Komentarze użytkownika Marcinafc93
Znaleziono 34072 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 199 z 852 (komentarze od 7921 do 7960):
Arsenal took out a loan from Barclays for an unspecified amount last summer, which is expected to help them secure targets in the transfer window. [@ChrisWheatley_]
https://t.co/oAnXZbuTME
NEW: @MailSport understands that #AFC believe there is still an opportunity to strike an agreement with #LCFC for Maddison, with club officials confident a package worth about £60m may get the deal done. Full story.
https://t.co/yfmuEq3naQ
@Alonso: Jeden z najlepszych pomocników w lidze, w zakończonym sezonie, zaraz po Barelli
Niech biorą Onane, ten Ramsdale to maks na ławę
@varatas: Już jest
Locatelli to na 90% już w Juve, nie ma zamiaru opuszczać Włoch
#Arsenal are pushing to sign the midfielder Albert Sambi #Lokonga and have offered €22M to #Anderlecht. Ready 5-years contract. #transfers #AFC
@Nicolo Schira
Spinazzola ma jeden problem, kontuzje
@Mechaj: Saliba też :/
Bardzo dobrze, chyba bym się zastanowił dopiero, jakby chcieli dac nam około 50 mln, albo Grealisha w zamian :)
@Marcinafc93: I co z tego*
@arsenallord: Inconz tego, że lepszego, jak i tak wąchają nasze plecy, takie same zachwyty były na Ancelottim, a kompletnie nie udana kadencja.
Benitez wraca do Anglii, konkretnie do Evertonu.
Arteta namaścił sobie Bena White'a i nic z tym nie zrobimy.
@Marcinafc93: jak co chwilę*
To, że Ramsey ma umiejętności to każdy wie, ale co z tego, że co chwilę leczy jakieś urazy i nie można na niego liczyć w najważniejszy momentach.
@ChrisWheatley
Told that Arsenal have made offers for four players in the past week.
They're confident of wrapping up two of those deals soon - believed to be Ben White and Albert Sambi Lokonga.
Xhaka, Mavropanos & Guendouzi leaving, with Eddie Nketiah also for sale.
https://t.co/L5Ph72Xo8j
Gdyby Ramsey miał zdrowie do grania tylko...
Arsenal are likely to spend a £20m fee to sign Albert Sambi Lokonga. Final details are now in progress before the deal is completed [@terryflewers].
Tyle kasy za Bena to napad w biały dzień, ale pokazuje, że tak źle finansowo nie jest u nas, przy sprzedażach, może to być dobre okienko
BREAKING: Brighton have rejected a £40m bid from Arsenal for defender Ben White.
@SkySports
OM are progressing in talks to sign Mattéo Guendouzi from Arsenal. Personal terms already agreed.
Smith-Rowe will stay and he’s 100% signing a new contract - no doubt.
Aston Villa bid turned down, as @David_Ornstein reported.
#AFC still negotiating to sell Xhaka to Roma.
@FabrizioRomano
Arsenal are 'pushing to try to secure the services' of Eduardo Camavinga. [@le10sport]
Charlie Wyett: Arsenal make Aaron Ramsdale shock transfer target with £20m Sheffield United keeper potential Bernd Leno replacement
A co od terminarzu, to początek styczeń, jak i luty ogień. Jak nie wzmocnią odpowiednich pozycji to już na starcie będziemy oglądać plecy rywalów.
William Saliba has been subject of loan interest from Marseille, but in an identical situation to Matteo Guendouzi, Arsenal would prefer to sell rather than loan out their assets. Saliba quite likes the idea of settling with OGC Nice for the long-term. [L’Equipe via @GFFN] #afc https://t.co/biCgyVPxKv
Saliba już raczej przyszłości w Arsnalu nie ma
@DeanJonesSoccer: "Arsenal, from what I told want to sign at least 4, hopefully 5 players. And they're not players that just come into the squad. They are players that are competing for the first 11. I think they'll have a bigger budget than most expect them to." [@TFTerrace]
Wuja miał zostać do Euro, tyle w temacie, lepsza gra obronna i organizacja gry, teraz jeden wielki chaos
Brzęczek powinien zostać do Euro, było już jako takie zgranie drużyny, teraz jest jeden wielki chaos.
RMC Sport: Aymeric Laporte jest zdeterminowany, aby dołączyć tego lata do FC Barcelony
@Rynkos7: Bo TVP to nie jest poważna telewizja, dlatego oglądam euro na streamach, niż mam słuchać tej błazenady.
ta 30, maks co dostaną to 15, już widzę jak Newcastle wydaje 30 mln. To samo z Xhaką Arsenal chce około 20, Roma daje maks 15 i rozmowy utknęły w martwym punkcie
Nie ma to jak po pierwszych meczach wyrabiać opinie, kto jaki ma potencjał, ale tutaj się nawet zawodników po słabszym meczu miesza z błotem, więc nie ma się co dziwić.
Barca ma Ter Stegena, Real ma Kurtuła, także Onana nie pójdzie na rezerwowego, gdzie w Arenalu ma mieć podstawę.
Poza atakiem, jedynie w postaci Lewandowskiego, to na każdej pozycji Holandia jest lepsza od naszej kadry, tu nie ma co porównywać nawet. No dobra, jeszcze bramka jest u nas lepiej obsadzona.
Negotiations between Arsenal and Roma have stopped for the moment. There is still some distance between what Arsenal are demanding and what Roma offered. At the moment Roma have decided not to make an improved offer yet (after €14m bid was rejected) https://t.co/ghWskWX5AO
Anglia maks 1/4 co zrobią, dla mnie faworyci do wygrania to Włochy, Francja albo Belgia.
Malen powinien wrócić do Arsenalu moim zdaniem, świetny piłkarz się z niego zrobił
@Jacek1s: Napisałem, że to wątpliwe aby nawet 70 mln dostac za nich, czytaj dobrze.
Laca i Auba w tym momencie razem są warci może około 70 mln, choć to wątpliwe, patrząc na ich formy. Na Lukaku to by było wciąż za mało, bo cena która by zadowoliła Zhanga to pewnie 100 mln wzwyż, a po za tym On nigdzie się nie rusza z Mediolanu.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 8 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Marcinafc93: James Maddison is now the ‘top target’ for Arsenal with a £60m bid being prepared for the midfielder [@ChrisWheatley_].
https://t.co/Dov3eI98Z5