Komentarze użytkownika Hans_Zimmer
Znaleziono 6027 komentarzy użytkownika Hans_Zimmer.
Pokazuję stronę 1 z 151 (komentarze od 1 do 40):
@Marzag: miało byc przełomowe okienko, a na końcu mamy sie cieszyć z niskiej tygodniówki madueke? Litości. Zakupy obecnie to takie 7/10.
@Marzag: napisałem niżej. Możesz śmiało dać znac dlaczego twoim zdaniem jest i dlaczego dzięki madueke.
@Lamoreaux: a spodziewałem sie jakiegoś dużego nazwiska typu Isak, rodrygo, nawet ten Eze by byl super, Hato sie przewijal w plotkach i tez by byl spoko opcją. Świat sie nie kończy na mbappe lol. Nasze transfery to praktycznie same niewiadome. Gyokeres - tańsza alternatywa Sesko z duzym ryzykiem niewypalu. Madueke... to az sie nie chce mowic. Kontrowersyjne nazwisko na PS, a tym bardziej na LS. Zubi, no tu najmniejsze obawy. Mosquera wypali albo nie. Kepa zapchajdziura, Norgard zapchajdziura.
A miało byc przełomowe gargantuiczne okienko transferowe ajajajaj.
Przypominam xanderom i innym, ze city grało z rozbrojonymi wilkami, a liverpoolek wisienkami bez obrony.
Na ten moment nie widze opcji na wygraną w pierwszej kolejce. Wyglądamy tragicznie w okresie przedsezonowym. Pewnie mbemo nam cos wciśnie po jednym ataku, a my będziemy męczyć bułę jak od dłuższego czasu.
Ponoć gyokeres praktycznie każda pilke w polu karnym traci i nie mogą wypuścić z nim filmików z treningów, bo nie ma czego xd
Bierzmy Leao, a później płaczmy, ze gramy większość spotkan w 10.
Ja tam liczę, ze Eze przyjdzie i posadzi Martinka na ławkę.
Ej, to ten Gyokeres to jest jednak slaby?
@NLF: ja również Cie pozdrawiam! Dziekuje, że jesteś!
@Marcel90: zastanawiam sie, w którym miejscu byśmy byli, gdyby zamiast Gaspara za transfery odpowiadał profesjonalista.
Jedyna osoba na świecie, która nie cieszy sie z tego transferu bo woli 13 bramek Sesko. Wyolbrzymianie minusów i ujowanie plusów tego transferu. Mi tam sie ta analiza srednio podoba przez z gory negatywna narracje.
Palhinha z do nas? Mmm ale bedzie latał na skrzydełku! A nie, czekaj..
Isak nie trafi do Liverpoolu.
#Gyokeres deal is off. Źródło vitolotrollo
@Marzag: w ofercie c+ jest info o transmisji wszystkich meczów z tego co kojarzę.
W klubie raczej nie pracują debile. Jeśli rzucają 50mln za mad.. madu.. nie przejdzie mi to przez klawiaturę, to raczej 5mln nie doprowadzi do odpuszczenia gyokeresa. Sporting w końcu pęknie. A jak nie pęknie, to nadal mamy havertza ;|
Madueke, Kepa, Zubimendi, Mosquera, Watkins i jazda na całego w sezon.
Miało już nie byc szrotu z Chelsea, a tu nagle dwa worki? Po co my im robimy dobrze? Dżizas...
Środkowy obrońca z Valencii? Do dzisiaj mam koszmary po ostatnim.
Partey pójdzie do junajted.
Jeszcze parę tygodni i zaczną wpadać newsy, że Arsenal musi najpierw kogos sprzedać żeby kupić napadtnika/skrzydłowego.
@Dziadyga: opanuj emocje, bo sobie z nimi nie radzisz.
@Dawid04111: piękne podsumowanie.
Dobra, trzeba podchodzić pozytywnie, a nie nakręcać spirale marudzenia. Sesko ma kopyto i tego mi brakowało u nas w drużynie.
@Spejsik: tez sie ciesze, az mam ochotę sobie wydrapać oczy.
@Spejsik: kupujemy zmiennika, bo naszym głównym napastnikiem jest i będzie havertz.
@alexis1908: tu masz rację.
@alexis1908: tak,.bo na Haalanda wydali tylko 60 mln. Brednie.
Można być za Sesko, można być za Gyokeresem, ale plucie w twarz kibicom transferem? Ktoś tu nie radzi sobie z emocjami :D
@losnumeros: z ciekawości - sucha czy mokra?
Ciekawostka, zeby 5% populacji Warszawy mogło robic napar z pokrzywy przez 7 dni potrzebna jest uprawa tej rośliny o powierzchni ponad 3 hektrow.
Ale zdajesz sobie sprawę, ze te rośliny o których wspomniałeś są wykorzystywane w medycynie? W syropach i innych lekach. Ludzie, zwłaszcza w miastach nie mają czasu ani możliwości zeby bawić sie w zielarza i ścinać pokrzywy.
Co do infekcji bakteryjnych, to wyciąg z szyszki raczej nie zadziała tak szybko i skutecznie jak antybiotyk. W Polsce jest ten problem, ze lekarz wciśnie Ci anytybiotyk na oko. Na zachodzie robią Ci test i dobierają odpowiedni antybiotyk, co jest skuteczna i jedyna słuszna metoda leczenia.
Brzmisz jak Adolf Kudlinski.
Oj losnumeros nie obrażaj się, to tylko żarty. Nawrocki to dobry wybór. Tylko alfons może opanować ten burdel.
Myślę, że wsparcie losnumerosa dla nawrockiego nakloni każdego, nawet największego fanboja pisu do oddania głosu na Rafała. Jak można zgadzać sie z losnumerosem? Trochę siara Panowie.
@Olczyck: co wy macie z tymi Niemcami? Na zarobek zeby jechać, to pierwsi w busie siedzą (nie twierdzę, ze Ty) ale jak przychodzi co do czego, to Niemcy do piachu.
@Er4s: dyrdymały opowiadasz.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 11 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ej, a jeśli faktycznie wypożyczymy nketiaha z cp xd