Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 49209 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 222 z 1231 (komentarze od 8841 do 8880):
@Haxball napisał: "Szybko się zestarzało XD"
Gościu się nie zestarzał więc niekoniecznie, ten typ pisał że Partey odchodzi w lato, i ma twarz nastolatka.
@Simpllemann napisał: "Czyli jednak dzisiaj jest środa i Arsenal gra w LM."
Ciekaw jestem powodu zmiany bramkarza, Ramsdale moim zdaniem nie dał powodu do zmiany.
Odważny skład Artety, zwłaszcza Vieira w podstawie. Mecz będzie pewnie bardzo fizyczny, to dobry sprawdzian dla Fabio.
@ramshere napisał: "@Elastico07: @Marzag:
pozdro znawcy
David Raya (GK), William Saliba, Ben White, Gabriel Magalhães, Oleksandr Zinchenko, Bukayo Saka, Martin Odegaard (C), Fábio Vieira, Declan Rice, Gabriel Martinelli, Eddie Nketiah."
Może poczekaj najpierw na oficjalny skład zamiast podpierać się tweetem 16 latka
@AR14 napisał: "Co"
Czego nie rozumiesz z tego 7 wyrazowego zdania?
@ramshere napisał: "to co, dzis Raya w pierwszym ?"
Dziś jest niedziela, LM w środę dopiero
Piłkarze bournemouth sobie nie podają tylko kopią w swoich zawodników piłką.
@TlicTlac napisał: "stary Sterling"
Stary Sterling ma 28 lat
@FilipCz napisał: "Czy komuś też Viaplay dzisiaj odmawia posłuszeństwa?? Pojawia się komunikat "Coś poszło nie tak". Pierwszy raz spotykam się z takim problemem."
Zawsze tak jest jak się nie wyłączyło transmisji w poprzednim uruchomieniu, Viaplay probuje kontynuowac transmisje ktora nie istnieje. Wtedy wystarczy wyjsc w menu z transmisji.
@Lamoreaux napisał: "No jak uważasz Mazak, że Kiwior świetnie może zastąpić Salibę to zalatuje to dobrą odkleją.
Salibę, to Kiwior może co najwyżej zastąpić w meczu FA Cup z Brentford, ewentualnie z PSV/Lens/Sevillą, bo w Premier League jest poważne granie i Pan Saliba musi być tam dostępny.
Ewentualnie Kiwior może zastąpić Salibę, jak będziemy tarmosić jakieś Luton czy inne kfc"
Widzę że kolega przespał poprzedni sezon, Kiwior zastępował Salibę w premier league i robił to dobrze. Wiadomo że defensywnie Saliba lepszy, ale jeśli ktoś myśli że Kiwior jest totalnym nieudacznikiem to zalatuje odkleją.
@Koroniarz napisał: "a jaki przeciwnik jest najlepszy na przełamanie ? Arsenal..."
Być może 10 lat temu. Dziś nikt nie chce grać z Arsenalem.
@Piotrek95 napisał: "Ja jestem wielkim fanem Kuby ale stwierdzanie z calą pewnością że zastąpi Gabriela czy Salibe 1 do 1 oburza ludzi"
Żaden piłkarz nie zastąpi drugiego 1:1 bo mają różne cechy ale Kiwior już udowodnił że jest w stanie zastąpić kolegów z obrony tak by drużyna nie musiała się martwić o obronę nawet z takim przeciwnikiem jak Newcastle.
@pLYTEK napisał: "Boże co ja właśnie przeczytałem. Chyba wystarczy mi już internetow na dzis"
Jeśli coś ci nie pasowało w występie Kiwiora przeciwko Newcastle to możesz to przecież napisać.
W City kluczowym zawodnikiem jest Rodri, jego nie są w stanie zastąpić żadnym innym zawodnikiem.
https://en.rattibha.com/thread/1703013551500300649
fajna nitka o havertzie i tego jak wygladaly jego zadania na boisku z unite
@Chroma napisał: "Wyobrażacie sobie co by było gdyby w Arsenalu na jakieś spotkanie wypadł Saka/Odegard/Saliba/Martinelli i Declane… Pep stworzył potwora."
Z saką byłby największy problem, jakby wypadł odegaard to Rice grałby wyżej i za nim byłby Partey/Jorginho, jakby wypadł Saliba to by grał Kiwior i wyglądałoby to tak samo dobrze jak wyglądało sezon temu gdy Kiwior świetnie sobie radził na Newcastle, jakby wypadł Martinelli to by grał za niego Trossard, jakby wypadł Rice to by wszedł Jorginho za niego.
Podsumowując, tak - wyobrażam to sobie, byśmt dalej mieli mocną drużynę która by sobie świetnie radziła z większością zespołów na świecie.
@mlody323323 napisał: "To co Panie Premierze jakaś Premia :D sie należy czy nie ?"
No napewno nie z pieniędzy podatników.
Onana przy każdej bramce miał szanse obronić, trochę lepszy bramkarz by pewnie conajmniej jedną z tych piłek odbił.
@pirell napisał: "I jak zwykle z bramka... eeech zeby to Hojlund byl tak dobry jak on kiepski to by kibice United lali w portki ze szczescia"
No każdy by chciał mieć takiego napastnika u siebie, ma swoje wady ale miejsce do strzału potrafi wywalczyć sobie jak nikt.
@Elastico07 napisał: "City jest po za zasięgiem."
A z kim Arsenal grał mecz, w którym zdobył pierwsze trofeum w tym sezonie?
Mam wrażenie, że tutaj jak City ledwo wygra mecz to niektórzy im konia walą, a jak Arsenal ledwo wygra to jest narzekanie na Artetę, że za mało przekonująca była gra Arsenalu i że Arsenal powien zmiażdżyć przeciwnika.
@Piotrek95 napisał: "Nie powinniśmy się oglądać na Tottenham, tylko City nas obchodzi.
Ja i tak wolę w top 4 kurczaki niż United czy Chelsea"
Chelsea w tym sezonie top4 nie grozi, tam się będą martwić o to czy do górnej połowy tabeli się doczłapią.
@Elastico07 napisał: "2.20 to nie faworyt a już na pewno nie mocny"
na brighton kursy byly 3.3 - 3.6 wiec byli wg bukmacherów silnym underdogiem
@Freo98: @pablofan: @Elastico07:
wg bukmacherów United byli faworytem
my też jutro z 10 minut będziemy mieć doliczone nawet jak nic wielkiego się nie będzie w meczu działo.
@sebaarsenal napisał: "Czemu tam sędzia doliczył 12 minut ? Ktoś ogląda ?"
No takie są wytyczne premier league, za każdą przerwę, kradnięcie czasu jest doliczany czas.
Dziś prawie wszędzie wygrywają faworyci, jedynie United wyłamał się i nie wygrał.
@Er4s napisał: "Żadna bramka na 0:1 przeciwnika nie „ustawia im inaczej meczu” - bo my mamy często taka wymówkę. Grają swoje i prawie zawsze dowożą. Potwór."
Nie mamy takiej wymówki, Westham grał bardzo defensywnie po tym jak strzelili bramkę i dobrze bronili. Stracili bramkę na początku drugiej połowy bo widocznie jeszcze nie było koncentracji odpowiedniej a potem już zarówno City jak i WHU mieli więcej sytuacji. Gdy drużyna broniąca strzela gola to jest zawsze dużo trudniej wygrać niż gdy jest remis.
@damianARSENAL napisał: "Pep chyba nie da powąchać Mikelowi tryumfu mistrzostwa Premier League"
Mikel sam sobie weźmie ten tryumf, nikt mu nie musi dawać.
@FlameDood napisał: "No i city zrobiło swoje. Po prostu"
Tak jak Brighton i Sheffield.
Haaland flop
@Olczyck napisał: "ogólnie jak obejrzałem pierwsza położę city z West hamem no to city mogło prowadzić 3:1 młoty miały dużo szczęścia mecz beż zaskoczenia"
Jakbyś obejrzał drugą to byś pisał że Młoty mogły prowadzić 3:1
@Piotrek95 napisał: "City zawsze to przepchnie, nie da się z nimi rywalizować"
Oczywiście że się da, już rok temu Arsenal to udowodnił. W tym też to zrobi.
Goooooool
Bramkarz chciał podać na kontrę i mu się udało
@P_95 napisał: "ma też doświadczenie w waleniu wódy, a umiejętność tę prezes Kuluesza ceni sobie najbardziej"
No to tym bardziej wszystko się zgadza. Szkoda Papszuna na repre której się nie da uratować marnować. Kto tam nie przyjdzie to jest skazany na porażkę.
@MarkOvermars napisał: "A co takiego probierz niby osiągnął ze jest najrozsądniejszym? Jeśli on zostanie to raczej tylko dlatego ze jest kolegą Kuleszy jeszcze z czasów Jagielloni"
Jest trenerem repry u-21 od jakiegoś czasu więc ma napewno dużo większe doświadczenie w prowadzeniu reprezentacji niż papszun
@sWinny napisał: "Kogo byście widzieli na stanowisku selekcjonera naszej kadry? Ja bym chciał papszuna. Wydaje mi się, że mógłby wnieść sporo świeżości"
Najrozsądniejszy jest chyba probierz, kto by w to nie wszedł to utonie w tym bagnie. Szkoda Papszunowi karierę marnować reprezentacją.
Leverkusen w obronie gra w takim tempie że tu będzie 3:0 do przerwy chyba
Xhaka broniący na Alibi dał Kaneowi strzelić gola.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@GreKa napisał: "słuchaj, masz czasami takie coś: sorki, pomyliłem się ?
Czy Ty nie dopuszczasz takich zdań do siebie?"
Ale z czym się pomyliłem? Ja nie powiedziałem przecież że gość się myli na 100%, napisałem że warto poczekać na oficjalne składy zanim zacznie się komuś coś wytykać zamiast opierać się na tweecie nastolatka.