Komentarze użytkownika Jack_Herrer
Znaleziono 6804 komentarzy użytkownika Jack_Herrer.
Pokazuję stronę 5 z 171 (komentarze od 161 do 200):
Z Jokerem sie skończy jak z Osimhenem jak sie nie uspokoi. Dopiero okno sie zaczęło, a on robi szopkę nie z tej ziemii. Nie wiem czy chce takiego typa w Arsenalu, co tobi raban jak mu sie coś nie podoba.
A co do Rogersa, to nie Emery będzie go wyceniał, chociaż statsy i postawa z minionego sezonu będziewskazywać na zaporową cenę. Jeżeli nie znajda się chętni to na koniec okna crna na pewno spadnie, o ile w ogóle będą chcieli go sprzedać.
Co do Madueke to wstrzymał bym sie z osądami, bo póki co gra w miernej drużynie, więc ciężko określić jakby się pokazał w dużo lepszej czyli u nas.
Trochę za wcześnie, żeby kłaść za niego takie pieniądze, moze za dwa lata jak się rozbuja.
Jeżeli kupimy Rodrygo, to nie kupimy napastnika, on będzie grał na szpicy. Wyjaśnienie w newsie poniżej o Rodrygo. Także teraz zaczynamy kłótnię o to, kto lepszy na napastnika Rodrygo czy Sesko/Joker ?
@Gunerxxx: no niestety statystyki mówią co innego, większość gra na prawym, ale najlepszy sezon w jego wykonaniu to poprzedni 23/24 kiedy to łącznie zagrał 45 meczów/51 na szpicy notując 15br i 8 asyst. Może Mikel też to zauważył i czeka z transferem Sesko i Jokera, mając szanse na pozyskanie Rodrygo i grać nim na "9"
Tu nie ma co trollować. Gość przez ostatnie 3 sezony (52/14/11, 51/17/9, 57/19/11 z czego liga to 6/6, 5/2, 9/9) mecze/gole/asysty w lidze g/a, oczywiście na prawym skrzydle. A ty chcemy dać za niego 70mln? Choć osobiście uważam, ze wyjdzie znacznie drożej. Niestety gość nie powala, a u nas będzie musiał się przesiąść jeszcze na lewe skrzydło. Kto będzie lepszy? Powiedziałbym, że Barcola, Semenyo czy Leao ale to głupota zamieniać Gabiego. Osobiście sprzedałbym Trossarda i zainwestował w młodość np. Gittens czy Yildiz. Nie uważam też naszego lewego skrzydła za nasz największy problem, nawet jezeli miałoby zostać tak jak teraz to wolałbym wyłożyć 150mln za Isaka niz zamieniać siekierkę na kijek czy nawet toporek.
Nie, nie i jeszcze raz nie, lepszy od Martinellego nie będzie, a właśnie takiego gracza potrzebujemy, LEPSZEGO.
Lucien Agoumé
Carlos Baleba
Ardon Jashari
Któryś z tych jeszcze wpadnie
@Artetaballer: ARDON JASHARI
youtube.com/watch?v=DZtaozyLY-M
Polecam analizę!
"Arsenal are reportedly interested in signing 17-year-old midfield sensation Ayyoub Bouaddi from Ligue 1 club LOSC Lille"
Tego młodziana nie znalem, ależ on fajnie się rusza...
youtube.com/watch?v=n7Rt2eCZPH0
Na szczęście oprócz Seska i Jokera jest jeszcze kilka ciekawych nazwisk na rynku, wiec nie ma co płakać. Ja bym sprawdził tego Ekitike i Aghehowe, slyszysz Mikel?
Nasz staty dobry znajomy Drakula vel el Kasztano, po starej dobrej znajomosci by nam go za 5 dyszek puścił. A tak na serio to Duran poszedł za 77, Morgan jest wyceniony na 55 więc strzelam po środku mniej więcej, 60-65 mln i mielibyśmy kozaka na lata. Mam nadzieję, że bedziemy mieli jakiś backup za Ode na ten sezon, bo jak znowu bedzie cienił l, to nie wyobrażam sobie znowu braku alternatywy.
@alexis1908: Simmons niezły, ale przy tym pułapie cenowym wolalbym iść na całość po Morgana Rogersa. Ten sezon pokazał, że chlopak ma jaja, potrafi dźwignąć drużynę, czy prawe czy lewe skrzydło nie jest mu straszne, na 10 wymiata. Po prostu konkretny zawodnik, do tego angol.
Real ponoć po fiasku z Zubim rusza po Stillera albo Diomande. A może by im zrobić psikusa jeszcze raz? Jeden i drugi wymiata jak dla mnie.
Nie no Rodrygo jest średni na maxa. Nie chce ujmować mu talentu i flow, ale nie zabłyśnie u nas. Do tego hajs, ktory trzeba za niego położyć uśmierca ten transfer doszczętnie jak dla mnie.
justarsenal.com/could-arteta-once-again-come-to-wilsheres-rescue/395012
Ojoj, a ploteczka o tym, że kładziemy 50 mln za Camavinge uradowała mnie chyba jeszcze bardziej, kolejny marnujacy się dzieciak z Realu zaraz po Gulerze i Endricku
Ależ mi sie podoba ta ploteczka o tym, że Wishere idzie do nas na asystenta za Carlosa.
Nie no ten gernaczyk na tle united wygląda spoko, ale w rzeczywistości to przeciętniak i do tego z twarzy paskudny z niego sk****el
@1886gunner1886: znakomity pomysł, naszym nieraz brakuje luzu i taki kompan do kielicha to skarb
@Szogun: ja coś czuję, ze sprzedamy zarówno Trossarda jak i Martinellego, dlatego wpada Hato, MLS do przodu i zakup jakiegoś grubego nazwiska na LW i rotacja z Mylesem. Jak dostaniemy 60 mln to bedzie mega, ja bardziej celuje w 50 baniek.
"Gabriel Martinelli's Arsenal future in serious doubt! Gunners consider selling Brazil winger to clear space on wage bill"
Taki newsik wpadł przed chwilą. Za ile byście sprzedali naszego asa?
Kurczę, jak ten Hato taki średni, to może Arkadiusz Reca, któremu właśnie się skończył kontrakt ze Spezią?
@Pawelars: MLS bedzie grać wyżej, Kalafiorinho niestety nie jest pewniakiem ze względu na kontuzje, Kiwior jest taki sobie na LO, więc jakby nie patrzeć nie jest to najpewniej obsadzona pozycja.
@Pawelars: Bo odchodzi Zina i Tiereney
@GunnersFan9: Misiek, chcesz chusteczki czy masz?
Do tego Hato wygląda z japy jak J. Cole, więc jeszcze większy propsik
Super, że ciśniemy Hato, odchodzi Zina i Tierney więc nie ma co się dziwić, ale wybór oceniam na dobry, a i tak wyjdzie w praniu.
Ja bym sie zainteresował Ismaelem Saibarim z PSV. Super warunki, wysoki, silny i szybki. Może grac wszędzie w środku, moze grać na skrzydłach i do tego nie za krocie.
@coooyg11: ja nic nie mówiłem o pogrzebaniu Ode, ale ewidentnie nie mozemy sobie pozwolić na kolejny sezon, kiedy to Ode będzie grać słabo, tak jak miało to miejsce w obecnym. Wydaje mi się, że to przegraliśmy ten sezon, przez brak formy Ode i kontuzje oczywiście.
Kolejna ploteczka, która akurat mnie baaardzo przypadła do gustu. "kenan Yildiz to Arsenal". Pamietam, ja kiedyś oglądałem jakiś wywiad ze Szczęsnym i powiedział, że ten chłopak jest z kosmosu, czy aż tak to nie wiem, ale na oewno na zajefajny flow z piłką przy nodze, dawać go, a nie jakiegoś Rodrygo.
O i widzę, że szmatławce dzisiaj nas włączyły do licytacji o Xaviego Simonsa. Chłopak bez wątpienia ma talent, ale jakoś do końca mnie nie porywa. Na 10 za Ode wolałbym zobaczyć kogos innego, szkoda ze to nie będzie Wirtz.
Nie ma co płakać, oprócz Zubiego może wpaść jeszcze jeden dm, mocno interesujemy się Lucienem Agoume z Sevilli, ktory leszczem nie jest, Sevilla ma pusty skarbiec, wiec odpowiednia kwota zalatwi sprawę. Zawsze możemy odpalić naszą eksportową rakietę Sambiego Lokonge ;)
@marcin04c: widzisz, masz żywy dowód na to, ze po pierwsze statystyki nie grają, a po drugie, że to nie za nie się płaci.
Bardzo dobrze, jakby miał się uprzeć na kogoś z Realu, to bym wziął Gulera, bo się tam marnuje.
Kogo obchodzi terminarz? I tak musimy ich wszystkich dojechać, także do roboty z transferami i wjeżdżamy w nich jak w masło!
Carlos oczywiście ;)
Podobno Cesar Cuesta odchodzi do Parmy i będzie tam pełnił rolę pierwszego trenera, w wieku 29 lat! Co jak co ale to wielka strata, bo chłopak wnosi dużo dobrej energii do naszej szatni nie mówiąc już o innych umiejętnościach.
Heh, jak przychodził Timber, to wszyscy mieli bekę, kto to w ogóle jest i po co nam taki przeciętniak, a drugiego takiego czołgu ze świecą szukać.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie da się cały czas kupować, kiedyś trzeba będzie kogoś sprzedać, to normalne. Ja jestem z pokolenia, kiedy to był u nas chleb powszedni. Oddawaliśmy swoich najlepszych graczy największym wrogom dla wyższego celu i wiedzieliśmy, że to jest konieczne, żeby w przyszłości być tym kim jesteśmy teraz. Z czystym sumieniem i w pełni świadomości stwierdzam, że sprzedaż Martinellego w tym oknie to czysta głupota. Mamy kilka nazwisk, które trzeba pożegnać, ale Martinelli nie jest jednym z nich.