Komentarze użytkownika Kiepomen

Znaleziono 4673 komentarzy użytkownika Kiepomen.
Pokazuję stronę 30 z 117 (komentarze od 1161 do 1200):

Komentowany temat: Oficjalnie: Ołeksandr Zinczenko piłkarzem Arsenalu! 23.07.2022, 23:13

@damianARSENAL napisał: "Oglądam trening Arsenalu. Zinchenko co za technika… aż jestem w szoku."
Gdzie ten trening jest bo na stronie arsenalu nic nie widze

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 21.07.2022, 11:30

@imprecis: To prawda, kiedyś miałem Edka za pokracznego drwala dostawiającego nogę, a teraz jednak widać u niego technikę i niezłą dynamikę z dryblingiem. Ciekawy zawodnik się nam zrobił co pokazuje, że nie warto skreślać tak szybko nikogo.

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 21.07.2022, 10:45

Nie oglądałem wczoraj meczu, ale po dłuższym skrócie można stwierdzić, że Eddie w końcu wygląda jak Pan piłkarz. Myślę, że spokojnie 15 goli dla nas nastuka.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 22:03

www.tvp.info/61104668/unia-europejska-chce-zmienic-przepisy-sebastian-kaleta-beda-karac-twierdzenia-ze-mamy-dwie-plcie

Widzieli? xD

Szaleństwo.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 01.07.2022, 20:29

@Ashmadia napisał: "kto to jest ten gość od źródła? Możemy mu wierzyć?"
Kolega z pizzy hut mówi, że możemy. Ja bym mu wierzył

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 01.07.2022, 19:50

@kwiatinho: o ile ogólnie się zgadzam żeby nie panikować, tak brak jakichkolwiek poważniejszych ruchów po graczy środka pola może naprawdę martwić.
Największ bolączka zeszłego sezonu, a Edu z Arteta udają jakby mieli jeszcze Cazorle i Ramseya.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 01.07.2022, 17:56

Fuck Totenham, kurnik przegrywy itd, ale jak dla mnie oni są murowanym kandydatem do top3 po tych MEGA wzmocnieniach. Jakieś nadzieje w stylu, że Conte ich tam wszystkich rozsadzi od środka, albo, że mają gen przegrywania wsadziłbym między bajki : ) Jak chcecie się czymś takim karmić i bujać w obłokach to powodzenia

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 01.07.2022, 17:46

Serio, tylko nie asensio..

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 01.07.2022, 17:12

XDDD Niestety ale duża szansa, że vieire połamią szybko w PL, chucherko straszne

Komentowany temat: Arsenal obserwuje sytuację Gnabry’ego 01.07.2022, 17:10

Fajnie fajnie, ale źródło niestety słabe :/

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 01.07.2022, 01:40

Nie chce psioczyć, ale ogólnie dużo bardziej mi się podoba Vitinha właśnie niż Vieira. Nasi ewidentnie poszli na to, że jeszcze jest młody.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 30.06.2022, 23:17

@eisz napisał: "Dla mnie Raphinia to świetny piłkarz i przydałby się w Arsenalu, ale pieniądze za jakie miałby przyjść, to już dla mnie gruba przesada. 40M jeszcze rozumiem, ale więcej? IMO, nie warto."
Jak za Raphinie więcej dać nie warto, to co dopiero za naszego vieire. Zdecydowanie lepszy piłkarz od Portugalczyka i sprawdzony w PL.
Musicie zrozumieć, że dla klubów PL takie 40 mln za piłkarza to powolutku nic nie znaczy, samo Leeds spokojnie może sobie wydać 30 mln na kogoś.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 17:20

Po nieudanej akcji z Raphinia zapadnie parę dni ciszy i coś czuję edu znowu zostanie amatorem

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 10:44

Asensio? Ktoś mi wymieni jego zalety? xd

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 10:26

@Dzulian: Ja też uważam, że Zaha jest idealnym kandydatem na skrzydło teraz. Gwarancja 10-15 goli w sezonie w PL, ktoś tu mówił że robi słabe liczby? To polecam przejrzeć statystki.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 10:19

@Cartman_KG: Faktycznie te dwie akurat były na zlecenie, tak więc jakoś się wytłumaczę. Dzięki.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 10:01

Panowie zmieniam pracę na bardziej poważną i chcą ode mnie świadectw pracy, problem w tym, że z 4 w CV mogę zaświadczyć tylko 2. Myślicie, że to będzie jakiś problem? Dodam, że przychodzę z dokumentami i podpisuję umowę w ten sam dzień.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 01:20

@ArsenalChampion napisał: "Saint Maximin, Sarr, Zaha. Coraz gorsze te nazwiska wymieniacie"
Maximina to nawet błagając na kolanach z torba siana nie dostaniemy. Gość jest nie do wyciągnięcia z Newcastle, gaz ma najlepszy w lidze.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 28.06.2022, 23:18

Teraz się skaplem, że to klub z Londynu. XD

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 28.06.2022, 23:16

@ArsenalChampion: Wilfred to musi miec ciężkie życie, ciągle mieszkać w Londynie i dojeżdżać na treningi do kryształowego pałacu,ehh..

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 28.06.2022, 23:00

Polecam zdjąć różowe okulary. To, że teoretycznie mamy dwóch zawodników na na LW w postaci Martinellego oraz ESR nie oznacza, że gwarantują odpowiednią jakość.
W zeszłym sezonie częstą sytuacją było, że obaj nie dawali rady i tak naprawdę grali tam bo jeden grał jeszcze słabiej od drugiego.
My potrzebujemy jakości, a z ławki sobie mogą wchodzić i łapać formę.
Mikel, edu proszę, Zaha!

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 28.06.2022, 22:47

po Raphini ciężko będzie znaleźć podobnie ciekawa alternatywę. Większość opcji albo za droga albo ryzykowna.
Szczerze? Poszedłbym po Zahe, 29 lat, ostatni rok kontraktu. Gość z miejsca ma pierwszy skład.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 28.06.2022, 20:28

Dorzucić Gnabremu na pensje z kasy dla Leeds i będzie cacy. Też mnie dziwi, czemu po niego nie idziemy.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 28.06.2022, 20:22

No co za łatwo szło, mamy pierwsze rozczarowanie

Komentowany temat: Oficjalnie: Fabio Vieira piłkarzem Arsenalu! 25.06.2022, 11:31

Czy tylko mnie jesus nie przekonuje?

Komentowany temat: Oficjalnie: Fabio Vieira piłkarzem Arsenalu! 23.06.2022, 14:38

No powoli można się budzić w nowej arsenalowskiej rzeczywistości. Raphinha i jesus w zaawansowanych rozmowach, viera podpisany, Tielemans do klepnięcia, dziwnie tak trochę.

Komentowany temat: Oficjalnie: Fabio Vieira piłkarzem Arsenalu! 22.06.2022, 23:07

Martinez ciekawy zawodnik i pewnie przyszły top na swojej pozycji, ale wydawanie na niego 50 mln w obecnej sytuacji z totalną bidą w pomocy jest niepoważne. Mam nadzieję, że to ploty.

Komentowany temat: Oficjalnie: Fabio Vieira piłkarzem Arsenalu! 22.06.2022, 16:03

@filo94: Jak tam afera bułeczkowa?

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 17.06.2022, 19:39

@Furgunn napisał: "żebyś mógł robić "łał" od sierpnia i sobie myślał o tym jak mamy fantastyczny i szeroki skład, gotowy do walki na kilku frontach."
Mając Salibę i badź co bądź niezłego Holdinga to już jest palenie hajsem. Tielemans wypadnie i znowu wracamy do grania pionkiem Xhaka albo Elnennym.

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 17.06.2022, 19:36

@Chlopek napisał: "To jest lewy srodkowy i lewy jak nuno czy kieran"
Z ostatnich dwóch sezonów tylko 7 razy wystąpił jako lewy obrońca.

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 17.06.2022, 19:22

Wszystko spoko, ale po co do cholery kolejny ŚO? Już serio starczy panie Mikel.

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 19:12

Veira fajnie, że ma mocne straty ale tak jak ktoś mówił niżej w podstawie grał vitinho, co może niepokoić.

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 15.06.2022, 21:35

@silvano95 napisał: "Leicester City would prefer Youri Tielemans situation to be resolved soon but while Arsenal have been heavily linked, there still haven’t been any move by them (
@RobTannerLCFC
)"

Kolejny pozytywny news, dzięki! xD

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 15.06.2022, 10:27

@Garfield_pl napisał: "Arsenal & Manchester United are in a ‘heated duel’ to sign Vitinha from Porto. Both clubs are willing to pay the player’s release clause, set at €40m."
Gość wygląda obłednie na kompilacjach tak szczerze, ciekawy grajek

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 15.06.2022, 01:38

Bawi mnie to rozczulanie się nad sytuacja kadrową artety i jego "ograniczonymi" możliwościami (250 mln w 2,5 roku do wydania).
Kolejną sprawą jest dla mnie to, że solidnych piłkarzy których miał (gendo, torreira, bellerin, saliba) wolał oddać za frytki za wypożyczenie i pozbywać się hajsu z budżetu na załatanie tej dziury. Czy to nie powinno być jego odpowiedzielnością, żeby z aktualnych grajków wycisnąć maksimum i schować jakieś swoje uprzedzenia, urazy?

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 14.06.2022, 23:29

Jeżeli Arteta&Edu myślą, że Tielemans I Gabriel to wszystko z poważnych transferów do Arsenalu to ja już stracę resztki nadzieii, że kiedyś wrócimy do topu.
Kluczowe lato dla klubu w kontekście kilku następnych lat. (pewnie co sezon ktoś tak pisze)

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 14.06.2022, 18:39

@arsenallord napisał: "Arteta wie, że ten sezon to jego ostatnia szansa i jestem pewny, że na początku w LE będzie grał mocny skład, żeby uniknąć kolejnej kompromitacji."
Szczerze mówiąc wystawianie mocnego składu na faze grupową LE samo w sobie jest kompromitacja i mówi samo przez siebie. Nikt poważny z Anglii nie wystawia najmocniejszego składu na grupe LE i mam nadzieję, że tak zostanie :D Za Wengera nie do pomyślenia

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 14.06.2022, 12:42

Juz samo to, że Partey spędza pół sezonu w szpitalu powinno dać ludziom do myślenia w kwestii Bissuomy, ale nie dalej się łudźmy, że będziemy żyć długo i szczęśliwie..

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 14.06.2022, 12:13

Lokonga za ciut mniejsze pieniądze przy Boissoumie wygląda jak mem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 14.06.2022, 11:53

Bissouma za 26 mln w kurczkach? Szkoda słów.
Maja lepsza pomoc a i tak chcą go bardziej niż my. Mam wrażenie, że nasi dalej myślą o cazorli Ramseyu Jacku i roscikm w pomocy..

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady