Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 43559 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 158 z 1089 (komentarze od 6281 do 6320):
@Be4Again napisał: "Przypominam tylko, że nasz wspaniały Mikel Arteta był częścią tego projektu w City :)"
Jeśli nie był zamieszany w księgowość to pewnie nie bardzo jest się do czego przyczepić.
@Paul77 napisał: "gdyby tak było to zaraz tu przylecą z debil page i innych stron że mieliśmy szczęście. Że to taki tyi na wyrost itp.
Mam nadzieję że Arsenal zdobędzie mistrzostwo Anglii na boisku. Droga długa i kręta, ale szczyt powoli zaczyna się pokazywać na horyzoncie."
I tak przylecą, nieważne jak wygramy i tak będą nam umniejszać, przygotuj się bo widocznie opinia fanów innych klubów jest dla Ciebie bardzo istotna.
Kogo tam jeszcze z City możemy wyciągnąć jak będą spadać do championship? Bernardo Silva w sumie też niezły kąsek, 28 lat, doświadczony. Za rok będzie miał 29 gdybyśmy go podpisywali, pewnie ze 3 lata na poziomie by pograł.
Bierzemy Haalanda w lato?
@Theo10 napisał: "Hej, hej, ale przeczytaliście dalej mój komentarz? :P"
Zwracam honor :)
@Rynkos7 napisał: "Nie powinno być pobłażania dla City jeżeli rzeczywiście doszło do tylu naruszeń finansowych, ale chyba każdy w głębi duszy chciałby zobaczyć Arsenal, który pokonuje City w walce o mistrzostwo tylko i wyłącznie z powodów sportowych, bez żadnych kar punktowych itp."
No ale za oszustwa to trzeba odpowiadać a nie, że traktować karę dla oszusta jak ułatwienie, przecież za darmo tej kary nie dostaną, to właśnie oni sobie ułatwiali zakupowanie piłkarzy w ostatnich latach.
Jeśli zostanie im to udowodnione to kara powinna być bolesna i wykonana niezwłocznie bez patrzenia na wszelkie okoliczności, finansowa kara nie byłaby bolesna dla takiego klubu.
W ostatnich latach Wenger nie miał wpływu na to kto przychodzi do klubu, całość decyzji transferowych została przekazana temu fraudowi Gazidisowi, który kupował tak jak Chelsea dziś, nieważne czy zawodnik jakkolwiek pasuje do zespołu, na youtubie fajna kompilacja była więc kupuje.
@Theo10 napisał: "Ja mam nadzieję, że City nie odejmą punktów w tym sezonie, lepiej wygrać z nimi na równych warunkach, żeby inni nie gadali że fuksem."
I tak będą gadali, że fuksem, fani LFC już teraz piszą że Arsenal ma farta że wszystkie inne drużyny z City na czele są w dołku, i z drużyną LFC z 1410 roku by nie mieli szans. Nie ma sensu się gadaniem innych przejmować.
Jesli wszystko zostanie udowodnione to kara finansowa nie ma zadnego sensu, zwlaszcza ze znajac zycie te zasady byly wymyslane w czasach gdy 100 tys kary to bylo duzo dla klubu i pewnie cos takiego by City dostali.
@darek250s napisał: "Ale w tym sezonie nierealne jest żeby coś im zrobili, musza to udowodnić."
Oczywiscie ze jest realne, mają na to kilka miesięcy i pewnie konkretne dane.
@darek250s napisał: "Nawet lepiej jakby odjęli im punkty od następnego sezonu, w tym sezonie wygrajmy to bez żadnych degradacji :)"
To by nie mialo zadnego sensu "no odwaliliscie, ale w tym sezonie to jeszcze dograjcie na spokojnie zeby nie bylo za latwo Arsenalowi :) w przyszlym jakas kare sie wymysli, pozdro z fartem"
@Koroniarz napisał: "Ja tam wolę wygrać majstra bez odejmowania pkt City. Jeżeli do tego dojdzie to ludzie będą gadać, że dzięki temu wygraliśmy."
Odjeli by im punkty gdy sa 5 pkt za nami + mecz do przodu. Hejterzy i tak zawsze beda gadac. A za kilka sezonow nikt nie bedzie tego kwestionowal jak juz emocje opadną.
A nie, 20 + zaległy mecz ale to i tak spoko. Szkoda że się to nie wydarzy.
-15 dla City to by było coś. Arsenal miałby 23 pkt przewagi i jeden mecz zaległy.
@FabsFAN napisał: "Nunez + Gakpo kosztowali 120 mln xd"
A zapowiadali się na flopy jeszcze zanim przyszli
@FabsFAN napisał: "Wolelibyscie kupić duo Nunez + Gakpo czy kogoś z dwójki Enzo / Bellingham"
To jak zapytać czy wolicie dostać milion zł czy wpie*dol
@Rahu: archiwum newsów nie działa, http error 500
@pumeks napisał: "Ja napisałem o 1 punkcie dla City i kuraków.
Każda z tych ekip traci 2 punkty."
Kuraki są trupami i tak, max 4 miejsce będą mieć, City im mniej punktów dostaną tym lepiej moim zdaniem.
@pumeks napisał: "Nie żartuj sobie....remis 0-0 będzie idealny"
Tottenham już jest skazany na Totteringham day, ale wole 0 pkt u City niż 3.
Ale i tak z takim specjalistą na bramce i z takim mentalem w drużynie Spursy nie mają szans na punkty.
@Armata500: Malina nie od dziś nie przepada za Nketiahem więc nie ma co się dziwić że go uwzględnia w wylewie swoich frustracji po porażce.
Jedynymi osobami, do których w tym meczu nie można mieć pretensji są chyba tylko Gabriel, Ramsdale i Saka.
@arsenallord napisał: "Ja uważam, że porażka nie przyniesie nigdy korzyści."
Nigdy w życiu nie wyciągnąłeś wniosków z żadnej swojej porażki?
@bobslej22 napisał: "Ogólnie tak jak i ja dziś większość zwątpiła w mistrzostwo."
Całe szczęście, że piłkarze nie zwątpili. Postronni ludzie mogą sobie nawet myśleć że spadniemy z ligii.
@Gofer999 napisał: "Ja rozumiem jak stracimy punkty z City czy Utd to można mówić o jakimś zimnym prysznicu lub o tym żeby się nie martwić. Ale z taką gunwo drużyną jak Everton nie można tracić punktów. Dół tabeli powinno się ogrywać a nie tracić z nimi 3 czy 2 punkty."
Tu nastąpiło combo - Goodison Park + Dyche. Dwa kryptonity Arsenalu Artety.
Ciekawe czy Lokonga dziś dostanie szansę
@Simpllemann napisał: "Pod takim opisem można umieścić kibiców wszystkich drużyn. Nie tylko Evertonu."
Nie zgodzę się, nie na każdym stadionie buczą na piłkarza tylko dlatego że kilka minut temu był opatrywany po faulu.
@Elastico07 napisał: "Na+ dzisiaj chyba tylko Vieria i delikatnie trossard.Reszta dramat,środek obrony przegrywał każdą piłkę nie dając żadnego spokoju.Predzej czy później musieliśmy przegrać.Mamy 5pkt przewagi i lecimy dalej,będzie gorąco do samego końca ale nie tracę ani grama wiary.Pytanie co z Parteyem? Zmiana podyktowana słaba dyspozycja czy kontuzja,to jest najważniejsze pytanie po tym meczu"
Saka i Vieira raczej bo Trossard niczego nie zmienił swoim wejściem. Na plus w tym meczu Ramsdale, Saka i ten krótki pobyt Vieiry, ale to głównie dlatego że zazwyczaj wygląda słabo a tu wyglądał nieźle.
Niektórzy tutaj mają psyche z jakiegoś taniego chińskiego szkła. Posypaliscie się psychicznie po jednym słabszym meczu z dobrze dysponowanym przeciwnikiem.
@M4rcin napisał: "Dostał ktoś kiedyś 2 zółte za granie na czas?"
Ramos jak chciał się wykartkowac tak by mieć pewność że zagra z Barceloną.
Jorginho widać że jest niezgrany jeszcze, ale dobrze się pokazuje do gry. Minus największy za niewybicie piłki pod koniec spotkania gdy 2 piłki były na boisku, kopnął to tak jakby grał w Evertonie i chciał ukraść trochę czasu.
Trossard trochę bezkonstruktywny. Szkoda że Martinelli zszedł bo zaczął schodzić do środka i tam już miał z kim pograć i dobrze do wyglądało wtedy.
Odegaard bardzo słaby mecz, Xhaka słaby, Nketiah bardzo słaby i wynik przez to jest jaki jest. Zabrakło trochę więcej zaangażowania i dokładności.
No cóż, cenna lekcja dla kanonierów.
Powinno być czerwo za taką pajacerke
Jorginho sabotaż, zamiast piłkę wybić to kopie tak żeby się ledwo toczyla
Zabrakło zaangażowania przez większość meczu, ten mecz będzie niezłą nauczką. Wyjdzie Arsenalowi na dobre.
Festiwal niedokładności
Vieira póki co mecz życia, unika pojedynków fizycznych i wychodzi mu to na dobre
Kapitan anemia wchodzi na boisko, mam nadzieję że mnie zaskoczu
Dobra, nie ma już czasu na zabawę. Arteta wpuszczaj Kiwiora, niech leci walnąć gola z główki z rożnego
Odegaard dziś za mało aktywny bez piłki, Saka trochę osamotniony przez to.
@Arsenal2004 napisał: "Jorginhio na razie zarabista zmiana xd Thomas kontuzje dostał czy on go po prostu zdjał?"
Zdjął, ale dziś chyba nie był do końca zdrowy więc pewnie dlatego ta zmiana.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 |
2. Arsenal | 32 | 17 | 12 | 3 | 63 |
3. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
4. Manchester City | 33 | 17 | 7 | 9 | 58 |
5. Nottingham Forest | 32 | 17 | 6 | 9 | 57 |
6. Aston Villa | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Chelsea | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 32 | 10 | 8 | 14 | 38 |
15. Tottenham | 32 | 11 | 4 | 17 | 37 |
16. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
17. Wolves | 32 | 10 | 5 | 17 | 35 |
18. Ipswich | 32 | 4 | 9 | 19 | 21 |
19. Leicester | 32 | 4 | 6 | 22 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
Y. Wissa | 15 | 2 |
C. Palmer | 14 | 7 |
O. Watkins | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Mastec30 napisał: "Druga jeszcze kwestia odnośnie potencjalnego odjęcia punktów CIty że ciekawe jak by to wpłynęło na nas. Nagle odpadłby potencjalny rywal do tytułu. Żeby nie było rozprężenia w zespole. A tak są skupieni na punktowaniu bo wiedzą, że City jest tuż za plecami"
United jest chyba 3 pkty za City więc nie byłoby powodu do rozprężenia. Ale nawet gdyby nie to to Arsenal podchodzi do każdego spotkania indywidualnie.