Komentarze użytkownika Gunnerrsaurus
Znaleziono 12431 komentarzy użytkownika Gunnerrsaurus.
Pokazuję stronę 55 z 311 (komentarze od 2161 do 2200):
@WilSHARE napisał: "Kupować zawodnika, ale nie stawiać na niego, bo został rozpisany bonus występów. To ma sens.."
Ten twój komentarz chyba dotyczył klubu. Jak widać w każdym jest coś z cebulaka - nawet w tych milionerach zarządzających wielkimi klubami
@WilSHARE:
A Wenger co robił z Chamberlainem? Nie wiem czy dobrze pamiętam, jak się mylę to mnie poprawcie, była klauzula że Arsenal musi płacić Southampton za każdy mecz w którym ox zagrał ponad 20 minut, więc wchodził za każdym razem po 70 minucie meczu. Później się okazało, że czas doliczony też się liczy i Arsenal i tak musiał zapłacić.
W jego słowach nie dostrzegam jakiejkolwiek chęci odejścia z Bayernu, a już tym bardziej do Arsenalu, no ale nie powiedział "wykluczam transfer do Arsenalu", więc ploteczkę jakąś trzeba nakręcić.
Swoją drogą wydaje mi się, że wielu piłkarzy ostatnio nie wykluczyło transferu do Arsenalu ;)
Kuźwa dałem plusa AVP przez przypadek. Najpierw mi kanapka spadła na podłogę, a teraz to
@Ech0z:
Wszystkie :) To ogromna baza seriali i filmów
Też was wkurza to jak skończycie jakąś książkę i okazuje się, że na kontynuację trzeba poczekać parę lat? Ja za GOT zabiorę się dopiero jak Martin skończy całość, żeby nie okazało się, że on wcale tej historii nie skończy, po co wtedy czytać, jak i tak nie dowiem się kto wygrał grę o tron...
Teraz przeczytałem sobie drogę królów, wkręciłem się, ale uświadomiłem sobie, że skoro Sanderson planuje Archiwum rozłożyć na 9 tomów, to ostatni wyjdzie mniej więcej za jakieś 20 lat, nie wiadomo czy on się wyrobi w swoim życiu, nie wiadomo nawet czy ja wtedy będę jeszcze żył. Przerażające, jeśli uda mi się doczekać ostatniego tomu, będę wtedy już pewnie łysy albo siwy, zmarszczki na twarzy i kryzys wieku średniego, zamiast czytać fantasy, będę pewnie walił wódę i bił żonę. Po co zaczynać coś, czego się nie skończy. Sam już nie wiem czy warto czytać słowa światłości, bo będzie tylko trudniej pogodzić się z tą świadomością.
@Galithar: @Dewry: @Adrian12543:
Dziękuję, o to mi chodziło :)
Jak ktoś już poruszył temat władcy pierścieni, to mam pytanie. Chciałem przeczytać te książki i szukając w internecie napotkałem się na tomy zatytułowane drużyna pierścienia i bractwo pierścienia... Oba to tomy pierwsze, różnią się jakoś znacząco, czy tylko tym tytułem? W ogóle z czego wynika ta zmiana?
@RIVALDO700 napisał: "Suarez lepszy od laki? Dobry żart."
Zjedz snickersa
RVP gdyby miał tyle sytuacji co Auba, to by miał z 40 bramek w lidze. Druga sprawa, to czy miałby aż tyle sytuacji
@macc napisał: "Koleś się troszkę otworzył i ban. Przykre to..."
No faktycznie troszkę się otworzył. Admini tacy źli
@Simao12:
Dzielnie walczysz o kolejne warny. Resocjalizacja chyba jednak nie działa :(
@Chakaa:
Bo grają w pucharze
@mar12301:
Teraz, jak odpadli, to łatwiej się pisze, ale jeszcze przed rewanżem z United praktycznie każdy uważał ich za jednego z faworytów. Ja stawiałem ich na równi z Juve, City i Barceloną.
Trudne spotkanie, ale też bardzo ciekawe. No i Polski akcent w postaci wysuniętego napastnika Arka Milika.
Nie wiem dlaczego, ale chyba pierwszy raz w życiu będę kibicował United. Nienawidzę tego zespołu, a jednak podświadomie jakoś wolę żeby to United przeszło dalej, a nie Barcelona.
@Chopinno:
Trudno się nie zgodzić. Jest to bardzo dziecinne, ale takim gwiazdom wolno trochę więcej
@Ech0z:
A piłka nożna to dla ciebie pewnie 22 facetów latających za kulką i fajnie tylko jak komuś nogi połamią
W tej edycji LM i LE żadna angielska drużyna nie odpadnie grając z klubem z poza Anglii.
Róbcie screeny
Następny proszę...
Co to było, jak on tego nie strzelił, w ogóle to dlaczego od razu nie podał? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi
KOMAŁ KOMAŁ KOMAŁ KOMAŁ KOMAŁ KOMAŁ
@Paczuszek:
Dlaczego tak uważasz? Znasz lepszych środkowych obrońców?
Jedynie Van Dijka tym nudziarzom zazdroszczę
Nuda straszna. Klopp zniszczył tę drużynę, niech Rodgers wróci, za jego czasów dużo się działo na boisku
Sędzia boczny jakiś opóźniony
Da się usuwać komentarze?
Co sądzicie o tym Gnabrym? Ja myślałem że to kozak teraz jest, skoro tyle w pierwszym składzie Bayernu gra. Chyba jednak nie jest dużo lepszy od Iwobiego
@Gunner915:
Ten z allegro jest sznurowany, a z decathlonu opaska
@erykgunner napisał: "Ja gram w tym:
https://www.decathlon.pl/opaska-na-kostk-mid-500-id_8334534.html?gclid=CjwKCAjw1KLkBRBZEiwARzyE7-1DZCxl7TVx6BcTsRC37WUD7ozTXIJ4bscKsGV8yRibu8p4JScD9xoCd9UQAvD_BwE
Niedrogi, dobrze stabilizuje i jest porządnie wykonany. Mam już ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Od razu jak założysz, to nie będziesz się bać mocniej kopnąć, czy zrobić zwrotu na obciążonej nodze."
Właśnie się zastanawiałem czy lepiej taką opaskę, czy coś w tym stylu
https://allegro.pl/oferta/mueller-pilkarski-stabilizator-orteza-kostki-atf-2-7833729895
Obawiam się, że ten sznurowany będzie bardzo odczuwalny i irytujący
@lukasz845:
Tragedii nie ma, odczuwam niewielki ból przy dynamicznym poruszaniu się, ale najbardziej zależy mi na tym, żebym czuł się pewniej, żebym nie bał się kopnąć piłki, bo coś mi się stanie z nogą.
Ktoś grywa w piłkę w jakimś stabilizatorze na kostce? Coś możecie polecić?
@MVTI:
Mocne słowa, biorąc pod uwagę z jakim składem zdobył mistrzostwo Anglii.
@Arsenal96l:
Nie liczy się ilość tylko jakość, poza tym na DP muszą krzepić serca i zatamować pustkę po tej ośmieszającej porażce, uciekają więc do pisania / czytania wypocin.
Bardzo mnie cieszy, że Leno po raz kolejny pokazał, że jest światowej klasy bramkarzem, Ramsey pokazuje klasę dając z siebie 100%, choć już podpisał kontrakt z Juve. Mustafi dzisiaj również zaprezentował się lepiej niż zwykle. 3 punkty cieszą bardzo, myślę że uda się Arsenalowi wywalczyć miejsce w Lidze Mistrzów.
To był słaby mecz Arsenalu, gra się nie kleiła, akcje były zbyt wolne, a defensywa zbyt często się gubiła.
Na muły to wystarczyło, ale z dobrymi drużynami z taką grą będziemy przegrywać.
@Diabel:
Nie zesraj się
Ozil xD
Jaram się jak córka Stannisa. Dawać mi już ten mecz!!!




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 33 | 24 | 7 | 2 | 79 |
2. Arsenal | 33 | 18 | 12 | 3 | 66 |
3. Manchester City | 34 | 18 | 7 | 9 | 61 |
4. Nottingham Forest | 33 | 18 | 6 | 9 | 60 |
5. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
6. Chelsea | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Aston Villa | 34 | 16 | 9 | 9 | 57 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 33 | 13 | 9 | 11 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 33 | 10 | 8 | 15 | 38 |
15. Wolves | 33 | 11 | 5 | 17 | 38 |
16. Tottenham | 33 | 11 | 4 | 18 | 37 |
17. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
18. Ipswich | 33 | 4 | 9 | 20 | 21 |
19. Leicester | 33 | 4 | 6 | 23 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 18 |
A. Isak | 21 | 6 |
E. Haaland | 21 | 3 |
B. Mbeumo | 18 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
Y. Wissa | 16 | 3 |
O. Watkins | 15 | 7 |
C. Palmer | 14 | 8 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Co do tej dyskusji o Bieliki to wydaje mi się, że to oburzenie działa na podobnej zasadzie jak w przypadku Ozila. W komentarzach domagacie się, żeby grał, bo zasługuje, ale w rzeczywistości wszyscy doskonale wiedzą, że nie zasługuje, bardzo szybko i czasami boleśnie to się weryfikuje.