pół roku nadal płacić mu dużą pensję, mimo że będzie grał dla hiszpańskiego zespołu, ale jednak przez pół roku w śmiesznej lidze wartość Auby wzrośnie, a może nawet oszuka kogoś, że nadal jest bardzo dobrym piłkarzem i zarobimy na nim parę milionów. Tymczasem odchodzi za darmo, luzując jedynie pensję, ale to mnie jakoś nie satysfakcjonuje.

Uważam ten ruch za przegraną Arsenalu, w ogóle mi na Aubie nie zależało, ale "za darmo" to w tym wypadku mimo wszystko za niska cena.

Nadal jednak uważam to okienko za pozytywne, ponieważ nie przyszedł Morata

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 31.01.2022, 17:44

Jest dobrze póki nie ściągnęliśmy Moraty

Komentowany temat: Arsenal zainteresowany Moratą 31.01.2022, 13:56

Jeśli go pozyskamy to prawdopodobnie podświadomie przestanę kibicować Arsenalowi. Nie wiem co ma w sobie ten gość, ale jest nieprawdopodobnie irytujący. Do tego oczywiście bardzo przeciętny, jak na niego patrzę to czuję się 2 razy gorzej niż kiedy patrzę na Xhake.

Zazwyczaj oglądając mecze z Moratą na boisku z automatu zaczynam kibicować drużynie przeciwnej.

Interesuję się głównie ligą angielską i nie mam jakiejś ulubionej drużyny w Hiszpanii, ale lubiłem Atletico, bo byli bardzo waleczni i rywalizowali jak równy z równym ze znacznie bogatszymi klubami. Nagle kiedy przeszedł do nich Alvaro, podświadomie miałem nadzieję, że wszystko będą przegrywać.

Od ładnych paru lat, jak zdarza mi się grać w Fifę, to staram się nie wybierać drużyn, w których gra Morata, a jak już przypadkiem mi się to zdarzy, to gość z automatu ląduje na rezerwie.

Nie wiem dlaczego, ale nie trawię go i uważam za bardzo przereklamowanego piłkarza.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 31.01.2022, 11:39

@Moczyknur:

Henry chyba grał wtedy na skrzydle, więc nie ładował tak bramek jak później w Arsenalu

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 01:58

Traore z jednej, Gervinho z drugiej i mamy skrzydła nie do zatrzymania... Szanujmy się

Jaka ta strona jest przewidywalna. Nie trzeba wchodzić czytać komentarzy, bo wiadomo kto i co napisał.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 17.01.2022, 22:33

Nasi wypożyczeni zawodnicy naprawdę ważne role odgrywają i to w nie byle jakich klubach. Podoba mi się to

W pełni zgadzam się ze wszystkimi twierdzącymi, że to nie jest wina Xhaki Sraki. Jest to wina Artety, że w ogóle wystawił tego paralityka i amatorskiego kopacza, bo piłkarzem nigdy bym go nie nazwał. Umiejętności ma żałosne, ale z głową u niego jeszcze gorzej.

Przypomnij sobie uśmieszek Sancheza siedzącego na ławce po straconych przez Arsenal bramkach i pomyśl jeszcze raz, czy chcesz go tutaj widzieć.

@losnumeros napisał: "@pumeks: To i tak nie jest taki sam żużel jak kiedyś, tak samo jak piłka nożna."

Kuuurła kiedyś to byłoooo!!!

Komentowany temat: Cel jest prosty: Arsenal vs Sunderland 21.12.2021, 11:13

@simson16:

Fanem GeralDa powiadasz

Komentowany temat: Arsenal na 4. miejscu po wygranej 2-0 z West Hamem! 15.12.2021, 22:20

Głąby i tak napiszą, że Laca słabo gra, bo przecież wiadomo z czego się rozlicza napastnika, a ten nie strzelił

Komentowany temat: Nie ma jak w domu: Arsenal 3-0 Southampton 13.12.2021, 08:57

Jeszcze gdyby zaszczepieni nie umierali to mogliby wprowadzić obowiązkowe szczepienie, ale jak później wytłumaczyć rodzinie zmarłego, że zgadza się, wysłaliśmy nasz oddział specjalny, aby siłą zaszczepił państwa ojca / męża, ale niestety po miesiącu zmarł. Oczywiście nie na Covid, tylko na pocovidowe zapalenie płuc, więc szczepionka go prawie uratowała!

Komentowany temat: Nie ma jak w domu: Arsenal 3-0 Southampton 12.12.2021, 00:17

@schnor25 napisał: "Ozil, Auba, oby te nazwiska posłużyły włodarzom jako przykład, że w ich prime timie trzeba gonić z klubu za niezłe pieniądze"

Dokładnie, jeśli chcesz być Southampton albo Evertonem przyspawanym na zawsze do środka tabeli

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Southampton 11.12.2021, 16:17

Na YouTube jest kilerów 2 cały film w niezłej jakości. Obejrzę sobie

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Southampton 10.12.2021, 22:27

Sonda mocno dziwna, ale wynik imponujący!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady