Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 43555 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 124 z 1089 (komentarze od 4921 do 4960):
@executer1 napisał: "Ale kolego, my nawet za 50 lat pewnie nie będziemy mieć takiej marki marketingowej chociażby nie mówiąc już sportowej jak Real.
Są pewnie piłkarze, którzy mając do wyboru grać za darmo dla Realu, bądź 200k na tydzień w Arsenału bez namysłu wybrali by pierwszą opcje. Tam się przechodzi do historii w tej dyscyplinie."
Po prostu nie wiesz jak funkcjonuje rzeczywistość, premier league odfrunela światu finansowo, eldorado w Hiszpanii się skończyło, będzie dużym wyzwaniem utrzymać markę przy tym co się dzieje w premier league. Za 50 lat real to będzie daleka przeszlosc, pieniądze rządzą światem piłki nożnej, premier league monopolizuje się w europejskiej piłce. Myślę że oglądamy właśnie zmierzch Realu. Bo takich pieniędzy w obecnych czasach jak kluby w premier league Real Madryt nie będzie posiadał a jakość w lidze angielskiej już teraz jest większa, City deklasuje Real Madryt, za kilka sezonów to samo będą robiły inne bogate kluby z premier league w tym Arsenal
@executer1 napisał: "Będziemy klubem który Real chciałby być ? Nie wierze co ja tu czytam, takich odklejeńców to nie ma nawet na devilpage.
Pewnie Belingham tylko jak zgłosi się po niego Arsenal to straci głowę i kopnie Real w dupę, żeby razem z Mikelem i spółką walczyć o trofea dla frajera roku bo wyłącznie o te trofeum bijemy się na poważnie ze Spurs co roku."
Widzę że kolega ma problemy z czytaniem. Napisałem za 5 lat a ty myślisz że to znaczy że w przyszłym sezonie.
@GunnersFan9 napisał: "Może to będzie brutalne, ale Manchester City prędzej prześcignie nas w ilości zdobytych Mistrzostw Anglii, niż my zdobędziemy swoje 14 Mistrzostwo. Dużo już nie brakuje. City ma na swoim koncie już 9 tryumfów w tych rozgrywkach."
Raczej manchesterofilsko niż brutalnie
@Gofer999 napisał: "Że co? :D"
Mówisz o tym z Realem? Arsenal za 5 lat będzie topka światowa mając topowy budżet, pieniądze z La ligi odpływają, kwestia czasu jak Real i Barca zostana Juventusem.
@3rdpitch napisał: "Za Zinchenko też nie będzie komu grać jak Tierney odejdzie. A u niego kontuzje są pewne"
Być może jeśli ktoś przyjdzie to może się trochę system zmienić, Kiwior daje duże możliwości w rozgrywaniu, być może to on będzie wchodził do pomocy podczas naszego posiadania piłki.
@executer1 napisał: "jak co sezon, żadne. Tu od 20 lat nie ma oczekiwań prócz top 4 w celu zasilania klubowego rachunku bo w LM i tak statystami jesteśmy."
Ale mów za siebie, mów że od lat nie masz żadnych oczekiwań zamiast wypowiadać się za całą grupę.
@M4rcin napisał: "Co najmniej 3 miejsce w lidze i 1/4 w LM"
Mam podobnie, myślę że Arsenal stać na takie wyniki
@executer1 napisał: "Saliba jak ma łeb na karku to wykorzysta ten sezon jako furtkę do lepszego klubu, gdzie będzie nie tylko zdobywać tytuły ale rozwinie się obok innych klasowych obrońców.
Arsenal od przejścia na Emirates to klub dla Kiwiorów, Mustafich czy Holdingów więc tu nie ma co liczyć na rozwój, prędzej poziomem zbliży się do reszty."
Za 5 lat Arsenal będzie klubem którym Real Madryt chciałby być. Różnica w hajsie się powiększa, to kwestia czasu jak czołówka premier league odpłynie Realowi bezpowrotnie.
Jeśli ktoś ma łeb na karku to się trzyma premier league.
U nas już nikt z piłkarzy nie traktuje pozostałych meczów poważnie, więc i rezultaty są niepoważne. Sezon się skończył.
@Mastec30 napisał: "Mimo wszystko niesamowicie zastanawiające jest jak bardzo Arteta odstawił ESR nawet teraz jak jest zdrowy. To on postawił na tego zawodnika, zbudował go, dał mu długoletni kontrakt, dał mu nr 10 a teraz jest schowany do szafy. Fizycznie musi być zdolny do gry a formy nawet jak nie to jak ma mieć skoro nie gra. A w ogóle to czy ktokolwiek obecnie w zespole jest w formie ? Szkoda chłopa, niech sobie znajdzie jakiś porządny klub i się odbuduje"
Wchodzil z ławki ale nie przekonał tym do siebie Artety. Mikel ma pewnie jakiś plan na niego, sprzedaż to też jakiś plan.
@danielosik napisał: "Żeby się nie skończyło jeszcze tak, że Saliba nam podziękuję i odejdzie gdzieś do Paryża..."
Jeśli tak będzie to jego strata
Jak można po świetnym sezonie rozważać o zwolnieniu trenera który co roku progresuje wraz ze swoim składem xd
@darek250s napisał: "Tak na chłodno gdyby w przyszłym sezonie Arteta nie wygrał niczego, zostawiacie gościa czy żegnacie?"
Jak ktoś nie ma trocin zamiast mózgu to się nawet nie zastanawia, Arteta zostaje. Wróciliśmy do top4 i byliśmy o włos od mistrzostwa z dużo gorsza kadra od przeciwnika. Tu trzeba mieć zdrowy bałagan pod kopułą żeby rozważać zwolnienie Artety
Piłkarze już myślą o kolejnym sezonie, nie mają motywacji do gry na 100%
Możemy do końca sezonu już meczu nie wygrać
Pamiętajcie, zasada jest prosta, najlepszy zawodnik to ten który akurat nie występuje w pierwszym składzie.
@Mastec30 napisał: "No taki typ napastnika byłby świetny. Tylko zaznaczam taki typ napastnika a nie konkretnie Harry Kane"
Jest chyba tylko jeden napastnik takiego typu i gra w tottenhamie
@Theo10 napisał: "konwertował? Mamy przed sobą sezon z LM i drużyny oczekiwaniami a propos ligi. Kogo będziemy konwertować na 8? ESR? Viere? Pls."
Nie wiem, Parteya, Rice, nie wiem co tam Arteta kombinuje.
@Theo10 napisał: "A potem poradziliśmy Trossarda, żeby Jesus mógł grać."
I od tego czasu Jesus strzelił 5 bramek a przyczynił się do strzelenia jeszcze większej ilości bramek, choćby z Newcastle.
@Theo10 napisał: "Z drugiej strony na pozycji 8 po odejściu Xhaki będziemy mieć okrągłe 0 piłkarzy. Chyba że ktoś liczy Lokongę."
Jeśli Xhaka odejdzie to ktoś jeszcze przyjdzie pewnie albo Arteta będzie konwertował kogoś na pozycję Xhaki
@aguero10 napisał: "Ja wogle nie rozumiem kupna kolejnej 6 .
Wolałbym kogoś z Barella, Nunes, Mount , Veiga."
Nasz najmłodszy zawodnik który tam zapewnia odpowiednią jakość ma prawie 30 lat, kiedy chcesz szukać następcy? Jak nikogo dobrego na rynku nie będzie?
@GreKa napisał: "BVB"
Żadna konkurencja dla Arsenalu abstrahując już od Olmo
Wszedł porządny napastnik i od razu gola strzelil
Ceballos na boisku xd
Gabriel Jesus miałby z tego gola, umówmy się
@ostriket napisał: "De Bruyne się zepsuł czy już sił nie ma?"
On nie należy raczej do piłkarzy z żelazną kondycją
Real broni wyniku
Grealish ostatnio taki nokaut miał jak się w klubie nachylał i leżał w kałuży na ulicy
Benzema i Vinicius myśleli że będą strzelać po piłce oddanej przez Marciniaka xd
Grealish w City jest jak Xhaka w Arsenalu, jak wszystko śmiga to jest git ale sam nie porwie drużyny do zwycięstwa swoją grą :p
@Szogun napisał: "Studiowałem na Polibudzie w Koszalinie. Pozdrawiam teraz z Liverpoolu ale z Polski to za miedzą bo Darłowo."
Ja też już w Koszalinie nie mieszkam, ale w Darłowie kilka razy byłem :p również pozdrawiam :)
@Szogun napisał: "O kurcze to Ty skąd jesteś,że Gwardia się podpierasz?"
Z Koszalina :p
City vs Inter to będzie 3-0 do przerwy dla City.
@RIVALDO700 napisał: "Bayern i Inter jedynie drużyny które mogły/mogą pokonać te City."
I jeszcze Gwardia Koszalin.
Ależ ten Grealish to rzadziak.
Biedna liga hiszpańska, jeszcze kilka lat i będą tam gdzie dziś jest liga wloska
@Mastec30 napisał: "Grubo. No to po człowieku. Taka przerwa to jak po kontuzji"
Mam nadzieję, że chociaż kupony siadły
@Mastec30 napisał: "Tylko w tym oknie większość budżetu zje nowy napastnik, więc wydanie kolejnych 100mln na Rice już raczej bedzie niemożliwe"
Czyli ich nie stać ;p
@sickstick napisał: "Barcelona to klub który generuje roczny przychód podchodzący pod 700mln euro, dla porównania Arsenal około 450mln. Polecam zapoznać się z raportami Deloitte zanim zacznie się gadać niestworzone rzeczy o finansach Barcelony ;)"
Mówiłem o Bayernie, a Barcelona póki co kombinuje jakby tu piłkarzom wypłaty pod stołem dawać żeby fiskus się nie zorientował.
@sickstick napisał: "Myślę że plotki o Rice w Bayernie to następstwo plotek o zainteresowaniu Barcelony Kimmichem."
Nie stać ich na takich piłkarzy




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 |
2. Arsenal | 32 | 17 | 12 | 3 | 63 |
3. Nottingham Forest | 32 | 17 | 6 | 9 | 57 |
4. Newcastle | 31 | 17 | 5 | 9 | 56 |
5. Manchester City | 32 | 16 | 7 | 9 | 55 |
6. Chelsea | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
7. Aston Villa | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
8. Bournemouth | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
9. Fulham | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
10. Brighton | 32 | 12 | 12 | 8 | 48 |
11. Brentford | 32 | 12 | 7 | 13 | 43 |
12. Crystal Palace | 31 | 11 | 10 | 10 | 43 |
13. Everton | 32 | 8 | 14 | 10 | 38 |
14. Manchester United | 32 | 10 | 8 | 14 | 38 |
15. Tottenham | 32 | 11 | 4 | 17 | 37 |
16. Wolves | 32 | 10 | 5 | 17 | 35 |
17. West Ham | 32 | 9 | 8 | 15 | 35 |
18. Ipswich | 32 | 4 | 9 | 19 | 21 |
19. Leicester | 32 | 4 | 6 | 22 | 18 |
20. Southampton | 32 | 2 | 4 | 26 | 10 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
Y. Wissa | 15 | 2 |
C. Palmer | 14 | 7 |
O. Watkins | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Kornel123 napisał: "serio dla ciebie najwieksza porażka jest trossard gosciu, chyba od połowy sezonu zrobił nwm 8asyst i jest z top3 najbardziej technicznych ludzi u nas w zespole ,jak patrzysz na ostatni mecz w jego wykonaniu to jestes osioł a nie kibic"
Lordpat to troll, tego się nie bierze na poważnie