Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 44990 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 2 z 1125 (komentarze od 41 do 80):

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 17:40

Il fenomeno Mikel Merino będzie się ścigał w zdobyczach bramkowych z Gyokeresem w Arsenalu

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 17:39

no trudno, trzeba ruszyć po Isaka

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 16:44

@mlody323323 napisał: "Nieciekawie w United :/ Amorim dostał ultimatum , jeśli nie uda mu sie wygrać swojego 30 meczu. W PL. Znacząco ! a nawet jeśli wygra nie będzie widać progresu , to prawdopodobnie kandydatury Iraoli i Glasnera .zostaną rozważane .... RUBEN moze poleciec szybciej niż Potter :(

MuremZaAmorimem#"

To i tak nic nie zmienia, może przyjść nowy trener, drużynie się będzie chciało do pierwszej porażki a potem wrócą do obecnej normy.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 16:31

@Dawid04111 napisał: "I w pierwsze 2 kolejki wypadła trójka kluczowych ofensywnych graczy."
No tak było, ale to przecież nie miało nic wspólnego z brakiem rotacji ani przemęczeniem piłkarzy. Chyba że myślisz, że Odegaard by inaczej upadł jakby wszedł z ławki zamiast grając od początku.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 16:15

@Artetaballer napisał: "Pisałem, że w zimie trzeba będzie go sprzedać. Teraz wątpie, że ktoś go kupi... jak schowamy tego Bentleya do garażu, to tym bardziej nie znajdzie klubu xD"
No to dla Be4Again nawet lepiej, bo jak go nie sprzedamy to będzie mógł napisać "powinniśmy go sprzedać zimą 2026" i wtedy dzień będzie miał udany.

Be4Again nie dyskutuje po to żeby dojść do jakiegoś wniosku tylko żeby sobie na coś ponarzekać, gdy ktoś mu wytyka hipokryzję, kłamstwa albo brak logiki i konsekwencji w jego tezach to się chowa do nory a potem wraca z tym samym mając nadzieję że tym razem nikt mu tego nie wytknie.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 16:03

@Be4Again napisał: "Jesus powinien być sprzedany rok temu, teraz to trzeba liczyć żeby nie skończyło się rozwiązaniem kontraktu...

Co do reszty to w Twoich ustach brzmi to jak gejzer hipokryzji :) Jesteś najczęściej gruzowanym gościem tutaj :D ale nie przejmuje się, pośmiać się też czasem trzeba :) Dobrze, że mamy z kogo.

Pozdrów w tej swojej Nibylandii resztę ekipy."

Chłopie, nawet Ty nie wierzysz w te dyrdymały które tu wypisujesz tylko po to by trochę fermentu zasiać wśród fanów Arsenalu. Szkodnik z Ciebie i tyle.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 14:57

@Be4Again napisał: "Nie wiem dla kogo.... Może dla bramkarzy przeciwnych drużyn? Na pewno nie dla kibiców Arsenalu.

Dla nas super wiadomość to skreślenie GJ z listy płac i odzyskanie choćby 30mln utopionych w tego srogo przepłaconego flopa."

A jak wiadomo, najłatwiej sprzedać piłkarzy gdy są kontuzjowani. Ty kiedyś próbowałeś pomyśleć zanim coś napiszesz? Myślę, że gdybyś to rozważył to wielu użytkowników na tej stronie byłoby wdzięcznych.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 14:12

https://www.youtube.com/watch?v=19UmjFwlm1k

wywiadzik od skysports z Eze

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 13:41

@Artetaballer napisał: "może potrzebuje w swoim sztabie lepszych trenerów siłowych, fizjoterapeutów, lekarzy itp."
Albo szerszy skład by móc rotować. Dostał to w tym sezonie.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 13:40

@Garfield_pl napisał: "@charles_watts: “Bukayo Saka will certainly miss this weekend’s game against Liverpool. Maybe the Nottingham Forest game after the international break will also come too soon for him, but there is certainly a hope he will be close to a return by that point.” [@caughtoffside]"
Byłoby super, Madueke dostałby 2 mecze na udowodnienie tego że można na niego stawiać na prawej stronie a w tym czasie Saka się na spokojnie wykuruje.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 11:56

@arsenallord napisał: "Wydaje mi się, że Arsenal, LFC, Real, Barca i PSG na spokojnie ogrywają Bayern"
Na spokojnie to pewnie nie ale są pewnie faworytami w dwumeczu. Nie znam dobrze obecnej ligii niemieckiej, ale widzę że Bayern ofensywę ma niezłą, na tyle dobrą że w dwumeczu mogą zrobić krzywdę każdemu.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 11:46

@miki9971 napisał: "Jak nic nie wydaliśmy jak w poprzednim roku 108,9mln"
Ale sprzedalismy Smith Rowe za 32m euro do Fulham, Ramsdale za 21m euro i Nketiaha za 30m euro do Palace więc było ~83 m ze sprzedazy.

Na minusie bylismy 26m euro za poprzedni sezon.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 11:26

@arsenallord napisał: "Według mnie Bayern zaczyna powoli odstawać od europejskiego TOPu. W tym sezonie nie wyobrażam sobie z nimi odpaść w ewentualnym dwumeczu przy zdrowych składach."
Od premier league, ale to każda drużyna spoza premier league tak ma, a przepaść z roku na rok będzie się zwiększać.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 10:54

@Mastec30 napisał: "Nadal zapytam kto mógł z tego okna przejść gdzieś indziej i zarabiać więcej ?"
Jestem przekonany, że Zubimendi na luzie by gdziekolwiek indziej dostał więcej niż 75k funtów tygodniowo.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 10:51

Patrząc na United docenia się pracę Artety jeszcze bardziej, oni są dosłownie w tym samym miejscu piłkarsko, w którym był Arsenal przed tym jak Arteta postanowił posadzić gwiazdy siejące ferment na ławę, a potem je wydalić z klubu ale nie każdy trener w takim momencie byłby w stanie zdobyć się na coś takiego.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 10:46

@Mastec30 napisał: "Kto zszedł z zarobków żeby do nas dołączyć ?"
Arteta w 2011 gdy tu przychodził! Ależ to była determinacja, on o 23~ chyba wjechał do ośrodku Arsenalu i transfer został ogłoszony po północy.

A tu pewnie Piotrek_175 miał raczej na myśli to, że jak piłkarz może gdzieś pójść i zarabiać więcej a ma alternatywe przyjść do Arsenalu i zarabiać mniej to chętniej przyjdzie do Arsenalu.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 09:40

@kamo99111 napisał: "Mowisz np. O Mbuemo i Cunhi którzy karnego nie strzelili? :-D"
To są nowi piłkarze więc jeszcze pewnie nie zepsuci. Mówię o:
Bruno, Onanie, Casemiro, Garnacho (który odejdzie na ich szczęście)

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 01:16

United gra na zwolnienie Amorima, nie wierzę żeby ci piłkarze przegrali z 4 ligowcem jakby zagrali na 100% swoich możliwości chociaż jedną połowę.

Ja na miejscu Amorima poradziłbym wszystkie gwiazdy United na ławce jak Arteta Ozila i Aube gdy grali na jego zwolnienie i zaczął grać mniej utalentowanymi piłkarzami ale za to takimi którzy są pracowici i zrobią wszystko by poprawić sytuację klubu

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 00:35

Moim zdaniem, jeśli drużyna gdzie piłkarze są warci dziesiątki milionów funtów od głowy przegrywają z Grimsby to to nie jest już wina trenera, oni powinni wygrać nawet jakby nie było trenera samą jakością.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 00:32

https://x.com/4rteta/status/1960799849294774630

on tam jakieś magnesy przesuwa na kolanach żeby nie było, że nie ma planu XD

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 28.08.2025, 00:20

To co się dzieje z United jest gorsze niż ten mecz 2-8 na old trafford w 2011 :P

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 27.08.2025, 21:49

Ten Amorim to jest niezły Ananas że nawet z Grimsby sobie nie radzi. Ciekawe czy do 10 kolejki United będą mieć jakieś zwycięstwo w lidze.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 27.08.2025, 14:31

@Be4Again napisał: "To fakt, każdy kolejny grający na LO wiedział jak nie należy grać w defensywie :D

Zbiegający LO/PO do środka to powoli standard w każdy topowym klubie który gra wysoko i na posiadanie. Jakoś poradzili sobie bez Zinczenki..."

Każdy inny piłkarz zdążył się nauczyć gry w tym wariancie. Możesz udawać, że to nie miało miejsca, ale to czyni z Ciebie ignoranta i tyle. Calafiori nie mógłby tak grać jak teraz, MLS też nie gdyby nie to że Zinczenko przyszedł i pomógł Artecie nauczyć cały zespół nowego wariantu grania.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 27.08.2025, 12:56

@Barney napisał: "A po sieci fruwa ,ze niby Zubi zarania raptem 75k ,az sie wierzyc nie chce."
Po sezonie czy dwóch dostanie pewnie podwyżkę, a te peniądze to pewnie już teraz są dla niego sporą podwyżką. Arsenal nie jest klubem który musi nadpłacać piłkarzy by tu grali, czasy się zmieniły.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 27.08.2025, 12:55

@Be4Again napisał: "Rozumiem, że niektórzy darzą go sympatią, ale w perspektywie jego całej historii w Arsenalu ten transfer się nie obronił pod kątem sportowym."
Pod względem sportowym się nie obronił, pod względem tego jak dzięki niemu Arteta mógł transformować Arsenal to był bezcenny.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 27.08.2025, 12:18

@Power10 napisał: "Panowie kto za Artete na nowy sezon ?"
Może Amorim? Lada moment powinien być wolny.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 27.08.2025, 11:11

dawać PSG i Real

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 23:48

@ZielonyLisc napisał: "Chcemy wydać 60mln na zastępstwo Kubę? To my na prawdę mamy pełno hajsu, wolałbym to przeznaczyć na ŚPO dla rotacji z Ode."
Kogo jeszcze prócz Eze byś kupił?

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 17:55

@Nicsienieda napisał: "Że dla każdego kibica grzejący dupę Rodrygo jest i tak lepszy niż grający Martinelli (który ostatnio nie grał). Dla mnie jakaś większa historia na linii Ancelotti-Rodrygo albo Rodrygo nie jest taki dobry jak się go maluje."
Moim zdaniem trener po prostu uznał że woli piłkarza który jest w grze niż takiego co ma nazwisko ale nie gra. To normalne że się nie powołuje piłkarzy którzy nie grają w swoich klubach.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 15:52

@Nicsienieda napisał: "Martinelli powołany do reprezentacji Brazylii kosztem Rodrygo. Coś tu śmierdzi."
Jeden gra w piłkę, a drugi ogrzewa dupą ławki w realu, co w tym dziwnego

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 14:48

@Garfield_pl napisał: "To samo właśnie z innymi, ba nawet Sake może Dowman wygryźć."
Nie no, nierealne, za młody jest żeby dostawał szanse regularnie. Prędzej Madueke, ale też nierealne, zostałby wtedy naszym transferem sezonu.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 14:07

@Garfield_pl napisał: "Nie, szukamy kogoś, kto jest już lepszy niż Kiwior np, i może mocniej naciskać na podstawowych obrońców, lub w razie odejścia np Saliby wskoczyć w jego miejsce :)"
Na konkurenta Saliby jest Mosquera, teraz Arteta pewnie szuka konkurenta Gabriela.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 13:04

@ZielonyLisc napisał: "Szkoda Kiwiora serio, bardzo dobrze pokazał się na koniec sezonu, Artera mógłby mu dać więcej czasu na boisku. Pewnie nie jestem obiektywny przez to, że jest Polakiem ale na prawdę ubolewam, ze odchodzi.

Moglby zostać chociaż w PL, ehhhh :/"

A czemu szkoda, niezłą miał tu karierę, rozwinął się piłkarsko. Idzie grać tam gdzie będzie miał łatwiej o pierwszy skład i kumpla z repry obok siebie.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 11:54

@aguero10 napisał: "Na pewno były lepsze oferty za Kiwiora jak np. z CP .
Widocznie chłopak wolał iść do słonecznego Porto ."

Głównie chodzi pewnie o to że z Bednarkiem w jednej drużynie będzie no i nie będzie takiego zapie*dolu jak w premier league

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 10:16

@Mastec30 napisał: "I ten Ekitike ma całkiem fajne wejście. A ile tu było szydery. Widać ta się z Bundes wejść do PL i grać dobrze."
Da się nawet z ekstraklasy co pokazał Lewandowski. A taki Wirtz przykładowo wygląda jakby mu na boisku kanapki zabierali.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 10:13

@songoku95 napisał: "Nie przegraliśmy tam chyba od marca 2022 więc musimy to przełamać."
Oby nie :p

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 00:35

Arsenal nie dopuścił ich do żadnej groźnej sytuacji*

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 00:35

@XandeR napisał: "Jak lepsza? Przeciez caly mecz Newcastle cisnelo, i przed kartka i po kartce, live oddalo 2 strzaly w 2 polowie i z obu bramka.
To jakby napisac ze Arsenal byl lepszy w spotkaniu z United."

No ale z tego ciśnięcia to wynikało tylko tyle że się zmęczyli, zagrożenie z gry znikome.

Moim zdaniem to nawet dobra analogia do meczu z United. United też sobie postrzelało ale Arsenal nie doprowadził do żadnej groźnej sytuacji więc wszystko pod kontrolą mieli. Tu tej kontroli LFC nie miał, ale miał wszelkie argumenty by wygrać ten mecz i to zrobił. Newcastle nie miało prawie żadnych, oni są niegroźni bez napastnika.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 00:16

Liverpool nie wygrał fartem, byli zwyczajnie lepszą drużyną. Newcastle może i grali lepiej, ale co z tego skoro nie mają kim bramek strzelać. Newcastle jest obecnie bezzębne i muszą mieć napastnika na już bo inaczej to max 10 miejsce pewnie będą mieć. Joelinton prawie napewno z nami nie wystąpi więc mniej poobijani będziemy po meczu z nimi, napastnika pewnie wciąż nie będą mieć więc liczę na zwycięstwo.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 00:13

@Garfield_pl napisał: "Florian Wirtz vs Newcastle United!

• 0 goals
• 0 assists
• 0 key passes
• 0/0 dribbles
• 0/1 long balls
• 0/4 aerial duels won
• 3/6 ground duels won
• 7x possession lost"

Czyli za tydzień gol z Arsenalem :P

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady