Komentarze użytkownika GunnersFan9
Znaleziono 8797 komentarzy użytkownika GunnersFan9.
Pokazuję stronę 38 z 220 (komentarze od 1481 do 1520):
Skrót:
https://www.youtube.com/watch?v=8PMQZ7DHJGM&ab_channel=WilsonGamingTV
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1549103823758757890
No to here we go!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/292998710_1124569098094575_6868202948795349365_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RfnZSEFYRqoAX-Dyptx&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT8Pc7sksGDwiz_JTDTBfWXkHC6461AVfjx_2Ao41QQL9w&oe=62D8C85F
https://pbs.twimg.com/media/FU7DBnPVEAA5EQo?format=jpg&name=large
@Fabri4 napisał: "kto takie porównanie przywalił? XDD"
jakiś typ na debilpage :-D
Varane*
david>ramsdale
dalot=tomyasu
varane>white
lindelof=gabriel
shaw>tirney
martinez>partey
fred(eriksen)>viera
bruno>odegard
sancho>saka
rash>esr
ronaldo(tony w formie)>jesus
Martinez jeszcze nie rozegrał ani jednego meczu, a już jest lepszy od Parteya :-D Dalot na równi z Tomiyasu a Linelof lepszy od Bena :-D Nic śmieszniejszego dziś nie przeczytacie.
@Garfield_pl napisał: "Ciekawe kiedy pierwsze ETH out!!! ;)"
dość szybko po prześledzeniu ich terminarzu :-D
Większość kręciła bekę z nas, że nie robimy tranferow , a teraz się okazuje, że notujemy najlepsze okno ze wszystkich drużyn.
Eriksen, Martinez, De Jong
Jedynie Haaland jest coś wart, reszta to pozyskała samych ogórków.
Moim zdaniem stajemy się powoli faworytem w walce o majstra
zaczyna się :-D
Jorginho o początkach gry w piłkę.
https://www.facebook.com/pilkarskienewsy11/photos/a.467936387103246/1151598205403724/
Oficjalnie: Harry Magłaja w nowym sezonie będzie kapitanem Memczesteru United.
Otwierajmy szampany.
@Ech0z napisał: "Chłopie, jesteśmy Manchester United musimy zawsze mierzyć wysoko. Arsenal, Tottenham czy całe grono średniaków typu West Ham powinniśmy wyprzedzić. Mamy średniawy skład ale rywale też nie mają oszałamiających piłkarzy."
latka lecą, a kibice Memczesteru są coraz większym pośmiewiskiem. O mały włos skończyliby w Lidze Konferencji. Tam jest ich miejsce.
Reguilon na wylocie u odwiecznego rywala bo jest za słaby, a wy nim chcecie "wzmacniać" nasz skład ...
Kante kontrakt na 2 lata z obniżką tygodniówki to byłby bardzo dobry ruch.
Here We Go od Fabrizio Romano - Raheem Sterling zostanie zawodnikiem Chelsea.
Perisic przychodzi do wzmocnienia ławki. Conte będzie rotował wahadłami, więc Chorwat dostanie swoje minuty. O ile wiem transfer za free więc nie ma co narzekać. W ostatnim sezonie w Interze miał dobre staty.
Widzicie Lacazettea w sytuacji Jesusa?
Marquinhos wszedł
Po pierwszej połowie kurs na Arsenal 12.
2-1
Tierney, Mari, Bellerin słabizna.
@mlodykanonier napisał: "a co miał nam współczuć czy co? xD"
Ty tak serio?
Nie odpsujcie temu @rreddevilss, bo pierwszy cisnął bekę na debilpage z Arsenalu, gdy na finiszu nie udało się zakwalifikować do Ligi Mistrzów.
Raheem Sterling uzgodnił warunki kontraktu z Chelsea i ma stać się jednym z najlepiej opłacanych graczy klubu. Pensja Anglika ma wynosić 300 tys funtów tygodniowo, czyli jeszcze więcej niż obecnie zarabia w barwach Obywateli. Manchester City i Chelsea są bliskie porozumienia ostatecznej opłaty, która ma wynieść 45 mln funtów. Informuje Fabrizio Romano, David Ornstein, James Ducker [ Koneserzy Ligi Angielskiej ]
Pep na bank będzie chciał sprowadzić kogoś w jego miejsce. Nie zdziwiłbym się, gdyby zagiął patrol na Sakę.
https://www.youtube.com/watch?v=2U8UwYFA7VI&ab_channel=Tomasz%C4%86wi%C4%85ka%C5%82a
Tomasz Ćwiąkała o Gabrielu Jesusie.
Arsenal - Partey, Xhaka, Elneny
Spurs - Davies, Son, Lucas
West Ham - Areola, Coufal, Lanzini
Chelsea - Ziyech
Brentford - Pinnock
Crystal Palace - Johnstone, Butland, Schlupp, Zaha
Fulham - Reid
Jak nie ma Ligi Mistrzów, to trzeba rzucić hajsem i tygodniówką. Nie ma innej opcji żeby przekonać klub i zawodnika do podjęcia negocjacji. Proste. A Ci jeszcze chcieli zbijać cenę. Takie transfery się przeprowadza jak najszybciej.
Tak to jest jak sie targuje o te kilka milionów. Chelsea wpadła, wyłożyła kasę na stół i zabiorą nam zawodnika o którego walczymy już od jakiegoś czasu. Teraz tylko czekać na mecz w którym Brazylijczyk będzie mijał naszych zawodników jak swego czasu Eden Hazard.
Adria Soldevila (Goal) jakie to źródło?
Pozdro Panowie z KSW 71 z Torunia.
@FabrizioRomano
Udinese director Marino: "Pablo Marì deal with Arsenal is absolutely not an easy negotiation for us. Nahuel Molina and Gerard Deulofeu could leave the club in case we receive a good proposal". ⚪️ #transfers
It is thought that the signing of Vieira was driven by Mikel Arteta, who has expressed his admiration of the playmaker for months. [@David_Ornstein]
Jutro o godzinie 10:00 ma się pojawić terminarz na nowy sezon Premier League.
Nunez oficjalnie w Liverpoolu. Fajna odpowiedź na transfer Haalanda do City.
Jak informuje Massimo Pavan Tottenham zaoferował Manchesterowi City 47 mln euro w zamian za Gabriela Jesusa.
Koguty chcą zamknąć ten transfer tak szybko, jak to tylko możliwe.
Sędziował ten parodysta Moss. To był jego ostatni mecz w karierze.
@dennis93 napisał: "Ma ktos stream do KSW?"
http://lestlim.xyz/
Gdybyście mieli wybrać jedną opcję - Saka odchodzi a przychodzi Gnabry? czy Bukayo zostaje na Emirates i zapominamy o Serge.
Cucurella znalazł się na celowniku Manchesteru City.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 7 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Juventus prowadzi rozmowy z Ramseyem w kwestii rozwiązania kontraktu.
Fabrizio Romano.