Komentarze użytkownika Marcinafc93

Znaleziono 33431 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 46 z 836 (komentarze od 1801 do 1840):

Komentowany temat: 4 punkty wędrują na konto Kanonierów: Arsenal 3-0 Lyon 12.12.2022, 16:01

Arsenal został poinformowany o dostępności kupna Joao Felixa, w styczniowym oknie transferowym.

@FabrizioRomano

Komentowany temat: 4 punkty wędrują na konto Kanonierów: Arsenal 3-0 Lyon 12.12.2022, 15:45

Arsenal remain the leading side to sign Mudryk in January and are working on it, they are in contact with people close to Mudryk. The feeling is that the fee could be a bit less than the €100m euros price. [@FabrizioRomano

Komentowany temat: 4 punkty wędrują na konto Kanonierów: Arsenal 3-0 Lyon 12.12.2022, 14:55

Number of people with knowledge of situation (Mudryk to Arsenal) feel there's a very good chance of deal happening. Player very enthusiastic & could push to bring down price.

Kroenkes are ready to back Arteta & ready to do business

Mudryk No 1 target

@David_Ornstein

@lordoftheboard: bardzo wiarygodne, koleś blisko związany z Arsenalem, myślę że do środka pola też ktoś przyjdzie

"One of the unexpected things is how many Arsenal fans wrote to me. No other club wrote to me at all. There are so many fans who are waiting for me. So many Arsenal fans in the direct messages asking when i would come"

- Mykhailo Mudryk

The club wants to back Arteta, who has described his squad as “short”, in the Jan window, and a winger is their priority, with Shakhtar Donetsk’s Mykhaylo Mudryk and Orlando City’s Facundo Torres both targets.
@sr_collings

@cobi90: żołądkowa, tak samo jak paru innych z drużyny

Sam Guardiola zaznaczył, że "Jesus to najlepszy napastnik, który zakłada tak wysoki pressing na rywala"". Nigdy nie był i nie będzie goleadorem, tworzy sytuację bramkowe skrzydłowym i pomocnikom. Swoje bramki jeszcze strzeli, ale to jak całościowo wykonuje pracę na boisku to istny top i skarb dla drużyny Artety.

https://twitter.com/i/status/1591732409925799936

@krzykus1990: Gabriel uratował, bo tak pewnie padłby gol. Piłka leciała idealnie na długi słupek

Arsenal remain "in contact" to discuss the signing of Mykhaylo Mudryk, according to
@FabrizioRomano


He adds: "I think Arsenal is the perfect place for him: Premier League, ambitious project, young players and excellent manager/board."

https://twitter.com/FocusArsenal/status/1591683521453637637?t=zvsiIypIhe9Y-JGNmndmrQ&s=19

Piękny komentator. Ma poczucie humoru, haha

Elegancko, Odegaard potrzebował tych goli, +5. Piękne to będą święta, COYG!

je... Spurs

@GunnersFan9: Tak samo, jak faul na Ramsdale'u w meczu z Villą, tragiczne sędziowanie.

Nie wiem, jak Southghate mógł pominąć Toneya na Mistrzostwa

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Brighton 1-3 i odpada z EFL Cup 10.11.2022, 20:56

Arsenal are working to sign Mykhailo Mudryk, confirms @FabrizioRomano

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w EFL Cup: Arsenal vs Brighton 09.11.2022, 22:17

I bardzo dobrze, rezerwy pograły, mniej meczów do rozegrania

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w EFL Cup: Arsenal vs Brighton 09.11.2022, 15:54

Zinchenko: "Przywykłem do słyszenia, że celem Arsenalu jest wejście do Top Four. Chcę "zabić i zniszczyć" ten stereotyp. Musimy mierzyć wyżej i uważam, że ten zespół, ta grupa ludzi, nasi kibice, wszyscy zasługują na o wiele więcej. To musimy osiągnąć. Musimy ciężko pracować i zobaczyć, gdzie nas to zaprowadzi na koniec sezonu.

Pytacie, czy możemy rzucić wyzwanie Manchesterowi City. Dlaczego nie? Oczywiście, są niesamowitym zespołem, ale nigdy nie wiesz, co wydarzy się w piłce. Podchodzimy do wszystkiego krok po kroku, skupiając się tylko i wyłącznie na wygraniu kolejnego spotkania.

Zawsze możemy być jeszcze lepsi, ale wydaje mi się że w chwili obecnej jesteśmy w dobrym miejscu jako drużyna. Wszystko zaczyna się już w szatni i jest transmitowane na boisko. Wszyscy motywujemy się nawzajem i próbujemy sobie pomóc.

Marzymy, wszyscy wierzymy że możemy coś osiągnąć w tym sezonie. Zobaczymy, co się wydarzy. Myślę, że nasza drużyna jest wyjątkowa. Zaczynając od naszego sztabu szkoleniowego i wszystkich ludzi w naszym centrum treningowym, naszych kibiców - dzięki tym osobom zawsze w siebie wierzymy, w każdym kolejnym spotkaniu."

via. Armatki.net

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w EFL Cup: Arsenal vs Brighton 09.11.2022, 11:55

Arsenal’s match with Brighton in the Carabao Cup tonight will NOT be broadcasted anywhere in the world. [Arsenal.com] #afc

Simon Collings
@sr_collings

Arsenal weighing up whether to loan Marquinhos in January. Looked at situation in summer, but decided best for him to stay.

Schedule very busy in January, possible Carabao Cup quarters and semis, plus two FA Cup matches.

Dier xdd

@Patriko: i Derby Włoch, piękna piłkarska niedziela :)

@j_castelobranco (ESPN Brasil) on Arsenal: “I have information that the club wants to take advantage of the moment & will inject money to reinforce the squad well in January to be able to compete until the end.” #afc

@El_Artillero: Ma właśnie, przejęli od Eleven

Gabriel zdobył dziś swojego 7. gola w Premier League. Jest to najlepszy wynik wśród wszystkich obecnie grających obrońców w tym sezonie

Squawka

Komentowany temat: Lopetegui nowym trenerem Wolves 06.11.2022, 16:52

@Piotrek95: Nie będzie go na ławce w meczu z Arsenalem, zaczyna od 14 listopada dopiero

Niektórzy mają jakieś kompleksy, i próbóją się tu mądrzyć, zamiast cieszyć się piękną grą Arsenalu, to dywagacje o ewentualnym odejściu Saliby haha

Komentowany temat: Kolejne ciężkie wyzwanie: Chelsea vs Arsenal! 06.11.2022, 15:34

Saliba wybrany piłkarzem meczu, brawo Willy

Komentowany temat: Kolejne ciężkie wyzwanie: Chelsea vs Arsenal! 06.11.2022, 15:09

AV!

Komentowany temat: Kolejne ciężkie wyzwanie: Chelsea vs Arsenal! 06.11.2022, 14:54

Aż takiej dominacji się nie spodziewałem, o kur...!

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal wygrywa swoją grupę w LE! 05.11.2022, 17:52

i uj

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal wygrywa swoją grupę w LE! 05.11.2022, 17:34

uff spalony

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal wygrywa swoją grupę w LE! 05.11.2022, 17:33

na Haalanda nie ma uja

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal wygrywa swoją grupę w LE! 05.11.2022, 17:06

City i tak to raczej wygra, ale fajnie mieć nadzieję, póki jest remis i grają w 10

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal wygrywa swoją grupę w LE! 05.11.2022, 16:26

I w 10 xdd

Komentowany temat: Dopełnić formalności: Arsenal - FC Zurich 03.11.2022, 22:55

Mecz na wyj... a tu spina, nikt nie spodziewał się że będziemy na szczycie w lidze, więc i na LE jest inne nastawienie, byle z niej wyjść, jak najmniejszym nakładem sił, jak widać sporo naszych zmienników jest dużo słabszych od tych z podstawy, chociażby Vieira od Odegaarda, zimowe okienko polem do podpisu paru godnych rywali do składu. COYG!

Komentowany temat: Dopełnić formalności: Arsenal - FC Zurich 03.11.2022, 22:51

Zinchenko i tak wyjdzie w podstawie na Chelsea, kluczowy piłkarz dla Artety, gdy jest zdrowy,.mimo braku minut dziś

Komentowany temat: Dopełnić formalności: Arsenal - FC Zurich 03.11.2022, 13:10

And obviously with the position that we are in right now as well, it demands as well another level of player & that player has to be available. We will look at everything and let’s see what we can do.”

- Arteta on January transfer window

Komentowany temat: Dopełnić formalności: Arsenal - FC Zurich 03.11.2022, 10:00

Give me fu#king pen!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady