Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 49561 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 1060 z 1240 (komentarze od 42361 do 42400):
A jak ma odejsc jak policja to utrudnia zeby sprawcy zamieszania nie uciekli? Gdybys probowal sie przepchnac przez policje prawdopodobnie zostalbys spalowany ;-)
Borekenema, nie mowie tylko o tym ze w takich przypadkach ida na latwizne i leja kazdego kto im pod pale wpadnie ;-) nie ryzykuja swojego bezpieczenstwa, wiec nie probuja oceniac kto moze byc agresywny a kto nie ;-)
Borekenema, naprawde myslisz ze quaresma sam sie na niego rzucil? Pewnie bylo tak ze palowali caly sektor w ktorym byli agresorzy, qaresma sie bronil zapewne.
Ars3n, w kazdym spotkaniu gral solidnie, juz nie gadajcie ze jest cieniasem, zawodnikiem jest bardzo dobrym, tyle ze lamliwym
My już mamy gościa od popełniania błędów w bramce, jest nim Mannone, Reina jest nam nie potrzebny :-)
Ps3 zwiesiłoby się przy tym jak te pióra na tym czymś hienopodobnym zaczęły by się poruszać :-)
bobslej22, to jest renderowane :-)
bobslej22, ale assassin to przyklad gry ktora hamuja konsole :-) Zobacz sobie roznice miedzy BF3 na konsole i na PC to samo z Wiedzminem 2 ;-)
youtube.com/watch?v=HdGxUyGc1tg to wideo to grafika z gry, nie film renderowany :-)
bobslej22, widziales juz co nowe silniki gier potrafia? chocby Final Fantasy?
Nowe technologie już chcą wkraczać w życie, konsole next gen dopiero za 2 lata?
bobslej22, za rok wyjdzie ps4 będzie pewnie w podobnej cenie jak teraz ps3 tylko że to nowa technologia która będzie o lata świetlne wyprzedzała tą z ps3
Widział ktoś kiedyś zmęczonego Messiego?
Arsenalfcfan, Ale nie mają takiej wydolności jak Messi bo nie byli szprycowani :-)
Cudi, może gdyby go dłużej szprycowali to byśmy go takiego oglądali ;p
Arsenalfcfan, drybling to mijanie przeciwników, a nie robienie trickasów, gdzie biegają Ci co mogliby zostać Ronaldo? Na dyskoteki wyrywając panny na to że są grają w rezerwach Legii Warszawy czy Lechii Gdańsk.
Cudi, ale trzeba mieć też do tego odpowiedni wzrost
arsenallord, sam zrezygnował bo miał być poddany testowi, i uznał że to brak szacunku bo myślał że go już obserwowali i wiedzą na co go stać, testuje się graczy o których nic nie wiadomo
Szkoda że Ibry nigdy u nas nie było
Arsenalfcfan, kontrolę nad piłką, Messi jak drybluje to ma piłkę przyklejoną do nogi, Ronaldo jak "Drybluje" to machnie ze 4 x nogą nad piłką która stoi w miejscu i poda do kogoś bądź ruszy z nią na zasadzie wypuszczenia sobie gdzieś i próbowania do niej być szybciej niż przeciwnik, oczywiście to nie jest aż tak jak z Walcottem ale do Messiego nie ma podjazdu, No i to że jest w stanie uderzyć piłkę w każdej sytuacji. Tutaj i nad Ronaldo i nad Messim góruje Ibra, moim zdaniem Ronaldo nie może się równać ani z Ibrą ani z Messim, z tego względu że tamta dwójka ma takie warunki fizyczne dzięki którym nikt nie jest w stanie być lepszym od nich w tym co robią i mają niesamowitą wyobraźnie + Ibra niezachwianą wiarę w siebie. A takim Ronaldo mógłby zostać każdy kto by poświęcał tyle czasu na treningach co on.
Arsenalfcfan, przecież drybling Ronaldo jest co najwyżej średni, kontrolę nad piłką napewno nie lepszą od Ibry, może jest dynamiczniejszy ale co z tego :-) Ale w sumie jak Ty mi piszesz że Messi ma gorszą technikę od Ronaldo to na tym dyskusja powinna się skończyć ;-)
youtube.com/watch?v=hZppICxVuag, świetny filmik na którym można zobaczyć jak Ibra potrafi panować nad piłką
Arsenalfcfan, więc co masz na myśli mówiąc lepszą technikę?
Arsenalfcfan, często jest też tak że Ronaldo strzela prosto w bramkarza w sytuacji kiedy może z piłką zrobić cokolwiek :-) Na Euro było to widać.
Arsenalfcfan, ty widziales jak Ibra gra? Messi gorsza technika od Ronaldo? Ty chyba jednak sobie jaja robisz.
maciej598598, słuch by o nim zaginął jak po Eto
To Ibra natchnął piłkarzy szwecji do Comebacku w meczu z Niemcami(0:4 po pierwszej połowie 4:4 końcowy wynik), no i jakoś cicho było o tym że Ibra zaliczył 4 asysty w ostatnim spotkaniu LM, gdyby Messi albo Ronaldo zagrali taki mecz to byli by wyświęcani.
Arsenalfcfan, nie, wczorajszy mecz przypomniał mi jak się około 10 lat temu zastanawiałem z kumplami kto jest najlepszym napastnikiem na świecie i stwierdziliśmy że Ibrahimović, wczoraj ten sam Ibrahimović poraz kolejny pokazał że potrafi robić rzeczy niemożliwe, a nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc że ronaldo ma lepszy strzał od ibry, z tym że jest szybszy się zgodzę, a co dryblingu to czasem mam wrażenie że w United trochę lepiej mu to wychodziło. Ibra nie potrzebuje dryblować żeby strzelać gole, on jest w stanie kopnąć z każdej pozycji.
triumphst666, a czemu mialby nie moc?
Borekenema, Ja Ronaldo lubie, bo "na Boga" jest chodzącym przykładem tego co może dać ciężka praca, więc mówię czysto obiektywnie, o Ibrahimovicu jest już głośno około 10 lat, a i tak wciąż zadziwia cały świat i robi rzeczy które wydają się niemożliwe, on ma niezachwianą pewność siebie którą podpierają umiejętności, nikt by nie miał odwagi spróbować strzelać takich goli jak on bo nie trafili by w piłkę.
Borekenema, oznacza że robin jest dobry, Widziałeś ile on setek zmarnował na Euro? w pierwszym meczu 2 x sam na sam 2 x takie same strzały prosto w bramkarza. Następny mecz znów setka, sam na sam i prosto w bramkarza.
Ronaldo się ceni wyżej też za sprawą pieniędzy za jakie przeszedł do Realu
Borekenema, A w czym Ronaldo jest lepszy od niego? Strzelanie prosto w bramkarzy w sytuacjach sam na sam daje mu wyższość nad Ibrą? Czy może rzadkie branie na siebie ciężaru ciągnięcia reprezentacji? Reprezentacja Portugalii wcale by sobie gorzej bez Ronaldo nie radziła, a moim zdaniem nawet lepiej, bo ma umiejętności sam na sam podobne do Walcotta, go się kreuje na gwiazdę bo strzela słabym zespołom ligii dużo bramek, tabela zeszłorocznego sezonu bez goli Messiego i Ronaldo wyglądała by tak że Real by zajął 1 miejsce a Barcelona 6.
Borekenema, Messi dopiero od niedawna zaczął ciągnąć swój zespół, a tak to nastrzela ogórkom z dołu tabeli hattricków + karne + gole z lepszymi przeciwnikami to patrzac w statystyki strzela najwiecej, ale przeciez takiej Szwecji to nikt sie nie boi, boją się Ibry, bo ten człowiek strzela takie gole że każdemu innemu wydawałoby się że nie ma sensu się nawet składać do takiego strzału bo to nie możliwe żeby stąd strzelić. To gość który ma niesamowite umiejętności i ogromną wiarę w siebie, takiej wiary nie ma już chyba żaden piłkarz.
Zaha to bedzie raczej za walcotta, za arsze pewnie kupimy nikogo
Ibra to Geniusz przez wielkie G, robi rzeczy ktorych inni nawet nie probuja bo sa przekonani ze to niemozliwe
Moim zdaniem ronaldo nie dorasta mu do piet
Pomyslec ze za kilkanascie lat swiat o ibrakadabrze zapomni bo teraz sie caly pseudopilkarski swiat skupia tylko na 2 pilkarzach
To git, nie zdazyl sie pokazac, jeszcze w naszym zasiegu :-P
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Bmw, tyle ze zeby zostac policjantem trzeba zlozyc przysiege mowiaca o tym zeby chronic mieszkancow kraju a jesli bedzie taka potrzeba to z narazeniem swojego zycia ;-) co wy tacy policyjni? Policjantow ktorzy zamiast pomoc chlopakowi ratowac topiacych sie mezczyzn wiekszych od niego i wolajacego o pomoc krzyczeli 'dasz rade!' zamiast pomoc tez bedziecie usprawiedliwiac?